Grupa C [ I Faza Grupowa]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

__________________________

M._Nick____________Me__Zw__Re__Po__Br+__Br-__Bil.Br__Pkt.

___________________________

Bardzo proszę w tym temacie wyłącznie zamieszczać wyniki spotkań wraz z opisami, mile widziane screeny jak i bramki wasze. Pozostałe informacje i sprawy prosze załatwiać i umieszczać w odpowiednich tematach:

______________________________Off-top

_______Magazyn Piękne bramki na nowym patchu

__Wyjaśnienia w sprawie nie rozegranych meczów

______

Z każdej grupy wychodzi 5 zawodnikow + 10 z miejsca z najlepszym bilansem bramek

______

ORGANIZATOR napisał:

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy

______

________W razie zauważenia błędów proszę informować na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Wto 7:22, 04 Lis 2008, w całości zmieniany 50 razy

adek4 3-1 BuliQ

Jestem niezadowolony z tego meczu.Jakoś nie potrafiłem złapać rytmu gry, ale spokojne zwycięstwo, choć powinno być więcej.

3:1

Zaczynam mecz dobrze w 6 min sytrzalem z 10 metrow po ladnym rozegraniu zdobywam gola nastepnie w 16 min przeciwnik strzela samoboja ( nie wiem jak nie moglem skonczyc tej akcji...). Nastepnie rywal troche sie wzial no i w 30 min zdobywa gola glowa po wrzytce z lewej strony. W drugiej polowie moja przewaga lecz zdobywam tylko 1 gola po swietnym rozegraniu no i strzelam z 2 metrow do pustej. Strzaly 12-5 na moja korzysc dz i powo dalej
Pią 20:24, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Po losowaniu wszyscy trenerzy stawili się aby ustalić terminarz w swoich grupach. Zadaliśmy im dwa pytania tuż po emocjach związanych z losowaniem a przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

1.Jak oceniasz swoje szanse w grupie C po losowaniu. Kto jest według Ciebie faworytem grupy i turnieju całego a kto nie odegra żadnej roli. Czego oczekujesz po tym turnieju?

2.Co sądzisz o tym nowym Patchu 3.0, i tym pomyśle dwóch gier w jednym Patchu.? Co ci się w nim najbardziej podoba a co byś zmienił?

adaek4:

1.Jak w każdym turnieju mam nadzieję, że zajmę pierwsze miejsce w grupie i tak jest też w tym turze. Z tego co patrzę to grupa nie jest na pewno łatwa i będę musiał się trochę wysilić, żeby osiągnąć swój cel.Myślę, że o pierwsze miejsce powalczy Kris, Shatko, rezerwa, pizmak no i ja, reszty zawodników z mojej grupy już nieco mniej znam i myślę, że to ta pozostała piątka zajmie końcowe miejsca w grupie, ale mam nadzieję, że będzie jakieś objawienie.A co do faworytów turnieju to jak dla mnie o zwycięstwo może się pokusić Koshaolin, który zawsze jest dla mnie jednym z faworytów oraz Reksul, któremu jak na razie świetnie idzie w kolejnej odsłonie ranku, na pewno też mój brat czyli KAMIL_B_KNAJFELD pokusi się o kolejny pas, no i mam małą nadzieję, że to w końcu ja sięgnę po najwyższe trofeum.Mam nadzieję, że turniej będzie przeprowadzony bezproblemowo i nie skończę kolejnego turnieju przez wyrzucenie.

2.Nowy patch naprawdę mnie zaskoczył, taka duża ilość nowych zespołów jest naprawdę dużym plusem.A co do dwóch gier to nie wiem czy chodzi Ci o to ze patch jest podzielony na CT i NT, ale jeśli tak to jest to bardzo dobry pomysł, mi osobiście się to spodobało, ale w każdym projekcie stworzonym przez człowieka są jakieś wady, na szczęście w tym patchu są one niewielkie i nie zauważalne dla wielu userów. Ja często grając patrze na radar, jest to dla mnie bardzo przydatne, ale nie pasują mi kompletnie kolory tych kropek, niby to jest małe niedociągnięcie, ale dla mnie ważne, bo już nie raz straciłem przez to bramkę i jeszcze jedno co mnie dobija już może mniej związane z patchem to serwery, szczególnie wieczorami jest ich mało i na większości nie ma zbyt dobrych warunków do gry. Powodzenia wszystkim.

kris10

Swoje szanse oceniam na 50%. Nie ma dla mnie faworyta do wygrania tej grupy ani osoby która nie odegra żadnej roli w tej grupie. Każdy z nas ma po 50% szans na awans ale trzeba to pokazać na boisku.Po tym turnieju oczekuje większej ilości turniejów z takim pomysłem. Myślę ze Patch 3.0 został bardzo dobrze wykonany przez patchmakerow i za to im gratuluje. Za trud i wysiłek w jaki włożyli w tym patchu.Podoba mi sie pomysł dwóch gier w patchu oddzielnie klubowych i reprezentacyjnych. Już mnie nudziło granie typu: Polonia Bytom - Honduras czy Milan vs.Polonia Bytom. Nie mam większych zastrzeżeń do tych gier choć przydałoby sie kilka poprawek w niektórych zespołach.

yourNIGHTMARE
1.Według mnie trafiłem do dobrej grupy będzie trzeba sie postarać aby kontynuować turniej.. w 2 fazie grupowej, faworytem grupy może być adek4 jest to zwycięzca rankingu... i coś potrafi:> za jednego z faworytów uważam tez kris10... ale zobaczymy:) życzę wszystkim powodzenia

2.według mnie lepiej by sie grało kluby na reprezentacje...itd. byłby to na pewno większe urozmaicenie tej gry.. ale nie można narzekać radosny thx all za patch 3.0

skateboard P

Myślę ze w mojej grupie największe szanse na wyjście ma adek4 lub rezerwa grałem już z nimi w rank i trzymają chłopaki wysoki poziom nikle szanse daje sobie na wyjście z grupy dlatego bo mailem dłuższa przerwę w weol co do faworyta całego turnieju ciężko mi powiedzieć jest dużo dobrych graczy i każdy ma szanse. W Patchu 3.0 zmieniło sie dużo i wszystko moim zdaniem na lepsze dobrze rozkminiony pomysł jest złymi dwoma grami każdy ma teraz większy wybór miedzy państwami a klubami oprawa wizualna z tego co zdążyłem zauważyć tez została poprawiona choć zmienił bym jeszcze herby klubów na normalne to było by już naprawdę cacy:)) peace

rezerwa!

1. Wydaje mi sie ze kolejność będzie taka: pierwsze miejsce adek4 tuz za nim kris10 na 3 pizmak o 4 miejsce powalczę ja, Shatko a 6 idler. yourNIGHTMARE jest wysoko w ranku może on zrobi jakaś niespodziankę bądź inny gracz. Mam nadzieje ze wróci mi skuteczność bo na razie w ranku zawodzę i to mocno.
2. Patch jest super nic bym nie zmieniał, pomysł grania reprezentacjami i klubami świetny.

Shatko

Co do nowego patcha to na razie nie mam nic do powiedzenia ze względu iż mało na nim meczy rozegrałem radosny ale pomysł na osobne odpalanie klubów oraz reprezentacji zaskoczył mnie pozytywnie radosny).

Co do mojej grupy... to długo wcale nie grałem w WE02 ale po zawodnikach myślę iż rezerwa, kris10 oraz adek4 to są główni faworyci do wygranej tej ligi, o reszcie nie mówię bo pierwszy raz widzę takie osoby w tym świecie radosny). Czy ja mam szanse awansować? Okaże się 4 listopada o godzinie 23:59 radosny), a tak szczerzę to nie mam pojęcia w jakiej jestem dyspozycji, czas pokaże. Dzięki i pozdrawiam radosny)

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 8:53, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 5 razy

Sprawozdanie pomeczowe.
Początek spotkania należał do drużyny z Doniecka przeważała oddała w pierwszym kwadransie gry dwa groźne strzały ,lecz nie nie wykorzystali tych sytuacji. W kolejnym kwadransie gry to okres mojej dobrej gry, piłka wędrowała cały czas w obrębie pola karnego gości i wpadła wreszcie do siatki . Pod koniec meczu przeprowadziłem kolejny dobry atak pozycyjny po którym padła bramka na 2:0 .
Po przerwie "rezerwa"próbował zmienić losy meczu ,lecz zmiana ustawienia także nie przyniosła efektu tylko narażał się na groźne kontry , jedna z nich skończyła się fatalnie dla drużyny z Ukrainy.Do piłki dopadł Lovenk~ na prawej stronie pomknął do lini końcowej wycofał na 11 metr do Rakiticia a ten z pierwszej piłki uderzył po długim rogu "taś tasia" i piłka wpadła do siatki i tym samym ustalił wynik meczu. Podsumowując mecz Shakhtar Donieck nie miał stu procentowej sytuacji i nie wykorzystał swoich szans, w rezultacie musiał ponieść klęskę .Moim zdanie zasłużenie wygrałem,ale to dopiero pierwszy mecz i zobaczy jak potoczy się moja batalia w tej grupie C.Jeden z moich faworytów został poskromniony przeze mnie z tego się cieszę. Dzięki "rezerwa" i powodzenia dalej !
Sob 8:54, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 12

yourNIGHTMARE [link widoczny dla zalogowanych] 3 - 2 [link widoczny dla zalogowanych] Shatko

Mecz rozpoczal sie od mojich atakach i jusz w 15 minucie spotkania bylo jeden zero podanie Kuranyi pieknym strzalem od oknowego słupka wykonczyl Rakitic... uspokojilem gre, w 35 minucie po klepce przed polem karnym akcje wykonczył Asamoah bylo dwa zero...przed przerwa jeszcze Lovenkrands wpisal sie na liste strzelcow po samodzielnnym rajdzie.

Druga polowa to moje bledy i oddanie inicjatywy wpierw dla Ajax-su strzelił po ladnej akcji Huntelaar, a wynik ustalił w 84minucie Suarez po podaniu Rommedahl. Mecz zakonczyl sie wynikiem 3-2 i to moje pierwsze 3 pkt... w pierwszym meczu Oficjalnego Turnieju...

Suarez 84,

Ostatnio zmieniony przez yourNIGHTMARE dnia Sob 11:08, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 10:51, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

rezerwa! vs. yourNIGHTMARE

Shakhtar Donieck vs. Schalke04

1-0 (0-0)

75' Brando as.Srna

Pierwsza polowa ze wskazaniem na rywala oddalem 1 strzal rywal 5, ale tez bylem czesto pod polem karnym lecz nie potrafilem oddac strzalu. W polowie juz zagralem znacznie lepiej, mialem sporo akcji czesciej przy pilce bylem, rywal oddaj w tej polowie 3 strzaly ja 7. W 75 min po dosrodkowaniu Srny z prawej flanki do siatki trafia swietnym strzalem z glowki Brando w samo okno !!! Po tym rywal zmienia ustawienie na bardziej off lecz to ja mialem kapitalna okazje ale nie wpadlo no i wygralem. Rywal napisal ze mialem wiecej boiskowego szczescia moze i tak ale uwazam ze zasluzona wygrana.

dz powo dalej

P.S. Co do meczu z Shatko nie zgadzam sie z tym ze nie mialem nic do powiedzenia ale takie jest zdanie rywala, nie moge doczekac sie rewanzu !!!
Sob 12:29, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Posty: 12

yourNIGHTMARE 2 - 2 [link widoczny dla zalogowanych] adek4

Jeszcze przed meczem wiedzialem ze to jeden z najciezszych meczów w grupie, dlatego wyszlem defensywnie a adek ofensywnie.
Jusz od poczatku spotkania adek przewarzal nie pozwalal wymieniac mi pilki w srodkowej strefia boiska. W 11 minucie meczu bylo jusz jeden do zera Hirkov podawał do Jo a ten doskonale wbiegł w pole karne i umiescil pilke w bramce. Po straconej bramce zmienilem ustawienie na ofensywne, i w 37 minucie Lovenkrands po silnym strzale w długi rog wyprowadzil Shalke z dolka... do koncza 1 polowy utrzymal sie wynik remisowy.
W 56minucie faulowany pred polem karnym Jo, do wolnego podchodzi Carvalho i adek wyszedl na prowadzenie... postawilem wszyskto na jedna karte. W 75minucie Lovenkrands podaje do Kuranyi ten obraca sie przed polem karnym i ucisza kibicow w Moskwie... zdzier

Kuranyi 75,

Ostatnio zmieniony przez yourNIGHTMARE dnia Sob 14:47, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

idler

1.Moim celem jest wyjście z grupy, ale wiem, że będzie o to bardzo trudno. Przypuszczam, że zwycięzcą naszej grupy zostanie Adek4, za nim powinien uplasować się piżmak. Wysoki poziom prezentują również rezerwa! i kris10. O reszcie graczy nie mam wyrobionego zdania, gdyż w większości nigdy z nimi nie grałem.

2.Rozbicie patcha na dwie gry to dobry pomysł, dzięki dużej ilości drużyn każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Mnie osobiście cieszy dostępność wszystkich uczestników tegorocznej LM. "Podzielenie gry" ma też jedną złą stronę, czasami ciężko znaleźć kogoś do gry w ranku drużynami narodowymi. Jednak można to przeboleć i w gruncie rzeczy nie stanowi to wielkiego problemu.

lugi997 - brak danych

Grupa zaczyna bardzo spokojnie nikt się nie wyrywa do ostrej walki. Przypominam iż należy rozegrać do 29 października minimum cztery spotkania.

0:3
77\82\88 te minuty wstrząsnęły Petersburgiem!

idler(Zenit) - yourNIGHTMARE(Schalke) 2:0

Do meczu podszedłem z pewną obawą, wszystko to przez dobre wyniki mojego przeciwnika (zwłaszcza remis z adkiem4). Już w pierwszej akcji rywal stworzył sobie doskonałą sytuacje, jednak najpierw mój bramkarz wybija piłkę na rzut rożny, a potem Asamoah strzela minimalnie obok słupka. Ta sytuacja mnie otrzeźwiła i zacząłem kontrolować sytuacje na boisku. Dzięki zagęszczonemu środkowi boiska notuje dużo przechwytów. Bramkę zdobywam do szatni. Grający na nietypowej dla siebie pozycji Danny schodzi z piłką do środka boiska i oddaje precyzyjny strzał zza pola karnego.
Druga połowa to mój atak pozycyjny. yourNIGHTMARE nie potrafi stworzyć zagrożenia pod moją bramką. Dobijam rywala po dobrej akcji Arshavina z Pogrebniakiem.

idler(Zenit) - shatko(Schalke) 0:3

Jak to mówią: "Nic dwa razy się nie zdarza". Do straty bramki wyrównany mecz, choć trzeba oddać shatko, że miał groźniejsze akcje w I połowie. Początek drugiej wyrównany pierwszego gola trace, jeśli mnie pamięć nie myli, między 70, a 75 minutą. Od razu zmieniam taktykę na bardzo ofensywną. Był to zły pomysł, gdyż w obronie zrobiły się duże luki, przez co tracę kolejne 2 bramki. Szkoda straconych punktów, zwłaszcza, że przy 0-0 kilka minut przed straconym golem miałem sam na sam. Zdecydowanie nie trafiłem w tym meczu z ustawieniem.

Dzięki za mecze
Nie 0:27, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 3:0 Shatko ( 10 : 6 )

Dobry wyrownany mecz jednak losy meczu byly juz praktycznie przesadzone po 1 polowie.Prowadzilem 3:0 i nic nie wskazywalo by cos zlego moglo sie stac,W 2 polowie kilka dobrych sytuacji do strzelenia ale zadna ze stron nie potrafile swojej okazji wykorzystac.

kris10 2:1 yourNIGHTMARE ( 12 : 8 )

Mecz z moja lekka przewaga.Bramki padaly w 2 polowie.Najpierw ja trafiam 2 bramki a na sam koniec zawodnik rywala pakuje pilke do siatki z ostrego kata i pod brzuchem bramkarza.

DZieki za mecze wink
Nie 1:04, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pizmak (Werder) 0-0 adek4 (Olympique Marsylia)

Mecz wyrównany. Obie drużyny miały po jednej okazji dobrej okazji do strzelenia bramki lecz nic z tego. Dużo walki w środku pola co nie bardzo umożliwiło do jakiejkolwiek sytuacji strzeleckiej.

Dzięki i powodzenia dalej

BuliQ (Szachtar) 0-6 pizmak (Werder)

Rywal na samym początku meczu uderza bardzo mocno w poprzeczkę. Po tym incydencie postanowiłem sprężyć się bardziej i .... sami widzicie jak to się skończyło. Przy stanie 3-0 BuliQ daje wszystkich do przodu co stwarza mi co raz to dogodniejsze sytuacje. Strzały 20-5

Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Nie 12:50, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:38, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
adek
Helper

Posty: 506

Skąd: Bytom

adek4 5-0 rezerwa

Mecz ze wskazaniem na mnie.OD początku staram się zdobyć bramkę, żeby później spokojnie grać.Udaje się to w około 30 minucie gry i tak jak myślałem od tej pory było z górki.Przy wyniku 3-0 przeciwnik miał dwie świetne okazje, lecz zabrakło zimnej krwi do końca.Przeciwnik zmienia ustawienie na ofensywne i udaje mi się dołożyc jeszcze 2 bramki.Grało mi się dosyć łatwo, może dlatego, że przeciwnik był na kacu, bo wiem, że potrafi grać dużo lepiej.Kolejne ważne punkty trafiają na moje konto mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej.

Dzięki powodzenia dalej.
Nie 18:03, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

rezerwa! - idler 1-0

Sakhtar Donieck - Zenit St Petersburg

W tym meczu mialem sporo szczescia nic nie zagralem,rywal mial sporo okazji lecz zadnej nie wykorzystal( gral bez Arshawina, 2 pozostalych napastnikkow bez formy), ja trafiam po kontrze i to dopiero z dobitki. W 85 min przy groznym strzale rywala lost... Dogrywamy 10 min lecz nikt nie mial juz okazji .

rezerwa! - kris10 0-2

opis pozniej

Nie 22:29, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
idler

Posty: 71

Skąd: Łódź

To ja do krisa 10. Wkurzyłeś mnie. Wchodzę na gg, pytam się czy możemy teraz zagrać. Kris się zgadza. Wszystko cacy, uruchamiamy grę, ustawiam najpierw taktykę. Kris10 swoją. Gdy przechodzę do składu i włączam formę okazuje się, że mam mnóstwo czerwonych strzałek. Sekundę po tym kris pisze, że nie może grać, bo mama mu nie pozwala, gdyż musi coś ważnego zrobić. Mimo mojej namowy kris10 nie daje się przekonać do rozegrania meczy. "Słowa mamusii" okazały się silniejsze. Kris opuszcza serwer, potem ja. Jednak myślę sobie, że jak już się napaliłem na grę to sobie pogram chociaż do ranka. Więc wchodzę na serwer(minęło z 5min od wyjścia) i co widzę? Tak krisa, a obok jego nicka nawias w którym widnieje napis rank.
Wbijam do niego, i się pytam co jest? Zero odpowiedzi i natychmiastowa ucieczka z serwera.

JAK SIĘ BOISZ GRAĆ TO POWIEDZ, ZAWSZE MOŻESZ ODDAĆ WALKOWERA. CHOCIAŻ NIE WIEM PO CO STOSUJESZ TAKIE MACHINACJE, GDYŻ JESTEŚ NA TYLE DOBRY, ŻE BEZ PROBLEMU POWINIENEŚ AWANSOWAĆ W UCZCIWY SPOSÓB.
Nie 23:01, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Nowy Patch Turniej - Dzień trzeci za nami

Żółtą koszulkę lidera dziś do snu zakłada kris10 po trzech meczach to on obejmuje prowadzenie w grupie. Nie jest to zaskoczeniem dla nikogo. Za to adek4 gra w kratkę i na razie jeszcze nie wszedł w rytm takie jest moje zdanie, a może to zadyszka lub grypa jesienna miała w pływ na takie wyniki w tych pierwszych meczach.

skateboard i lugi99 na razie pasywni gracze i mogą za taki styl zapłacić słoną cenę, oby nie. Chłopaki już czas, znacie możliwości rywali do boju kowboje. szczęśliwy

PS jak gdzieś się rąbnąłem w tabeli to pisać na gg poprawie, a i bardzo proszę pisać kolejne wyniki pod tym postem nie edytować starych żebym nie przeoczył żadnego meczu, dzięki z góry i powodzenia w grze oraz ustrzelenia przewroty zszokowany

Pon 1:26, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

yourNIGHTMARE (Schalke) 2-5 pizmak (Werder)

Po szybko strzelonej bramce myślałem że pójdzie z górki a tu..... rywal odpowiada 2 bramkami w przeciągu 4 minut. Poirytowany takim obrotem spraw Hugo Almeida strzela z główeczki po czym dokłada jeszcze jedną. Przeciwnik chyba troche zgłupiał że szybko się tak podniosłem i ledwo zaczął i stracił kolejną bramkę (Diego). Jeszcze jedną dokładam przed końcem pierwszej połowy i wiedziałem że rywal nie zdoła się podnieść. Po przerwie oprócz poprzeczki rywala nic się w sumie nie działo.

pizmak (Werder) 7:1 Skateboard (Schalke)

Znów to ja strzelam gola na 1-0 i znów mimo moich ataków w późniejszej fazie meczu to rywal wyrównuje. Do końca pierwszej połowy dokładam jeszcze jedną i spokojnie schodzę do szatni. Po przerwie Skateboard został znokautowany szczęśliwy Diego x4 Almeida x2 Rosenberg 1

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Pon 16:33, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 11:31, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 11

Skąd: LA

shatko (shalke 04) 1:5 Skateboard (werder)

Strzelilem pierwszy gola rywal wyrownal do szatni choc po rozpoczeciu 2 polowy odrazu strzelam bramke na 1:2 i potem bylo juz z gorki.
Mecz byl wmiare wyrownany z lekka moja przewaga.

Dzieki i powodzenia dalej
PEACE

rezerwa (shachtar) 3:4 Skateboard (werder)

Dobry byl to meczyk bardzo wyrownany rywal strzelil mi pierwszy brame poczym odpowiedzialem dwoma i takim wynikiem zeszlismy do szatni po rozpoczeciu 2 polowy dolozylem jeszcze dwie bramy i mielismy 1:4 mecz byl juz praktycznie przesadzony ale rywal zmienil taktyke i tu sie zaczelo pogubilem sie totalnie i wcisnol mi dwie bramki mielismy juz 3:4 podkoniec meczu mial okazje jeszcze wyrownac ale defence sie spisal i mialem troche szczescia musze przyznac
ogolnie dobry meczyk

dzieki i powodzenia dalej
PEACE

Ostatnio zmieniony przez skateboard P dnia Pon 17:55, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:22, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)