Grupa H

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Zobacz poprzedni temat

_______________________

Witam w Fazie Grupowej turnieju dla Nowych i Nowszych Graczy strony WEOL.pl. Jako namiestnik poprowadzę Grupę H, w której znajdują się gracze o nickach kanakure, weolmaniack, rbk85 i Lachu. Teoretycznie największe szanse na wygranie zmagań w grupie ma weolmaniack, ale czy to napewno będzie on triumfował dowiemy się niebawem. A tym czasem zapraszam do rozgrywania meczy i barwnych pomeczowych opisów meczy. Powodzenia Wink
Tutaj możecie zamieszczać swoje turniejowe bramki:
Ostatnio na WEOLu mamy kryzys z serwerami więc zapodaje Wam IP do innych serwerów, na których możecie rozgrywać pojedynki. Oto i one:

________________

Termin na rozegranie wszystkich meczów w grupie mija 6.02.09 do 23.59.

_________________________

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Wto 20:59, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 5 razy
Pon 1:47, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
weolmaniack

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 157

Weolmaniack - rbk85

1 mecz 3:0
Spotkanie w miare spokojne i bez zadnych rewalacji juz w drugiej minucie spotkanie kone pokonal bramkarza rywali,do 37 minuty zaliczyl hattricka i dalej cisza,rozbijajace sie ataki jednych i drugich na ok 25 metrze.

2 mecz 2:2
To spotkanie juz duzo bardziej ciekawe rywal zaskoczyl i w 3 minucie meczu strzelil bramke i ok 30 minuty dorzucil druga.Sevilla grala jak zespol niewidomych nic im nie wychodzilo.W przerwie zmienione zostalo ustawienie z 4-3-3 na 3-4-3 i to poskutkowalo.Rywal gral z kontry i mial okazje zeby podwyzszyc ale w 82 minucie to mi udalo sie strzelic bramke kontaktowa i w loss time niezastapiony KONE wyrownal

1 - 3
Pierwszy mecz to dramat Shalke 04 już w 30 minucie prawy obrońca otrzymał czerwoną kartkę,która była konsekwencją dwóch żółtych .Od tego momentu Shalke nie istniało , zdecydowana przewaga drużyny z Moskwy do końca meczu która strzela 3 bramki niczym w transie. Shalke stać było w tym meczu tylko na bramkę honorową.

1 - 0
Drugi mecz tych zespołów to już poukładana gra Shalke i rozbity na kolana Spartak Moskwa . Pierwsza połowa to twarda walka w środkowej części boiska oraz dużo niewykorzystanych sytuacji z obu stron.Do drugiej połowy bardziej zmotywowani wyszli Niemcy którzy zdobyli bramkę na 1-0 i nie oddali prowadzenia do końca spotkania.Spartak próbował jeszcze zmienić losy meczu jednak Shalke tego dnia było poza zasięgiem.

dobre mecze ...

Ostatnio zmieniony przez rbk85 dnia Wto 14:37, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 19:37, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
Lachuu

Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 16

Lachu-Weolmaniack

1:3
Mecz na wyrównanym poziomie, cały czas walka toczyla sie w środkowej części boiska.Zawodnicy toczyli zaciętą walke co zaowocowalo kilkoma żółtymi kartkami.Moja druzyna broniła sie stosujac pułapke ofside-owa przez co wiele groznych sytuacij powstawalo po prostopadlych podaniach.Sam staralem sie dlugo utrzymywac sie przy piłce i wymieniac duzo podan przez co przeciwnik mial problemy z odebraniem pilki.

0:2
Mecz przebiegał pod dyktando mojego rywala, pokazał ze nei latwo odebrac mu piłke i powstrzymywac jego jakze grozne akcje.W meczu padało duzo strzałow na bramke przez co bramkarze nei mogli sie nudzic i mieli wiele pracy.Weolmaniack nie dawal mi stworzyc składnej akcji w ataku i potwierdzil swoja przewage strzelajac dwie bramki.

Weolmaniack dzieki wielkie za gre.

Przypominam o 12 punkcie ogólnego regulaminu i bardzo go proszę przestrzegać. Opis meczu minimum 50 słów, proszę poprawić.

Edit by kristo2323

Ostatnio zmieniony przez Lachuu dnia Pon 22:44, 02 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:12, 02 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

_________
____________________Podsumowanie Dzień 1

W pierwszym dniu rozgrywek rozegrano sześć meczy co jest znaczne z półmetkiem rozgrywek grupowych. Awans zapewnił już sobie gracz o nicku weolmaniack, który ma na swoim koncie dziesięć punktów, może go wyprzedzić jedynie kanakure, które nie zaczął jeszcze rozgrywek. Gracze Lachu oraz rbk85 muszą walczyć w ostatnich meczach z kanakure o awans. Narazie w lepszej pozycji jest rbk85, ale czy zdoła utrzymać drugą lokatę premiowaną awansem? Tego dowiemy się w niedalekiej przyszłości.

_________
Wto 0:44, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
kanakure

Dołączył: 06 Lis 2008
Posty: 239

Skąd: Łaskarzew

Siema pisze teraz z memloka kompa, bo przez najblizszy tydzien nie bedzie mi dzialal internet.
Mam jeszcze jedna sprawe ze podalem zly numer gg bo sie pomylilem prawdziwy to 1290198.

kanakure 3-3 rbk85
Mecz z moją przewagą do przerwy prowadziłem 2-1.w drugiej połowie rbk85 zaczoł troche atakować i stwarzał groźne sytuacje.Z wyniku 2-1 szybko zrobiło się 2-3 potem cały czas atakowałem ale bramkarz rbk bronil wszystkie strzaly. naszczescie w koncowce meczu udalo mi sie strzelic bramke na 3-3.

kanakure 2-2 rbk85
bardzo podobny mecz do pierwszego tylko w tym meczu to ja prowadzilem a rbk wyrownal w koncowce

kanakure 1-0 lachu
trudny mecz. atakowalem przez wiekszosc czasu ale musialem sie nameczyc by strzelic bramke. W dodatku bramkarz lachu bronil znakomicie.

kanakure 1-1 lachu
w tym meczu tez strasznie sie meczylem zeby zdobyc bramke. Caly mecz atakowalem. Mialem mnostwo sytuacji ale moja druzyna nie potrafila strzelic gola. za to lachu oddal jeden strzal w meczu i strzelil gola. ale na sam koniec meczu udalo mi sie wyrownac.

kanakure 5-2 weolmaniack
Wyrownany mecz. na poczatku atakowal weolmaniack i on pierwszy strzela gola. Pozniej ja zaczalem troche grozniej atakowac. W pierwszej polowie strzelam dwie bramki. Pozniej gra sie rozlaczyla. Jak zaczelismy znowu grac gra byla na poczatku wyrownana. Potem udalo mi sie zdobyc bramke, a zaraz strzelilem nastepna. Po tych dwoch golach bylo widac ze weolmaniack sie chyba troche podlamal i wykorzystalem to i strzelilem bramke na 5-1. Na sam koniec zrobilem blad w obronie i gracz strzelil mi 2 bramke.

kanakure 4-1 weolmaniack
Mecz podobny do poprzedniego. Na poczatku wyrownana gra, a kiedy strzelilem gola gracz troche odpuscil i dalej to ja kontrolowalem gre.

Ostatnio zmieniony przez kanakure dnia Wto 19:57, 03 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:37, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

_________
___________________Podsumowanie Dzień 2

Dzisiaj zakończyły się rozgrywki w Grupie H, z której do Fazy Pucharowej wchodzą kanakure i weolmaniack. kanakure, który rozegrał wszystkie swoje mecze u swojego kolegi memloka, zdołał wygrać zmagania a mecze o awans z 1 miejsca z weolmaniackiem wygrał dwukrotnie. Niestety rbk85, który przy potwierdzeniach potwierdzał że wygra turniej, tak teraz już spakował walizki i żegna się z turniejem. Na ostatnim miejscu z dorobkiem 4punktów plasuje się Lachu i też odpada z turnieju.

_________
____________Wywiad z graczem weolmaniack

rymp@lus13
Witam i gratuluję awansu do Fazy Pucharowej turnieju N&N ed.VII. Jak Ci się podoba turniej?

weolmaniack
Powiem tak,turniej spoko,ale niestety jakos tak nie czuje za bardzo tej atmosfery tego wielkiego mundialu:D

rymp@lus13
Co myślisz o rywalach z grupy? Jak wysoko postawili Ci poprzeczkę?

weolmaniack
hmm dobre pytanie,po koleji ,chce byc szczery i powiem ze nie spodziewalem sie zbyt duzych problemow w grupie.ale po pierwszym meczu z rbk85 kiedy podszedlem na loozie (wygrywajac co prawda) drugi zagralem jakbym wogole nigdy nie gral w weola i przegrywajac 2:0 na 2:2 udalo sie doprowadzic,i to wlasnie ten mecz przyblizyl mnie do awansu,Zawodnik Lachu..widac ze bardziej nowszy niz nowy ale fajnie zaczyna sie grac,hmmm a mecz z kanakure nie wiem co mam myslec.gralem na loozie wogole nie przejmujac sie wynikiem i probujac ustawienia i zagrania na 1/8 finalu,ale przeciwnik zdecydowanie najlepszy z grupy.

rymp@lus13
Na co liczysz w Fazie Pucharowej?

weolmaniack
hmm wiadomo na zwyciestwo,ale jak przejrzalem terminarz,to trafie najprwadopodobniej SZPAKA,i tu moga byc problemy,gdyz gdy zaczNyalem wchodzic w scene weola gralem z tym graczEm i mnie zdecydowanie ograł.Ale duzo czasu minelo od tego momentu i teraz mam nadzieje ze bedzie dobrze.Wiadomo licze na 1 miejsce i tylko to mnie interesuje

rymp@lus13
Co sądzisz o organizacji turnieju przez prowadzących?

weolmaniack
Niom tak jak powiedzialem.WZOROWO!!Co prawda bylo male opoznienie,ale wiadomo ze nie z winy organizatorow,a poki co brak zastrzezen:] namiestnicy spisuja sie na medal:D

rymp@lus13
Dzięki za wywiad. Życzę Ci dojścia jak najdalej oraz sukcesów na WEOLowej scenie. Trzymaj sie i trenuj ostro.

weolmaniack
heh dzieki 3m sie

_________
______________________Statystyki Grupowe

Najlepszy Atak: kanakure(16 goli)

Najgorszy Atak: Lachu(5 goli)

Najlepsza Obrona: kanakure, Lachu (9 goli)

Najgorsza Obrona: rbk85 (13 goli)

Najwięcej goli w meczu: kanakure-weolmaniack (7 goli)

Najmniej goli w meczu: rbk85-Lachu oraz kanakure-Lachu (1 gol)

_________
Wto 21:18, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Dziękuje namiestnikowi za b.dobra robotę a zawodnikom za iście ekspresowe rozegranie grupy. Awans uzyskali :

1. kanakure
2. weolmaniack

Wto 21:33, 03 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowi & Nowsi ed. VII Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)