Grupa C [ II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

____________________________

M._Nick____________Me__Zw__Re__Po__Br+__Br-__Bil.Br__Pkt.

19Ruch20 3:0 robsson19 0:1

Gramy mecz i rewanż każdy z każdym w grupie.

ORGANIZATOR napisał:

Czas na rozegranie 2 fazy grupowej mija 12.11.2008 o godz. 23:59!

Podczas opisywania meczu proszę napisać jaką druzyną graliście ponieważ jedna wybrana będzie do końca tej Fazy Grupowej

Zaszły zmiany w regulaminie turnieju do następnych rund.Prosimy sie zapoznac z nimi.Przepraszamy za lekkie zamieszanie.Pozdro.

________

___________W razie zauważenia błędów proszę informować na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Czw 10:43, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 52 razy

Maxio(Jamajka) - Adam.zip(Congo) 1:0

Pierwszy mecz źle rozpocząłem taktyką 4-4-2A...2 bramki podcięły mi skrzydła...zmieniłem ustawienie na bardziej ofensywne i strzeliłem bramkę.
Zaś drugi od razu rozpoczynam 4-4-3A strzeliłem gola, wygrałem mecz lecz to Adam zdecydowanie przeważał w tym meczu w strzałach 3 - 9 na jego korzyść.Dzięki za mecze i powodzenia w dalszych rozgrywkach szczęśliwy.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maxio(Jamajka) - Vitoss(Bośnia) 0:1

Maxio(Jamajka) - Vitoss(Bośnia) 4:2

W pierwszym meczu zdecydowana przewaga Vitossa, częściej atakował i strzelał, co daje mu zwycięstwo.
Natomiast w drugim meczu bardziej wyrównanie lecz to przeciwnik musiał cały czas gonić wynik co mu się do końca nie udało i jest jak jest i identycznie jak z Adamem po 3 pkt.Dzięki i powodzenia dalej szczęśliwy.

Ostatnio zmieniony przez Maxio dnia Czw 23:33, 06 Lis 2008, w całości zmieniany 4 razy

Adam.zip (Kongo) 4:1 (Zimbabwe) vitoss

Spotkania w których niezaprzeczalnie byłem lepszy. W obydwu szybko wychodziłem na prowadzenie. Podczas pierwszego meczu charakterystyczne było to, iż ciągle odskakiwałem rywalowi na dwubramkową różnicę. Cios za cios, co musiało trochę podciąć vitossowi skrzydła przed drugim starciem. W drugim boju znów moje szybkie prowadzenie, po czym rywal odpowiada jedną bramką, od tej chwili zdominowałem wydarzenia na boisku. W łatwy sposób strzelałem bramki. Około 65 minuty rywal po drugiej żółtej traci piłkarza. W samej końcówce brzydki faul i oponent kończy ten mecz w 9 zdzier.

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Dzięki.

Adam.zip (Kongo) 1:0 (Korea) nadolski
Adam.zip (Kongo) 3:2 (Korea) nadolski

Byłem już zmęczony gdy grałem te meczyki, z racji osłabienia psychofizycznego moja pamięć zawodzi, ale do rzeczy... Pierwszy mecz był zacięty ale w miarę nudny. Rywal początkowo przeważał, ale zabrakło mu skuteczność. Grałem słabo, jednakże pod koniec spotkania wypuszczam lewym skrzydłem napastnika, strzelam "szczurkiem" i 3pkt radosny.
W drugim meczu wyraźnie podczas większości spotkania przeważałem. Trzy razy skarciłem rywala i miałem zamiar spokojnie dowieść wynik do końca, niestety... nadolskiemu udaje się strzelić bramkę. W samej końcówce rywal popisuję się ładnym dryblingiem i znów gol, gdyby nie koniec czasu to kto wie, może by zremisował....

Dzięki.
Czw 23:32, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Tabela podliczona proszę kolejne mecze pod tym postem dodawać.

A o to jak się przedstawia rozkład sił grupy C jeśli chodzi o rozgrywki WEOL RANK

Dane z dnia 7 listopad 2008r godz 7:51

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pią 8:53, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 8:50, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maxio

Posty: 194

Maxio(Jamajka) - 19Ruch20(Canada) 1:1

Maxio(Jamajka) - 19Ruch20(Canada) 3:0

W pierwszym meczu przewaga przeciwnika, więcej stwarzał sytuacji lecz szczęście mi dopisało i strzelam pięknego gola w bodajże 75 minucie, później atakował jeszcze przeciwnik ale bramkarz w tym meczu był w wyśmienitej formie szczęśliwy.
W drugim meczu na początku bardziej wyrównanie z lekkim wskazaniem na przeciwnika...strzeliłem gola co dodało mi nieco pewności w ataku i w drugiej połowie strzelam jeszcze dwa gole.Dzięki i powodzenia dalej.
Pią 17:45, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
lukasso

Dołączył: 14 Mar 2006
Posty: 1374

lukasso(Białorus) 0-3 19ruch20

mecz wyrowany ale po bledzie obroncy worek sie otworzyl i wpadala jedna za druga
bramkarz moj to porazka, zawsze mam szczescie do nich ale ten pajac to masakra

lukasso 3-1 19ruch20

zmienilem ustawienie i od razu lepiej, mecz pod moje dyktando ,rywal tylko ograniczal sie do wykopow z pod wlasnej bramki
po jednej takiej kontrze w koncowce strzela mi bramke ale juz tylko na otarcie lez

dzieki
Pią 18:18, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 374

Skąd: Niebieskie Katowice

ps. co do meczu z maxio w pierwszym byłem zdecydowanie lepszy w ostanich minutach mialem 2 100% sytuacje jednak znajac moje szcescie w turach bramkarz wybija pilke z lini bramkowej. 2 mecz juz wyrównany bardziej na remis niz na tak wysokie zwyciestwo 3-0.Znowu 2 runda i kolejna słaba gra w tej fazie ;/

mecz z lukasso w 1 spotkaniu moja przewaga w 2 juz gralem slabo a przeciwnik dobrze mimo to lukasso ciagle wybijaj pilke do przodu.ja tez wybijalem ale bez przesady.... dzieki

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pią 18:22, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 18:19, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Po drugim dniu rozgrywek w Grupie C w żółtą koszulkę lidera wskakuje Adam.zip. Po sześciu meczach na jego koncie lidera znajduje się 15 punktów. Przez całą sobotę w tej koszulce będzie śmigał Adam.zip a może dłużej.

_________________________

Maxio po sześciu meczach ma o pięć oczek mniej mimo to zajmuje drugie miejsce, premiowane awansem. Kolejne miejsce bezpośrednio premiowane awansem zajmuje 19Ruch20 który to uzbierał 4 punkty w czterech spotkaniach. Na razie to jest jeszcze taka rozgrzewka jak widać i badanie przeciwnika. Znakomicie spisujący się w Elite League lukasso na razie tylko 2 mecze rozegrał. Mała czkawka się przydarzyła w meczu z 19ruch20 gdzie stracił aż 3 gole i nic nie ustrzelił. W rewanżu już pokazał formę z ligi i zanotował wygraną. robsson19 i ManUtdBoss na ten czas bierni gracze, obserwują poczynania rywali i wiozą się w środku peletonu. Oby to nie skończyło się niemiłymi niespodziankami w postaci niezmieszczenia się z rozegraniem spotkań w limicie czasowym tej fazy rozgrywek. Peleton zamyka nadolski bez większych strat do poprzedzających rywali. Cała grupa jedzie raczej niemrawo i bardzo sennie wybijającą postacią jest zdecydowania Adam.zip i zasłużenie przyodziewa żółty trykocik w tej grupie. Poczekajmy na dzisiejsze zmagania.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Sob 10:03, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 5 razy
Sob 8:34, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

canada 19Ruch20 1-0 nadolski togo

Mecz pod moje dyktando jednak nie potrafie tego odwzierciedlić tego na boisku dobrze spisywal sie bramkarz przeciwnika.Bramke na wage zwyciestwa szczelam w 80 minucie meczu.

canada 19Ruch20 2-1 nadolski togo

na poczatku przewazam szczelam bramke na 1-0 pozniej przeciwnik mnie fauluje i strzelam 2-0 i wtym momencie mowie mam 6 pkt pieknie i cacy jednak nadolski strzela na 1-2 i ja zaczolem gorzej grac.A przeciwnik sie obudzil i dazyl do wyrównania.
Sob 18:48, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
robertooo

Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 42

Robsson19 (Togo) - 19Ruch20 (Canada) 0 : 3

Mecz poczatkowo wyrownany, lecz gdzy trace 1 bramke to przeciwnik zyskuje coraz wiecej pola, 1 polowa konczy sie wynikiem 3 ; 0, i jak widac po wyniku w drugiej nikt nie strzela bramki ,i ta polowa rozgrywana jest na rowni.

Robsson19 (Togo) - 19Ruch20 (Canada) 1 : 0

Ten mecz byl od poczatku wyrownany, przeciwnik zmienil ustawienie grało mi sie lzej, lecz popelniam glupi blad fauluje od tylu i dostaje czerwona kartke, wtedy przecwinik zaczal grac bardziej ofensywnie, ale w koncu to ja wychodze z kontra i strzelam na 1:0, pozniej to Canada atakowala ja zzajalem sie obrona.
Sob 19:45, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maxio

Posty: 194

Maxio(Jamajka) - Robsson19(Togo) 1:1

Maxio(Jamajka) - Robsson19(Togo) 1:0

No to tak w pierwszym meczu widoczna przewaga Robssona praktycznie to on cały czas napierał na moją bramkę ale w tym meczu także bramkarz spisał się wspaniale i obronił kilka setek.Drugi mecz już bardziej wyrównany co nie znaczy, że rywal nie atakował.Decydujący gol pada w pierwszej połowie z rzutu rożnego...tych spotkań nie zaliczam do najlepszych.Dzięki.
Nie 0:05, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Dzisiaj z dobrej strony pokazał się 19Ruch20 i zainkasował 9 punktów w czterech meczach. Doskoczył do lidera i już tylko 2 punkty straty ma. Jednak to Maxio naciska bardziej dotychczasowego lidera bo ma tylko jeden punkcik straty po dzisiejszym dniu. Do gry się włączył robsson19 i zdobył swoje pierwsze trzy punkty po dwóch spotkaniach. Niestety nadolski mimo walki nie zdobywa jeszcze punktów choć jego porażki są minimalne i nie odstaje od pozostałych graczy w drastyczny sposób. Brak szczęścia i chyba zbyt długa przerwa dają się we znaki w tej fazie turnieju temu zawodnikowi. Na szczęście chłopak nie pęka i gra twardo dalej zawsze, nawet po najdłuższej serii porażek przychodzą zwycięstwa jak po burzy słońce. w dalszym ciągu pasywne zachowanie ManUtdBoss nie rozegrał żadnego spotkania w tej grupie, czyż by wyczekiwał na finisz i niczym sprinter na ostatnich metrach wysforuje sie na czoło stawki. Zobaczymy czy taka taktyka wyczekiwania zda egzamin w tym przypadku. Oby tylko się nie przeliczył i niemiło rozczarował jak na finiszu z deko zabraknie czasu aby dograć swoje spotkania.

Adam. zip w dalszym ciągu w koszulce lidera prowadzi ten bardzo senny peleton. Przez cały jutrzejszy dzień żółty trykot będzie należał do niego. W czubie bardzo zacięta walka i różnice pomiędzy zawodnikami to zaledwie skromne jedno punktowe, które mogą stopnieć po rozegraniu jednego spotkania. Zobaczymy co nam jutrzejszy dzień przyniesie.

______________________________Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Nie 1:38, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 0:38, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maxio

Posty: 194

Mam nadzieję ze ManUtdBoss ożyje i w końcu zagramy te dwa mecze.

dlugo jeszcze?

Chodź napisał, że zagramy za chwilę od tamtego czasu nie widywałem go na gg oraz nie otrzymałem żadnej wiadomości od niego.
Lukasso też rzadko bywa na gg lecz w przeciwieństwie do ManUtdBossa pytał mnie o grę do tura.
Nie 21:38, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

pisalem do gracza ManUtdBossWE wczoraj byl dostepny jak napisalem nagle zaraz wracam po jakis 15 minutach odpowiedzial:

"ej zaraz gram z maxiom czy cosa pozniej mogez toba"

bał sie grac czy co ale zal. dzisiaj nie gram bo mam goraczke narka jutro moge zagrac jak sie bede lepiej czuł.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Nie 22:58, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:58, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Adam.zip

Posty: 1677

Skąd: Łódź

Adam.zip Kongo 3:3 Białoruś lukasso
Adam.zip Kongo 2:3 Białoruś lukasso

Spotkania na szczycie grupy C. Na przeciw siebie stanęli dwaj pierwszoligowcy WEOL. Mecze stały na wysokim poziomie, nie brakowało pięknych i kuriozalnych goli oraz walki. Przebieg podobny w obu meczach, początkowo widoczna przewaga lukasso mniej więcej do 15 minuty, następnie strata przeze mnie bramki. Szybko odrabiałem stratę, wyglądało to tak jakbym przez 20 minut czasu realnego walczył o wyrównanie. Na moje nieszczęście w drugim spotkaniu chyba zabrakło mi szczęścia i musiałem uznać wyższość rywala, być może remis byłby sprawiedliwszy, jednakże w ostatniej akcji meczu, pod polem karnym przeciwnika, nie miałem już pomysły na rozegranie akcji. Statystyka strzałów również wyrównana 8:9 i 7:9.

Dzięki, rewanż już w nadchodzącym tygodniu w lidze Wink.
Pon 0:37, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Do tej pory to wszysko wyglądało bardzo sennie ale dzisiaj to już na prawdę wszyscy potraktowali niedziele jako dzień wolny. Prawie wszyscy bo dotychczasowy lider rozegrał 2 spotkania z doskonale się spisującym w pierwszej lidze lukasso. Adam.zip ugrał tylko a może aż jedno oczko, co pozwoliło mu jeszcze na tą noc kłaść się w dalszym ciągu w koszulce lidera. ManUtdBoss niestety w dalszym ciągu nie rozegrał żadnego spotkania. Mało się działo w dzisiejszym dniu oby jutro przyniosło więcej wydarzeń w naszej grupie bo ślimak nas wyprzedzi panowie.

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Pon 2:49, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 2:49, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

canada 19Ruch20 1-2 Adam.zip kongo

Mecz bardzo dobry i wyrownany do 82 minuty wygrywałem 1-0.Adam w odstepie 2 minut strzela 2 gole i nerwy mi puscily bo przegralem wygrany mecz nawet nie zdobywajac punktu.

canada 19Ruch20 2-1 Adam.zip kongo

mecz również wyrównany każdy nastawił sie na obrone tym razem Adam prowadził a ja w 2 polowie w odstepie jakis 10 minutach strzelam 2 gole i doprowadzam zwyciestwo do konca.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 12:21, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz

Strzały: 14-4

Od samego poczatku spotkania atakuje na bramkę przeciwnika jednak piłka nie chce wpaśc do bramki.Tego dnia w wyśmienitej dyspozycji był bramkarz zimbwabwe ,który bronił strzały 200 % w pewnym momencie nawe 3 dobitki.vitoss gra z kontry i udaje mu sie w ten sposob strzelic pierwsza bramke.vitoss strzela bramke na 2-0 w doliczonym czasie gry po tym jak dałem wsytko na jeda karte i ustawiłem wszytkich do przodu.Z perspektywy całego spotkania zwyciestwo 2-0 nalezało sie mi vitoss oddając 3 razy mniej strzałów na bramke zwyciezył.

19Ruch20 4-2 vitoss

W tym meczu zaczołem ospale po bledzie obroncy strzelam na 1-0 i kontroluje gre pozniej bramka z głowki strzelam na 2-0.Mineło kilka minut a na tablicy wyników wyswietliła sie informacja o 3 golu dla kanady i tym samym sposobem 3 pkt mialem juz praktycznie zapewnione.Vitoss zdobywa kontaktową bramke na 1-3 i zrobiło sie nerwowo.Pozniej prezentowalem gre i chcialem ustrzelic jakis wyzszy wynik sztrelam na 4-1 po ładnej akcji.Witoss strzela na 2-4 w ok.85 minucie meczu.

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 18:49, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 16:09, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
kristo2323

Posty: 2003

Nie ma co sie rozpisywac oprócz tego ze mam przewage i atakuje a przeciwnik strzela bramki z kontr na 2-0 w lost time.A bramkarz bronił wszytko w pewnym momencie 3 dobitki.

mecz z moja lekka przewaga w strzalach 12-11.Ale wygrana zasłuzona.

Przypominam o nowym punkcie w regulaminie głównym WEOL a mianowicie:

12. Minimalna wielkość opisu meczu wynosi 50 wyrazów na jeden mecz, dot. wszystkich turniejów oficjalnych - za nie dostosowanie się do minimum otrzymuje się warna, jeżeli ich liczba wynosi 2 na 3, bądź dany gracz łamie ten pkt notorycznie trafia na Czarną Listę Graczy, na okres od jednego miesiąca do trzech bez możliwości odrobienia kary.

Ten punkt wszedł w życie 2008-11-03 00:06:18 i od tej właśnie chwili obowiązuje na WEOL we wszystkich oficjalach.

To nie jest mój pomysł i mi praktycznie to wsio ryba czy będziecie robić opisy czy nie. Ja tylko przypominam żeby potem nie było nie miło, jak ktoś awansuje dalej po ciężkim boju wyjdzie z grupy i zamiast grać w kolejnej rundzie wyląduje na Czarnej Liście. A z tego co widzę to te opisy jak kilka innych nawet nie przypominają z przymrożeniem oka i po kilku borowcach 50 słów. Nikt nie będzie się zapewne czepiał czy jest 44 czy 49 ale takie 7 wyrazowe to jestem pewny że odrazu zachycisz warna.

Pon 16:34, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)