Grupa I [ II faza grupowa ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

Witam.
    Namiestniku tej grupy proszę zaktualizuj tabelę do jutra do północy!
    Już jutro po 23.59 klucznik tej grupy zamknie tą grupę.
    Jeśli będą jakieś mecze nie rozegrane i nie będzie wyjaśnień to
    zweryfikuje to komisja gier i zakładów.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 13:04, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 12:58, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
pele22

Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 91

Damian232 3-2 pele22
bardzo dobry meczyk w wykonaniu Kostaryki,Wanchope miał swój duży udział w tym zwycięstwie...mecz toczony głównie w środkowej częsci boiska,
pele22 3-0 Damian232
świetnie rozegrany taktycznie mecz graczy z DR Congo,pomocnicy z kostaryki znakomicie odcięci od podań,imponująca skuteczność napastników,jeden z nielicznych meczów w którym obrońcy spisywali się bez zarzutów
Dzięki za meczyki i powodzenia:)
Wto 14:55, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 0-4 pizmak

Pierwszy gol pizmak uderza na bramke rykoszet od obroncy dochodzi do pilki napatsnik gol.Próbuje wyrównac ale niestety nieudaje mi sie to.2 połowa 2 strzał 2 gol.Potem już zalamalem sie i p[rzeciwnik mnie dobił.

Damian232 1-1 pizmak

Prowadziłem do 89 minuty niestety 2 błędy w obronie 1 wykorzystany prze pizmaka i wygrana ucieka.

Damian232 2-4 ALigi19

Nieskuteczna gra w obronie.Bardzo dużo błędów przeciwnik karcił mnie po tych błędach.zagrał skutecznie i wygrał mecz.

Damian232 1-4 ALigi19

zagrałem kolejny słaby mecz.Jak można wygrac niestrzelając na pustą bramke :/.Przeciwnik dostal czerwo pod koniec 1 połowy i tak tego niewykorzystalem.

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Wto 16:51, 11 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:51, 11 Lis 2008 Zobacz profil autora
w45iu

Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 121

Skąd: Warszawa

Nie mam kontaktu z Pele22, a chcialbym dograc ten turniej.
Śro 16:18, 12 Lis 2008 Zobacz profil autora

karol_p - pele22
m1: 4-0
m2: 0-1

Mecz jeden dla mnie, z moją przewagą ogromną. Bramki wpadały często, pele miał 3 strzały ale tylko jedna akcja była naprawdę groźna, sam na sam zmarnowane. Cóż wynik mógł być znacznie większy gdyż, miałem tych okazji sporo, w dodatku przestrzeliłem karnego pod samiuśki koniec meczu. Zwycięstwo zasłużone, w strzałach 23-3 dla mnie.
Mecz dwa z inną historią, gdyż, go przegrałem zdzier. Pele22 podrażniony chyba tak wielką porażką, wziął się do gry, i stwarzał okazję liczne. Wpada bramka po rożnym i hedzie atomowym. A ja próbuję, staram się i nic nie wychodzi, okazji za dużo nie miałem, tzn się tak naprawdę groźnych. Mecz jednak prowadziłem, miałem przewagę, brakło pomysłu na akcję Wink. Tyle.

*dzidzi

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Czw 2:07, 13 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 2:07, 13 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)