Grupa K - [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
Sinus

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 974

Post Grupa K - [I Faza Grupowa]
Witam wszystkich w Grupie K I Fazy Grupowej turnieju o jakże spolszczonej nazwie "Nowy Patch Turniej". Zachęcam wszystkich do rozgrywania w terminie swoich meczy jak i do zamieszczania ciekawych opisów spotkań Wink Powo all.

Proszę wszystkich o zapoznanie się z Ogólnym regulaminem rozgrywek oraz z Regulaminem Nowy Patch Turniej

ORGANIZATOR napisał:
Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy

konon123 x-x panczo

W razie błędów proszę o kontakt na [link widoczny dla zalogowanych] żeby nie zaśmiecac tego tematu Wink
by Sinus zdzier

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Śro 18:05, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 34 razy
Pią 14:54, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 5:0 Karczy

1 połowę grałem tak by nie stracic gola ... poznawałem rywala poniewaz wiedzialem ze nie mogę popełnic głupiego błedu... dlatego strzały po 1 polowie to 3:3 a wynik 0:0.

W drugiej połowie zaczęłem grę bo wiedziałem, ze muszę ten mecz wygrac. Pokazałem swoja wyzszosc pakujac 5 bramek do siatki chociaz moglo byc troche wyzej (m.in. na pusta pudło zdzier). Tak czy inaczej 5 do jaja to dosc wysoki wynik.

strzały na koniec 14:4 dla mnie Wink

dyzy i powo dalej.

-----------------------------------------------------------------

Sinus 2:1 Grzelbi

strzały po 1 połowie : 8:0 a wynik to 2:0

dziwna połowa... nastawiłem się od początku bardzo ofensywnie co poskutkowalo dwoma bramkami a grzelbi nie oddal ani jednego strzału zszokowany

strzały na koniec meczu : 9:1 a wynik to 2:1.

jeśli pierwsza połowa była dziwna to ta jeszcze bardziej. grzelbi oddaje strzał po akcji z **** i trafia na 2:1 ... co zaowocowało straszną nerwówką na koniec.. Ja oddaje równiez jeden strzał a cała druga połowa została rozegrana na połowie boiska. Pomimo różnicy i małej ilosci strzałów trudny mecz zwlaszcza po drugiej połowie.

nie takiego meczu się spodziewałem aczkolwiek liczyłem na wygrana i cel spełniony. dyzy i powo dalej

------------------------------------------------------

Sinus 2:1 diegokapel

strzały 16:6

wynik moze wskazywac na wyrównaną walkę jednak tak nie było. Zdominowałem spotkanie... troche nerwówki było jak w 35 minucie drugiej połowy wpakował bramkę na 1:1 ... strasznie lagowalo ... nieklatkowało ale reakcje piłkarzy były opóźnione bardzo mocno ;/

dyzy i powo dalej

Sinus 1:2 kakaesiak

pierwszy mecz w plecy ale zasłuzenie wygrał rywal aczkolwiek liczyłem na remis. trudno się mówi... ja strzelam gola po fatalnym lagu..

-------------------------------------------------------

Sinus 5:0 DJCLAUDIO

O ile pierwsza połowa była wyrównana (strzały 6:6) o tyle w drugiej połowie nie dałem nic do powiedzenia rywalowi dokładając w drugich 45 minutach 3 bramy a nie dając przeciwnikowi nawet oddac strzału na bramkę.

Sinus 4:1 samolot

strzały : 16:1

mecz łatwy do wygrania. Przeciwnik strzela gola po prostopadłym podaniu do Huntelara i okazuje sie, że to był jedyny strzał w meczu i do tego celny Wink także 100% skuteczność jest Wink ja oddaje strzałów 16 także moja skuteczność to zaledwie 25 % Wink kolejny mecz wygrany z rozstawionym graczem także awans myśle, że już mam w kielni Wink

Sinus 5:0 panczo

strzały: 16:7

mecz rozegrany w lekkich lagach. łatwo wychodze na prowadzenie a potem już z górki. mogło być odrobinę wyżej.

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Pon 16:22, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 9 razy
Sob 15:10, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 183

Skąd: Granica KĘTRZYN

Kakaesiak 3-1 Diegokapel

Od początku mam inicjatywę. Tylko jak to ostatnio bywa, nie potrafię wykończyć dobrze akcji i marnuje seryjnie bramkowe okazje. Wreszcie zdobywam 2 gole, spokojnie prowadzę, jednak rywalowi udaje się zdobyć kontaktową bramkę. Już w loss time podwyższam na 3-1.
Nie 14:11, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
GRZELBI1989

Dołączył: 10 Cze 2008
Posty: 98

Hmmm.. co tu napisać przegrywałem już 0-2 ale zachowałem spokój i wygrałem 4-2. Dz za mecz pa
Nie 14:26, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

Kakaesiak 1-1 Grzelbi

Szkoda gadać, mam multum okazji, żadnej nie wykorzystuje. Jedna akcja przeciwnika i gol.

Skuteczność w miarę, w miarę. Choć powinno być jeszcze więcej.

Ostatnio zmieniony przez Kakaesiak dnia Nie 15:31, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:48, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Karczy

Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 4

Karczy-konon123 wynik1-0 szczęśliwy

tmecz pomiedzy moim zenitem a jego ajaxem to byla istna masakra 90minut ataku i festiwal nieskutecznosci moich zawodnikow:) natomiast ajax jedyny strzal gofny uwagi oddal w90minucie ale sie zagotowalo uff...podsumowywujac mecz byl pod moje dyktando i nikt by sie nei obrazil jesli skoczylo by sie 5 do zera:) strzaly 19 -1
pzdr i powodzenia:)
Nie 18:31, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
diegokapel

Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 14

karczy vs. diegokapel wynik 0:1 strzały 7:11

Mecz wyrównany z moją lekką przewagą. Szybko strzelona bramka ustawiła mecz. Potem kilka groźnych strzałów z obydwu stron, lecz nie wpadła już żadna bramka. Zenit przeciwnika słabo zagrał w ofensywie, napastnicy byli ustawieni za szeroko i dostawali bardzo mało podań. Spodziewałem się zwycięstwa i cieszę się że tak skończył się mecz. Dzięki pozdro i powodzonka dalej.

konon123 vs. diegokapel wynik 1:2 sttrały 10:11

Mecz bardzo wyrównany. Cały czas gra w środku. W całym meczu 3 groźne akcje z których wpadły bramki. Dzięki za mecz powodzonka.

Ostatnio zmieniony przez diegokapel dnia Nie 21:33, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 19:11, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
panczo

Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 118

Skąd: Radzionków

panczo 6-2 diegokapel

gdyby nie moja zabawa mogloby sie i skonczyc dwucyfrowym wynikiem:)
do przerwy 1:1.

panczo 2-1 grzelbi
w meczu przewazal rywal czego dowodza strzaly na jego korzysc 13 do 5. pod koniec pierwszej polowy grzelbi strzela bramke, a nastepnie wykonuje akcje po ktorej dwa razy z rzedu pilka trafia po strzale w slupek. W drugiej polowie podobnie, jednakze z tym iz to ja strzelam dwie bramki i kontroluje mecz.

Ostatnio zmieniony przez panczo dnia Nie 23:24, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 23:04, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
samolot

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 17

Skąd: Stargard

Samolot (Ajax)-Diegokapel (Werder) 3:2 (2:1) od początku meczu przejmuję inicjatywę, mam kilka dobrych sytuacji w pierwszej połowie z których dwie wykorzystuję . Diego oddaje w tej części meczu dwa strzały, po jednym z nich piłka ląduje w siatce i jest 2:1. Druga połowa zaczyna się dla mnie nieciekawie szybo tracę gola na 2:2 i jest nerwówka, dopiero w ostatnich sekundach przechylam szalę zwycięstwa na swoją korzyść . Strzały 15:5.

Ostatnio zmieniony przez samolot dnia Nie 23:39, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

Posty: 17

Samolot-Panczo 0:8 tego chyba nie trzeba komentować, wstyd takiej porażki jeszcze nie doznałem.Nawet nie wypada mi się usprawiedliwiać, tylko pogratulować Panczo radosny

Samolot-Karczy 5:0 (3:0) Liczba strzałów 11:10 może być trochę myląca, bo większość meczu to moja przewaga.

Samolot-DJCLAUDIO 3:1 strzały 17:5 cały mecz mam przewagę szybko strzelam gola i już do końca kontroluję te zawody .

Ostatnio zmieniony przez samolot dnia Pon 21:27, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:36, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
samolot

Posty: 17

Samolot-Kakaesiak 2:2 (2:2) mecz z przewagą kakaesiaka strzały 4:11 .

Samolot-Konon123 6:0 (3:0) strzały 19:6 mecz bez większej historii do przerwy strzelam 3 gole i kontroluje całe spotkanie.

Ostatnio zmieniony przez samolot dnia Wto 16:57, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:09, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
diegokapel

Posty: 14

diegokapel vs. DJCLAUDIO 3:0 strzały 13:3

Cały mecz mam przewagę. W pierwszej połowie strzelam 2 bramki w drugiej połowie dokładam jeszcze jedno i spokojne zwycięstwo.
Wto 17:11, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Gracze którzy są zagrożeni wydaleniem z turnieju:

-FanKolejarza (0 meczy na koncie)
-DJCLAUDIO (3 mecze na koncie)

Przypominam, że czas na rozegranie meczy mija jutro o 23:59. Także radzę się pośpieszyć, zwłaszcza w wypadku FanKolejarza który chyba turniej olał ciepłym moczem.

Proszę nie edytować swoich postów tylko pod tym wpisywać wyniki gdyż tabela została zaktualizowana

Ostatnio zmieniony przez Sinus dnia Wto 20:08, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:39, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
samolot

Posty: 17

Samolot-Grzelbi 3:3 (2:1) Mecz wyrównany, remis jest sprawiedliwym wynikiem strzały 8:6 .
Wto 19:42, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Sinus

Posty: 974

Sinus 4:0 konon123

Wygrana całkowicie zasłużona. Chociaż momentami konon pokazał pazurka. Ale to ja od początku konotrolowałem wszystko a szybko strzelony gol ustawił mecz.

Posty: 974

Nie martwcie się tym, że macie tyle samo pkt a jeden jest wyżej a drugi niżej ponieważ bramki są niepodliczone a podlicze je jak dany zawodnik rozegra wszystkie mecze lub zakończy sie I Faza Grupowa. Tak czy inaczej ta kolejność graczy z tą samą liczbą punktów jest przypadkowa. Sprężcie się i strzelajcie jak największą liczbą bramek bo może akurat ta jedna jedyna zaważy o awansie Wink
Wto 22:55, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
GRZELBI1989

Posty: 98

Grzelbi 3-0 DJCLAUDIO Mecz z moją przewagą ,zasłużone zwycięstwo.
Śro 20:20, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)