GÓRNIK ZABRZE: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post GÓRNIK ZABRZE: Fan-Club
_________GÓRNIK ZABRZE

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu GÓRNIK ZABRZE

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK Giuly w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.Bielu

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 0:21, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:40, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

________

______________________Górnik Zabrze

_________________________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ GÓRNIKA ZABRZE turnieju ORANGE LIGI. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

justyn 1-1 andzi

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Czw 0:20, 07 Lut 2008, w całości zmieniany 8 razy
Pon 0:30, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
bielumistrzu

Dołączył: 04 Lut 2008
Posty: 73

Skąd: Częstochowa

Bielu - karol_p 3:3 (1:2)

rewanż po srogiej porażce przystępowałem do meczu juz z wielkim respektem myslalem by zagrac asekuracyjnie lecz w ostatnim momencie stwierdzilem ze zagram na ofensywny futbol i opłaciło sie:)MECZ PEłEN DRAMATURGI.
opisywac zabardzo juz mi sie nie chce:D wiec w skrocie:D ataki raczej z przewaga karola_p lecz gdy tylko strzelil bramke moje nieliczne kontry również kończyły sie golem:) gdy juz wszystko wydało sie przesądzone na zegarach 90 mintua doliczony czas gry ostatni rzut rozny dla mnie.... mysle sobie co ma byc to bedzie posylam pilke mocno w pole karne ta wpada na glowe moskala i w ostatnich sekundach kieruje ja do siatki mecz konczy sie podziałem punktów radosny pierwszy ptk w moim wykonaniu:)

karol_p -Bielu 3:0 (1:0)

mecz jednostronny pokazuje to wynik i gdyby nie zwichrowane celowniki karola_p wynik moglbybyc wiekszy:)

Ostatnio zmieniony przez bielumistrzu dnia Pon 23:42, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:33, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

karol_p 0:3 andzi

W pierwszej połowie przewaga karola. Raz trafił w słupek, niejednokrotnie ratowałem sie wybiciem piłki z pola karnego. W strzałach 7:2. W drugiej połowie zagrałem znacznie lepiej. W 70 minucie kapitalnym strzałem popisał się Gołoś. Po tym karol przeszedł na ofensywna taktykę, zaś ja na defensywną. Pod koniec meczu udaje mi się strzelić 2 bramki z kontry. W strzałach na koniec meczu 8:11 (chyba).

andzi 2:0 karol_p

Mecz już od początku był wyrównany. Przy stanie 1:0 karol trafia w boczną siatkę na pustą bramkę. Zdecydowanie w obu meczach brakło mu szczęścia.

0-3
Miazga, parę ładnych bramek, i ogólnie zero mojej gry jakiejś. Wynik jak najbardziej odzwierciedlające boisko i akcje dziejące sie tam.

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Wto 13:55, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:51, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

3 bramki w meczu z Karolem_p
Wto 13:59, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

justyn 1:1 andzi

W pierwszej połowie to justyn kontrolował grę, oddawał więcej strzałów, oraz dłużej sie utrzymywał przy piłce, ale nie udało mu się strzelić bramki. Ta sztuka udała mu się w 2 połowie i od tego momentu mecz się wyrównał. W ostatniej akcji meczu udaje mi się wyrównać. Trzeba odnotować, że justyn trafił raz w słupek.

andzi 1:1 justyn

Już w pierwszej akcji justyn wychodzi na prowadzenie. 2 minuty później Brzęczek popisuje się świetnym crossowym podaniem do Zahorskiego a ten strzałem głową pokonuje wychodzącego na 16 metr bramkarza justyna. Wynik już nie uległ zmianie, choć każda z drużyna miała na to szansę. Najbliżej tego był justyn, który raz trafia słupek, a w innej akcji mój obrońca wybija piłkę z linii bramkowej.

Wto 16:18, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 73

oj to widze ze moj mecz adzim zdecyduje.... radosny o kolejnosci chodzi o pierwsze 2 miejsca.... postaram sie namieszac w stawce troszke radosny heh dla mnie mecz o pietruche ale.... radosny
Wto 21:54, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Licze na ciebie wink
Śro 0:30, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora

Bielu 0:6 andzi

Dominowałem przez cały mecz, mogła być dwucyfrówka.

Spodziewałem się Wink

Mogę by tylko zły na siebie ,że w meczach z andzim oddałem mu dwu krotnie prowadzenie radosny
No Nic powodzenia andzi ,myśle ,że będziesz korzystał z moich usług Wink

Czw 8:37, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

No,no...Górnik odniósł pierwsze zwycięstwo. Trener wyszedł z tarapatów szczęśliwy
Gratuluje 3 punktów radosny
Sob 19:52, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

No niestety się okazał lepszy zarówno w OL i europejskich bardzo zły diabeł .. gratulacje i do rewanżu radosny
Sob 20:11, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki chłopacy. Muszę przyznać, że szczęścia mi nie brakowało, bo ostatnia akcja rogasia powinna dać mu remis zdzier. Szkoda, że to dopiero pierwsze punkty zdzier, ale mam nadzieję, że nie ostatnie radosny
Sob 22:10, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Bramka Jerzego Brzęczka w meczu z GKS PGE Bełchatów (13 kolejka) bardzo zły diabeł

Nie 16:12, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Zgodnie z punktem 10.1 funkcję TRENERA GŁÓWNEGO przejmuje justyn.

Powo w rozgrywkach szczęśliwy
Wto 22:05, 03 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)