Grupa J [II Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

yourNIGHTMARE 0-3 s-m-o-l-u-ch - WO

Czas na rozegranie 2 fazy grupowej mija 12.11.2008 o godz. 23:59!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Śro 23:15, 12 Lis 2008, w całości zmieniany 9 razy
Czw 22:58, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Korea Północna) 2-1 Koshaolin (Korea Północna)
Mecz w ciężkich warunkach, co chwilę gra wyłapywała zamulenie i gra toczyła się o dobre 50% wolniej niż powinna. Ogólnie mecz nie obfitował w dogodne sytuacje bramkowe. Pierwszy strzelam ja bramkę zza pola karnego. Rywal zmienia taktykę na bardziej ofensywną, praktycznie bez def pomocnika, zaczął też aktywnie poruszać się bramkarzem w obrębie pola karnego. Ja zacząłem wrzucać mając nadzieje, że jakaś piłka poleci nad bramkarzem i któryś z moich napastników skieruje ją do pustej braki. Prawie się to udało po jednej z wrzutek bramkarz Koshaolina nie zdążył się dobrze ustawić i zdobywam drugą bramkę głową. Rywal zdobywa bramkę kontaktową po przerwie, ładnie rozklepał moją obronę. Na więcej nie pozwoliły warunki.

dzięki.
Pią 21:10, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

.............

.......[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Lisek dnia Pią 21:35, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:35, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

Mecz bardzo wyrownany. Na poczatku wyrazna przewage ma s-m-o-l-u-ch i konstruuje akcje pod moja bramka, lecz wszystkie strzaly laduja na bandach reklamowych. Od 15 min zaczynaja sie moje ataki, ktore rowniez nie przynosza zmiany wyniki. Kiedy wydawalo sie, ze mecz do konca polowy mam juz pod kontrola rywal wychodzi z kontra i mamy 0:1. W drugiej polowie nikt nie mial wyraznej przewagi dopiero gdzies od 25 min zerwalem sie do ataku lecz pilka nie chciala ani razu wpasc do bramki. Pozniej chwila przewagi s-m-o-l-u-cha i mamy 0:2. Do konca juz przewaga rywala poza 1 sytuacja gdzie z 2 metrow z glowki uderzam w slupek. W strzalach 11-10 na moja korzysc.

s-m-o-l-u-ch 0-1 Marv

Mecz przeciwny do wczesniejszego. W 1 szala zwyciestwa powinna byc po mojej stornie zas w tym powinien wygrac rywal. Po pierwszej polowie widnialy statystyki 6-1 w strzalach i 1:0 w golach. Dopiero w drugiej polowie zaczalem co nieco grac i udalo mi sie utrzymac korzystny wynik do konca. Dzieki i powo dalej!
Sob 13:29, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Korea Północna) 5-0 Koshaolin (Korea Północna)

Mecz rewanżowy podobnie jak i pierwsze spotkanie dobrze rozpoczyna się dla mnie. W 20 minut strzelam dwie bramki. Około 30 minuty Koshaolin zienia taktykę na wręcz szalenie ofensywną, chwile potem dodatkowo dostaje czerwo i gra w dziesięciu. Mimo ofensywnej taktyki rywal nie wiele razy zagroził mojej bramce, moi napastnicy grając przeciwko tylko dwójce obrońców przeciwnej ekipy bez problemu dorzucili jeszcze trzy bramki.

ogólnie to byś mógł Marv w pierwszym poście powpisywać kto jaką ekipą gra jak dla mnie:D
Sob 15:46, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23(Walia) vs Marv(Łotwa) 0-2
Zaczęło się od bardzo złej grze w obronie oczywiście mojej. Grałem ustawieniem bardziej defensywnym marv nastawił się na atak od początku. Szybko strzela bramkę chwilę później dokłada 2ą i pierwsza połowa kończy się 2-0. Na druga połowę wychodzę w ofensywnym ustawieniu i od razu stwarzam większe zagrożenie pod bramką Marva. Niestety poczynania były nieudolne i haotyczne, a jak już coś wychodziło to nie trafiałem w bramkę. Marv kontrolował grę i jakoś nie spieszyło mu się do podwyższenia wyniku. W strzałach 9-8 dla mnie.Dzięki zły

Maniek23(Walia) vs Marv(Łotwa) 3-1
Drugi mecz zgoła odmienny wychodzę bojowo nastawiony i od początku nastawiam się na atak. Przynosi to skutek w postaci bramki, niestety Marv szybko wyrównuje i miałem chwilę zwątpienia... "znowu w tytę". Udaje mi się uspokoić nerwy i strzelam 2ą bramkę Marv atakował ale nie miał 100% sytuacji. Połowa kończy się 2-1 w strzałach 3-3. W drugiej nic wielkiego nie pokazaliśmy gra rozbijała się na środku boiska. Udaję mi się strzelić 3ą bramkę i tak się kończą nasze mecze.
Dr Jackel & Mrs Heyd. Dzięki. szczęśliwy
Sob 17:16, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

Dobra zaktualizowalem tabele. Dodalem te druzyny ktore juz sobie gracze wybrali. Jezeli ktos widzi jakies bledy to nie zasmiecajcie tematu tylko piszcie na gadu [link widoczny dla zalogowanych]
Nie 9:29, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch 5-1 Maniek23
W pierwszej połowie gra toczyła się głównie w środkowej części boiska, trudno było sobie wypracować dogodną sytuację do oddania strzału, a jeszcze trudniej znaleźć z piłką w PK przeciwnika. Gdy już w końcu mi się udało dograć piłkę do napastnika stojącego na wysokości 9 metrów od bramki od razu pada gol. Na wyrównanie nie trzeba było długo czekać, rywal strzela z lewej mańki pola karnego, piłka trafia w słupek, po czym któryś z napastników Walii wolejem kieruję ją do bramki. Jeszcze do przerwy udaje mi się strzelić na 2-1, akcja identyczna jak przy pierwszej bramce. Po przerwie najpierw rywal przeprowadza dwie groźne akcje, po czym ja zdobywam bardzo szczęśliwą bramkę. Strzał zza pola karnego, piłka odbija się od obrońcy, całkowicie zmienia kierunek i wpada do przeciwnego rogu bramki niż pierwotnie zmierzała. Rywal zmienia taktykę na bardziej ofensywną, jednak kolejne bramki strzelam tylko ja.

s-m-o-l-u-ch 2-0 Maniek23
W tym meczu rywal grał w obronie jeszcze uważniej niż w pierwszym spotkaniu. Już w pierwszych minutach rywal wypracował sobie bardzo groźną sytuację, jednak czujnie z bramki wyszedł mój GK. Praktycznie przez cały mecz nie udało mi się wykreować ani jednej groźnej akcji. Na szczęście miałem w ekipie P. Choi Min. Zawodnik mierzący 166 cm otwiera wynik spotkanie pewnym strzałem głową po wrzutce. Później wykorzystuje rzut wolny z około 17 metra i tym samym zamyka wynik spotkania szczęśliwy.

dzięki za mecze.
Nie 15:14, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23(Walia) vs Lisekx111(Kostaryka) 1-0
Mecz rozpoczynam troche odważniej i bardziej skoncentrowany. Mecz walki w środku pola nie było czystych 100% sytuacji. Lisekx111 obstrzeliwał słupki, poprzeczki a ja grałem swoje, powoli do przodu. Mieliśmy małe problemy z lagami i musieliśmy zmienić serw w przerwie. Pierwszą połowę kończymy z wynikiem 1-0 i tak też zostało. Strzały 9-5 dla przeciwnika. Pomimo, że mój przeciwnik nacierał kompletnie nie był to jego mecz. Zawodnicy pudłowali sam na sam z różnych pozycji. To Lisekx111 prowadził grę a ja miałem szczęście. Dzięki.

Maniek23(Walia) vs Lisekx111(Kostaryka) 3-0
Drugi mecz podobnie jak pierwszy pod dyktando mojego przeciwnika ale ja gram trochę lepiej i stwarzam więcej sytuacji niż w 1ym meczu. Pierwsza połowa przebiega pod znakiem walki i próbą opanowania środka pola. Nic ciekawego się nie działo o czym świadczą strzały 1-1. Druga połowa jescze lepsza w moim wykonaniu. Lisekx111 mnoży swoją nieskuteczność a ja co mam to trafiam w strzałach 9-5 dla kolegi. Dokładam 2 bramki i jest po meczu. Dzięki.
Nie 21:25, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pon 14:10, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Spotkanie z lekką przewagą rywala. Początek spotkania rywal atakuje, a ja zdobywam 2 bramki po kontrach. Do połowy strzały:3-4 na korzyść rywala. Na początku drugiej połowy rywal przedryblował mojego bramkarza lecz mój obrońca skosił go gdy miał oddać strzał do pustej bramki. Marv z karnego strzelił bramkę, a ja dostałem czerwoną kartkę po tym faulu. Później ustawiam defensywniejsze ustawienie, gram jak placuch itd. itp. W bodajże 80 minucie podwyższam na 3-1, a rywal strzelił bramkę na 3-2 tuż przed końcem spotkania. Strzały na koniec meczu: 7-11 (jeśli dobrze pamiętam) na korzyść rywala.

Spotkanie toczone w dość szybkim tempie. W 25 strzelam na 1-0. Po czym rywal w krótkim odstępie czasu strzel 2 bramki. (34 i 36 minuta) W 60 minucie doprowadzam do remisu, a chwilę później wygrywam już 3:2. Pod koniec spotkania jeszcze dokładam 2 bramki i wygrywam 5-2. Strzały bodajże 13-8 na moja korzyść.

Pon 19:10, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

Witam.
    Namiestniku tej grupy proszę zaktualizuj tabelę do jutra do północy!
    Już jutro po 23.59 klucznik tej grupy zamknie tą grupę.
    Jeśli będą jakieś mecze nie rozegrane i nie będzie wyjaśnień to
    zweryfikuje to komisja gier i zakładów.

Wto 13:07, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

Maniek23 - ...Koshaolin... 1-1
Wpisuje z dużym opóźnieniem ponieważ miał to zrobić mój przeciwnik. Nie wiem czy zapomniał czy co?? W każdym razie nie pamiętam w jakich okolicznościach padały bramki. Jedno co mogę powiedzieć to to że nie byłem dużo gorszy od tak dobrego gracza.

Maniek23 - ...Koshaolin... 3-3
Drugi mecz był jeszcze lepszy niż pierwszy o czym świadczą bramki. Również nie mogę dużo powiedzieć oprócz tego że doświadczenie i opanowanie uratowało ...Koshaolin... 1pkt. Pamiętam to dobrze, ponieważ straciłem bramkę w 44 min 2 połowy a dosłownie 2min wcześniej to ja strzeliłem na 3-2 i chyba za szybko uwierzyłem w swoje szczęście ale grałem naprawdę dobry mecz. Dzięki. Pozdro
Wto 15:52, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora

Marv 3-0 lisekx111

Niestety byly problemy lisek dwa razy nie zjawil sie na umowiona godzine dzis pojawil sie dopiero godzine po ustalonej godzinie kiedy ja niestety nie moglem rozegrac meczy. Pozniej byla szansa na rozegranie meczu, lecz niestety komp mi mulil i meczylem sie z uruchomieniem WE (niestety moj komp ma juz swoje lata i czasem gadu ponad 5 min sie uruchamia, a czasami pare sekund). Uprzedzilem rywala, ze chwile to zajmie niestety zaraz po tym otrzymałem ta wiadomosc.

2270477 21:54:05
dobra napisz, ze samowolnie oddaje Tobie walkowery dwa

Śro 23:06, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

Za mecze z: Honzanen, Owca, yourNIGHTMARE, będą podyktowane walkowery, na korzyść rywali.

Honzanen, Owca, yourNIGHTMARE - trafiają na 2 miesiące Czarnej Listy.

Grupę zamykam.
Czw 2:00, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)