Grupa H [ I faza grupowa ]
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

Post Grupa H [ I faza grupowa ]
......................

Witam serdecznie w Grupie H. W tym temacie proszę o wpisywanie wyników meczy wraz z opisami. Życzę wszystkim powodzenia !

.................................................................

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie bedzie mial rozegranych minimum 4 spotkan wchodzi za niego rezerwowy !

Błędy proszę zgłaszać na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Śro 21:49, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 26 razy
Pią 20:27, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Zenit) - LGZuczek (Marsylia) 2:1

Bardzo ciekawy mecz. Od początku ruszam do ataku i zdobywam gola. Żuczek wyrównuje po ładnym strzale. W loss time strzelam na 2:1.

Adrian1993 (Zenit) - DR_Man (Man. City) 1:1

Mecz ten był nudnawy nie wiele się działo.

Adrian1993 (Zenit) - bartas811 (HSV) 1:0

Fatalnie zagrałem, jedyny gol to samobójczy.

Adrian1993 (Zenit) - Krzysiuk (Zenit) 0:5

Mecz parodia w moim wykonaniu, nic nie grałem kompletnie a do tego bramkarz odwalał na bramce takie rzeczy że szkoda gadać. W tym momencie zdecydowałem się zmienić Zenit.

Adrian1993 (CSKA) - Yip (Zenit) 2:2

Prowadziłem po pierwszej połowie 1:0. Na początku drugiej strzelam na 2:0. Ale w końcówce rywal zdobywa dwie bramki i mecz kończy się remisem.

Bardzo słabe wszystkie mecze w moim wykonaniu.

strzały 7-12

Niezbyt zasłużone zwycięstwo. Gdyby nie to, że przeciwnik bramkarzem podał mi piłkę pod nogi to mogłoby być różnie Wink

Pią 22:31, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Nie mam padow to dupa radosny wszystko w plecy Wink

Bywa ;/ wszystko wchodziło :0 a mi nawet strzały z 5 metrow w bramke nie leciały;/

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Sob 1:10, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:04, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - LGZuczek 4:1

Krzysiuk - bartas811 5:0

Krzysiuk - Adrian1993 5:0

W każdym meczu zagrałem zenitem. Jak sie okazało przyniosło skutek. W każdym meczu szybko zdobywam 2 bramki, co ustawia mecz. Pożniej nie forsuje już tempa, ale wyniki dość wysokie. Myślę, że zasłużone zwycięstwa, chociaż troche za wysokie. Chyba juz jest awans szczęśliwy

Dzięki za mecze, powodzenia dalej.
Sob 8:13, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Werder) - dosia1987 (Everton) 5:0

Całkiem niezły mecz w moim wykonaniu, jak zwykle zawiodła mnie skuteczność. Po 2 gole strzelali H.Almeida i Rosenberg, jedną dołożył Diego. Strzały 24:7 dla mnie.

Aligi19 7 : 1 LGZuczek

Mecz z moja dominacja radosny rywal z rzadka zagrazal mojej bramce. wynik zadawaajacy szczęśliwy

Aligi19 9 : 0 Dosia1987

Wynik mowi sam za siebie radosny do przery wygrywam 7:0. w drugiej polowie dokladam juz tylko diwe i wynik konczy sie 9:0radosny

Aligi19 0 : 1 50ml

Szkoda przegranej bo naprawde walczylem do ostatniej min.. trudne radosny nie wszystko sie wygrywa radosny

Aligi19 3 : 1 Krzysiuk

koleny dobry mecz w moim wykonaniu. prowadze 2-0 potem trace bramke i jest 2-1 . Po groznytch atakach przyciwnika wychodz z kontra i strzelam bramke w ostatnich minutach i rywal nie ma na co juz liczyc radosny

Reszta meczy pozniej radosny

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Sob 16:42, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:29, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - Yip 1-0

Uff, cóz to był za mecz. Przejdźmy do meczu. Rywal atakuje, było bardzo groźnie ale udało sie przetrwać pierwszą walkę i ok 30 minuty przejmuje inicjatywę. Do końca połowy raczej kontroluje przebieg gry co udokumentowuje strzeleniem gola. W II połowie gra tylko rywal, ja ograniczam sie do nielicznych kont. Szczęście mi sprzyjało w tym meczu + bramkarz wygrali ten mecz. Sprawiedliwy był by remis lub zwycięstwo rywala radosny. Ale 3pkt wędrują na moje konto, które przybliżają mnie do awansu. W 5 meczach 4 zwycięstwa szczęśliwy. Jeszcze nigdy nie miałem takiego startu cool

Yip 3:2 bartas811

W pierwszej połowie moja dominacja (3:0). W drugiej rywal zaczął odrabiać straty i to dość skutecznie. Jednak po 90 minutach pozostaje wynik 3:2 dla mnie. Po raz pierwszy zgarniam 3 pkt w tym turnieju.

Sob 17:11, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 7:0 Yip
strzały 13-13

Pierwsza połowa była wyrównana jednak udało się mi strzelić dwie bramki. Druga połowa to moja zabójcza skuteczność, a Yipa wręcz tragiczna.

Dzięki. Życzę więcej szczęścia dalej Wink
Sob 17:34, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - DR_Man 3-2

Krzysiuk - 50ml 3-2

Mecze z zawodnikami rozstawionymi. Bardzo ważne, każdy punkt na wage złota. Jak widać mi udalo sie z nich wyjść zwyciesko, choć w każdym były bardzo emocjonujące końcówki. Mecze stały na wysokim poziomie. Na 7 meczy 6 zwycięstw. Bardzo dobry wynik szczęśliwy

Dzięki za mecze radosny
Sob 18:16, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
Yip

Posty: 20

Yip 3:3 LGZuczek

Mecz wyrównany. Według mnie wynik sprawiedliwy. Trochę nam lagi w pewnych momentach przeszkadzały ale ogólnie było ok.

Ostatnio zmieniony przez Yip dnia Nie 13:55, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 21:55, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Werder) - Aligi19 (Zenit) 4:5

Mecz bardzo wyrównany, cios za cios. Aligi prowadził już 1:5 ale zdołałem zdobyć 3 bramki, w ostatniej akcji meczu obronił Malafeev 1 na 1 z Diego. Forma nie dopisała znowu :/ I w tym momencie żegnam się z turniejem smutny
Nie 12:44, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 5 : 4 Adrian1993

Co to byl za mecz o.O. ja gram Zenitem Adrian Werder Brema. zaczynam pierwszy od strzelenia bramki mamy 1-0. Szybko rywal odpowiada bramka jest 1-1. Potem mecz wyglada tak ze co strzal na bramke przeciwnika zamieniam na bramke. bylo juz 5-1 dla mnie i niczym sie nie martwilem. i To byl blad. rywal strzelan na 5-2 potem 5-3. fauluje napastnika Werdera w polu karnym dostaje czerwona karte a rywal bez problemow umiescza pilke w siatce po strzale z rzytu karnego i mamy juz 5-4 !! otatnia akcja Adriana sama na sam iiiii... broni bramkarz i osttani gwizdek sedziego w tym spotkaniu i wygrywam ostatecznie 5-4... ufff Wink
dzieki za mecz
Nie 12:53, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Werder) - 50ml (Zenit) 0:1

Mecz grany wczoraj ze względu na ofertę w WEOL Becie. Mecz był bardzo wyrównany, nikt nie miał żadnych akcji, do 86 minuty w której po wrzutce Faizulina gola zdobył Pogrebnyak. Moim zdaniem sprawiedliwy byłby remis Wink

Nie 13:38, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 napisał:

No niestety,jednego dnia wygrywa się turniej,a następnego się nawet nie wychodzi z I fazy grupowej.
Ale tak to już jest w tym światku WEOL.Z dnia na dzień coraz większa rywalizacja jest w WEOL(sam to doświadczam przegrywając czasem z całkiem nieznanymi dla mnie graczami) i już teraz sztuką jest wygrać z niemal każdym graczem.
Nio ale mimo wszystko jedna z większych ,,niemiłych'' niespodzianek tego turnieju(przynajmniej dla mnie).
Nie 14:12, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 3 : 2 DR_man

Dobry meczyk radosny Gram zentem rywal Werder Brema. Prowadze 2-0 potem jest 2-1 i nagle 2-2... kolejne brak koncetrancji.. jednak jeszcze w pierwszej polowie strzelam na 3-2 i takim wynikiem konczy sie spotkanie.

Aligi19 5 : 1 Yip

No przyznam ze rywal prezentuje doobra gre cizko mi bylo bardzo w pierwszej polowie. 1-1 do przerwy. w drugie polowie rywal popelnia sporo bledow w obronie i strzelam 4 bramki radosny
Nie 14:27, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
DR_man

Posty: 413

DR_man 2:3 dosia1987

Mecz z lekką przewagą przeciwnika, chociaż w ostatniej akcji trafiam w słupek. Mam prośbę do tych, którzy grają Zenitem. Miejcie na uwadze, że stroje są ma odwrót. Ciężko się gra gdy po boisku biega 20 facetów w białych koszulkach Wink

Nie 14:33, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

Krzysiuk - dosia1987 2-0

Nie wiedziałem czego sie spodziewać po rywalu. Pierwszy raz spotykam sie z takim nickiem. W meczu działo sie dość dużo. Na począku staram sie narzucić swój styl gry. Udało sie, udokumtowuje to zdobyciem gola. Miałem pare okazji do podwyzszenia ale bramkarz był bdb dysponowany lub trafiałem w poprzeczke. W 30 minucie zwaliniam, rywal przejmuje inicjatywe. Jest bliski zdobycia kontaktowego gola ale ku jego nieszczęsciu wyskakuje lost. Po nim dobijam rywala 2 golem. Miałem szanse na więcej ale ciesze sie ze nie straciłem gola, gdyż było bardzo blisko.

Nadal walcze z Aligi19 o zwyciestwo w grupie.

Nie 15:17, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)