Grupa C [ I Faza Grupowa]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

adek4 3-2 Shatko

Po wejściu do formacji już się zmartwiłem bo dwóch napastników miało fatalne formy, a Marsylia rezerwą nie dysponuje.Nic mi nie pasowało w tym meczu, muliło cały mecz co nie dawało radości z gry.Przeciwnik jako pierwszy wychodzi na prowadzenie strzałem z głowy, później odrabiam i do połowy po 1.W drugiej dalej nie gram nic ciekawego, ale przeciwnikowi nie udało się złapać mnie na offside trap i tym razem to ja wychodzę na prowadzenie.Szybko podwyższam na 3-1.Shatko udaje się jeszcze zniwelować straty, ale tylko do jednej bramki.W sumie wcale nie byłem lepszy, ale to do mnie trafiają trzy punkty.

pizmak (Werder) 4-1 lugi997 (Marsylia)

Rywal strzela gola i bardzo dobrze gra w defensywie. Jednak w 70 minucie strzelam na remis , a później to już poszło z góreczki.... Almeida x3 Diego

luqi997 - rezerwa! 1-10 (1-7)

no tutaj to bylem strasznie wkurzony po meczu z pizmakiem, zagralem 1 raz borussia no i nie dalem dojsc do glosu rywalowi, oddal 2 strzaly ja 16 ale kazdy byl grozny, sam bylem w szoku

Zakonczylem swoj udzial czekam na cud dz wszystkim

Ostatnio zmieniony przez rezerwa! dnia Pon 23:37, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:41, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2003

Skąd: Nankatsu

Tabela policzona jak ktoś błędy wyczai dać znać na gg proszę kolejne mecze wpisywać po tym poście.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 15:13, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 15:12, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
idler

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 71

Skąd: Łódź

idler(Schalke) - pizmak(Werder) 0:4

Pizmak już w pierwszej akcji meczu zdobywa gola. Po kilku minutach dokłada drugiego.
W 30 minucie gra się zawiesza. Dogrywamy 60. Udało mi się stworzyć parę sytuacji, ale nie potrafie ich wykorzystać. Werder zdobywa 2 bramki, druga to ostatnia akcja meczu i precyzyjny strzał Diego. Bezapelacyjne zwycięstwo pizmaka.
Dzięki
Wto 17:08, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
yourNIGHTMARE

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 12

yourNIGHTMARE [link widoczny dla zalogowanych] 1-1 [link widoczny dla zalogowanych] skateboard P

Obaj z rywalem przystapilismy do meczu w defensywnych formacjach, co zaowocowalo w pierwsej polowie bez bramkowym remisem,
druga połowa byla jusz całkiem inna.W 52 minucie bo wypluciu przez bramkarza pilki Diego wpakował ja do Siatki. Moja odpowiedz byla natychmiastowa nie mialem czego bronic, i tylko 10minut przeciwnik cieszył sie z prowadzenia. Fayzulin podaje do Shirkov-a, a ten umieszca piłke w dlugim rogu bramki Wiese. I ten rezultat dotrwał do konca meczu.

Shirkov 62,

Ostatnio zmieniony przez yourNIGHTMARE dnia Wto 19:35, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:33, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
adek
Helper

Posty: 506

Skąd: Bytom

adek4 2-1 skateboard P

Słaby mecz w moim wykonaniu, niema formy, ale punkty są co jest ważne.

BuliQ 1-0 Skateboard

Po dlugim okresie niemocy wracam do formy..Mecz bardzo wyrownany ale udaje mi sie zdobyc piekna bramke..Rywal pod koniec atakuje ale nie udaje mu sie zdobyc bramki..Dzieki za mecz i powodzenia dalej..
Wto 21:59, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

Skąd: Łódź

idler (Schalke) - skateboard (Werder) 2:2

Mecz rozgrywany na 2 serwerach z powodu lagów. Do I przymusowej przerwy Werder prowadzi 2:0. Potem rzucam się do ataków i zdobywam 2 bramki. Szanse na zwycięstwo były z obu stron. Dzięki i powo dalej.
Wto 23:42, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

lugi99 i kris10 Przypominam iż dzisiaj o godzinie 23:59 mija pół termin i musicie zagrać jeszcze po 1 meczu minimum aby spełnić ten punkt regulaminu.

ORGANIZATOR napisał:

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 10:39, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 10:17, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
BuliQ
Debiutant
Debiutant

Posty: 7

BuliQ 0-3 Shatko

Slaby mecz w moim wykonaniu..W pierwszej minucie rywal wykorzystuje rzut karny..Nastepnie trace jednego zawodnika..Rywal to wykorzustuje i zdobywa jeszcze 2 bramki..Dzieki i powodzenia dalej..[/b]

adek4 5-0 Idler

Zaczęło się nienajlepiej, poniewaz juz w 5 minucie gry D'Alessandro dostaje kose i ma kontuzje co zmusza go do opuszczenia boiska, niewątpliwie duża strata dla mojego zespołu.Szybko jednak zdobywam bramkę na 1-0 i od tej pory zaczynam kontrolować wydarzenia na boisku.Chwilę później sędzia gwiżdze karnego z kapelusza, a Obodo spokojnie go wykorzystuje.Dalsza spokojna gra mojego zespołu co daje efekt w postaci trzech kolejnych bramek.Przeciwnik miał też swoje okazje, lecz albo pudłowali jego zawodnicy, albo na wysokości zadania stawał mój bramkarz.

Dzięki za mecz, powo dalej
Czw 16:52, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007
Posty: 818

Skąd: Kraków

Dziekuje namiestnikowi za znakomita prace. nie widze zadnych wyjasnien od krisa10 i lugi99 tak wiec laduja na Czarnej liscie graczy na 2 miesiace. ich mecze prosze potraktotwac jako walkowery na korzysc rywali.

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Czw 17:53, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:03, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Czterech zawodników zapewniło sobie już na półmetku awans. Adek4 plasuje się na pierwszym miejscu i spokojnie oczekiwać może kolejnej fazy. Kapitalna końcówka w jego wykonaniu po wcześniejszej czkawce już nie ma śladu. Pizmak traci żółtą koszulkę lidera i zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 20 punktów. Shatko i rezerwa! na kolejnych miejscach już spokojni o awans. Nadal nie jest rozstrzygnięte piąte miejsce o które jeszcze walczy dwóch zawodników. Nie możemy również zapominać że jest szansa awansu z szóstego . W takiej sytuacji te dwa ostatnie mecze :

idler : BuliQ
yourNIGHTMARE : BuliQ

Stają się arcyważne dla układu tabeli jak i losów tych trzech muszkieterów. No niestety nie obyło się bez incydentów jakim były walkowery. Sami sobie zgotowali taki los gracze kris10 i lugi99. Nie rozegrali wymaganych czterech spotkań i nie powiadomili o żadnych problemach organizatora.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 22:09, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 19:41, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora
Shatko

Posty: 570

Skąd: Żory

kristo2323 napisał:
Czterech zawodników zapewniło sobie już na półmetku awans. Adek4 plasuje się na pierwszym miejscu i spokojnie oczekiwać może kolejnej fazy .Kapitalna końcówka w jego wykonaniu po wcześniejszej czkawce już nie ma śladu. Pizmak traci żółtą koszulkę lidera i zajmuje drugie miejsce z dorobkiem 20 punktów. Shotko i rezerwa! na kolejnych miejscach już spokojni o awans. Nadal nie jest rozstrzygnięte piąte miejsce o które jeszcze walczy dwuch zawodników. Nie możemy również zapominać że jest szansa awansu z szóstego . W takiej sytuacji te dwa ostatnie mecze :

Posty: 2003

A Ty się nie czepiaj jak będziesz namiestnikiem to ja popatrzę jak ty będziesz się sprawował szczęśliwy a tak serio to dzieki za poprawki.

Poprawione sorry za zmianę nika, przynajmniej widać że to ktoś czyta szczęśliwy

Czw 22:12, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora
Shatko

Posty: 570

Skąd: Żory

bywałem w przeszłości ale teraz już bawić mi się w to nie chce radosny tylko pogrywam czasem pozdro,a tak swoją drogą to niezłą robote odwalasz gościu ^^
Pią 18:35, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Stalo sie, kolejny zawodnik dostal bana - yourNIGHTMARE
Nie 22:39, 02 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)