KOLEJKA 15 (18.04-22.04)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat
Cobeer

Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 942

Skąd: Szczecin

Post KOLEJKA 15 (18.04-22.04)
WITAM WAS W ROZPISCE OSTATNIEJ KOLEJKI RUNDY ZIMOWEJ.
PO NIEJ NASTĄPI MAŁA PRZERWA (kilka dni) ORGANIZACYJNA.
I RUSZYMY Z RUNDĄ WIOSENNĄ.

____________________________.___..15. kolejka
________________________________.___..(18.04-22.04)

___________________.___..(Kicek) 0 - 0 (Iras)

___________________.___..(lukasso) 4 - 1 (19Ruch20)

___________________.___..(50ml) 2 - 2 (Arturo3H)

___________________.___..(mackal) 0 - 3 (rogas)

___________________.___..(cebula) 0 - 2 (szyma)

___________________.___..(michal697) 1 - 3 (machel)

___________________.___..(andzi) 0 - 3 (Reksul)

___________________.___..(Krystiaan) 1 - 0 (bushmen)

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 13:04, 25 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy

0:2 Grzegorzewski 63'

Pierwszy mój mecz w roli szkoleniowca i pierwsza kompromitacja. Może porażka nie jest aż tak wysoka, ale za to styl to kompromitacja. Już chyba nic ani nikt nie uchroni też drużyny przed kompletnym blamażem. Kolejny trener nie potrafi poradzić sobie z odpowiednim i stawieniem i zmotywowaniem piłkarzy. ?Brak składnych akcji, szczególnie w pierwszej połowie. Nowacki wyprowadził Odrę na prowadzenie już w piątej minucie meczu i do końca pierwszej połowy kontrolowali oni przebieg spotkania. Dopiero Sikora w 44' minucie strzelił tuż obok słupka zza pola karnego. W drugiej połowie piłkarze Groclinu starali się powalczyć o honor, ale nie dane im było wykorzystać żadnej sytuacji. Za to Grzegorzewski strzałem z główki po wrzytce z prawej strony boiska ustalił wynik spotkania.

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Nie 12:59, 20 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy

Strzelcy
14 min Sasha
57 min Mierzejewski
68 min Napoleoni

szczęśliwy Początek jako tako wyrównany szczęśliwy , aż do 14 minuty kiedy to Napoleoni popisuje się genialnym podaniem (piękny umysł czy co lool ??) do Sashy, a ten spokojnie trafia na 1:0 szczęśliwy. Później próbowałem coś ustrzelić, ale ciężko było przejść prze linię defensywną łodzian. W drugiej połowie Reksul trafia w słupek, a chwilę później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mierzejewski pakuję swą jajowatą głową piłkę do bramki. W 68 minucie Napoleoni wyczuwa zamiary Hajty, zabiera mu piłkę i w sytuacji jeden na jeden, mija bramkarz i ustala wyniki. Może Górnik przegrał bo Moskal nie grał szczęśliwy. W strzałach 6:10 dla Reksula. Dzięki i powodzenia dalej.

Bonin 77'

Bardzo mało strzałów, ale za to emocjonujących akcji było sporo, już na początku mecz zawodnik Zagłębia gubi kielecką obrone i wychodzi na dobrą pozycje, ale strzal w bramkarza. Nie długo potem to napastik Korony wychodzi na dobrą pozycje, ale bramkarz Zagłebia rozciaga się i wybija piłkę. Akcje rozgrywane w środku pola, dużo walki a posiadanie ze wskazaniem na Zagłębie, jednak w koncówce pierwszej połowy piłka ląduje na poprzeczce bramki gości. Druga połowa wygląda tak samo dużo walki w środku pola. Jedną bardzo dobrą sytuacje można powiedzieć że 100% marnuje reprezentant polski W. Łobodziński trafiająć w słupek piłka toczy sie przy lini bramkowej i zostaje szybko wybita. W 77 minucie wydawało się że niebezpieczenstwo zażegnane, jednak bład obrońcy dał sytuacje sam na sam Boninowi, który posłał piłke do siatki tuż przy lewym słupku. Bonin trafił jeszcze w poprzeczke bramki, ale to nie wyglądało na strzał tylko na wrzutke w pole karne. Drużyna Zagłębia miała przewage w środku pola, lecz to Korona Kielce zwycięża w tym meczu.

Dzienis

czas posiadania pilki na korzysc chorzowian, jednak to ja strzelalem bramki, prowadzilem po ladnym udrzeniu Mariusza, Ruch szybko wyrownal
do przerwy remis
po zmianie stron VUK w koncu sie przebudzil i po ladnych kontrach kolekcjonuje hattricka

50ml 2:2(10:10) Arturo3H

2'Garguła(Costly)
4'Moskała
28"Garguła
75'Witkowski(Pawlusiński)

Pierwsza polowa dla Arturo,7:2 w strzalach i poprzeczka,2 dla mnie 10:10 na koniec i w koncowce Pawlusinski poteznie uderza w okno ale bramkarz v-ce mistrzow Polski fenomenalnie broni,

Niedzielan, Brożek, Dudu - dla Wisły K.

Dobry mecz. Pierwszy zdobywam bramkę, potem niestety dostaje 3 i przegrywam spotkanie... ;/

W strzałach 4:8
Wygrał faworyt na papierze,ale wynik jest bardzo mylący,bo gospodarze też mięli coś do powiedzenia.
Niestety wszystko kończyło się na polu karnym.
Rywal był bardziej konsenkwentny i to on wygrał ten mecz 3:0.
Wto 21:06, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Kicek

Posty: 2428

W strzałach 4-5.

Zagrałem sobie pierwszą połowe defensywnie 5-4-1. Oddałem dwa strzały w światło bramki, z czego jeden groźny. Reszta tej części spotkania działa się w środkowej części boiska. Legia dopiero w 44 minucie pierwszy raz zagroziła mojej bramce i powinna zdobyć od razu bramke. Luke w obronie wykorzystał Chinyama, który zbiegł z prawego narożnika PK i wyszedł sam na sam,że Żmiją. Jednak przez to ,że miał szara strzałke mój bramkarz wybronił strzał prosto w niego, a odbita piłka trafiła pod nogi Rogera, który nie strzelił na pustą z 5 metrów.
W strzałach 2-2.
W drugiej połowie zmieniłem na swoje standardowe ustawienie 4-3-3a. Z boiska wiało nudą, miałem dwie okazje, ale oba strzały obok słupka. Legia też miała dwie sytuacje, i 2x obok słupka.
Ogólnie mecz nudny i na remis. Wynik odzwierciedla wydarzenia na boisku, czyli walke przez 90 minut.

dzięki

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 22:26, 22 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:25, 22 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)