KORONA KIELCE: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KORONA KIELCE: Fan-Club
_________KORONA KIELCE

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu KORONA KIELCE

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK Leszczu w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.riquelme

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pon 22:41, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 18:45, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

________

______________________KORONA KIELCE

_________________________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ KORONY KIELCE turnieju ORANGE LIGI. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

Krystiaan - [link widoczny dla zalogowanych]
Leszczu - [link widoczny dla zalogowanych]
riquelme - [link widoczny dla zalogowanych]
Elwis - [link widoczny dla zalogowanych]

Nick        M  W  R  P  BrZ  BrS  Bil   Pkt
1. Leszczu     6  4  2  0  25    7  +18    14    AWANS!

riquelme 0-3 Leszczu

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimalnie 3 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Nie 22:04, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 9 razy
Nie 21:29, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

Leszczu - Elwis
1:1
5:5

Hohohoho, pierwszy mecz powinienem wygrać, ale ratuje mnie dopiero ktośtam w 85. minucie...

W drugim meczu natomiast do przerwy przyfuksiłem i prowadziłem 4:0. Obrona później bawiła się w piaskownicy i skończyło się na 5:5.

Ogólnie, to 1 mecz powinienem wygrać, 2 z przebiegu Elwis. No, ale trudno ;]

+lagi.

Sory, za krótkie opisy... zagubiony

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Wto 20:31, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Krystiaan 0:1 Elwis

Ogólnie mecze z przewagą Krystiana. Słabo zagrałem oba mecze, ale w 2gim meczu miałem więcej szczęścia, bo pod koniec 2giej połowy, po wrzutce, było małe zamieszanie pod polem karnym i udało mi sie obrońcom "wyrwać" piłkę i strzelić, jak się poźniej okazało, zwycięskiego gola.

Dzięki za grę i powodzenia dalej wink
Śro 19:02, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

_____________ ______________
__________Leszczu 6-1 Krystiaan
Edi cyborg cool 5 goli jego... W sumie mecz wyrównany, z lekką przewagą po mojej stronie, aż 4 z 5 goli Andradiny były po takich samych akcjach, których przeciwnik nie był w stanie zatrzymać i to wykorzystałem. Ale ten "inny" to bardzo ładny lobik zza pola karnego. Gol dla przeciwnika także bardzo ładny, po rzucie wolnym z boku pola karnego.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

__________Leszczu 5-0 Krystiaan
Tym razem Edi aż tak bardzo nie szalał, ale za to ja rozegrałem nieco lepszy mecz niż ten pierwszy. Pierwsza bramka to gol Drzymonta. Później już najlepiej grał Gajtkowski (3 asysty) oraz Edi (2 gole). Zwycięstwo tak samo pewne, jak to pierwsze, jednak myślę, że już dominowałem od początku do końca.

Dzięki za mecze wykrzyknik
Czw 18:39, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

__________Leszczu 5-0 riquelme
Niezły mecz, szczególnie w moim wykonaniu, bardzo dobrze w defensywie. Najśmieszniejsza w tym meczu była 2. bramka, kiedy Robak (?) uderzył w leżącego Andradinę (?), a Świerczewski wsadził bramkarzowi piłkę pomiędzy nogi. Ogólnie mecz pod moje dyktando, jednak przeciwnik aż tak słabo nie zagrał, żeby tak wysoko przegrać.

[link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]

__________Leszczu 3-0 riquelme
Mecz już bardziej wyrównany, po pierwszym golu niepotrzebnie się cofnąłem, ale na szczęscie na początku 2. połowy udowodniłem, że to mnie należą się 3 punkty.

No i jest awans! Dzięki chłopaki za mecze, mam nadzieję, że nie będziecie musieli mnie zastępować w lidze radosny Team jest niezły, więc górna połowa tabeli... Kto wie radosny
Powodzenia w kolejnych turniejach

Ostatnio zmieniony przez Leszczu dnia Pią 23:33, 08 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:54, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
riquelme

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 39

krystian i elvis mi nie odpisuja czekam na nich ale nie wiem czy odpiszą a do dziś muszę rozegrać 3 mecze

juz się z nimi dogadałem

Ostatnio zmieniony przez riquelme dnia Sob 11:46, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 20:00, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
Elwis

Posty: 221

riquelme 0:1 Elwis

riquelme 2:0 Elwis

W pierwszym meczu miałem sporo sytuacji, generalnie zasłużone zwycięstwo. W strzałach 15-9 dla mnie.
W drugim meczu zagrałem słabo, inicjatywe przejął riquelme i wygrał zasłużenie ten mecz. W strzałach 10-6 dla riquelme.

Dzięki i powo radosny

Pią 21:02, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan 1:2 riquelme

W pierwszej połowie przewage miał riquelme, jednak ja strzeliłem bramke jako pierwszy a riquelme wyrównał w końcówce 1 połowy. W drugiej gra sie troche wyrównała, jednak mój przeciwnik strzela zwycięskiego gola. Wynik sprawiedliwy.

Krystiaan 4:0 riquelme

Podrażniony porażką, odrazu rzuciłem sie do ataku, efekt był już po kilkunastu minutach prowadziłem 1:0. Przed końcem połowy dorzuciłem jeszcze jednego gola, w drugiej połowie moja przewaga było coraz większa, a skuteczność średnia, jednak 2 bramki udało mi się strzelić. Wynik końcówy 4:0 a w strzałach 13:3
Nie 21:58, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
riquelme

Posty: 39

czemu tu jeżcze nie ma fanclubu?? wszystkie zespoły już mają tylko Korona Kielce nie
Sob 21:33, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Fan-club zakładam po pierwszym meczu.
Oficjalnie Wink
Sob 21:43, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Cobeer napisał:
Groclin spotkał się w meczach sparingowych z Koroną Kielce. Po zaciętych pojedynkach z defensywnie nastawioną Koroną padły trzy rezulataty:

Korona-Groclin
2:1
2:1
2:0
Zgadza się. Rozegraliśmy 3 mecze, Korona wszystkie 3 wygrała raczej sprawiedliwie. Defensywne ustawienie - niby tak, ale atakowało graczy 5, w tym 2 często wracało do defensywy i grali jako defensywni pomocnicy. Taktyka w meczu z Dyskobolią była taka sama jak z Polonią z Bytomia i przyniosła oczekiwany skutek.
Jako trener oczywiście jestem zadowolony, że obyło się bez kontuzji u moich graczy (lool). Jeśli chodzi o mecze to również. Szczególnie pierwszy był bardzo dobry, kiedy ze znakomitej strony pokazał się Edi, który asystował przy obu bramkach. Szkoda, że nie strzelił swojej świetnej sytuacji, kiedy po lobie piłka centymetry minęła słupek. Brazylijczyk zaprezentował się wyśmienicie także w pozostałych dwóch spotkaniach. Na pewno bardzo duże kroki w kierunku pierwszego składu poczynił Maciek Kowalczyk, który co prawda zdobył gola tylko w 2 meczu (w 87. minucie, ratując zwycięstwo), który w każdym meczu grał 20-25 minut i miał po kilka dobrych okazji. Na pewno nie raz, nie dwa, wejdzie na boisko w tym sezonie (przypomnę - w meczu z Ruchem ustrzelił hattricka, chociaż grał tylko jedną połowę, a z Polonią zaliczył asystę). Ogólnie ci wszyscy najbardziej ofensywni zawodnicy robią postępy (Edi, Robak, Kowalczyk, Bonin). Trochę mniej popisał się Zganiacz, który zamiast umocnić pozycję w składzie, może ją stracić na rzecz Pawła Sobolewskiego. Defensywa, szczególnie stoperzy i bramkarz we wszystkich trzech meczach pokazali jak się powinno grać z tyłu, poza jednym błędem, kiedy zostawili Adriana Sikorę samotnego w polu karnym. Poza zdolnościami typowymi dla obrońców, Hernani nauczył kolegów jak ustawiać się w polu karnym przy stałych fragmentach, zdobywając bramkę z woleja w pierwszym meczu.
Sob 16:46, 08 Mar 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

Sorry Leszczu zjechałem Ci ważny mecz hołd
Pon 23:19, 17 Mar 2008 Zobacz profil autora

To spróbuj się odkuć i graj dalej tak jak ja dotychczas radosny Powodzenia!

klik
Śro 18:14, 19 Mar 2008 Zobacz profil autora

Leszczu napisał:

klik

Zgodnie z Regulaminem (punkt 9.4) Twoim "następcą" będzie Elwis.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 12:39, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 12:39, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

Zgodnie z punktem 10.1 funkcję TRENERA GŁÓWNEGO przejmuje Leszczu.

Powo w rozgrywkach szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Śro 20:27, 11 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:25, 11 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)