Grupa E [I Faza Grupowa]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

ORGANIZATOR napisał:

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy

Ostatnio zmieniony przez chyzio dnia Śro 18:49, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 65 razy

Zenit 2:1 Ajax

Ostatnio zmieniony przez ManUtdBoss dnia Pią 22:57, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:55, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Marv(Werder) 4 - 1 ManUtdBoss(Schalke 04)

Poczatek slaby w moim wykonaniu gdyz na prowadzenie wychodzi rywal. Gra po bramce toczyla sie w srodku boiska nikt nie mogl sie przedrzec w pole karne. Dopiero pod koniec znakomite podanie do Diego i mamy remis. Druga polowa odrazu lepsza w moim wykonaniu napieram co skutkuje 3 slupkami z 2 wyszedl calo opresji zas przy 3 futbolowka toczyla sie po linni do pilki dochodzi znowu Diego i mamy 2:1. Nastepna bramka padla chwile pozniej w sytuacji sam na sam znalazl sie Pizarro i pokonal bez problemu bramkarza Schalke. Po tej bramce rywal bierze sie troche do gry i przycisnal mnie na swojej polowie. Po paru minutach wyszedlem ze swojej polowy pilka do Rosenberga i ten bez problemu pokonuje bramkarza. Do konca wynik juz nie ulegl zmianie Wink Dzieki! Jedynym minusem meczu byly warunki (straszne lagi). W strzalach 22-6

Marv (Werder) 12 - 0 (Celtic) Ballack13131

Mecz bez historii Wink Calkowita moja przewaga. Najgorzniejsza akcja rywala to strzal w slupek przy stanie 6-0. Wszyscy napastnicy mieli najwyzsze formy Wink To inaczej nie moglo sie skonczyc, a i dodatkowo Boruc sie nie popisal Wink Wynik moglbyc jeszcze wyzszy, ale pare akcji zamascilem. Dzieki! W strzalach 28-2

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 10:55, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 9:52, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Marv 2:1 Biszkopt
Mecz bardzo wyrównany ale to przeciwnik strzela dwa gole. Potem ja dostaje czerwień ale i tak strzelam gola.
Dzięki i powo dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Sob 12:51, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 12:17, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23 1:1 Biszkopt
Mecz bardzo wyrównany ale to przeciwnik strzela pierwszego gola. Potem Biszkopt dostaje czerwień, wyrównuje ale nie udaje mi się wygrać.
Dzięki i powo dalej.
Sob 14:33, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Biszkopt 2:2 ManUtdBoss
Znowu dostałem czerwień. Przeciwnik to wykorzystuje smutny i tylko remis.

Ballack13131 0:5 Biszkopt
Wygrałem zasłużenie. Ballack w 25 minucie uciekł na obiad szczęśliwy. Potem wrócił ale znowu lost potem dogrywamy resztę ostatecznie 5:0. W strzałach około 2:20 szczęśliwy

Dzięki wam za mecze i powodzenia dalej;)

Ostatnio zmieniony przez Biszkopt dnia Sob 14:56, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:54, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
ManUtdBoss

Posty: 58

ManUtdBoss vs ksc11

Werder 2:0 Zenit

Wychodze na boisko defensywnym ustawieniem alby "obadac teren".Przeciwnik na poczatku atakuje lecz rzadko oddaje strzaly na bramke iz gram 5 obroncami i 2 defensywnymi pomocnikami. W 11 min strzelcem gola dla Werderu Rosemberg po bledzie przeciwnika ktory podal mi i wyszedlem sam na sam.Przez reszte spodkania przewaza przeciwnik lecz w calym meczu oddaje tylko 6 strzlow na bramke.W koncowce spodkania Pizzaro strzela bramke po skladnej akcji z Rosemberkiem.Bardzo wyronany mecz malo fauli bez kartek.

beninho(Werder) 5 - 2 ksc11(Zenit )

Po długiej przerwie na scenie WEOL , mialem nadzieje że wygram to spotkanie , lecz podchodziłem do przeciwnika z dystansem , bo myślalem że jest to nowy "młody wilk" , który nie osiągnął jak narazie na scenie nic szczególnego , ale potrawi pokonywać o wiele lepszych odemnie ... Bardzo zadowolony ide na impreze ;D Dzieki ziomek za mecz i życze powodzenia w następnych :]
Sob 16:48, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 (Werder) 2:1 ksc11 (Werder)

Przeciwnik pierwszy strzela gola, udaje mi się wyrównać przed przerwą. W drugiej strzelam po ładnej akcji na 2:1, wynik utrzymuje się już do końca. Szkoda że pierwszy strój Werderu jest niemal identyczny jak rezerwowy, także nie można było odróżnić czasami do kogo się podaje szczęśliwy.

Sob 17:09, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Marv(Werder) 1 - 0 (Zenit)ksc11

Mecz szybki lecz cala pierwsza polowa praktycznie bez sytuacji podbramkowych. Dopiero pod koniec pierwszej polowy wychodzę na prowadzenie. Druga polowa to zupelnie inna gra z mojej strony. Zaczalem stwarzac sytuacje i malo brakowalo, a ustrzelibym jeszcze ze 2,3 bramki. Niestety skutecznosc dzis szwankowala, ale licza sie 3 pkt Wink Dzieki!
Sob 17:10, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 (Werder) 5:1 glazunio (Zenit)

Mecz pod moje dyktando, mialem dużą przewagę, w strzałach 15:4.

bartosz23 (Zenit) 0:1 ManUtdBoss (Werder)

Szkoda tego meczu, też miałem przewagę, ale ciężko się gra z przeciwnikiem który od początku nastawia się na obrone i gre z kontry która mu przynosi bramke.

Sob 18:08, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
ManUtdBoss

Posty: 58

ManUtdBoss vs bartosz23

Werder 1:0 Zenit

Mecz wyrownany lecz brzydki iz ja gralem bardzo defensywnie i liczylem na szybkie kontry. Przeciwnik czesto atakowal lecz piatka moich obroncow nie pozwalala na strzaly dlatego oddal on tylko 2 strzaly. Ja kontowalem i w koncu bramke strzela Pizzaro po asyscie Fringsa. Mecz bardzo wyrownany i waleczny lecz szczescie dopisalo mnie. Dziekuje za mecz i powo dalej ocb? ocb?
Sob 18:09, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
glazek

Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 209

glazunio2 vs Maniek23

Werder 2:0 Schalke

Mecz wyrownany (strzaly 7-7) ale ja jestem lepszy o dwie bramki i moje pierwsze 3 pkt.
Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 0:08, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 22:34, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

bartosz23 - Maniek23 0:1

Mecz dosyć wyrównany, sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo, jedna z nich zakończyła się golem.

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez bartosz23 dnia Nie 0:34, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:51, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
pavellox1991

Dołączył: 10 Paź 2008
Posty: 105

pavellox1991 - glazunio2
(PSV) 0-5 (Werder)

Praktycznie mecz wyrównany tylko w drugiej połowie glazunio2 przyśpieszył i stało sie jak na wyniku. Przegrywałem juz w pierwszej polowie 0-1. Nie podszedłem w pelni skoncentrowany do tego meczu. Wynik mógłbyć dużo wyższy ale naszczęście nie jest.

Ostatnio zmieniony przez pavellox1991 dnia Nie 9:35, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 0:05, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 vs pavellox1991

Werder 5-0 PSV

Mecz na poczatku wyrownany. Strzelam bramke w pierwszej polowie na 1-0 ale nadal jest nerwowka o wynik. Na poczatku drugiej polowy strzelam druga bramke i od tej pory kontroluje spotkanie. Rywal kilka razy groznie strzela ale ja w 70, 78 i w ostatniej minucie meczu strzelam bramki ktore pieczetuja moja wygrana...
Ps. Pavellox ja tez jestem poczatkujacy Wink

ksc11

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 5

Skąd: Leńcze

beninho napisał:

Beninho gratuluje wygranej ale wynik byl 5-3 radosny w pierwszej polowie 3-1 dla ciebie pozniej nam przerwalo i dogralismy jedna polowke w ktorej byl wynik 2-2 radosny pozdro
Nie 10:40, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

glazunio2 vs Beninho

Werder 0-1 Zenit

Mecz bardzo wyrownany. W 23 minucie lost wiec nie znam staty strzalow. W pierwszej polowie mam dwa sam na sam ale najpierw broni bramkarz a dobitka nie celna, a pozniej za mocny strzal obok slupka. Niestety dla mnie ale "stety dla oka" Beninho strzela piekna bramke po ziemi od slupka. Po bramce rywal juz kontrolowal mecz i dowiozl wynik do konca.
Graty za zwyciestwo i ladna bramke i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 13:43, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:45, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Posty: 105

pavellox1991 - ballack13131
(PSV) 0-5 (Celtic)

Mecz prawie wyrównany. Strasznie sie cieło ale tylko przez chwile.

Werder 3-0 Celtic

Na poczatku mecz bardzo wyrownany, okazje z obu stron. Ballack mogl wyjs na prowadzenie ale nie wykorzystal sytuacji sam na sam. Pod koniec pierwszej polowy strzelilem dwie bramki i bylem spokojniejszy o wynik. W drugiej polowie kontrolowalem mecz, przeciwnik mial problemy z rozegraniem akcji na mojej polowie. W koncowce meczu wynik ustalil Jensen. Ballack chcial strzelilc co najmniej jednego gola i w loss time z wolnego trafil w poprzeczke.
Strzaly 11-6 dla mnie
Nie 13:42, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)