Grupa G

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat
Grupa G

Post Grupa G

Witam Wszystkich w VII edycji N&N organizowanej przez jakże nam znanych i cenionych userów a mianowicie Kristo2323 oraz godlo.Nowi gracze otóż dzięki tym dwóm graczom macie okazję pokazać co tak naprawdę potraficie, nie jeden po jednym z tych turniejów wszedł w czołówkę Weol, miejmy nadzieję, że tak będzie i w Waszym turnieju.W tym temacie podajecie wyniki swoich spotkań i z tego miejsca proszę o jak najobszerniejsze te opisy, każdy z nas chce wiedzieć co dzieje sie w Waszych meczach.To tyle z mojej strony mam nadzieję, że będzie nam się świetnie współpracowało i nie będzie żadnych kłopotów.Do BOJU wykrzyknik

Termin na rozegranie wszystkich meczów w grupie mija 6.02.09 do 23.59.

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pią 18:43, 06 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Pon 10:30, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
sonacz

Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 20

SONACZ MALCIU

3 - 3

Początek meczu bardzo ciekawy i nie za bardzo układał się po mojej myśli już po dziesięciu minutach straciłem dwie bramki potem miał jeszcze dużo szans ale w czterdziestej minucie wreszcie strzeliłem bramkę ale długo się nią nie pocieszyłem bo zaraz przeciwnik strzelił swoja trzecia bramkę. Druga polowa była już lepsza odrobiłem jedna bramkę w dziesiątej minucie potem było dużo gry w środku pola ale w ostatniej minucie strzeliłem bramkę

2 - 1
Początek meczu znów nie udany straciłem bramkę i znów się zaczęło odrabianie strat w pierwszej połowie miale trzy akcje sam na sam ale żadnej nie mogłem umieścic w bramce druga polowa zaczeła się moja moja przewagą przeważałem w ataku ale nic z tego nie wychodziło dopiero w 34 minucie strzelilem bramkę i zaraz kolejną po szybkim kontr ataku strzeliłem drugą bramkę jescze na koniec uderzyłem w poprzeczkę ale niestety wypadla

DZIEKI ZA MECZ

Ostatnio zmieniony przez sonacz dnia Śro 13:58, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy

1-0 Olympiakos Pireus-Manchester City
Gwizdek sedziego i mecz rozpoczety poczatek meczu wyrownany poczym małom przewage zyskuje niket jednak ataki i szczały nieprzynoszom skutku .z upływem czasu gra sie wyrownuje bląd niketa w okolicy pola karnego przejecie piłki dogranie na 11 i biłka w bramce 1-0 przegrywo niket i takim wynikem sie konczy pierwsz połowa .2 połowa rozpoczęta ataki niketa nieprzynoszom wyrownania wyrownana gra w srodku pola i niecelne szczały zespołów .na koniec meczu błedy w obronie malcia i okazje niketa po jednej z nich kapitalna okazja piłka trafia w słupek i gwizdek sedziego koniec meczu.
Śro 12:26, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
niket

Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 15

dzieki za mecze..
PS: mam taka sprawe do moich rywali ze u mnie ciezko z czasem w tym tygodniu, ale napewno bede siedzial przed kompem od 9-11 (rano) . niestety troszke sie uzbieralo pracy.

Śro 12:49, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
malciu

Posty: 8

niket -malciu
4-3 Manchester City-Olympiakos Pireus
Gwizdek sedziego i 2 mecz rozpoczety . początek wyrównany akcje naprzemian po jednej z nich niket wychodzi na prowadzenie 1-0 bląd bramkaza dobitka gol . szybkie wyrownanie dogranie z wolnego przed pole karne podanie i 1-1 . gra wyrównana ale błedy w obronie zawodnik nieupilnowany i 2-1 poczym szbkie 3-1 zbliza sie koniec 1 polowy i 3-2 .2 połowa ataki malcia nieprzynoszom wyrownania brak szczescia kontra niket skrzydlo dosrodkowaniwe glowka 4-2. rozpaczliwe ataki malcia niskutecznosc brak szczescia a wkoncu pada gol 4-3 tyle ze tak juz zostalo do konca remis był bardzo blisko gwizdek konie.szczały 7-16 dzieki za gre powodzenia
Śro 12:50, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
sonacz

Posty: 20

SONACZ KUBIX10

6 - 0

Małe kłopoty były z rozegraniem tego meczu ale wszystko się udało. Pierwsza połowa była słaba w moim wykonaniu nie strzeliłem wielu dogodnych sytuacji i przeciwniki stawiał opór ale w końcu wpadła bramka.W drugiej połowie całkowita kontrola nad grą 5 bramek. gracz uderzył na moją bramkę tylko trzy razy i w dodatku nie celnie. Gracz mało co przechodził na moja stronę Dużo kartek. Mecz jedno strony wynik mnie satysfakcjonuje ale mogło by więcej

2 - 1

Drugie spotkanie o wiele wiele trudniejsze niż to pierwsze zdobyłem jedna bramkę w 3 minucie i prowadziłem grę swobodnie miałem znów wiele szans ale nie mogłem znaleśc drogi do jego bramki. po dostaniu czerwonej kartki przeciwnik po 10 minutach strzelił bramkę i było po 1. W drugiej połowie w 15 minucie strzelilem bramkę i doprowadziłem ten o to wynik do końca

Śro 14:00, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora

Przypominam iż termin mija 6.02.09 o godzinie 23:59 . Wszyscy którzy nie zdołają rozegrać spotkań w tym terminie proszeni są o złożenie wyjaśnień. Przed upływem terminu proszę w tym temacie opisać powód nierozegrania spotkań i poprzeć to najlepiej wklejkami z gg. Reklamacje po upływie terminu nie będą brane pod uwagę. Gracze którzy nie rozegrają meczów i nie złożą żadnych wyjaśnień trafią na Czarną Listę.
Czw 10:37, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora
sonacz

Posty: 20

SONACZ NIKET

0 - 2

Mecz od początku zle sie ukladal dla mnie gracz NIKET od poczatku przeważał w 15 minucie miałem szanse ale nie wykorzystałem potem grasz juz nie dawal sie tak łatwo przechodzic i 30 minucie strzelił bramke potem bylo kilka akcji i tak skonczyła się pierwsza połowa w drugiej było już troche lepiej ale tak gracz napieral na moja bramkę i w końcu poraz drugi pokonał mojego bramkarza i ten wynik doprowadzil do konca

1 - 1

Ten mecz o wiele lepszy w moim wykonaniu od początku miałem wiele akcji i nawed w 3 minucie wyszlem sam na sam z bramkarzem i trafiłem w supek i tak było przez kolejne 20 minut duzo mojej gry i znow supek. W ostatniej minucie pierwszej połowy gracz niket strzelił bramkę i tak sie zakonczyla pierwsza polowa. W drugiej polowie mialem wiele szan ale zadnej nie wykorzystanej i nadeszła 24 minuta po przejeciu piłki pieknym dograniem strzeliłem bramke bylo po 1-1 i znow pod koniec NIKET wzioł sie do gry ale nic z tego nie wyszlo

Czw 12:22, 05 Lut 2009 Zobacz profil autora

Proszę namiestnika o aktualizacje grupy dziś koło 23:59. Wszystkim graczom którzy nie rozegrali spotkań przypominam iż termin kończy się dziś dokładnie o 23:59. Od jutra ruszamy z fazą pucharową.
Pią 10:32, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora

Do tego posta aktualizacja jest zrobiona.Później mnie nie będzie, więc dalszych meczy nie zaaktualizuje wink
Pią 22:30, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
malciu

Posty: 8

2 mecze nierozegrane z graczem kubix powod -- brak checi z jrgo strony małe zaangarzowanie pisołech mu naa gg tłumaczył sie szkołom jo czekołech do samego konca idzie powiedziec szkoda szkoda

smutnysmutnysmutnyu(raflik) 21:57:44

Ostatnio zmieniony przez malciu dnia Pią 23:31, 06 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pią 23:16, 06 Lut 2009 Zobacz profil autora
niket

Posty: 15

ten sam problem mam co malciu
zero reakcji na moje wiadomosci na gg

Sob 0:24, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora

Kubix10 otrzymuje WO na swoją niekorzyść w meczach nierozegranych.

Dziękuje wszystkim za rozegrane mecze a namiestnikowi za pracę.

Kubix10 trafia na Czarną Liste na 2 miesiące za totalne olanie turnieju i brak jakichkolwiek wyjaśnień.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 2:20, 07 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:16, 07 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)