KOLEJKA 16 i 17 (04.05-12.04)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKA 16 i 17 (04.05-12.04)

Przed nami nowa runda spotkań. Po pierwszej prowadzi Lech Poznań prowadzony przez trenera rogasa. Czy grupa pościgowa w postaci GKSu i Korony "dopadnie" lidera? A może prowadząca przez większość pierwszej rundy Legia wywalczy Mistrza?? Czas na rewanżowe spotkania. I na pierwsze odpowiedzi. Poniżej rozpiska najbliższej kolejki. Uwaga trenerzy! Teraz klikając w nick przeciwnika automatycznie "zapuści się gg".

____________________________.___..16. kolejka
________________________________.___..(04.05-08.05)

___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0 - 7 [link widoczny dla zalogowanych]

Czy słaby do tej pory ŁKS odbuduje swoją pozycję? W pierwszym meczu rundy rewanżowej będzie ciężko. Odra jest świetnie prowadzona przez trenera szymę i zajmuje 6 lokatę w tabeli. Naszym zdaniem powinna pewnie wygrać ten mecz.

Pierwszy mecz: 2:2

Typ OL : Wygra Odra.

Mecz "na szczycie". Dwie ostatnie ekipy OL będą walczyć o wyjście z marazmu i pozycji czerwonej latarni ligi. Kto tym razem okaże się lepszy? Prezesi w tych klubach rozkręcili prawdziwą "polską trenerską karuzele" Ruch ma już trzeciego trenera. Groclin czwartego. Czy dotrwają do końca sezonu? Życzmy im tego. Tym razem będzie remis.

Pierwszy mecz: 4:0 dla Ruchu.

Typ OL : Bramkowy remis.

W pierwszym meczu Cracowia dostała ostre baty od legionistów. W dalszej części sezonu obie ekipy miały swoje upadki i wzloty. Jednak to Legia jest w dalszym ciągu faworytem. Ba, nawet faworytem na "majstra". Pasy będą chciały odegrać się. Czy im się uda?

Pierwszy mecz: 6:0 dla Legii

Typ OL : Minimalnie wygra Legia

Jaga pod wodzą lukasso jest zespołem nieprzewidywalnym. Wygrywa z lepszymi . Przegrywa ze słabszymi. Po pierwszej rundzie 12 pozycja to nie jest to o czym marzą kibice z Białegostoku. Polonia też gra w kratkę. Obie ekipy stać na wygraną.

Pierwszy mecz: 1:0 dla Polonii

Typ OL : Remis ze wskazaniem na Jagiellonie

Zdecydowany mecz kolejki. Oba zespoły liczą się w walce o mistrzostwo. Korona zmieniła trenera ale to wcale nie osłabiło jej potencjału. Wręcz odwrotnie. Od kiedy Krystiaan został pierwszym trenerem Korony ta pnie się ku podium OL. GKS po pierwszej rundzie jest drugi. Przy trenerskich zawirowaniach w Lechu, GKS będzie ekipą numer jeden w walce o "majstra".

Pierwszy mecz: 2:1 dla Korony

Typ OL : Wygra GKS

Obie ekipy są diametralnie różnych nastrojach. Widzew jest wysoko jak na swój potencjał. 5 lokata to zasługa świetnego trenera Reksula. Natomiast w KGHM kibice nie są zadowoleni. 10 pozycja na półmetku. Trener bushmen będzie musiał wstrząsnąć swoimi graczami.

Pierwszy mecz: 3:2 dla Widzewa

Typ OL : Remis.

Lech gra świetnie i w tym meczu jest faworytem. Nie pewna jest pozycja trenera rogasa, który prawdopodobnie opuści zespół. Będzie to wielka strata dla "Pyr'. Sosnowiec jak typowa ekipa "środka tabeli" przy dobrej grze może zachowa punkt u siebie.

Pierwszy Mecz: 2:0 dla Lecha

Typ OL : Wygra Lech.

Wisła pod wodzą machela bardzo rozczarowała swoich kibiców. Tylko 7 lokata na półmetku to nie to na co liczyli w "grodzie Kraka". Co prawda strata siedmiu punktów do lidera to niewiele, ale czy trenerowi machelowi starczy ambicji o walkę podium, bo zespół ma dobry. Górnik miał swoje "pięć minut" i wydawało się, że będzie wysoko. Jednak pod koniec rundy porażki zabrzan rozwiały nadzieje kibiców na dobry wynik koncowy.

Pierwszy mecz: 2:0 dla Wisły

Typ OL : Powinna wygrać Wisła.

____________________________.___..17. kolejka
________________________________.___..(10.05-14.05)

Po wygranej w Kielcach kibice GKSu liczą na łatwą wygraną u siebie. Widzew jednak to drużyna nieprzewidywalna i może zawalczyć o remis. Tym bardziej, że w poprzedniej kolejce przegrali i będą chcieli nadrobić zaległości punktowe.

Pierwszy mecz: 3:1 dla GKS

Typ OL : Jednak wygra GKS

Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej w Chorzowie mamy optymistów. "W końcu chyba obijamy się od dna" da się słyszeć w szatni "niebieskich". Jeśli pokonają coraz słabszą Cracowię to chyba będzie można mówić o lepszych lokatach dla Ruchu. Pasy spadają coraz niżej w tabeli. Kolejna porażka i dno już tuż tuż.

Pierwszy mecz: 1:0 dla Cracowi

Typ OL : Wygra Ruch i to pewnie.

Polonia ma już chyba kryzys za sobą. Wygrana z Jagą w Białymstoku powinna uskrzydlić zespół i ŁKS zejdzie pokonany. ŁKS w poprzedniej kolejce zaliczył "blamaż".Aby go zmazać trzeba urwać Bytomianom jakieś punkty. Będzie ciekawie.

Pierwszy mecz: 2:0 dla Polonii

Typ OL : Powinna wygrać Polonia

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Sob 20:38, 10 Maj 2008, w całości zmieniany 9 razy
Sob 17:49, 03 Maj 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Post Re: KOLEJKA 16 i 17 (04.05-12.04)
___________________.___..(Krystiaan) 0 : 1 (Arturo3H)

Bramki:

Costly

Mecz kolejki dla drużyny z Bełchatowa. Trener Kronoy na początku mądrze wydawał poelcenia swoim zawodnikom, którzy nie pozwolili na wiele graczom GKSu. W pierwszej połowie kilka sytuacji Korony jak i kilka drużyny przyjezdnej, w jednej z nich piłka o centymetry po zamieszaniu w polu karnym minela slupek gospodarzy. W drugiej połowie około 60 minuty meczu, podręcznikowa akcja 2 podania obrót i strzał w wykonaniu Costly'ego wpada do siatki. Kielczanie zaczeli odstępywać. Trener Korony najbardziej moze narzekać na brak dobrej gry napastników, którzy dziś opócz Ediego który po stracie bramki miał sytuacje, ale nietety wszystkie strzaly zostały obronione, nie mieli dobrych sytuacji za to na koncie maja mase niecelnych podań.. Drużyan z Bełchatowa była lepsza i mogła wygrać więcej.

Dziex i powo
Nie 16:14, 04 Maj 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

(19Ruch20) [link widoczny dla zalogowanych] 2-0 (Cebula)

Bramki:
Jezierski
Janoszka

Dwie ostanie Druzyny OE spotkały sie na Cichej we wczesne popołudnie aby pokazać ,która z druzyn zamykających stawke jest lepsza.Od początku meczu Ruch cisnoł niemiłosiernie strzaly trafialy w bramkarza, odbijały sie od obrońców lub szybowały wysoko nad bramką.Groklin ograniczał sie do kontr.Pierwsza połowa zakończyła sie wynikiem 0-0 w strzałach 3-0 dla Niebieskich i z nadzieją ze Ruch wykorzysta wreszcie te sytuacje podbramkowe.Od początku drugiej połowy Niebiescy znowu przeważali ale nic nie wychodzilo chwile pozniej rajd lewą stroną Balaza i dosradkowanie na wychodzącego Jezierskiego zakończyło się radością na cichej pięknym strzałem z głowki Jezier zdobywa gola. Na trybunach głosne Jezier,Jezier!!!Niebieskich niosły trybuny ale to groklin przejol inicjatywe na ok 15minut miał nawet okazje by zremisowac jednak akcja jeden na jeden z bramkarzem nie przyniosła skutku.Pożniej kontra Niebieskich pierwszy strzal broni bramkarz ale przy dobitce Janoszki był bezradny!!Wtedy Trybuny oszalały i wiadomo było ze te piękne słoneczne popołudnie bedzie Niebieskie.Kibice Spiewali "Naszym Klubem HKS Każdy Ślązok o Tym Wie Że Najlepszy W Polsce Jest Nasz Chorzowski HKS"..... Długo po meczu można było słyszeć przyspiewki.....Pozostała nadzieja że Ruch utrzyma sie w lidze... jednak tej wirtualnej radosny Bo wprawdziwej sie utrzyma radosny

Kapitan Niebieskich Wojciech Grzyb Dodał po meczu: Dzisiejsze zwycięstwo dedykujemy najlepszym fanom w Polsce - kibicom chorzowskiego Ruchu! Dziekujemy za wpaniały doping i atmosfere na trybunach w tych trudnych chwilach dla nas pokazaliście ze jestecie z nami radosny

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 12:06, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 5 razy

W strzałach 11:15.
Trener Łodzian był wstrząśnięty(nie zmieszany) po meczu.
Czegoś takiego chyba jeszcze nie widział jak żyje.
Każdy kto zobaczył wynik pomyśłał pewnie ,ze to był teatr jednego aktora,a tak wcale nie było.
bramkarz zawalił co najmniej 3 gole,reszta obrona.
Napastnicy marnowali wszystko co się dało,natomiast rywal wykorzystywał niemal wszystkie sytuacje.
Jest to dobry przykład na to jak piłka czasami potrafi byc niesprawiedliwa i okrutna.
Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone,ale nie w tak drastycznej skali(na moje oko powinno być 1:3)

Paulista (Wisła)

Mecz zaczyna się fantastycznie dla Górnika Zabrze. Już w 2 minucie Brzęczek strzela bramkę, mijając jednego ze stoperów Wisły Kraków. Niestety później było już tylko gorzej. Wisła przejęła inicjatywę i po pierwszej połowie prowadziła 1:3. W drugiej połowie nie wiele się zmieniło. Wisła nadal atakowała i zasłużenie odniosła zwycięstwo. Zawodnicy Górnika nie potrafili nawet podać piłki prosto, ale gdy już mieli dobrą okazję brakowało szybkości i dynamiki.

Dzięki i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Pon 16:07, 05 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 16:03, 05 Maj 2008 Zobacz profil autora

Strzelcy:

Reiss, Rengifo i Quinteros - dla Lecha
Kmiecik - dla Sosnowca

Wyniku nie jestem pewien ;D Ale albo było 1:3 albo 1:4 Wink Myślę, że nadolskiemu to różnicy nie robi...
A tak ogólnie to dobry mecz, dużo sytuacja podbramkowych i wiele składnych akcji.

Polonia przeprowadza kontre i strzalem z glowki podwyzsza wynik
po zmianie stron przejmuje inicjatywne i dusze niemilosiernie bytomian jednak zawodzi skutecznosc i strzelam zamiast 3 bramek 1

gratuluje i powodzenia
Wto 18:21, 06 Maj 2008 Zobacz profil autora

0 - 2

2x Rui Miguel

Dawno nie zagralem tak maskarycznie słabo,chyba sobie jakas przerwe ,jak kolega musze zrobic od tej gry;/ Zero podan ,chyba nawet zero jakiegos groźnego strzalu. Bushmen byl lepszy i tyle ,a ja gralem jak placek:D Moglobyc nawet ze 4 ,gdyby rywalm zachowal zimna krew. Poczatek rundy rewanzowej - fatality;]

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pią 16:02, 09 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:02, 09 Maj 2008 Zobacz profil autora

Grałem wczoraj z 50ml - 2:3 dla mnie. Bramki dla Legii - 2x Roger i Vukovic
Nie wiem czemu 50ml nie wpisał wyniku...

Arturo3H 1:0 Reksul

76' Nowak

Mecz dość wyrównany, mało strzałów w 1 połowie bo 3-2. Dużo walki w środku pola. W drugiej troche częściej byłem przy piłce, starałem się ją szanować i w 76min się opłaciło, Costly podaje do Nowaka który wyprzedza obrone gości i strzałem w długi róg pokonuje bramkarza z Łodzi.
Reksul miał jedną sytuacje, kiedy na 30m jego napastnik urwał się obronie jednak za szybko wg mnie oddał strzał bo mógł spokojnie podejść blizej "na skos" i wyrównać
strzały: 9-4

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 14:47, 11 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy

Podstawek

Mecz dość wyrównany,ale w końcu lepszą skutecznością popisali się moi podopieczni.
Mój zespół już powoli oddala się od strefy spadkowej i z kolejki na kolejkę
powinno być już tylko lepiej.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Śro 1:25, 14 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy

w strzałach 9-7

Pierwsza połowa z przewagą przeciwnika kończy się wynikiem 1:2. W drugiej połowie Kazimierowski strzela 2 bramki i kompletuje hat-tricka, a pogrążony w głębokim kryzysie Groclin inkasuje 3 punkty.
Wto 23:56, 13 Maj 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

(19Ruch20) 1-0 (50ml)

Strzały 6:5 dla niebieskich.

65' Adamski

To już kolejny dokładnie 3 mecz nowego szkoleniowca Ruchu.
Mecz był bardzo wyrównany obie strony atakowaly ale to Ruch miał optyczną przewagę.Wspaniale zagrała obrona niebieskich ,która nie dopościła sie straty gola.O wysokiej formie formacji defensywnej świadczy bramka zdobyta przez Adamskiego wspaniałym "szczupakiem" po rzucie rożnym.Cracovia próbowała atakować lecz nic nie wychodziło.Ruch z nowym szkoleniowcem w ciagu 3 kolejek zdobył 6pkt i przyczynił sie mocno do utrzymania w lidze.Dla przypomnienia 2 poprzedni trenerzy w ciagu 14 kolejek zdobyli zaledwie 8pkt.
Mecz nie był spektakularny dla przecietnego kibica lecz mógło podobać sie zaangażowanie pilkarzy!Po meczu zawodnicy podziekowali kibicom za doping a Ci zawodnikom za walke głośnym "Dziekujemy, Dziekujemy".

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Śro 15:00, 14 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 14:55, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora

nadolski 1-0 krystiaan

Pierwsza połowa w zasadzie nudna , oprócz jednej akcji po której Zganiacz zamiast w bramke trafia w mojego bramkarza który stoi 5m od bramki , pierwsza połowa z przewaga dla krystiaana .
W drugiej połowie to moj zespół zaczął grać , 4 sytuacje sam na sam miał niejaki Piotr Reiss (C) lecz z tych 4 sytucaji trafia tylko jedna ... W drugiej częsci spotkania także krystiaan miał swoje okazje ale na moje szczescie nie trafił nic do bramki.

strzelcy :

Piotr Reiss - Lech
Śro 19:43, 14 Maj 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 0-3 bushmen

Mecz z przewagą mojego przeciwnika, Wisła zagrała słabo i z tego właśnie powodu została pokonana.

Strzelcy : Nunez x2
Chałbiński
Czw 10:32, 15 Maj 2008 Zobacz profil autora

(Iras) 6-0 (andzi)

Strzelcy:
Legia - 3x roger, 2x Chinyama, Grzelak

Górnik nieźle zaczął. Powinien nawet objąć prowadzenie, ale napastnik tej drużyny nie wykorzystał błędu obrońcy Legii. Później zaczął się festiwal bramek w wykonaniu drużyny z Warszawy. Niemal każdy strzał kończył się bramką. Do przerwy było już 4:0. W drugiej połowie Legia dołożyła kolejne bramki. Hat-tricka ustrzelił Roger, który powoli goni Chinyame. Ten jednak się nie poddaje i także strzela ;P

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Czw 22:24, 15 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:21, 15 Maj 2008 Zobacz profil autora

szyma 2-0 michal697

W strzałach: 11-8

Bramki:

1-0 D.Dudek
2-0 Grzegorzewski

Rywal od ok. 20min meczu musiał grać w 10 po faulu za który jego zawodnik obejrzał czerwoną kartkę. Jednak w pierwszej połowie to rywal miał więcej z gry jednak brakowało dobrego wykończenia akcji. Ja spokojnie czekałem aż piłkarze rywal w końcu osłabną i w 73 min po wrzutce z rzutu rożnego bramkę strzela Dudek a obrońcy rywala tylko podziwiali jak piłka wpada do siatki. W 89 min rywala dobija jeszcze Grzegorzewski.

Sob 13:28, 17 Maj 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)