KOLEJKI 13 i 14 (08.04-17.04)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKI 13 i 14 (08.04-17.04)
____________________________.___..13. kolejka
________________________________.___..(08.04-12.04)

___________________.___..(Iras) 6 - 0 (memp)

___________________.___..(Kicek) 2 - 2 (szyma)

___________________.___..(lukasso) 1 - 3 (rogas)

___________________.___..(50ml) 4 - 1 (bushmen)

___________________.___..(mackal) 1 - 1 (totomiX)

___________________.___..(Piotrek89) 0 - 3 (Krystiaan)

___________________.___..(michal697) 3 - 0 (Reksul)

___________________.___..(andzi) 3 - 1 (Arturo3H)

____________________________.___..14. kolejka
________________________________.___..(13.04-17.04)

___________________.___..(Reksul) 3 - 1 (Krystiaan)

___________________.___..(machel) 2 - 0 (Piotrek89)

___________________.___..(Arturo3H) 2 - 1 (michal697)

___________________.___..(rogas) 1 - 3 (Kicek)

___________________.___..(szyma) 2 - 0 (50ml)

___________________.___..(memp) 0 - 4 (mackal)

___________________.___..(Iras) 1 - 2 (lukasso)

___________________.___..(bushmen) 2 - 2 (andzi)

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pią 11:46, 18 Kwi 2008, w całości zmieniany 13 razy

Roger 2x

Legia zaatakowała od 1 minuty. W świetnej formie był Chinyama i Grzelak. Ten pierwszy ustrzelił klasycznego hattricka po raz kolejny w lidze. Natomiast Grzelak świetnie asystował. Kolejne bramki zdobył Edson technicznym strzałem oraz 2 Roger po dokładnych podaniach Grzelaka radosny
Wto 22:45, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

andzi 3:1Arturo3H
14min Moskal ___ll__________.___.. 18min Ujek
36min Brzęczek-->[link widoczny dla zalogowanych]
60min Jarka

Trenera andzi wiedział, że musi co najmniej zremisować. Już od początku meczu było widać zaangażowanie zawodników drużyny z Zabrza. W 14 minucie gospodarze wychodzą na prowadzenie po celnej główce Moskali, asystował Gołoś. Górnik długo się nie cieszył prowadzeniem, bo w 18 minucie po ładnie rozegranym rzucie rożnym Ujek pakuje piłkę do siatki. Górnik nie dał za wygraną i pięknym strzałem w okienko Brzęczek daje prowadzenie ponownie gospodarzą. Pierwsza połowa ze wskazaniem na Zabrzan. W drugiej połowie inicjatywę przejął Bełchatów, lecz nie potrafił wykorzystać dobrych sytuacji. W 60 minucie Jarka podwyższa prowadzenie strzałem z 20 metrów po ziemi. Ponowinie PGE przycisnął, ale nic z tego nie wyszło. W końcówce Jarka strzela w słupek. W strzłach 8:8.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 23:49, 09 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 23:46, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

50ml 4:1 bushmen
____________(10:11)

22'Witkowski(Moskała)_____39'Rui Miguel(Pawłowski)
33'Moskała(Witkowski)
50'Witkowski(Moskała)
69'Pawlusiński(Witkowski)

Dokladnie nie pamietam co sie dzialo bo zapomnialem wpisac a gralismy we wtorek,wiem ze dobra skutecznosc mialem w 1 polowie i prowadzilem 2:1,w 2 polowce gra sie wyrownala i dolozylem jeszcze 2 bramy.Dodam tylko ze przeciwnik nie raczyl podziekowac po meczu,bo przeciez to gwiazdor i mogl byc zdenerwowany po porazce <hahaha>

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Czw 18:29, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:27, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

..Piotrek89 0 - 3 Krystiaan

Żenujący mecz, atakuje na początku nic nie wchodzi oczywiście, same niebieskie strzałki w moim zespole = porażka. Wszystkie bramki z kontr. Po pierwszym golu już mi się odechciało grać, jak Groclin ma słabe formy to na pustą nawet nie trafia. Mecz toczony w lagach.

W strzałach 10:9 dla rywala.
Niewiele zabrakło do sporej niespodzianki.
1 połowa to był popis piłkarzy ŁKS-u.
Sporo groźnych sytuacji.Mogły paść spokojnie 2-3 gole,a padł ,,tylko'' jeden po strzale Arifovic-a.Po pierwszej połowie 8:3 w strzałach dla mnie.
Druga połowa należała do rywala i też dokładnie odpowiedział jedną bramką po golu Niedzielana.
Chyba najpiękniejszy mecz jaki rozegrałem w orange.
Zremisować z mistrzem ligi to nie wstyd zwłaszcza,ze grałem nieco gorszą ekipą.
Czw 21:55, 10 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Bramki:

Cieslielski x2
Berenszta

Mecz z moja lekka przewagą. Strzeliłem wszystkie bramki z główki. W całym meczu to ja byłem lekko lepszy i bardziej skuteczniejszy o czym świadczy wynik.

dzięki za mecz i powodzenia...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 23:50, 10 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy

Na koniec meczu: 7-9.

W szatni atmosfera była bardzo dobra, bo zawodnicy byli w wyśmienitych formach. Trener pomyślał,że będzie łatwe zwycięstwo i piłkarze Polonii też w to uwierzyli, aż za bardzo. W pierwszej połowie kompletne zero, dno, nic nie grali. Zbyt duża presja na nich ciążyła. Odra robiła swoje i wyszła na dwubramkowe prowadzenie po rozmontowaniu mojej linii defensywy. W loss time pierwszej połowy mam rzut wolny w okolicach 30 metra i Podstawek daje nadzieje gospodarzom na korzystny rezultat poprzez strzelenie kontaktowej bramki. Druga połowa należała do Polonii B., raz po raz sunęły ataki na bramke wodzisławian. Bramka wyrównująca padła dopiero w 75 minucie po faulu na Podstawku w polu karnym. Poszkodowany oddał piłke Zielińskiemu by poprawił swój dorobek strzelecki, a ten to uczynił strzelając pewnie w lewy róg bramki.
Do końca meczu już nic się nie wydarzyło, chociaż było widać większe zaangażowanie po stronie Bytomian. Grożny strzał z 25 metrów oddał Zieliński, ale (czerwony) Pilarz wyjął piłke z okienka bramki. No cóż....Trenera gospodarzy ten remis nie satysfakcjonuje.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 1:10, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 1:10, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

1-3

Sobocinski dla Jagiellonii
3xReiss dla Lecha

Wyrównany mecz sporo strzałów brakowało szczęścia.

Opis rewelacja. "Mecz wyrównany" ...a wynik 3:1. Gdzie logika?
"sporo strzałów"...czyich? Lecha? Jagi? a może Policji do bandytów na trybunach?
Edit by Cobeer

Nie 12:51, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Jedenastka kolejki nr 13

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 20:51, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 13:13, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Iras 1:2 lukasso

Strzelcy:
Legia - Chinyama
Jagiellonia - Sotirovix 2x

Strzelam 1 bramkę Chinyamą później atakuje, ale nic z tego. Lukasso przeprowadza 1 akcję i 1:1. W drugiej połowie też atakuje, lukasso groźnie kontruje. Pod koniec jakiś błąd jak zwykle i lipa 1:2. W ostatniej akcji sam na sam - oczywiście kosa i Chinyama nie trafia z karnego w bramkę.
Nie 14:08, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

szyma 2-0 50ml

Strzały: 10-5

Strzelcy:

1-0 Seweryn
2-0 Seweryn

Pierwsza połowa wyrównana jednak to rywal częściej uderzał na moją bramkę co jednak całkowicie nie przekładało się na wynik bo po 45min to ja prowadziłem 1-0 po bramce Seweryna. W drugiej połowie przeważali już piłkarze Odry a swoją drugą bramkę strzelił Seweryn.
Pon 19:00, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

(memp) 0:4(0:2)(mackal)

12' Anderson
18' Arifovic
47' Anderson
50' Madej

Było to spotkanie ostatniej szansy dla trenera, czyli mnie szczęśliwy bo porażka w meczu z ŁKSem byłaby czwartą z rzędu a to oznaczałoby wykluczenie z Orange Ligi. Stadion pękał w szwach.. ale zawodnicy grali beznadziejnie. Nie mam słów dla obrony, bo atak starał się, ale mało z tego wynikało (w drugiej połowie nie oddałem żadnego strzału). Przykro jest mi się żegnać z tą ligą... ale takie są zasady, pozdrawiam i powodzenia życzę smutny

Pon 19:19, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Zagłebie Lubin (bushmen) 2-2 Górnik Zabrze (Andzi)

Rui Miguel, Wlodarczyk
2xMoskal

Mecz bardzo wyrównany, dopiero w 30 minucie następuje przełom, strzelam szybko 2 bramki. Myślałem, ze jest już po meczu. Jednak w 2 połowie bardzo dobrze zagrał Andzi. Jerzy Brzeczek idealnie dośrodkowywał do Moskala, a ten 2x umieścił piłkę w siatce.. Trochę szkoda 2 punktów bo miałem jeszcze parę okazji... Ostatnio prezes, myśli nad zmiana trenera, ponieważ wyniki Zaglębia są coraz słabsze .. :/

Podaj strzelców. Z fotki nic nie widać...

Jak klikniesz to widac zdzier

Domyślam się. Ale strzelców wymaga REG. Po za tym tak jest bardziej przejrzyście. Wink

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Wto 22:27, 15 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:48, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H 2-1 michał697

42' Costly
50' Costly
70' Folc

Szczerze, dla mnie był to mecz o być albo nie być w orange. W razie przegranej planowałem oddać posade Krecikowi, bo 2 czy 3 miejsce mnie nie interesuje, a tej gry ostatnio mam dosyć, zresztą to jest ostatni tur jaki mi został i chyba juz ostatnio przed dłuższą przerwą.
Ale wróćmy do samego meczu, to pierwszą część meczu zagrałem bardzo dobrze, michał miał problemy zeby wyjść z połowy, no praktycznie całkowita dominacja w rozgrywaniu bo jeśli chodzi o sytuacje to za duzo ich nie było. Na szczęście potwierdziłem przewage trafieniem Costlego z 3m w 42min meczu. (4-1 w strzałach po 1 połowie). W drugiej szybko zdobywam bramke ponowinie Costlym (50min) i od tego momentu niepotrzebnie oddałęm inicjatywe rywalowi. Mecz się wyrównał, a w 70min po moim błędzie (mogłem wybić piłke) zawodnik z Sosnowca wbiega w mojego obrońce i oddaje strzał z pola karnego... 2-1. Końcówka należała do przeciwnika, ale wynik nie uległ zmianie.

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 13:25, 16 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:02, 15 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Reksul 3 : 1 Krystian

Strzelcy: (1:0) 25' Napoleoni, (1:1) '41 Gajtkowski, (2:1) '57 Napoleoni, (3:1) 70' R.Kłos

Mecz toczony w średnim tempie. Obie druźyny nie tworzyły jakiś zbyt klarownych sytuacji bramkowych. W 1 połowie Widzew i Korona wykorzystały,to co miały...czyli po jednej konkretnej akcji. Dużo blokowanych strzałów Widzewiaków;/ W strzałach 5-3. Obraz w 2 połowie za bardzo nie uległ zmianie tzn piłkę dłużej przytrzymywał Widzew i dlatego potrafił stworzyć sobie świetną sytuację ,po której Napoleoni drugi raz pokonał golkipera Korony. Trzecia bramka padła po dobitce strzału ,po rozegraniu rzutu rożnego. Korona przy wyniku 2:1 coś próbowała ,ale nie przełożyło się to na bramkowe sytuacje.
Na koniec w strzałach 10-6 dla Widzewa.

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Śro 22:07, 16 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:06, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 2 - 0 Piotrek89

Kolejne zwycięstwo Wisły w drodze do mistrzostwa, może nie był to jakiś wielki styl, ale liczą się trzy punkty.

Zawodnik meczu: Pawełek.

Gole: Pa. Brożek, Zieńczuk

Ostatnio zmieniony przez machel dnia Czw 22:20, 17 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 22:13, 17 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Bramki:

Bytom: 3x Zieliński
Lech: Pitry

Mecz zaczął sie od gola dla Kicka, a ładnym strzałem z główki popisał sie po raz pierwszy Zieliński. Po chwili po strzale Pitrego było już 1-1. W 30 minucie drugie dośrodkowanie i drugi strzał na moja bramkę i znowu Zieliński i zaś ta nieszczęsna głowa 1-2. W drugiej połowie już nic wielce sie nie zmieniło, tylko że po raz trzeci na listę strzelców wpisał sie Zieliński i oczywiście strzałem z główki.

Dzięki i powo dalej radosny
Pią 1:30, 18 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)