Grupa C [ II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
Maxio

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 194

Maxio(Jamajka)-ManUtdBoss(Jamajka) 0:1

Maxio(Jamajka)-ManUtdBoss(Jamajka) 1:0

W pierwszym meczu ataki z obu stron z mojej trochę mniej w końcu pod koniec pierwszej połowy przeciwnik strzela gola który zaważył na wyniku spotkania...jeszcze pod koniec miałem kilka ładnych akcji no ale nie udało się ;/ .
Natomiast w drugim meczu przewaga była po mojej stronie i tak oto w około 10 minucie ustalam wynik spotkania na 1 - 0.Pod koniec nerwówka ale wynik nie uległ zmianie do końca meczu i cieszę się trzema punktami.Dzięki za mecze.
Pon 19:36, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Witam.
    Namiestniku tej grupy proszę zaktualizuj tabelę do jutra do północy!
    Już jutro po 23.59 klucznik tej grupy zamknie tą grupę.

robsson19 ( Togo) - Vitoss ( Zimbabwe) 2 : 2

Mecz od poczatku wyrównany, sytaucja za sytuacja z jednej jak i z drugiej strony:) tak smamo z brmakami raz vitoos raz ja:P wynik naprawde pasuje do sytuacji jaka panowala na boisku:Pradosny

robsson19 ( Togo) - Vitoss ( Zimbabwe) 4 : 2

W tym meczu sie troche dzialo przynjamniej jak dla mnie, vitoss strzela 2 brmaki i prwoadzi 2;0, wtedy juz sie troche podenerwowalem:P ale mam rog, zameszanie w polu karnym i strzelam 1 bramke, pozniej zaczalem troche odwazniej grac i dzieki temu mam dogodna sytuacje, vitoss fauluje w polu kranym a ja 11 zamieniam na 2 gola:P pozniej to juz koncowka moja strzelam 2 bramki i o to wynik:Pradosny

Dzieki za gre radosny powodzenia dalej:)
Wto 19:27, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

nadolski ( togo ) 2-0 ( Jamajka ) Maxio

Pierwszy mecz na moja przewagę , Maxio robił mało akcji w których miał także swoje sytuacje do strzelenia bramki ale jak widac po wyniku napastnicy mieli słabo nacelowane celowniki zdzier . Mecz był rozgrywany już wczesniej także nie pamietam dokładnego jego przebiegu.

Maxio 3-2 nadolski

Mecz na totalnych lagach. Co chwila przerywany , słaabo się grało. Mecz na moja przewagę robiłem dużo ciekawych akcji i dużo ciekawych strzałów bronił bramkarz Jamajki. W pierwszej połowie wpadły 4 bramki . Dwie dla mnie z 8 oddanych strzałów i dwie dla Maxia po 3 oddanych strzałach . W II połowie zawodnicy rywalizowali głownie w środku boiska i po jednym ładnym lagu obrona zaspała wpadła 3 bramka i po meczu zdzier

dzięki .

nadolski ( togo ) 3-1 ( togo ) robsson19

Mecz na moja przewagę. Robiłem akcje i oddawałem duzo strzałow. rywal raczej nie robił za dużo akcji w moim polu karnym . Oddał bodajże 3 celne strzały z których 1 wpadł do bramki.

nadolski 3-3 robsson19

Ten mecz bardzo wyrównany. Strzelam pierwszy bramkę , robsson wyrównuje do końca I połowy. w drugiej połowie szybkie dwie akcje zawodników robssona i przegrywam ten mecz 1-3. Po pełnej mobilizacji udało mi się uratować jeden punk ale nie było łatwo.

dzięki.

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Wto 23:05, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:11, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

_____

Jutro ostatni dzień zmagań grupowych. Adam.zip dotychczasowy lider całkowicie stracił przewagę i jedynie lepszym stosunkiem bramkowym nadal utrzymuje pierwsze miejsce w grupie C. Bardzo dużo meczy pozostało jeszcze do rozegrania lecz śmiem twierdzić iż nie będzie przedłużania gdyż termin na prawdę był długi. Jutro o 23:59 wszysko się wyjaśni , kto awansuje dalej, a dla kogo to już koniec przygody z tym turniejem. ManUtdBoss rozegrał tylko 2 mecze i zostaje mu tylko 24 godziny na dogranie tych spotkań w innym razie to powinien przedstawić sensowne wyjaśnienia co do jego braku zainteresowania tymi rozgrywkami.

Trudno tu coś stwierdzić, bądź tu człowieku mądry. Niby to już druga runda i olewatorzy teoretycznie powinni być przesiani w pierwszej rundzie. Na dodatek termin był jak w sam raz, i jeszcze długi weekend się przytrafił a chłopaki jakoś leniwie rozgrywali swoje spotkania. Jeden wniosek się tu nasuwa nie zależnie od długości terminu większość i tak zostawia swoje spotkanie na ostatnie dni. Racjonalnie chyba będzie dawanie o wiele krótszych terminów iż to mobilizuje graczy do gry a turniej ma jakieś tempo a nie zamienia się w brazylijską telenowele gidzie nikt już nie pamięta kiedy się zaczęło to wszysko. To jest tylko moje spostrzeżenie jako waszego namiestnika. Zobaczymy jak to jutro wszysko się rozstrzygnie i miejmy nadzieje że będzie jak najmniejsza liczba walkowerów.

_________________________

______________________________Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Śro 0:41, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 6 razy
Śro 0:26, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

vitoss - lukasso 1-1

Mecz wyrownany, Prowadzenie objał rywal a ja wyrownalem.

vitoss - lukasso 1-5

Ogromna przewaga rywala choc ja moglem strzelic wiecej bramek lecz moi utalentowani zawodnicy nie potrafili na pusta bramke nawet strzelic. Lukasso rowniez mogl zdobyc wiecej bramke no ale mial spokojny rezultalt wiec czsami bawil sie w moim polu karnym ;p W obu meczach moi zawodnicy najlepsi mieli slabe formy co moglo byc widoczne. Chinayama Matola i jescze jakis zgred pudlowali na pusta bramke zdzier Dzieki za mecze

Decyzja organizatora

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 1:52, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy

Kristo świetna robota Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Czw 1:59, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:59, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

mecze z robsonem

Spotkania byly bardzo wyrownane, jestem ostatnio w dolku i nie moge zbytnio odnalezc sie w starym ustawieniu ktore potrzebuje chyba nieco swiezosci, mecz ukladal sie niezbyt pomyslnie bo nie moglem zdobyc bramki z malo renomowanym rywalem lool
lecz bledy przeciwnika spowodowaly ze zdobywam w dwumeczu 6pkt

mecze z maxio

pierwszy spotkanie w ktorym odnioslem zwyciestwo 3-0 bylem pod moje dyktando. to ja dyktowalem warunki i narzucalem tempo meczu, natomiast drugie spotkanie to juz wyrownana walka, gdzie o zwyciestwie zadecydowalo male potkniecie maxia

mecze z nadolskim

mecze z poznaniakiem byly najtrudniejsze, w kazdym meczu musialem gonic wynik gdyz eksperymentowanie z taktyka nie bylo chyba za dobrym pomyslem, jednakze z meczu na mecz szlo mi znow coraz lepiej i bezwzgledu na zmeczenie po 14h pracy odnioslem kolejne zwyciestwa dajace mi awans do kolejnej rundy

Czw 6:57, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Bład w tabeli zdzier Majac 14 pkt mam 7 miejsce a Nadolski 13 ma 6 miejsce zdzier Maly błedzik ale pewno przy punktacji za tur zrobi swoje.
Czw 8:24, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora

Ok widzę że poprawione i lukasso dodał opisy więc zamykam Wink
Czw 10:56, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)