Grupa E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat
Grupa E
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

Post Grupa E

Witam w grupie E życzę wszystkim powodzenia !!!

Dzień pierwszy

Witam . Dzis minął pierwszy dzień rozgrywek a my już w 90 % wiemy kto awansuje dalej. dawid21sch oraz przez wielu uważany za wielki talent Seboes. Najsłabszym ogniwem okazał się ChmiElOo, który przegrał swoje wszystkie dotychczasowe mecze. Rafalsc nadal nie rozegrał żadnego spotkania, być może obserwuje co się dzieje albo po prostu go nie było. Termin rozegrania spotkań mija dnia 6.02.09 do 23.59 więc na pewno każdy się wyrobi. Powodzenia dalej !

Dzień drugi

W dniu dzisiejszym zostały rozegrane tylko dwa spotkania pomiędzy dawidem21sch a rafalemsc.Dzięki tym spotkaniom rafalsc włancza się do walki o premiowane miejsce awansem.Liderem nadal pozostaje dawid21sch z 9 punktami, który rozegrał już wszystkie spotkania w grupie, drugą lokatę zajmuję seboes z dorobkiem 8 punktami i z 4 spotkaniami za sobą.Trzecią pozycje ma rafalsc z dorbkiem 4 punktów i tylko dwa mecze za sobą ostatnia pozycje zajmuje chmiElOo który po 4 spotkaniach ma 0 punkty.

Dzień trzeci

Dzisiaj zostały zakończone zmagania w grupie E.Awans uzyskali seboes, który nie przegrał żadnego spotkania i z 14 punktami awansował z pierwszej pozycji.Z drugiego miejsca awansował dawid21sch z dorobkiem 9 punktów.Niestety pożegnać się z nami muszą rafalsc i chmiElOo.Gratuluje awansu i życzę powodzenia w następnych rundach.

Ostatnio zmieniony przez juliusz93 dnia Śro 23:35, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 11 razy
Pon 8:23, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 57

Skąd: Rzeszów

dawid21sch (Benfica L) 2-1 Chmieeloo (Borduex) rew 1-0

Mecz od poczatku był wyruwnany z minimalna przewagą chmieeloo ,zaczolem dos narwowo i moja gra sie nie układala,akcja za akcje w pierwszej polowie kilka groznych ztrzałow pierwszaa połowa na 0-0. druga czesc 54 min bo dobitce nunu gomesa pilka loduje w siatce,szybka odpowiedz chmielo po glowce cnanhiego mamy 1-1 odpowiedzilem strzalem w poprzeczke! ale ostanie slowo nalezało do mnie doliczomy czas po koronkowum zagraniu n.gomes strzela na 2-1.

Ostatnio zmieniony przez dawid21sch dnia Pon 23:31, 02 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy
Pon 16:25, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
seboes

Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 44

dawid21sch (Benfica L) - Seboes (AEK) 1-1 0-0

Kallon 1

Przeciwnik w obu meczach muruje bramke , gra dosyc szczesliwie w obronie. W pierwszym meczu kiedy w koncu strzelilem bramke dawid kopie na oslep pilke ktora odbija sie od moich obroncow i strzela bramke. Mam mnostwo sytuacji ale gram jak lama tym Aekiem , chyba nic nie zwojuje . W drugim meczu przciwnik ponownie obral taktyke obrony CZęstochowy ,wykopujac pilke do przodu jednak nie mial tym razem zadnej okazji do zdobycia gola w przciwienstwie do mnie , lecz znowu zmarnowalem sporo okazji.

dzieki w nastepnych meczach bedzie tylko lepiej.

Seboes (AEK) - Chmieeloo (Bordeux) 3-0 7-0

Edinho 2 Rivaldo 1 - Blanco 3 Souza 2 Liberopoulos 2

Poczatek pierwszego meczu mam niemrawy. Nie moge zdobyc goal mimo duzej przewagi. W koncu udaje mi sie strzelic gola -Edinho. Tuz przed przerwa Rivaldo piekna bomba trafia do siatki. W strzalach miazdzaca przewaga po 1 polowie. W drugiej polowie daje sie wyszalec przeciwnikowi ,ktory mial szanse na gola. Oddaje bodaj tylko 2 strzaly , zdobywam gola w ostaniej akcji meczu- Edinho.

Drugi mecz zaczynam nerwowo. Jednak stosunkow szybko strzelam pierwszego gola. Po nim zlapalem rytm i trafialem do siatki niemal co akcja. Do przerwy 5-0 w strzlach 8-0 . W drugiej polowie przeciwnik zmienil ustawienie i mi troche namieszal. Zdobywam 2 gole , lecz powinienem co najmniej drugie tyle.

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Pon 23:07, 02 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Pon 19:19, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
ChmiEelOo

Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 35

Skąd: z domu

dawid21sch (Benfica L) 1-0 Chmieeloo (Bordeaex)
tak na poczatek nie moglem sie dostac na forum bo mulilo.A teraz mecz.

Obie drużyny zaczęły systemem 4-4-2 Pierwsza połowa należała do drużyny Bordeaux,już w 2 minucie przechwyt Gouffrana w polu karnym mógł zakończyć się golem,lecz górą był bramkarz Quim. Później drużyna francuska miała jeszcze parę sytuacji, ale znowu na posterunku był bramkarz. Doliczony czas gry, Benfica przejmuje piłkę na środku boiska i wzorowa akcja kończy się golem, 1:0. Druga połowa bardziej wyrównana z lekką przewagą portugalskiej drużyny,lecz wynik nie zmieniał się. 90 minuta spotkania Bordeaux przeprowadza akcję,Goufrann wychodzi na sam na sam z Quimem,ale do końca nie wie czy lobować czy strzelać po ziemi,efektem tego jest przejęcie piłki przez piłkarzy Benfici i końcowy gwizdek sędziego.
Pon 23:17, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Posty: 57

ChmiEelOo napisał:

nono moze nie cala 1połowe przewazales bo to ja praktycznie caly mecz cisnolem a twoje ataki były sporadyczne...
Pon 23:33, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Posty: 231

Tabela zaktualizowana proszę nie edytować postów.
Wto 0:06, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Posty: 57

dawid21sch (BENFICA) 1-2 i 1-1 rafalsc (AJAX)

zaczolem dos narwowo gra sie nie kleila ale po 30 min obiolem prowadzenie ,jednak dlugo sie nie cieszyłem przeciwnik wyrownal i do przerwy mielismy 1-1 druga polow to calkowicie przespalem i przeciwnik to wykorzystal strzelajac bramke na 2-1 obudzilem sie ok 70 min ale jednak nic nie zdzialelm przegrywajac warzny mecz 2-1.

rew
mecz zaczyna sie pomysli benfici strzalaja szybko brmake i atakuja cala 1 polowe ajax nie mial nic do powiedzeniaw 1 polowie ale juz na poczatku 2 polowy odpowiada bramka w polowie mecz zawodnik benffci faulu w srodku pola co daje czerwona kartke mecz konczy sie wynikiem 1;1

Ostatnio zmieniony przez dawid21sch dnia Wto 1:31, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:28, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
rafalsc

Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 17

Skąd: Sosnowiec

sorry ale moge mecze grac dopiero po 23 lub 9do 10 bo niestety mam popoludniowki i tak koncze prace prosze o kontakt gg kiedy mozy zagrac mecze
Wto 1:36, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
ChmiEelOo

Posty: 35

dawiid opis jest zgodny z meczem nie atakowales cala mecz a zreszta wygrales wiec nie wiem po co sie klocisz,opis jest zgodny z meczem.
Wto 20:56, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Posty: 231

Grupa zaktualizowana proszę nie edytować postów z wynikami.
Śro 0:07, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
rafalsc

Posty: 17

rafalsc(ajax) - ChmiElOo(Borduex)

rew to znowu wyrownany mecz przeciwnik strzla 1 bramke ale szybka odp ajaxu 1;1 ale przcwinik nie podaje sie i podwysza na 2;1 juz w koncowce 1 powly pada remis druga powlowa do calkowita dominacja przeciwnika ale nie wykorzystuje zadnej nawet karnego i dobitki z karnego w ostatnich minutach meczu dzis moj najslabszy dzien byl

Ostatnio zmieniony przez rafalsc dnia Śro 1:12, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:06, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Posty: 57

rafalsc napisał:

rafalsc to napisz to sensownie bo teraz nie wiemy ile bylo w pierwszym meczu
ale jak sie domyslam pierwsze spotkanie to 3-3 i rew 2-2???

Rivaldo 2 Liberopoulos 2 Manu , Edinho 2 , Manu

W pierwszym meczu od poczatku atkuje mam kilka rzutow roznych , ktore marnuje w obu meczach. Zlapalem spora przewage nie wypuszczajac przeciwnika za polowe. Zdobywam 2 gole po strzalch Rivaldo z wolnego i z 20 metrow. Strzaly 11-0 . W drugiej polowie dalem pograc przeciwnikowi , ktory niezle sobie na jej poczatku poczynial zdobyl ladnego gola. Po nim wzialem sie do roboty i strzelilem jescze 3 gole .

Drugi mecz zdecydowanie lepszy w wykonaniu przeciwnika probuje atakowac , nie dopuszcza mnie do dobrych sytuacji. Jednak dotyczy to miunto od 30 , bo wczesniej zdobywam 2 gole. Do przerwy 2-0. Po przerwie podobnie jak w 1 meczu przeciwnik strzela gola po moim wyjsciu do pressingu. Ostatnie minuty gram spokojnie w obronie i w ostaniej akcji zdobywam jescze bramke.

dzieki , chyba tymi zwyciestwami dalem awans dawidowi a pozbawilem go rafala .

Ostatnio zmieniony przez seboes dnia Śro 9:04, 04 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Śro 9:03, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
dawid21sch

Posty: 57

bardzo dziekuj wszystki chłopakom za mila gre a szczegulnie ze grali fer!!!
podziekowania dla Chmieloo i SEBOSE ktorzy przyczynili sie do mojego awansu!
ale z wszystkimi bardzo fajnie sie grało.Dzieki:)
Śro 14:34, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
godlo

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 1118

Skąd: Biały Kał k/Pierdziszewa Dolnego za Jęczydołem

Dziękuje namiestnikowi za świetną robotę a zawodnikom za szybkie rozegranie meczy.
Awans do następnej fazy uzyskali:

1. seboes
2. dawid21sch

Życzymy Powodzenia w następnych turniejach.
Śro 15:11, 04 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)