VANGUARD CUP by kristo2323
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Zobacz poprzedni temat
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

Justyn, bylo 7:0 Wink Strzelilem karnego w koncowce.

Inko 3:1 kristo2323

Po pierwszym łatwym 3:0 w drugim inko zaczął szaleć i sypać gole i bramkarz cyrkowiec mój bardzo pomagał nie dość że piłke odbił pod nogi przeciwnika a ten strzelił później w niego to ta piłka przeleciała przez brzuch bramkarza i gol.

Dzieki za mecze
Sob 19:51, 11 Sie 2007 Zobacz profil autora
50ml

Dołączył: 16 Maj 2007
Posty: 977

Skąd: White

sorry ale muszę zrezygnować,od czwartku nie mam neta,myślałem że uda się naprawić,ale najwcześniej uda mi się zrobić w poniedziałek,sorry za problem

m2. 0-2

Mecz pierwszy. Przewaga lukasso w 1 części, strzela bramkę, moja off. praktycznie nie istnieje, za to dość dobrze gram w defie wraz ze sporym szczęściem (tak z 2 sytuacje:)). Do przerwy w strzałach 6-0 dla lukasso. Druga połowa mocne uderzenie moje, strzał i słupek i w sumie tyle dobrych strzałów i akcji z mojej strony, następne były co najmniej beznadziejne. Lukasso udaję się podwyższyć na 2-0 po wrzutce i błędzie mojego obrońcy który wpada do mojej bramki z piłką radosny.
Drugi mecz. Dobra gra w defie, obu zespołów, lukasso odał 2 strzały ja tylko 1 w pierwszej części, ale lukasso strzelił bramkę, ładny lobik. Później nie szło moim, drugi gol, wprowadzam essiena na biały dole, drugi mecz pod rząd z lukassem tak ma i troche gra sie poprawiła ale nie było sytuacji za dobrych. Mecz konczy sie wynikiem 2-0. Dzieki za mecz, pozdrawiam.

awans: lukasso

potwierdzam
oba mecze bardzo dobre
karol chyba nie w formie bo ostatnio to mnie gnoil dzis i wczoraj paleczka sie odwrocila

kristo2323 3-4 michu

Pierwszy mecz wyrównany, z małą ilością sytuacji do strzelenia bramki, kristo wyrównał w ostatnich minutach meczu. Drugi mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla Ekwadoru, już pierwsza akcja przyniosła faul przed polem karnym Senegalu ( powinno być czerwo ), rzut wolny wykorzystali Ekwadorczycy strzelając pierwszą bramkę. Po paru minutach Senegal wyrównał, jednak juz pod koniec pierwszej połowy Ekwador wyszedł ponownie na prowadzenie. W drugiej połowie Ekwadorczycy doprowadzili o wyniku 4-1, jednak brak koncentracji sprawił że w końcówce meczu Senegalczycy zdołali strzelić dwie bramki.

szczęśliwy dobre mecze

pierwszy mecz elegancko sie dla mnie ulozyl bo juz w 3min zurawski pokonuje dunskiego bramkarza
z biegiem minut opanowywalem przebieg gry coraz to groznie atakujac
Dania rowniez miala swoje akcje jednak nie bylo za bardzo grozne albo moj GK stawal na posterunku
w ostatnie minucie piotrek strzela honorowa bramke
w strzalach 15-11

drugie spotkanie jesli chodzi o posiadanie pilki to piotrek w tym elemencie panowal,ja juz bylem wyluzowany gralem z kontry wybijalem pilki na Rasiaka ktorego wstawilem(taka zagrywka taktyczna lool ) i po jednej takiej akcji zurawski w pojedynku glowkowym z golkiperem Danii odgrywa do grzesia a ten w swoim stylu na pusta pudluje
kilka minut pozniej pada bramka dla dunczykow do przerwy 1-0
bo zmianie stron sedzia dyktuje rzut wolny i gargula pozbawia zludzien dunczykow pakujac bramke z ok 25m w samo okno
pozniej zurawski "ich dobija" a pod koniec jeszcze "przebiega po nich" strzelajac bramke z karnego
w strzalach 11-15

dzieki piotrek za mecze
Pon 13:17, 13 Sie 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Dzień dobry chciał bym przypomnieć ze dziś o 24 mija termin na rozegranie 2 fazy pucharowej, a pozostał jeszcze jedna para proszę o rozegranie tego w terminie.

Tak się przedstawia 3 faza pucharowa

1 para Belgia MartiniTSW – Turcja szyma
2 para michu Ekwador 1:1 4:3 Senegal kristo2323
3 para Bułgaria dr_idea - f
4 para Polska lukasso 4:1 3:1 Dania Piotrek1989

Termin na rozegranie tej 3 fazy finałowej mija 16.08.2007r o godzinie 23:59 zapraszam do szybszego rozgrywania meczy wówczas będzie można grać kolejne fazy tura i wyniku czego Wielki finał i mecz o 3 miejsce

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 12:54, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 7:34, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

mackal(USA)-damian232(Chorwacja) 3:3
Różnica zespołów dość znacząca,ale mimo tego udało mi się zremisować(a było już 1:3 dla rywala)
damian-mackal 2:2 dogr. 3:2

Szkoda w ogóle gadać.Przegrałem wygrany mecz,no ale jak ma się takich palantów w ataku to nic nie zrobię.

mackal 2-2 Damian232

Najpierw to ja strzelam bramke.Jednak mackal szybko wyrównuje i tuż po przerwie wychodzi na prowadzenie.Jednak zdołałem zremisować.

Damian232 3-2 mackal po dogrywce

Znowu strzelam ierwszy bramke ale mackal wyrównuje strzela następną i 2-1.Jednak nie zawodny Balban remisuje z głowy w 80 minucie.
W dogrywce Prso strzela ładną bramke w okienko.

Skąd: Koło

Na razie nie mogę zagrać meczu z Martinim gdyż gdzieś wyjechał.
Wto 23:41, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
dr_idea

Posty: 372

dr_idea (Bulgaria) 2:1 Damian232 (Chorwacja)
Damian232 (Chorwacja) 3:2 dr_idea (Bulgaria)
dr_idea (Bulgaria) 3:1 Damian232 (Chorwacja)
Śro 9:44, 15 Sie 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

szyma napisał:

Macie czas do 16.08.2007 do 23:59 i jeżeli do tej pory Martni nie przyjedzie niestety tur rusza dalej bez niego.

MartiniTSW 1-1 szyma

Niesamowite spotkania, pierwszy mecz do istny horror mnóstwo okazji z obu stron, mielismy po kilka słupków i kilka 100% a wynik 1-0 zdzier

Drugi to mecz z lekka przewaga mojej ekipy lecz udalo sie tylko wywieść remis który jednak dał mi awans.

michu 1-0 szyma

Mecze bardzo wyrównane, w drugim meczu szyma grał długi czas w 10 , czym ułatwił mi zadanie.

pozdro radosny
Sob 12:58, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Mecz o 3 miejsce Turcja szyma - dr_idea
Finał michu Ekwador – Polska lukasso

Termin na rozegranie Finału i meczu o 3 miejsce mija 20.08.2008r o godzinie 23:59

Jeden mecz gramy
Sob 22:05, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Nieoficjalne Turnieje na WEOL (Federation) / Archiwum Nieoficjalnych Turniejów / I Nieoficjalny Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)