Grupa J [ I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

rosja 2-1 norek2004

Istna parodia, powinno byc x5 . Od poczatku moja przewaga, niestety moi zawodnicy nie grzeszyli skutecznoscia oraz znakomicie spisywal sie bramkarz shalke. W koncu Kanoute zdobywa gola. Po chwili mamy lost. Po wznowieniu przeciwnik oddal 2 strzaly cztli strzal z boku pola karnego i dobitka :/ Jednak w koncowce Kanoute zdobywa gola na wage 3 pkt.
Dzieki i powodzenia dalej Wink
Pon 21:47, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
norek2004

Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 10

gonzo09 (Zenit) 3-1 norek2004 (Schalke)

Mecz wyrównany, dosyć szybko wychodze na prowadzenie. Jednak to przeciwnik strzela gola i jest remis, kolejna okazja i słupek Kuranyi nie trafia. pierwsza połowa 6-6 w strzałach. W drugiej przeciwnik strzela drugiego gola i juz prowadzi, a z mojej strony odpowiedź w słupek i w końcówce 3 bramka i koniec meczu.

PS. do sprawozdania na górze
Mecz był wyrównany a na prowadzenie to ja wychodze, a rosja goni.

Pierwsza pomylka: ja wychodze na prowadzenie przed lostem, a ty wyrownujesz gdy doaknczalismy. a z ktorej strony byl wyrownany skoro oddales 3 strzaly w tym 2 w akcji bramkowej. Pozdrawiam.
edit by rosja

Pon 23:40, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

rosja (sevilla) 3-1 tulip911 (zenit)

Zwyciestwo zasluzone. tulip gral schematem podanie do napastnika, obrocenie sie i sam na sam. W ten sposob zdobyl bramka. Musialem gonic wynik jednak poscig zakonczyl sie sukcesem. Najpierw Kanoute zdobywa gola ze szczupaka, nastepnie Louis Fabiano po ladnym strzale z woleja wyprowadza Seville na prowadzenie. W samej koncowce napastnik rodem z Amli dobija rywala bramka z za pola karnego.
strzaly 16-7 dla mnie. Dzieki i powodzenia dalej Wink
Wto 18:21, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
gonzo09

Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 146

Musiek07(Shalke) 2:2 gonzo09(Zenit)

Mecz bardzo wyrównany i prowadzony w szybkim tepie. Juz w pierwszytch minutach trace bramke po pieknym strzale z 20 metrów. Po tej bramce zabralem sie do odrabiania strat lecz ''dostałem'' druga bramke. pierwsza polowa skonczylka sie prowadzeniem rywala 2:0. W drugiej połowie zaczelem gracv troche lepiej niz w pierwszej i moje starania zostały wynagrodzone w 70 minucie. Mecz dobiegał konca a ja szukałem chociaz jednego punktu i gdy juz mysłem ze przegram koszmarny bład popełnia ruwal zagrywajac w srodek pola karnego i dobywam moja druga bramke meczu.

dzieki i powo dalej
Wto 19:51, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
tulip911

Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 86

tulip911 ( benfica) 3:4 tomalon (shalke)

Moja wypowiedź będzie krótka i zwięzła. Zwycięstwo oddane rywalowi w głupi, wręcz śmieszny sposób :/
Wto 20:59, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Tomalon669

Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 86

tomalon 4 - 3 tulip911
Emocjonujacy mecz chociaz ja wiecej utrzymywalem sie przy pilce to rywal przeprowadzal grozniejsze akcje na poczatku meczu. Bylo juz 2 - 0 dla rywala lecz w 2 plowie doprowadzilem do stanu 2 -2. Jednak szybka odpowiedz tulip911 i bylo juz 3-2.Rywal rowniez nie nacieszyl sie dlugo z prowadzenia i po chwili bylo 3-3. loss time strzal zza pola karnego i strzelam bramke przesadzajaca o zwyciestwie.Dzieki

tomalon 5 - 2 gonzo09

Ja pierwszy strzelam bramke rywal doprowadza do stanu 1-2 pozniej mecz pod moja kontrola czego efektem sa dalsze bramki.Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Tomalon669 dnia Wto 21:27, 28 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 21:01, 28 Paź 2008 Zobacz profil autora
Musiek07

Dołączył: 18 Mar 2008
Posty: 274

Skąd: szczecin

Musiek07 (Shalke04) 1:0 (Zenit) tulip911

[color=green]strzelam szybko bramke ,,, i to chyba ustawilo mecz... dzieki...[/color]

Musiek07 (Shalke04) 3:1 (Sevilla) rosja

słaby mecz w moim wykonaniu ale cóz... jakos dalem rade i wygrałem... moim zdaniem zasluzenie jak by byl remis zdzier

Ostatnio zmieniony przez Musiek07 dnia Czw 20:27, 30 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 17:55, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora

We wtorek mija termin. Pozostały jeszcze 2 spotkania do rozegrania:

tulip911 - norek2004
Musiek07 - Tomalon

Nie 22:41, 02 Lis 2008 Zobacz profil autora

Za mecze te zostaje podyktowany bez punktowy remis, żaden z graczy nie składał wyjaśnień, tabela pozostaję bez zmian.
Czw 13:07, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)