CRACOVIA KRAKÓW: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post CRACOVIA KRAKÓW: Fan-Club
_________CRACOVIA KRAKÓW

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu CRACOVIA KRAKÓW

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK spox w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.Ayatollah

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Śro 22:36, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy

_____________________________________________________

W tym temacie wpisujecie wyniki swoich meczów. Mile widziane również opisy meczów, screeny, bramki. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim Powodzenia !!!

kostek 1-1 s-m-o-l-u-ch

Uwaga Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Jakby coś się nie zgadzało pisać [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pon 15:22, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 11 razy
Nie 23:03, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

50ml-spox 1:0(14:6)
spox-50ml 0:2(3:12)

mecze pod pelna kontrola,Cracovia strasznie cieniutka jest i nie wiem jak przyjdzie sie rownac z Wisla(toto) lub Legia(Iras) zagubiony dobrze ze chociaz jest Moskala bo wogle byloby dno,w/w strzelil wszystkie 3 bramki
thx,powo
Nie 23:45, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch vs. spox
0:1
1:1

Pierwszy mecz w lagach, spox strzela bramke pod koniec meczu. Drugi mecz w dobrych warunkach. Spox strzela bramke jakoś w 1 połowie w drugiej połowie ustrzela słupek, a chwile po tym ja wyrównuje. Obydwie bramki w tym meczu były do siebie bardzo podobne
Pon 15:28, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Spox 4-1 kostek
Spox 5-2 kostek

No dość łatwe mecze - zasłużone zwycięstwa...
Rozegrałem już wszystkie mecze w swojej grupie i będę chyba tylko asystował 50ml kurde szkoda....
Pon 22:41, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

kostek 2:0 smoluch
Z początku mój rywal miał chyba lekką przewagę i nieco więcej sytuacji aniżeli ja. Później strzeliłem bramkę i w 90+ podwyższyłem na 2:0. Mecz wyrównany, na remis IMO.

kostek 1:1 smoluch
Pierwsze sześć minut i miałem 3 niemal stuprocentowe sytuacje do zdobycia gola. Po chwili to smoluch jednak znalazł się sam na sam i myślałem, że się zemści ale wciąż 0:0. Później gol z wolnego dla rywala (Cabaj po raz trzeci w tym turze wbija sobie sam piłkę do siatki po wolnym). Na szczęście udało mi się wyrównać a w końcówce sytuacji do podwyższenia nie brakowało (Moskała z 3 metrów - obok słupka).

Dzięki smoluch.
Pon 23:38, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

50ml-kostek 2:0(14:9)
pierwsza polowa ze wskazaniem na kostka,2 nalezala do mnie,strzelam 2 bramki w ostatnich 3 minutach,kostek tem mial pare groznych akcji,rew jutro
Wto 0:04, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

ten dzuiś czekałem na 50 ml od 13 do 18 tak jak sie wczoraj umówili my, ale nie odezwał sie, jutro pisałe że ma tańce czy cuś więc też nie wiem jak to będzie :E
Nie 1:34, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Przecież termin jest aż do czwartku,więc w czym problem zdzier
Nie 3:04, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

aaaa bo Cobeer wczoraj coś zaczął wypisywać w grupach, a ja z lekka wstawiony byłem no i sobie napisałem radosny
Nie 12:59, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

50ml-smoluch 3:1(10-10)
smoluch-50ml 2:2(11-9)

wiedzialem ze zeby zajac pierwsze miejsce potrzebny mi jest remis,mecze nawet ciekawe,w 2 ladna brame w wolnego strzelil Bojarski(moj),smoluch wyrownuje w ostatniej akcji meczu
thx,powo
Nie 18:36, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

kostek 2:2 50ml

Drugi mecz z zwycięzcą grupy i po raz drugi głupia strata punktów... W pierwszym meczu przegrywam 2:0 po golach w 88 i 90+ a teraz... Dwukrotnie prowadziłem, oddałem o połowę więcej strzałów (ponad 20) na bramkę pindziesiuntki, ale jakoś się nie powiodło... Ogólnie dobry, szybki mecz. Fajnie sie grało.

Powodzenia dalej, kostek.
Nie 22:48, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Podsumowanie
Dziękuje wszystkim za przedterminowe i bezproblemowe rozegranie spotkań.Zwycięzcą tej (co by nie gadać Wink) wyrównanej, dość silnej grupy został 50ml który zanotował 14pkt'ów na koncie i to on będzie reprezentował barwy Cracovii Kraków w nadchodzącej lidze. Na drugim miejscu znalazł się spox który przegrał swoje mecze tylko ze zwycięzcą czyli 50ml. Na trzeciej lokacie uplasował się kostek, który przegrał swoje mecze (dwa ze spox'em i jeden z 50ml), ale zdołał wygrać jeden mecz ze s-m-o-l-u-ch'em co dało mu wspomniane wyżej trzecie miejsce. Na ostatniej pozycji znalazł się s-m-o-l-u-ch, który zdołał zremisować z każdym, ale w drugich meczach zawsze spisywał się nieco gorzej i przegrywał...

50ml - CONGRATULATIONS

Dzięki i pozdro

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pon 15:32, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 15:31, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

rozniez dzieki
Pon 16:27, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora

W związku z BANEM dla gracza spox w jego miejsce wchodzi rezerwowy gracz Ayatollah [link widoczny dla zalogowanych]
Śro 22:41, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

Zgodnie z punktem 9.4 funkcję TRENERA GŁÓWNEGO przejmuje s-m-o-l-u-ch.

Powo w rozgrywkach szczęśliwy
Śro 20:28, 11 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)