Grupa L [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat
adzinho

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 171

Skąd: sskul.pl

adzinho 4 - 0 Piotrek89

Mecz jednostronny być może było to wynikiem lagów jakie zauważył Piotrek ( ja jednak tego nie odczułem ). Warunki były równe więc raczej nie musze czuć się winny jego porażki.

Po raz kolejny moja skuteczność okazała się kluczem do zwycięstwa .

Sebastian Kehl dał kapitalną zmianę w I składzie strzelając szybko 2 bramki co ustawiło mecz.

Piotrek co jakiś czas groźnie kontratakował lecz tym nie wskórał.

P.S Tak czy siak widzie w tym zawodniku duży potencjał.

Dzięki za mecz radosny

Ostatnio zmieniony przez adzinho dnia Nie 16:10, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:09, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

adzinho 0:0 soniak

Mecz rozgrywany był wczoraj popołudniu. Nie moglem go wpisac wczesniej bo byl w WEOLBet dlatego opis bedzie bardzo slaby. Z tego co pamietam to w strzałach było 8:8. W kontekście całego meczu to przeciwnik był troche lepszy. Ten remisik moze mi pomóc w utrzymaniu pozycji lidera.

Dzieki za mecz
Nie 17:17, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Giggsy (Aston Villa) 6-1 (Zenit Sant Petersburg) Larkcity

Mecz jak widać pod moje dyktando, ale kolega też grał niczego sobie, ale całość meczu to moja ekipa przeważała. Więc moim zdaniem wyniki zasłużony (przynajmniej tak z gry wynikało). Nie wiem co o tym sądzi mój przeciwnik ale powinien być takiego samego zdania. Ale mam nadzieje że gra Larkcitiego w kolejnych turach jeszcze was zaskoczy.

Dziękuję za dobry mecz. I pozdrawiam. Giggsy

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Nie 21:48, 26 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 19:15, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

soniak 5:1 larkcity

Strzały 20:2. Mecz na jedną bramkę. Wynik powinien być wyższy ale ważne że kolejne punkciki wpływają na konto szczęśliwy

Dzieki za gre Wink
Nie 21:16, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-larkcity 6:0 (Bordaeux-Zenit)

Przeciwnik niczym nie zaskoczył.Już po pierwszych 15 minutach było 2:0.
Do przerwy 4:0.W pierwszej połowie zaliczyłem 2 poprzeczki i 2 słupki.
W drugiej połowie bardzo duża moja przewaga.Strzelam dwie bramki Cavenaghim i zaliczam w tej połowie 2 słupki.
Rady: mniej używania speed i więcej podań i powinno byc lepiej.
Jak narazie jest tak jak widac po wyniku.

Dzięki za mecz Wink

Pon 15:25, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 (werder) 14-0 Larkcity (Zenit)

Do 32 min nie udało mi się pokonać bramkarza Zenitu, jednak już do przerwy zdobyłem 5 bramek. pozostałe bramki padły w drugiej odsłonie..

Pon 16:21, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

adzinho 6 - 1 mutd

Mecz jednostronny z kilkoma kontratakami mutd'a.

Warto zaznaczyć, że mecz odbył sie w paraanormalych warunkach, choć proponowałem zmiane serw'a lecz jednak chyba nie przeczytał mutd mojej wiadomości, z tego względu, że grał na dużym ekranie

Pon 17:28, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
larkcity

Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 6

Post Werder - Zenit 14:0
Werder Brema (Piotrek89) 14:0 Zenit San Petersburg (Larkcity)

Jeszcze nigdy tak wysoko nie przegrałem w żadnej grze płkarskiej… ten mecz to była egzekucja na własne życzenie. Do 30. minuty mecz był wyrównany. Póżniej, zaczęły się ataki Piotrka. W 35. minucie zapakowałem 100% piłkę przed polem karnym w prezencie dla Niego, no i na własne życzenie 1:0. Po 2 minutach było 2:0 także z mojego błędu. Praktycznie nie znam słowa jakim można określić ten mecz. Wynik końcowy 14:0. Strzały: Werder 41-2 Zenit. Myślę że tym meczem pobiłem rekord Guinessa na najgorszego zawodnika weol. Następne bramki padały co kilka minut, po moich oczywistych błędach, podaniach w polu karnym. W sumie na 14 bramek, ze strzałów zdobytych bez moich błędów zdobył tylko 2. Ogólnie gratuluję Piotrkowi - przez cały mecz grał fair i zwyciężył zasłużenie. Wiem że jestem dla was śmiesznym, żenującym amatorem ale to mój 1 tur, i nie przygotowywałem się do niego. W następnym nie popełnie takiego błędu.

Ostatnio zmieniony przez larkcity dnia Pon 21:58, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:59, 27 Paź 2008 Zobacz profil autora
rosja

Dołączył: 23 Wrz 2007

Skąd: Kraków

Gracz Hobbith laduje na 3 miesiace na Czarna liste, jego mecze podobnie jak mistrzunho prosze zmienic na WO dla rywali
Czw 17:19, 30 Paź 2008 Zobacz profil autora

Gracz larkcity dostał bana.
Proszę organizatora o decyzje co w sprawie tej kwestii.
Pią 14:38, 31 Paź 2008 Zobacz profil autora

adzinho - larkcity 3:0 WO

Mistrzunhio-Hobbith 0:3 WO

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 21:16, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:16, 05 Lis 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)