Grupa C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat

Dirk 3-1 adekjordan

Termin na rozegranie wszystkich meczów w grupie mija 6.02.09 do 23.59.

Oto IP najlepszych serwerów
Kuniokun Server -62.61.44.66:27888
::::BIONIC:::: - 88.159.182.232:30000
FeakzSquad – 84.244.189.31:27888
Alz – 94.23.10.207:278888

Ostatnio zmieniony przez godlo dnia Pią 22:23, 06 Lut 2009, w całości zmieniany 9 razy
Pon 18:49, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
Golian7

Dołączył: 09 Sty 2009
Posty: 76

Golian 7 (Manchester City ) 1 : 1 Maniek82 (Olimpique Marsylia)

Mecz bardzo wyrównany z nieznaczną moją przewagą.Stworzyłem sobie kilka fajnych sytuacji ale nie potrafilem ich wykorzystac.W 30 minucie wychodzilem juz prawie na sytuacje sam na sam ale przeciwnik zrobil wślizg przed samiutką linnią pola karnego.Otrzymał za to tylko zółtą kartkę.Strzelilem gola z wolnego z bardzo bliskiej odleglosci.Później znowu walka w drugiej polowie po błędzie mojego bramkarza przeciwnik strzelil wyrównującą bramkę.Później była walka i tylko walka.Rezultat się nie zmienił.

Golian7 (Manchester City) 2 : 3 Maniek82 (Olimpique Marsylia)

Kolejny wyrównany mecz.Akcje toczyły się pod jedną jak i drugą bramką.W końcu po pięknej akcji główkowej trzech zawodników wyszedłem na sytuację sam na sam i nie zmarnowałem jej.Chwilę później uderzyłem w samo okienko zza pola karnego.Było już 2:0 ale wiedziałem że musze jeszcze uwarzać.Miałem jeszcze z jedną sytuację ale jej nie wykorzystałem.Jeszcze przed końcem pierwszej połowy przeciwnik wyrównał po katastrofalnym błedzie mojego obrońcy który zamiast wykopać piłkę najwyraźniej czekał aż przeciwnik wbije ją do bramki.W drugiej połowie inicjatywe przejął przeciwnik.Stwarzał sobie naprawde groźne sytuacje.Wkońcu wykorzystał jedną z nich i było już 2 : 2 . Chciałem szybko odpowiedzieć ale nie udawalo mi sie nawet dojsc pod pole karne przeciwnika który dalej napierał.Wkońcu na 15 min przed końcem to ja przejąłem inicjatywe i próbowałem strzelilć bramkę.Już w loss timie przeciwnik wyprowadzil niestety dla mnie skuteczną kontrę po moich frontalnych atakach.Nie mogłem już nic zrobić i mecz zakończył się szczęśliwym zwycięstwem przeciwnika.
Ogólnie rzecz biorąc mecze były bardzo fascynujące i widac bylo że grali godni siebie rywale.PS.thx za meczyki
Pon 21:50, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
godlo

Posty: 1118

Tabela zaaktualizowana.Wyniki następnych meczy proszę o pisanie w nowych postach.Zapraszam do czytania codziennych podsumowań
Wto 0:52, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Golian7

Posty: 76

Golian7 (Manchester City) 1 : 2 adekjordan (Glasgow Rangers)

Początek meczu należał do mnie.Co zaowocowało szybkim strzeleniem gola bo już w 7 minucie.Za chwilę miałem jeszcze jedna sytuację sam na sam ale jej nie wykorzystałem.Wtedy przeciwnik zaczął nabierać tempa i powoli atakować.W 25 minucie wyrównał na 1 do 1.Do końca pierwszej połowy rezultat się nie zmienił.W drugiej połowie istniała tylko drużyna Rangersów.Szkoci atakowali niemalże bez przerwy , ja ledwo co wychodzilem na polowe przeciwnika.W 75 minucie obrona City już nie wytrzymała i było 2:1.Pod koniec próbowałem jeszcze coś zrobić ale się nie udało.

Golian7 (Manchester City) 0 : 1 adekjordan (Glasgow Rangers)

Podobnie jak we wcześniejszym spotkaniu początek należał do mnie , lecz tym razem nie przyniosło to żadnych skutków.Mecz się wyrównał i trwała ostra walka.W bodajże 35 minucie sunął Rangersów z prawego skrzydła.Gracz wbiegł w pole karne a obok niego było dwóch obrońców City.Jeden kierowany przeze mnie , drugi przez komputer.Nagle ten drugi obrońca niespodziewanie zrobił wślizg od tyłu wprost w nogi zawodnika Rangersów.Adekjordan nie zawachał się przy wykorzystywaniu 11-stki.Chwilę później otrzymał czerwoną kartkę i rzecz jasna było mu trudniej grać.W przerwie zmieniłem taktykę na bardziej ofensywną i za wszelką cenę chciałem chociaż wyrównać.Nic więc dziwnego że cała druga połowa należała do mnie.Cały czas atakowałem.Stworzyłem nawet kilka dobrych sytuacji ale ich nie wykorzystywałem.Adekjordan mimo braku jednego zawodnika dobrze się bronił i od czasu do czasu groźne kontratakował.Niestety dla mnie nie zdołałem strzelić nawet jednej bramki.
Wto 21:52, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
adekjordan

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 18

ADEKjordan Glasgow Rangers 1:0 Olympiakos Pireus Szamanaldo

Pierwszy mecz w wykonnaniu moim jak i Szamandalo. Praktycznie cały mecz dominowała drużyna Rangersów, co jednak nie przyłożyło się na wysoki wyniki. Dobrze dysponowany w bramce Olympiakosu był Nikopolidis, który popisał się kilkoma robinsonadami. Również przeciwniki miał kilka szans na zdobycie bramki jednak McGregor zrobił to co do niego należało i zachował czyste konto. Jedyną bramkę spotkania zdobył K.Boyd.

ADEKjordan Glasgow Rangers 0:0 Olympiakos Pireus Szamanaldo

Drugi mecz był bardzo wyrównany. Praktycznie całe spotkanie rozgrywało się w środkowej strefie boiska. Co raz któryś z nas oddawał strzał na bramkę jednak żaden gol nie padł. Dopiero w końcówce meczu drużyna Rangersów przycisnęła Olympiakos. W 89 min. Darchevile trafił w słupek bramki strzeżonej przez Nikopolidisa. Ta akcja mogła przynieśc rozstrzygnięcie jednak tak się nie stało. MEcz zakończył sie wynikiem 0:0

Ostatnio zmieniony przez adekjordan dnia Wto 23:22, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Wto 23:14, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
maniek82

Dołączył: 17 Sty 2009
Posty: 11

Maniek82 (Olimpique Marsylia) 1:1 adekjordan (Glasgow Rangers)

meczyk zaczął sie bardzo spokojnie, oboje badalismy swoje umiejetnosci nie wiele stwrzajac sobie przy tym sytułacji podbramkowych,przez cala pierwsza polowe strzałów jak na lekarstwo, a klarownych sytuacji chyba wcale nie było, ogólnie wialo nudą
druga połowa jest juz troche inna ,akcja za acjie. jedna z nich przynosi mi upragnionego gola ale do konca meczu jeszcze daleko , przeciwnik przejmuje incjiatywe uparcie dazy do wyruwnania stwarzajac sobie przy ty naprawde grozne sytuacjie miedzy innymi strzela w slupek ja tylko od czasu do czasu odpowiadam niesmiala kontra , nadchodzi 90 minuta ostatnia akcjia meczu przeciwnik ku mojej rozpaczy strzela bramke wyrównująca no cuz musze przyznac zasługiwal na nia 3 punkty byly blisko ale ciesze sie z remisu

mecz 2

Maniek82 (Olimpique Marsylia) 1:0 adekjordan (Glasgow Rangers)
\
mecz zaczyna sie zgola odmiennie od poprzedniego od poczatku zmasowane frontalne ataki Marsyli szybko przynosza bramke .po strzelonej bramce Marsylia nadal w ataku ,kilka ciekawych sytuacji lecz bez efektu bramkowego Glasgow od czasu do czasu zapuszcza sie na pole karne marsyli lecz ich ataki koncza sie na obroncach lu bramkarzu. pierwsza polowa marylia 9 strzałuw Glasgow 3. druga polowa podobna do pierwszej przewaga Marsyli która tym razem nie dala sobie wydrzec zwyciestwa do konca meczu pod koniec spotkania majac jeszczer dogodna okazjie na strzelenie bramki pilka niestety jednak laduje na poprzeczce.dzieki za meczyki

Ostatnio zmieniony przez maniek82 dnia Wto 23:19, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

Dirk(PSV) - Maniek82(Olimpique Marsylia) 4-0

Piekne zwyciestwo i 3pkt w Eindhoven!Na stadionie brak miejsc wolnych głosny doping i kozackie oprawy!W Holandii odegrano mecz na ktory wszyscy czekali! do Eindhoven przyjechala ,,Mocna " Olimpique Marsylia!Mecz dla PSV zaczal sie wspaniale w 2 minucie Koevermans pokonal strzalem bramkarza Olympique! PSV stwarzal dobre akcje i to wlasnie w 17 min Nijland podwyzszyl wynik na 2-0. Koevermans asystowal nawet 3 min po tej bramce podajac Lazovic i fatalnemu wyjsciu bramkarza gosci umiescil pilke w siatce! w 75 min. meczu znow Koevermans ustalil wynik spotkania na 4-0.

Dirk(PSV) - Maniek82(Olimpique Marsylia) 6-1

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie, pilkarze przez pierwsza polowe meczu probowali rozgryzc sie na wzajem co zaskutkowalo golami z obu stron. W drugiej polowie ruszyli do atakow to PSV przejal inicjatywe na poczatku drugiej polowy, strzelajac dwie bramki i tutaj brawa dla Otmana Bakkala, ktory powoli odzyskuje dawna forme sprzed kilku lat. W koncowce meczu tzn "hat-rick'a" strzelil znakomicie dysponowany w tym sezonie Koevermans.

Dziekuje za mecze.

Ostatnio zmieniony przez Dirk dnia Śro 22:42, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy

mecz 1

Maniek82 (Olimpique Marsylia) 2:0 Szamanaldo (Olympiakos Pireus)

Po fatalnych wystepach przeciwko PSV piłkarze z Marsylii wiedzieli jedno, aby marzyć o wyjscu z grupy musza pokonc Olimpiakos .Poczatek meczu udowodnił jednak ze nie bedzie to latwe zadanie .sromotna porazka odcisnela pietno na pilkarzach gra im sie nie kleila akcjie byly szarpane, a Olimpiakos co ruz groznie atakowal,najlepsza okazje stwarzajac sobie w koncuwce pierwsze polowy strzalem z pola karnego popisal sie napastnik olimpiakosu pilka jedna odbija sie od slupka .
Druga polwa to juz totalna ofensywa marsyli ,zmiana ustawienia na 4-3-3 daje oczekiwane efekty w postaci dwuch strzelonych bramek.zasluzone zwyciestwo Olimpique Marsylia

mecz 2

Maniek82 (Olimpique Marsylia) 5:2 Szamanaldo (Olympiakos Pireus)

Ostatni mecz w grupie dla pilkarzy Marsyli ulozyl sie fatalnie brak koncentracji i luki w obronie,powoduja ze do 42 minuty pierwszej polowy jest juz 2:0 dla Olimpiakosu,ale 2:0 to za malo żeby Marsylie załamalo ,w doliczonym czasie perwszej połowy Olimpique strzela dwie bramki i jeszcze przed przerwa doprowadza do remisu
druga polowa to kontynułacja szturmu na bramke Olimpiakosu efektem czego sa 3 kolejne bramki i w ostatecznosci zwyciestwo 5-2,

teraz pozostalo jedynie czekac na wiesci z innych stadionów

ps dzieki za meczyki
Czw 0:03, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora

Przypominam iż termin mija 6.02.09 o godzinie 23:59 . Wszyscy którzy nie zdołają rozegrać spotkań w tym terminie proszeni są o złożenie wyjaśnień. Przed upływem terminu proszę w tym temacie opisać powód nierozegrania spotkań i poprzeć to najlepiej wklejkami z gg. Reklamacje po upływie terminu nie będą brane pod uwagę. Gracze którzy nie rozegrają meczów i nie złożą żadnych wyjaśnień trafią na Czarną Listę.
Czw 10:36, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Posty: 16

Dirk (PSV) - Szamanaldo (Olympiakos) 6-0

Swietna atmosfera na trybunach, kibice rozbawieni z nadzieja na awans do dalszej fazy pucharowej. Mecz poczatkowo rozpczyna sie swietnie dla gospodarzy, w 7 minucie Koevermans pokonuje bramkarza Olympiakosu. Przez kilkanascie minut gra przenosi sie na srodkowa czesc boiska, lecz po niesamowitej kontrze przed koncowka meczu PSV prowadzi juz 2 do 0. Po przerwie byl juz festiwal bramek ze strony PSV, dwie bramki wpadly w odstepie kilkudziesieciu sekund! W koncowce nieco obrona gospodarzy sie rozluznila, lecz dwie kontry i PSV gromi Olympiakos 6-0! Pozdrawiam
Czw 20:12, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
Golian7

Posty: 76

Golian7(Manchester City) 1 : 0 Szamanaldo(Olimpiakos Pireus)

Mecz od początku do samego końca pod moje dyktando.Ten wynik to najniższy wymiar kary dla przeciwnika.Już w 5 minucie po dosrodkowaniu z rzutu rożnego niewysoki Ireland pakuje piłke do siatki.Później miałem mnustwo sytuacji ale ich nie wykorzystywałem.Cóż tu dużo pisać.Pojedynek zdecydowanie jednostronny.Przeciwnik stworzył sobie chyba tylko jedną sytuację.W strzałach 12 do 1.To nie wymaga komentarza.

Golian7(Manchester City) 3 : 0 Szamanaldo(Olimpiakos Pireus)

Mecz niemalże identyczny jak poprzedni.Ale jednak tym razem zdołało mi się strzelić więcej bramek.Także już w 5 minucie po rzucie rożnym Mwaruwari uderza z głowki ... piłka odbija się od obrońcy Olimpiakosu ale dobitka z woleja Mpenzy nie daje żadnych szans bramkarzowi.Zresztą dzięki któremu później nie doszło do wyniku dwucyfrowego jeżeli bym się bardziej postarał.Późniejsze bramki padały jedna po drugiej.A strzelcem dwa razy był Bojinov.Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 3 do 0.W drugiej odsłonie gra przebiegła tak samo tyle że już nie strzelalem bramek.Chociaż ładnie porzegnałem się z turniejem radosny . Dziękuję wszytkim za mecze.

Teraz dodaje sprawozdanie z meczy z Dirkiem ponieważ te nowe weszły niestety we wcześniejsze ;/

Golian7(Manchester City) 0 : 0 Dirk (PSV Eindhoven)

Od początku mecz bardzo łagodny i spokojny.Trwało wzajemne badanie sił.Nikt zbytnio się nie wychylał.Więcej inicjatywy wykazywał Dirk lecz niewiele mu wychodziło.Sytuacji było jak na lekarstwo.Dirk miał może ze 2-3 sytuacje a ja ledwie z 1.W drugiej połowie było to samo z jedną małą róźnicą.Dirk śmielej atakował i próbował za wszelką cenę strzelić bramkę.Lecz wynik się nie zmieniał.Jednym słowem nuda.

Golian7(Manchester City) 0 : 3 Dirk(PSV Eindhoven)

Pierwsza połowa bardzo podobna do wcześniejszego spotkania.Rywal był bardziej zdeterminowany ... chyba nie odpowiadał mu wynik wcześniejszego spotkania.Śmielej atakował ale nic to nie dawała.Ja grałem długimi piłkami licząc na błedy rywala.Na początku drugiej połowy złapałem głupią czerwoną kartkę.Dirk przestawił taktykę ne jeszcze bardziej ofensywną.Po wielkim zamieszaniu w polu karnym i nie poradności obrońcy i bramkarza piłka odbiła się od poprzeczki a później po dobitce wpadła do bramki.Następne bramki padały niczym z karabinu maszynowego.Nim się obejżałem było już 3 do 0.A do końca spotkanie niewiele ponad 10 minut.Obawiam się że to nawet nie wystarczyłoby Bogdanowi Wencie i jego zawodnikom zdzier.Mecz zakończył się zasłużonym zwysięstwem Dirka.Dzięki z meczyki szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Golian7 dnia Czw 22:59, 05 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Czw 20:59, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Posty: 16

Dirk(PSV) - AdekJordan(Rangers) 1-1

Mecz wyrownany, momentami nudnawy. Gracz adek obejmuje prowadzenie przed przerwa. Po przerwie, PSV bylo glodne wygranej, szybko strzelilo bramke. Do konca meczu wynik nie ulegl zmianie

Dirk(PSV) - AdekJordan(Rangers) 3-1

Tutaj byla juz inna gra, PSV przewazalo caly czas. Do przerwy wynik 1-0. 0 strzalow graczy Rangers! Po przerwie duzo sie nie zmienilo, 2-0 kilka minut po rozpoczeciu. Pozniej nieco druzyna rywala sie zmobilizowala i bylo juz 2-1. W koncowce PSV ustalilo juz wynik 3-1.

Dzieki za mecze ! Ostatni dzien, i ostatni mecz do rozegrania! Pozdrawiam.
Pią 0:00, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Posty: 16

Z panem Szamaldo probuje sie skontaktowac od kilku dni, w sprawie dogrania drugiego spotkania... ale 0 odzewu
Pią 17:43, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
Golian7

Posty: 76

Ja wczoraj już rozegrałem swoje mecze z szamaldo w takim razie nie ma żadnego zagrożenia ... a pozatym powinienem mieć 8 pkt a nie 7 zdzier

zmienione wszystko

Pozostał jeden mecz.Jeżeli nie bedzie rozergany i brak wyjasnien ze storny Szamanaldo to będziemy musieli odesłać go na Czarną liste
Pią 18:31, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
Dirk

Posty: 16

Dirk (PSV) - Szamanaldo (Olympiakos) 3-1

Mecz od poczatku pod dyktando PSV, 2 minuta juz bramka. W 15 min, kontra pilkarzy Olympiakosu i mamy niespodziewany remis. Pozniej nic sie nie zmienilo, pilkarze Olympiakosu z trudem wychodzili ze swojej polowy. Druga polowa to samo, sporadyczne ataki pilkarzy Olympiakosu. W koncowce szybko strzelone dwie bramki!

Strzaly : 25:4

Na trybunach jak i na boisku, swietowanie awansu !

Dzieki za mecze, pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Dirk dnia Pią 19:29, 06 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz

Pią 22:27, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)