Grupa L [I Faza Grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Zobacz poprzedni temat

Post Grupa L [I Faza Grupowa]
__________

Witam w Grupie L I Fazy Grupowej turnieju Nowy Patch Turniej i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK
Oraz regulaminem turnieju Nowy Patch Turniej:------->
CLICK

__________________________

Czas na rozegranie 1 fazy grupowej mija 4.11.2008 o godz. 23:59 jezeli jakis gracz do 29.10.2008 do godz. 23:59 nie będzie miał rozegranych minimum 4 spotkań wchodzi za niego rezerwowy.

Hobbith 0:3 larkcity

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 21:27, 05 Lis 2008, w całości zmieniany 16 razy
Pią 16:56, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Mutd

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 62

Mutd 3 - 0 Przemas

Strzaly 14 - 3...

Gracze zenita byli zdecydowanie lepsi...co mowia same za siebie oddane strzaly w 1 polowie. bodajze 8-1. Po przerwie bardziej wyrownalo sie widowisko ale to gracze zenita strzelili jeszcze 2 bramki i wywalczyli pierwsze zwyciestwo w tym turnieju.

Bramki:

19' - Arshavin (Zenit)
84' - Fayzulin (Zenit)
89' - Arshavin (Zenit)

P.S. A rywal gral Werderem. Dzieki i powo.

Ostatnio zmieniony przez Mutd dnia Pią 18:53, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:52, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Przemas (Werder Brema) 5:0 (AS Roma) larkcity

Jaja, żenada, kabaret...Nie wiem jak określić ten mecz. Wynik totalnie nie odzwierciedla tego, co działo się na boisku. Powinienem wygrać przynajmniej 15, 20 - 0. Marnuje około 20 akcji sam na sam, 4 razy trafiam w słupek, nie wykorzystuje karnego. W strzałach 32-0 dla mnie...

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 20:15, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 20:14, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Mutd

Posty: 62

Mutd ( Zenit ) 11 - 0 ( CSKA ) larkcity

Strzały: 30 - 0

Mecz zdominowany...Gdybym wykorzystał te setki jakie mialem to spokojnie mogloby wejsc wszystko co strzelalem. Tak tylko 11 Wink Co do meczu rywal slaby, czeka go duzo nauki, nie oddal zadnego strzalu. Rzadko kiedy wychodzil ze swojej polowy. Coz taka jest ta gra.

Bramki:

27' - Pogrebnyak (Zenit)
30' - Pogrebnyak (Zenit)
44' - Pogrebnyak (Zenit)
50' - Arshavin (Zenit)
60' - Pogrebnyak (Zenit)
62' - Pogrebnyak (Zenit)
72' - Fayzulin (Zenit)
76' - Pogrebnyak (Zenit)
79' - Fayzulin (Zenit)
83' - Pogrebnyak (Zenit)
89' - Shirokov (Zenit)
Pią 20:48, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Przemas (Werder Brema) 3:3 (Zenit) Piotrek89

Piotrek powinien wygrać, jednak zabrakło szczęścia.

Pią 20:51, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Mutd

Posty: 62

Mutd (Zenit) 3 - 0 (Everton) dzidzi

Strzały: 9 - 7

w miare wyrownane spotkanie. Gracze Zenita okazali sie skuteczniejsi. Co daje im wspaniala passe meczy bez straty gola Wink Dzieki i powo.

Bramki:

5' - Arshavin (Zenit)
42' - Arshavin (Zenit)
67' - Fayzulin (Zenit)
Pią 21:38, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Przemas (Werder Brema) 4:1 (Aston Villa) Giggsy

Wyrównany mecz, może lekka moja przewaga. W strzałach 12-6 dla mnie.

Dzięki za grę i idealne warunki.
Pią 21:47, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Mutd

Posty: 62

Mutd (Zenit) 3 - 0 (Aston Vila) Giggsy

Strzały: 10 - 4

Znow mecz uklada sie po mojej mysli...wolne wyprowadzenie pilki z obrony i szybka kombinacja w ataku daje pozadane efekty szczęśliwy chyba nabralem sentymentu do tych wynikow 3-0 zdzier dzieki i powodzenia. Dalej bez straconej bramki. Cos czuje, ze w nastepnym meczu ta passa sie skonczy ;P

Bramki:

23' - Denisov (Zenit)
70' - Fayzulin (Zenit)
74' - Pogrebnyak (Zenit)
Pią 22:20, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Giggsy (Aston Villa) 0-1 (Zenit Sant Petersburg) Piotrek89

Mecz jak widać po wyniku był zacięty do ostatniej minuty. Ale to w ostatnich minutach zwycięską bramkę zdobyła drużyna Piotreka89. I dzięki temu zwycięsko wyszedł z tej potyczki.

Gratuluje !!!

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Sob 15:29, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:35, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-Przemas 3:1 (Bordaeux-Zenit)

Mecz z lekką moją przewagą.Przy stanie 3:0 wiedziałem że wygram ten mecz i wtedy przemas wbił jeszcze w pierwszej połowie bramkę.Druga połowa bezbarwna.
Warunki idealne.
Dzięki za mecz,powo dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pią 22:59, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 22:59, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

soniak(Zenit) 2:1 przemas(Werder Brema)

W pierwszej połowie mam przewage ale to przeciwnik schodzi do szatni z prowadzeniem jednej bramki. W drugiej połowie gra się wyrównuje a ja strzelam dwie bramki. Ogólnie w meczu w strzałach 14:7. Myśle że zasłużone zwycięstwo.

pozdro Wink

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Pią 23:08, 24 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:08, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3-0 Dzidzi
Piotrek89 6-0 Mutd

Pierwszy mecz wyrównany, tak na naprawdę to był mecz o to kto zmarnuje więcej sytuacji... szkoda gadać, Dzidzi pewnie by napisał to samo...

Drugi mecz od 1 do 90min kontrolowany przeze mnie, co przyczyniło się do tak obfitej wygranej.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Pon 15:43, 27 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 23:24, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Opisze to jednym zdaniem. Przeciwnik grał, ja strzelałem szczęśliwy. Piotrek ma poprostu pecha co do mojej osoby ;p

Dzieki i nie wkurzaj się tak na mnie ;p

soniak 1:1 Dzidzi

Wyrównany meczyk. Pierwszy mój stzrał na bramkę i gol . Na wyrównanie przeciwnik nie czekał za wiele. Dosłownie kilka minut. Było jeszcze kilka słupków w meczu ale wyniki nie uległ już zmianie.

Dzieki Wink

Pią 23:48, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-soniak 1:1 (Bordaeux-Zenit)

Mecz wyrównany,dużo strzałów.
Zaliczyliśmy po 2 słupki,typowy mecz na remis Wink

dzidzi-giggsy 2:1 (Bordeaux-Aston Villa)

Mecz pod wielkie dyktando Giggsy.Nie istniałem praktycznie.
Pierwsza połowa 0:1,następnie dwie akcje w 82 i 88 dają mi zwyciestwo.

Pią 23:50, 24 Paź 2008 Zobacz profil autora

Przeciwnik do tego meczu podszedl zrezygnowany. Przed meczem powiedzial: :"Mam nadzieje że wygrasz ze mna". Te słowa mnie bardzo zdziwiły. Po meczu okazało się ze to już 5 porażka z rzędu. Ehh nie dziwie się że się chłopak troche załamał.
Mecz troche z moja przewagą. Szybko strzelilem bramkę i to pozwolilo mi na spokojniejsza gre. W drugiej polowiem dokładam druga. W ostatnich minutach meczu Giggsy na osłodę strzela ładna brameczke w doliczonym czasie meczu

No nic powodzenia w dalszych meczach. Próbuj może jeszcze wygrasz i jakos fartem sie przesliźniesz do nastepnej rundy. Pozdro

Ostatnio zmieniony przez soniak dnia Sob 0:17, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:16, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora
Giggsy

Posty: 205

Giggsy (Aston Villa) 0-0 (Borussia Dortmund) Adzinho

Mecz wyrównany, nie ma co dużo opisywać poprostu była walka i każdy mógł wygrać.

Ale jeszcze można dodać że było sporo akcji. Ale żadne nie zostały wykorzystane, więc poprostu trudno powiedzieć dlaczego tak się zdarzyło akurat w naszym spotkaniu że to nasze drużyny złapała niemoc strzelecka.

Dzięki za grę

Ostatnio zmieniony przez Giggsy dnia Sob 15:47, 25 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 15:31, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-adzinho 3:3 (Bordaeux-Borussia)

Mecz bardzo wyrównany,dużo strzałów.Pierwszą bramkę strzela adzinho ładnym strzałem z daleka.Ja następnie wyrównuje świetnym strzałem z pierwszej piłki.
Ide za ciosem i strzelam bramkę Cavenaghim na 2:1.Szybkie wyrównanie adzinho na 2:2. Pod końcówkę dokładamy jeszcze po jednej bramce.
Myśle że wynik sprawiedliwy Wink

Dzięki za mecz Wink
Sob 19:14, 25 Paź 2008 Zobacz profil autora

Oj to był bardzo cieżki mecz. Nie dlatego że przeciwnik strasznie cisnął. Problemem były duze lagi. Nie można było zrobićjakiejś ładnej składnej akcji. W strzałach 11:4 dla mnie. Męczyłem się, męczyłem i wkońcu udało się strzelić.

Gdyby nie moja skuteczność, to nie wiem jak teraz wyglądałby wynik radosny

Nie mniej jednak meczyk bardzo ładny. Dużo akcji po obu stronach.

Na szczeście dla mnie Przemas strzela bramkę na 3:2 w końcówce więc troszkę zaoszczędził mi nerwów radosny

Dzięki za gre !

PozdrUNIA
Nie 0:48, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
mistrzunhio

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 90

Przepraszam ale z koniecznosci muszę odlowac sie dlatego za jestem tak chory ze nie jestem w stanie nic robic przepraszam jeszcze raz prosze rezerwowego o zmiane przykro mi jest smutny moze nastepnym razem.
Nie 12:34, 26 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Nowy Patch Turniej Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)