Grupa I [ II faza grupowa ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

_________________________

Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija: 12.11.2008 o godz. 23:59.

Gramy mecz i rewanż każdy z każdym w grupie.

Podczas opisywania meczu proszę napisać jaką druzyną graliście ponieważ jedna wybrana będzie do końca tej Fazy Grupowej.

Wszelkie błędy proszę zgłaszać. [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Wto 15:56, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 24 razy
Czw 19:26, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Kostaryka) - Dzidzi (Kostaryka) 0:2

Jeden wielki żal. To co robili moi obrońcy to się w głowie nie mieści. Od początku meczu zaczynam napierać, jednak nic to nie daje, przeciwnie rywal zdobywa bramkę. Na początku drugiej połowy rywal dośrodkowuje w pole karne, wychodzi mój bramkarz jednak uprzedza go jeden z obrońców i pakuje piłkę do bramki. Do końca nic się nie działo, oprócz tego że rywal dostał czerwoną kartkę.

Dzidzi (Kostaryka) - Adrian1993 (Kostaryka) 0:1

Tutaj mecz zaczyna się dla mnie świetnie, już w 2 minucie mam rzut karny i dzidzi dostaje czerwo. Diaz jednak fatalnie pudłuje z rzutu karnego. Cały czas atakuje, rywal ogranicza się do kontr. Na szczęście udaje mi się strzelić przed przerwą na 0:1. Druga połowa podobna do pierwszej, lecz nic mi jakoś nie mogło wejść, a rywal osłabiony nic nie mógł zdziałać.

Dzięki Wink
Czw 22:49, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora
w45iu

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 121

Skąd: Warszawa

ALigi19(Burkina Faso) 2-0 w45iu(Kostaryka)
Strzały 9-10
Mecz mogl zakonczyc sie moim zdaniem kazdym wynikiem ale jezeli nie strzela sie goli to nie mozna wygrac. W pierwszej polwie obronilem karnego i do przerwy dotrwalem z bezbramkowym wynikiem. Potem rywal wykorzystal swoje dwie szanse choc mial ich wiecej i wygral dzieki temu mecz.

w45iu(Kostaryka) 2-2 ALigi19(Burkina Faso)

W tym meczu zagralem bardziej otwarcie. Wiedzialem ze rywal nie uderza z dystansu, wiec w pomocy ustawilem jednego defensywnego i trzech ofensywnych. Juz w 10 minucie przynioslo to efekt w postaci gola Wanchope z przed pola karnego. Jeszcze przed przerwa rywal wyrownal. W drugiej czesci jego ataki zaowocowaly golem, ktory wyprowadzil go na prowadzenie. Kwadrans przed koncem meczu postawilem na atak i w doliczonym czasie gry dopialem swego. Po dosrodkowaniu napastnik uderzyl glowa, bramkarz odbil przed siebie i dobitka okazala sie skuteczna! Mecze moim zdaniem wyrownane w ktorych odznaczaly sie zdecydowanie momenty. Raz ja, raz rywal mielismy inicjatywe, choc wydaje mi sie ze to ALigi18 mial czesciej ta inicjatywe, wiec ciesze sie z tego 1 pkt.

Dzieki za mecze i powo dalej.
Czw 22:54, 06 Lis 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-pizmak 2:1 (Kostaryka vs Węgry)

Mecz ciekawy,dużo strzałów.Pierwszą bramkę zdobywam ja po ładnej akcji i strzale Wanchope.Następnie po przerwie pizmak doprowadza do remisu.
W ostatnich minutach a dokładniej w 85 minucie strzelam zwycięską bramkę Gomezem.

dzidzi-pizmak 1:1

Tutaj odmiana stron.Pizmak strzela bramkę w 4 minucie po rzucie różnym i dokładnej główce któregoś z Węgrów. W 40 minucie strzelam bramkę na remis po ładnym uderzeniu Wanchope. W drugiej połowie dużo walki i dużo błędów pizmaka lecz niestety miałem słabą skutecznosc albo odbijało sie o coś metalowego (słupek radosny )

Dzięki za mecze,powo dalej Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pią 0:18, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:17, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Adrian1993 (Kostaryka) 2 : 2 (Burkina Faso) Aligi19

To jest pierwszy mecz w grupie radosny ale opisać już niestety wczoraj nie moglem. Zaczynamy wiec 2 rundę . Adrian wybiera Kostarykę ja bowiem Burkina Faso. Na początku meczu popełniam już błąd , gdyż napastnik Kostaryki wychodzi sam na sam... Woląc nie tracić tak szybko bramki fauluje go przed polem karnym i dostaje szybko czerwona kartkę. Od tego momentu nie potrafię wyjść ze swojej polowy... w końcu pada bramka dla Adriana a potem szybko druga i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-0 dla Kostaryki. Kto jak kto Ale moje " bambuski " xD sie nie poddają ku zdziwieniu atakuje cała 2 polowę . Po wielu strzałach udaje mi sie w koncu strzelic bramke kontaktowa radosny Gdy obaj myslelismy ze wynik zakonczy sie 2-1 dla rywala.... pada druga i zarazem wyrownajaca bramka !! ucieszyl mnie ten remis radosny

Aligi19 3 : 1 Adrian1993

Tu juz wzielem sie ostro do roboty. Strzelam szybko 2 bramki i moglem tym samym grac spokojny futbol. Ale jeszcze w pierwszej polowie rywal strzelam bramke na 2-1 i takim wynikiem konczy sie 1 polowa. w drugiej polowie jednak ja dominuje i strzelam bramke na 3-1 i tym samym dotrzymuje korzystny wynik do konca meczu radosny dzieki i powo dalej radosny
Pią 11:09, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-Aligi19 2:1

Mecz pod dyktando Aligi19.Pierwsza połowa to napór przeciwnika, ale świetnie wyjmował wszystko bramkarz.W drugiej połowie strzelam bramkę po rzucie rożnym i obrońca mojej drużyny wślizgiem pakuje piłke do bramki.
Następnie po 10 minutach strzelam bramkę na 2:0.Wanchope nie daje szans w sytuacji sam na sam. W ostatnich minutach popełniam błąd i Aligi19 strzela bramkę honorową. Mój fart że wygrywam ten mecz.

dzidzi-Aligi19 1:3

Tutaj już inna wersja zdarzeń.Aligi19 strzela bramkę już w 7 minucie,ja wyrównuje w 55.Znowu się powiekszała przewaga przeciwnika co następstwem były 2 bramki.
Podsumując oba mecze to musze przyznac że przewaga Aligi19 nie podlegała dyskusji i 3 pkt są dla mnie dużym osiągnięciem.
To nie był mój dzień.

Dzięki za mecze i powo dalej radosny

_____________________________________________

dzidzi-damian232 3:0 (Kostaryka vs Kostaryka)

Mecz bardzo wyrównany.Więcej sytuacji miał Damian lecz piłka nie chciała wpasc do bramki.Pierwszą bramke strzelam po główce ,drugą lekkim płaskim strzałem a ostatnią wykorzystuje sytuacje sam na sam.
Myślę że za wysokie zwycięstwo.

dzidzi-damian232 4:2

Damian wychodzi na prowadzenie już w 7 minucie.Następnie w przeciągu 10 minut strzelam dwie bramki.Była to natychmiastowa odpowiedź Wink
Po przerwie podwyższam Wanchopem na 3:1.
Końcówka interesująca,Damian strzela bramkę kontaktową w 82 minucie lecz w 87 minucie jest po meczu , Gomez nie daje szans bramkarzowi Kostaryki.

Trzeba wspomniec że obaj mieliśmy gdzieś po 3 słupki i po 2 poprzeczki.

pizmak (Węgry) 4-0 w45iu (Kostaryka)

Mecz wyrównany (strzały 11-10) lecz to reprezentacja Węgier okazała się skuteczniejsza. 2 bramki strzelone z główki przez jednego z najniższych na boisku Tamasa Hajnala (dołożył jeszcze jedną w drugiej połowie) robi wrażenie. Wynik meczu ustalił Szabolcs Huszti strzałem z daleka.

w45iu (Kostaryka) 1-1 pizmak (Węgry)

Tutaj mimo iż przeciwnik miał przewagę w strzałach to ja miałem dogodniejsze sytuacje do strzelenia (słupek , poprzeczka). Już zaraz na początku meczu strzelam bramkę i myślałem że już tak do końca będzie. Niestety rywal strzelił i mój zapał opadł (jakbym stracił "wenę"). No nic , punkt też nie jest zły.

Dzięki i powodzenia dalej.
Pią 21:19, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Kostaryka) - w45iu (Czarnogóra) 0:1

Na początku powitała mnie fatalna forma moich gwiazdek (Wanchope, Centeno). I bez tej dwójki musiałem zagrać. Mimo wszystko atakowałem w tym meczu. Zmarnowałem kilka okazji, rywal wykorzystał jedną z nielicznych, kiedy po krótkim rozegraniu z rzutu rożnego i dośrodkowaniu piłka zatrzepotała w siatce Porrasa.

w45iu (Czarnogóra) - Adrian1993 (Kostaryka) 0:1

Tutaj od pierwszych minut moja przewaga, gola w 15 minucie po dośrodkowaniu zdobywa Wanchope. W następnych minutach marnuje kilkanaście okazji. Po przerwie gra wygląda tak samo, staram się strzelać kolejne gole, nic mi jednak nie wychodzi, wręcz przeciwnie mogło być odwrotnie, ale rywal zmarnował okazję w loss time.

Dzięki, powodzenia dalej!

Adrian1993 (Kostaryka) - Damian232 (Kostaryka) 2:3

Fuks rywala niemożliwy. W strzałach było 19:6 dla mnie a wynik 2:3. Szkoda gadać, cały mecz atakowałem powinno być dużo wyżej, nie wiem co moi napastnicy robili. Fatalnie grali moi obrońcy w tym meczu, przegrywali główki jedna za drugą. Rywal 3 akcje i 3 gole, żal... Ta Kostaryka jest p******a jakaś.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 22:55, 07 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:32, 07 Lis 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

Adrian1993 (Kostaryka) 3:4 pizmak (Węgry)

Nigdy nie lubiałem grać z Adrianem i już w 25 minucie przegrywam 3-0. Zmieniam szybko ustawienie i jeszcze w 1 połowie wychodzę na prowadzenie (!!!). Do końca meczu nic się już ciekawego nie działo. Remis myślę iż byłby zasłużony w tym spotkaniu.

pizmak (Węgry) 2-2 Adrian1993 (Kostaryka)

Szybko zdobywam bramkę ale chwilę później jest już 1-1. W 2 połowie znów to ja wychodzę na prowadzenie i niepotrzebnie cofam się na własną połowę. Rywal strzela mi w 85 minucie a mógł jeszcze wyjść na prowadzenie. Lekka przewaga Adriana ,ale ogólnie mecz nudny.

Dzięki i powodzenia dalej radosny Nie załamuj się szczęśliwy
Sob 0:25, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 2 : 1 Pele22

Pierwszy mecz ciezki. Po raz kolejny gram dobra pilke ale zas brak wykonczenia :/ . Wychodze pierwszy na prowadzenie i wynikiem 1-0 dla mnie konczy sie pierwsza polowa. W drugiej zas moja przewaga lecz nie moge strzelic :/ w koncu te moje stracone okazje wykorzystuje rywa strzalem z glowki i mam 1-1. Nie chcialem stracic 2 pkt.. i dopinam swego strzelajac bramke strzalem po zieimi po rogu i wygrywam 2-1 Wink

Pele22 3 : 7 Aligi19

Tu juz moja kosmiczna doinacja i wykanczam wszystko radosny rywal odpowiada 3 bramkami na moje 7 i tym samym zdobywam cenne 6 pkt w tych meczach radosny

dzieki powo dalej
Sob 11:17, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Kostaryka) - pele22 (Kongo) 3:2

Od początku atakuje, co w 20 minucie kończy się golem Gomeza. Nie mija 5 minut, a jest 2:0, gola strzela ten sam zawodnik. Do przerwy nadal atakuje, jednak nic mi nie wchodzi. Po przerwie do roboty bierze się rywal i zdobywa bramkę. Od tego momentu ograniczam się do kontr, jedna z nich przynosi skutek i gola na 3:1 strzela Wanchope. Rywal nie poddał się jednak i jest 3:2 i nerwowa końcówka. Na szczęście nic się już nie działo.

pele22 (Kongo) - Adrian1993 (Kostaryka) 0:2

Pierwsza połowa to moja duża przewaga, pod koniec rywal nie mógł wyjść ze swojej połowy, nic mi jednak nie wchodziło. Na początku drugiej połowy wynik otwiera Wanchope. Rywal jak w poprzednim meczu stara się strzelić bramkę jednak kończy się to golem Nuneza. Chwilę później dośrodkowanie Bolanosa, Nunez przyjmuje ale uderza za lekko i bramkarz bez trudu chwyta piłkę.

Dzięki za mecze Wink

Adrian1993 (Kostaryka) - Damian232 (Kostaryka) 7:1

Mecz układa się dla mnie kapitalnie, po 30 minutach prowadzę 5:0. Do przerwy nadal atakuje, jednak nic nie wchodzi. Rywal po przerwie stara się atakować i jeden z dwóch strzałów rywala w meczu wpada w bramkę Mesena. Jednak świetną formę prezentowali Gomez i Wanchope i dobili rywala strzelając jeszcze po bramce. Ogólnie obaj zaliczyli Hattricka Wink Jedną dołożył Centeno.

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 13:19, 08 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:39, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Zagrałem kompletnie zle.Przeciwnik mnie dosłownie miażdżył chociaż bramke strzelił w loss time...

Damia332 5-0 w45iu

W tym meczu doszłem do siebie byłem skuteczny grałem lepiej w ataku.Przeciwnik miał kilka okazji ale niewykorzystał nic.

Następnym razem będzie WARn za opis.
edit by karol_p

Sob 23:55, 08 Lis 2008 Zobacz profil autora

Pele miał wpisac ale widzę że sie nie kwapi...

dzidzi-pele22 2:1

Mecz wyrównany, momentami przewaga pele. Nie mi nie szło tak szczerze,akcje wyrywane , bez pomysłu.
Strzelam pierwszy bramke po kontrataku, następnie szybkie wyrównanie pele i mamy 1:1 do przerwy. W drugiej połowie dokładam bramkę która daje mi 3 pkt.
W końcówce pod moją bramką sie kotłowało.

dzidzi-pele22 0:2

Mecz tragiczny w moim wykonaniu. Przeciwnik wykorzystał swoje sytuacje które miał wyborne. Chciałem coś zmienic w grze lecz nic a to kompletnie nic nie wychodziło.
Jedynie pod koniec meczu gdy strzelałem to uratowała przeciwnika poprzeczka.
Mój najsłabszy mecz w turnieju.

Dzięki za mecze, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 0:19, 09 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:16, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Kostaryka) - (Algieria) karol_p
m1: 1-1
m2: 1-1

W pierwszym meczu Adrian trafia na 1-0 w pierwszej części meczu, dokładnie nie pamiętam. Ja dopiero na jego gola odpowiadam bramką w drugiej części po ładnej akcji, przerzut, zgranie hedem i sam na sam, gol. Wynik do końca meczu się nie zmienia choć w końcówce Adrian pocisnął ładnie, kilka razy mnie się upiekło, również ja po jednej z kontr mogłem zamienić wynik meczu na swoją korzyść.
Drugi meczy z podobnym scenariuszem, gol dla Adriana w 1 części meczu, z tą różnicą, że Adrian otrzymał czerwoną kartkę ok, 30 minuty i grał w 10 przez cały mecz. Ja byłem bliski czerwa ponieważ po jednej z akcji skosiłem gracza Adriana, który był na czystej pozycji ale sędzie uznał, że będzie żółtko. Bramka dająca remis bodajże wpada w drugiej części ale dobrze nie pamiętam jak.

Oba mecze do siebie bardzo podobne. Nie było widać w nich kogoś kto miałby przewagę. Mecze równe bardzo i dość zacięte. Remisy myślę zasłużone.

karol_p - w45iu
m1: 2-0
m2: 2-1

Mecz jeden układa się po mojej myśli, moja przewaga i w ogóle Wink. Pierwszy gol dla mnie wpada po podaniu krosowym do niepilnowanego grajka, sam na sam i gol. Druga bramka w drugiej części, ale kto co i jak nie pamiętam. W45iu sporadycznie pod moją bramką i raczej bez większego zagrożenia. W strzałach moja przewaga.
Mecz drugi również po mojej myśli, choć tym razem w45iu zagrał lepiej i częściej atakował. Jednak to mnie udaję się wbić dwie bramki. Jedna jak dobrze pamiętam po akcji skrzydłem, wrzutce i hedzie, druga zaś po błędzie mego rywala, stracił piłkę w polu karnym i bezlitośnie to wykorzystałem. Pod koniec meczu, sam koniec, gol kontaktowy, po okiwaniu mojego gk i do pustej zdzier. W strzałąch dla mnie.

Ogólnie zasłużone wygrane.

karol_p - dzidzi
m1: 3-0
m2: 2-2

Mecz pierwszy zaczął się od ostrych ataków dzidziego, masakra była pod moją bramką jednak nic nie wpadło, na szczęście. Ogólnie dzidzi miał sporo okazji ale w tym meczu nie do pokonania był bramkarz Algierii, dosłownie. Wyciągał takie piły, że szopka szczęśliwy, dawno nie widziałem, żeby tak gk bronił, najdziwniejsze było to, że miał normal formę radosny. Dla mnie bramki po rożnym w ok. 35 min. 1 części, zaraz po tym druga z 25 metra Rafikiem, kiwka i strzał soczysty nie do obrony. W drugiej części, gol po wrzutce i hedzie, na dobitkę dla mojego rywala, który na tak wysoką porażkę nie zasługiwał, ba sprawiedliwszy remis. W strzałach 13-11 dla mnie.
Drugi mecz, równie fajny. Wiele okazji do zdobycia bramek po jednej i drugiej stronie. Dzidzi atakował moim zdaniem groźniej, jednak w niektórych sytuacjach szczęścia mu brakło, trafił na przykład w poprzeczkę. Po pierwszej naprawdę groźnej akcji mojej wpada gol, choć nikt się nie mógł tego spodziewać, bardzo dobry cross Zaniego, piłka mija blok def i trafia do wbiegającego w pol karne mego CF i gol. Dzidzi odpowiedział dwukrotnie w 2 części, pierwsza z nich to tak zwany pinball, piłka podbijała się od kilku piłkarzy w końcu trafiła pod nogi Wanchopa, 11 metr egzekucja wykonana zdzier. Druga to tak zwana pachówa, bodajże R.Gomze uderzał z lekkiego kąta a mój gk przepuścił pod pachą zdzier, nie błyszczał już tak jak w 1 meczu. Wyrównanie na jakieś 3 minuty przed końcem meczu, piłka prostopadła, do niepilnowanego Belhadjiego i gol. W strzałach 11-8 dla mnie.

Oba mecze bardzo zacięte i toczone w bardzo szybkim tempie. Mogły się podobać bardzo Wink. W dodatku oba na remis jednak tylko jeden zakończył się wynikiem remisowym.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Pon 2:20, 10 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:34, 09 Lis 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pele22 (Kongo) 0-2 pizmak (Węgry)

Mecz w spokojnym tempie.Bez żadnych szaleństw , pośpiechu. Moje bramki to jedna z głowy a druga z akcji po wyjściu sam na sam. Mecz można powiedzieć bez żadnej historii. Nuda , nuda i jeszcze raz nuda radosny

pizmak 5-3 (Węgry) pele22

Tutaj rywal jako pierwszy wychodzi na prowadzenie mimo mojej przewagi. Szybko się zbieram i to ja już prowadzę 2-1. Dokłądam następnie 3 i myśląc że mecz już będzie szedł łatwo to nagle rywal dochodzi do remisu. W 2 połowie to cały czas ja przeważam czego efektem były 2 kolejne bramki.

Dzięki i powo dalej.
Pon 11:32, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

karol_p - Aligi19
m1: 1-1
m2: 3-2

Mecz pierwszy grany na trzy raty, miałem ostre kłopoty z kompem. Dwa podejścia i za każdym razem nie udawało się dograć 1 meczu do końca. Bramkę pierwsza strzela Ali ale nie pamiętam już jak, w pierwszej części, w drugiej ja odpowiadam ale również nie pamiętam co i jak (grane wczoraj). Dziś dograliśmy resztę (20 minut), która była ze wskazaniem na Aliego.
Drugi mecz, nie istnieje w 1 części radosny. Bardzo słabo ze mną. Ali atakował sporo, miał również sporo klarownych okazji, lecz tylko jedna z bodajże dwóch innych setek w 1 części mu siada. Dla mnie wyrównanie dość niespodziewane zaledwie druga akcja i wpada gol, tuż przed końcem, strzelcem Rafik. W drugiej następuje moje przebudzenie, lekkie ;P, trafiam 2 bramki, wszystkie autorstwa Rafika po akcjach jak dobrze pamięta. 5 minut przed końcem rywal trafia kontakta, jednak już nic więcej nie siada mu. Na moje oko rywal był lepszy w tym meczu, głównie ze względu na okazje jakie sobie stwarzał miał troszkę 100%.
Pon 14:22, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Aligi19 4 : 2 Pizmak

Mecz slajdow... takich lagow w czasie meczu jeszcze nie mialem.. czulem sie jak bym naprawde gral 90 min heh szczęśliwy Pierwszy wychodze na prowadzenie w 40 min. Rywal jednak jeszcze w pierwszej polowie doprowadza do remisu. Do przerwy 1-1. w drugiej polowie jednak ja dominuje w tym dziwnym meczu... strzelam 3 bramki pod rzad a rywal odpowiada tylko jedna.. wynik sie konczy 4-2

2 mecz... nie wiem . Kolega ma problem z netem
Pon 15:59, 10 Lis 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-w45iu 2:1

Mecz wyrównany. Pierwsza połowa to dużo strzałów mojej Kostaryki która daje mi jedną
bramkę.Strzelcem Gomez. Następnie szybkie wyrówanie i mamy 1:1.
W drugiej połowie strzelam znów Gomezem jak okazuje się zwycięską bramkę.

dzidzi-w45iu 1:3

Chyba tym meczem zaprzepaściłem awans. Wychodze na prowadzenie i już sobie myśle będzie łatwo. Przeciwnik szybko mnie karci i do pierwszej połowy mamy 1:2.
W drugiej połowie marnuje dobre sytuacje np. wolej Drummonda,poprzeczka, sam na sam. Przeciwnik skontrował i niestety 1:3.

Dzięki za mecze,powodzenia dalej.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń w tej grupie.
Dzięki wszystkim za sprawne rozegranie meczy Wink
Wto 0:07, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
pizmak

Posty: 364

pizmak 5-1 karol_pomarancza

Mecz wyrównany (no może lekka przewaga na moją korzyść) , zdecydowanie wynik za wysoki. Prowadzę 2-0 później rywal strzela na 2-1 i reszta już poszło z górki.

Karol_pomarancza 2-1 pizmak

Tutaj też mecz wyrównany. Rywal widocznie zirytowany wcześniejszym meczem szybko strzela mi bramkę. Myślałem że pójdzie za ciosem lecz to ja strzelam bramkę na remis. W późniejszej fazie meczu oboje mieliśmy okazję do strzelenia zwycięskiej bramki i takową bramkę strzela Karol w końcówce meczu.

Dzięki i powodzenia radosny
Wto 0:48, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Posty: 92

Pizmak 1 : 2 Aligi19

Tu juz bardziej mecz wyrownany niz pierwszy i bez wiekszych lagow na szczescie radosny do przerwy mamy 1-0 dla mnie , bramke strzelam w 35 min z gloweczki:). W drugiej polowie rywal remisuje a dokladnie w 60 min po strzale za pola karnego.. . Jednak w 88 min napastnik Burkina Faso daje radosc swoim kibicom strzelajac w okazji sam na sam bramke na 2-1 radosny dzieki za mecze
Wto 11:42, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)