Grupa H [ I faza grupowa ]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
bartas811

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 22

Skąd: Kościan

bartas811 - dosia1987 3:1

mimo ze przegrywalem 0:1 zdolalem wyjsc zwyciesko z tego pojedynku. mecz bardzo wyrównany tylko dzieki lepszej dyspozycji mych napastników zdolalem wygrac. dzieki powo dalej

Ostatnio zmieniony przez bartas811 dnia Nie 15:46, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:43, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Yip

Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 20

Skąd: Piekary Śląskie

Yip 2:1 dosia1987

Mecz rozpoczął się od wyrównanej walki. W 30 minucie rywal strzela gola z główki. Jest 0:1. Wziąłem się do roboty. Tuż przed przerwą w 44 minucie po ładnej akcji strzelam bramkę do szatni. Po 45 minutach gry remis 1:1. W 59 minucie meczu strzelam gola na 2:1 i jak się później okazało był to zwycięski gol. 3 punkty wędrują na moje konto.

strzały 12-6

Miałem już dość mojej nieporadności w ataku. Mecz toczony w szybkim tempie z lekką moją przewagą, która zaowocowała czterema bramkami. Rywalowi należała się chociaż jedna bramką, ale zawiodła skuteczność.
Nie 16:09, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

50ml(Zenit)-Yip(Zenit) 2:1(?: ?)
sorry Mino ale zostawie to bez komentarza,
thx

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 17:57, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 20:42, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Yip

Posty: 20

Yip 1:2 50ml

Mecz bardzo wyrównany. Ja pierwszy zdobywam bramkę i utrzymuje wynik do końca pierwszej połowy. W drugiej połowie rywal wyrównuje. W między czasie mój zawodnik dostaje czerwoną kartkę. Następnie pewne problemy z grą ("Game is out of sync"). Gdy włączyliśmy grę od nowa do końca pozostalo 12 minut. Znów rozpoczeliśmy grę. Rywal ma rzut wolny, nagle przerywa grę i piszę mi w pokoju żebym go skosił na czerwoną kartkę żeby było tak jak wcześniej. Zgodziłem się choć stwierdziłem, że to bez sensu. 50ml wznawia grę, ja próbuję go skosić a on nagle robi szybką akcję i strzela mi bramkę. Z mojego punktu widzenia jest to nie fair. Mecz był dla mnie bardzo ważny a trace ważny 1 punkt w taki sposób. Wiem, że to nic nie zmieni że opiszę tu ten incydent ale chcę żeby wszyscy wiedzieli jak zachowuje się ten gracz. Wynik meczu 1:2.

Pomimio wszytsko dzięki za gre.
Nie 20:48, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

no nic nie chcialem pisac,ale czlowieku nie kompromituj sie,zatrzymalem gre,napisalem zeby skosil mnie na czerwo,nie chciales tego zrobic i napisales ze to bez sensu,moglem sie upierac zebys to zrobil ale dalem spokuj,wszedlem do formacji,wolny byl w okolicach polowy,strzelilem bramke a ty nie wykonales zadnego wslizgu,rozniez nie spauzowales gry,GRALES wykrzyknik ,dodam ze byl tez OSS,mialem aut,szykowalem sie do strzalu,pojawil sie OSS,oddalem strzal i strzelilem bramke ale Yip niby tej bramki nie widzial,rozniez dalem spokuj,nie mam sobie nic do zarzucenia,a na takich ludzi jak ty szkoda slow,trzeba bylo wczesniej zapracowac na awans,
a mecz nie byl wyrownany,
nie dzieki

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Nie 21:09, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:59, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Yip

Posty: 20

50ml napisał:
no nic nie chcialem pisac,ale czlowieku nie kompromituj sie,zatrzymalem gre,napisalem zeby skosil mnie na czerwo,nie chciales tego zrobic i napisales ze to bez sensu,moglem sie upierac zebys to zrobil ale dalem spokuj,wszedlem do formacji,wolny bol w okolicach polowy,strzelilem bramke a ty nie wykonales zadnego wslizgu,rozniez nie spauzowales gry,GRALES wykrzyknik ,dodam ze byl tez OSS,mialem aut,szykowalem sie do strzalu,pojawil sie OSS,oddalem strzal i strzelilem bramke ale Yip niby tej bramki nie widzial,rozniez dalem spokuj,nie mam sobie nic do zarzucenia,a na takich ludzi jak ty szkoda slow,trzeba bylo wczesniej zapracowac na awans,
nie dzieki

Po pierwsze: co do tej wypowiedzi to niby dałeś spokój tej sytuacji żebym Cię skosił ale nic mi o tym nie powiedziałeś.. co ja jasnowidzem jestem ? Skończyło się na tym, że mam Cię skosić więc chciałem to zrobić. Po drugie: nie wykonałem żadnego wślizgu bo nie miałem żadnego twojego zawodnika w pobliżu, jedynie w polu karnym a tam nie chciałem tego robić po potem byś mi powiedział, że graliśmy normalnie i teraz masz karnego. Po trzecie: po co miałem pauzować grę jak niby Cię miałem skosić ? Po czwarte: jak był ten OSS to wtedy ja miałem rzut rożny i z niego też Ci bramkę strzeliłem a też jej niby nie widziałeś.Po piate: naucz się pisać po Polsku bo zamiast kropek używasz przecinków i wygląda to fatalnie. Po szóste: Koniec tematu, wygrałeś mecz choć nie fair ale trudno, ja tylko opisałem całą sytuację z mojej strony. Nie zaśmiecajmy już forum.

Ostatnio zmieniony przez Yip dnia Nie 21:13, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:10, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

aktualizacja zrobiona wszelkie błędy proszę zgłaszać.

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Pon 11:30, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 21:20, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Yip

Posty: 20

Yip 2:1 kafcio2

Mecz zaczyna się od ostrej wymiany ciosów. Najpierw przeciwnik trafia w słupek, po krótkiej chwili robi to mój zawodnik. Po pierwszej połowie wynik się nie zmienia. W drugiej połowie na początku inicjatywę przejął rywal co potwierdza strzelając mi gola w 65 minucie. Po bramce zacząłem mocno napierać. W 86 minucie strzelam wyrównującego gola. Po 4 minutach czyli w 90 minucie strzelam gola na 2-1. Po raz trzeci w tym turnieju zgarniam pełną pulę punktów. Był to mój ostatni mecz w tej rundzie. Tylko cud może sprawić, że przejdę do kolejnego etapu. Mój dorobek to 3 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki co daje 11 punktów.

Pon 17:34, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

50ml(Zenit)-kafcio2(CSKA) 6:2(12:6)
szybko strzelam 2 bramki,kafcio dostaje czerwo po faulu w polu karnym,chwile poniej Arshawin doklada jeszcze jedna,do przerwy 6:1 w strzalach,w 2 polowie strzelam jeszcze 3,kafcio dostal jeszcze jedno czerwo i strzelil 2 bramki,
thx,powo
Pon 18:03, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartas811

Posty: 22

bartas811 - Aligi14 5 : 4
Jak wynik wskazuje mecz bardzo emocjonujący,prowadzony w szybkim tempie. Przy stanie 3:4 dla przeciwnika strzelam 2 bramki i niespodziewanie odnosze zwycieństwo. Sam w to nie moge uwierzyc hehe
Pon 23:21, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - kafcio2 2-1

Wyrównany mecz. Rywalowi należał sie remis ale był bardzo nieskuteczny. Ale na szczeście udało sie wygrać i zgarnąć 3 pkt.

Wygrałem grupę, pierwszy raz w życiu yeah

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Wto 21:42, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:41, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Szachtar) - kafcio2 (CSKA) 5:2

Mecz pod moje dyktando, zasłużone zwycięstwo, hattrick Shusta, 2 gole Bielika. Rywal zdołał odgryźć się dwoma golami.

Aligi19 8 : 2 Kafcio2

Nie znalem rywala wiec nie znalem jego stylu gry. Ale po wyniku widac ze zle nie bylo ;] wyszedl mi mecz tak jak chcialem. wychodzilo mi wszystko.

2 miejsce w grupie jest radosny
Wto 22:08, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 7:0 Kafcio2
strzały 18-8

Rywal zagrał ofensywnie bocznymi obrońcami co skutkowało zabójczymi kontrami w pierwszej połowie. Czerwona kartka w drugiej połowie dla kafcia dopełniła dzieła zniszczenia szczęśliwy

Wto 22:23, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora

informuje ze nie bede juz pisal do nikogo,pisalem po pare razy do kazdego z graczy(DR_man,bartas811,dosia1987) i nie dostalem zadnych konkretnych informacji,jesli ktorys z was ma zamiar ze mna zagrac piszcie z konkternymi terminami na gg
Śro 18:56, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 3:0 50ml
strzały 8-10

Trudno jednoznacznie ocenić mecz ze względu na przeszkadzające lagi (szczególnie w drugiej części). Trzykrotnie do siatki trafia Almeida. Było jeszcze kilka okazji po obu stronach, ale żadna nie znalazła drogi do bramki.

Śro 21:05, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora
bartas811

Posty: 22

bartas811-50ml 2-1

Mecz wyrównany. Pierwsza polowa konczy sie remisowa ,a w drugiej strzelam decydującą bramke i wygrywam. Dzieki
Śro 22:29, 29 Paź 2008 Zobacz profil autora

50ml(Zenit)-bartas811(Shalke 04) 1:2(13:9)
ta gra jest chora,nie mam slow na ten shit,
thx,powo

wyrownany... oprocz 3 slupkow,i paru 100%,no i pomimo ciaglych wybic na pale po ktorych strzelasz bramki,to napewno byl wyrownany

50ml(Zenit)-dosia1987(Zenit) 3:0(10:6)
no wreszcie sie udalo,po serii klesk udalo sie wygrac,w sumie mecz bez wiekszej historii,rywal zbytnio niezagrozil mojej bramce,3 gole dla Zenitu strzelil Tekke,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 23:13, 29 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

LGZuczek 4-0 Dosia

Pad przydał sie za pozno Wink mecz pod moja kontrola Wink 3 bramki z główki radosny
Sob 17:51, 01 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)