KOLEJKI 24 i 25 (02.07-13.07)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKI 24 i 25 (02.07-13.07)

____________________________.___..24. kolejka
________________________________.___..(02.07-09.07)

napisał:
___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0-1 [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: 1-0 dla Odry.

"OL" komentuje: Mecz w walce o mistrzostwo był wyrównany, obydwa zespoły miały szanse jednak podopieczni szymy zachowali zimną krew na ostatnie minuty i w 88minucie wygraną daje Grzegorzewski.

napisał:
___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0-0WO [link widoczny dla zalogowanych]

Pierwszy mecz: 2-2.

"OL" komentuje: Nikt oprócz kibiców niezjawił się na boisku w Krakowie.

napisał:

Pierwszy mecz: 1-1.

"OL" komentuje: Nudnawy mecz z wyrównaną walką w środku pola. Mało strzałów ale jak był jakiś to był to bardzo groźny dla bramkarza. Prowadzenie dla Bełchatowian daje Garguła po przepięknym strzale zza "szesnastki". W 53minucie Chinyama wyrównuje po doskonałej wrzutce. Mecz nadal trwał a kibice na trybunach szaleli. Dwanaście minut przed końcem meczu na raty wykorzystuje dobrą sytuacje Costly i zapewnia ważne 3pkt dla GKSu.

napisał:

Pierwszy mecz: 4-0 dla Zagłębia.

"OL" komentuje: Na tym meczu pojawili się nawet kibice z Opola. Zagłębie po dwudziestu minutach gry, musi grać w 10 bo za faul czerwony kartonik pokazał sędzia Alunderisowi. W trzydziestej minucie wpada kuriozalna bramka Nunesa, która jest jedyną i zwycięską bramką dla Lubinian.

napisał:

"OL" komentuje: Mecz z miażdzącą wręcz przewagą Widzewiaków, ale gracze ofensywni tej drużyny w dzisiejszym dniu zawodzili przez co Jaga ugrała skromny 1 skromny punkt.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-0 dla Sosnowca.

"OL" komentuje: Sosnowiczanie po wygranej z Górnikiem Zabrze wyszli na ten mecz za bardzo pewni siebie i to ich zgubiło. Bramki dla Zagłębia strzelali Berensztajn i Kozubek. Zwycięstwo Cracovii dał niezawodny w tym meczu Witkowski, który aż cztery razy pakował piłke do siatka bramkarza rywali. Po jednym trafieniu dołożyli Bojarski i Moskała.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-1 dla ŁKSu.

"OL" komentuje: Bramkę dla Kielczan strzelił Edi, ale jego koledzy z obrony popełnili fatalny błąd, który kosztował ich utrate bramki. Zganiacz dostaje dwie żółte kartki po czym opuszcza boisko. Druga czerwona kartka dla gracza Korony, ale dzięki defensywnej grze udało im się dowieźć ten remis do końca.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Górnika.

"OL" komentuje: Znacząca przewaga gospodarzy, o czym świadczy ilość oddanych strzałów 17 do 4 dla drużyny z Zabrza. Zahorski miał bardzo dużo sytuacji ale był nieskuteczny, udało mu się strzelić aby cztery bramki a jedna bramka idzie na konto Jarki.

____________________________.___..25. kolejka

napisał:

Pierwszy mecz: 1-0 dla Lecha.

"OL" komentuje: Mecz pod dyktando Legionistów. Świetnie spisywał się reprezentant Polski Roger Guerreiro, który ustrzelił Hat-Tricka. Celnością w tym meczu zawiódł Chinyama, który miał multum sytuacji na strzelenie bramki, ale ani razu niepokonał bramkarza Kolejorza. Bramkę honorową zdobywa Tanevski.

napisał:

Pierwszy mecz: 5-2 dla Widzewa.

"OL" komentuje: Dobra passa drużyny Widzewa trwa. ŁKS miał szanse ale brakowało tej drużynie w dzisiejszym dniu woli walki, dlatego też niepotrafili trafić do siatki Fabiniaka. Mierzejewski popisał się hattrickiem i napewno koledzy z klubu mu za to podziękują bo można powiedzieć że sam wygrał mecz.

napisał:

"OL" komentuje: Pojedynek trenerski braci pochodzących z Krakowa. Duży prestiż w tym meczu. Dobra gra obu zespołów ale to gracze Wisły byli bardziej skuteczni. Mecz braterski Brożków. Paweł i Piotrek ustrzelili po dwie bramki dla Krakowian i dali im cenne 3pkt.

napisał:

Pierwszy mecz: 1-0 dla Ruchu.

"OL" komentuje: Mecz świetnie ułożył się dla graczy z Wodzisławia, którzy dominowali przez całe 90 minut i wygrali ten mecz 3 do 0. Bramki strzelali dwa razy Grzegorzewski i jedno trafienie dołożył Seweryn.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-1 dla Sosnowca.

"OL" komentuje: Mecz z przewagą Zabrzan ale to podopieczni michala697 potrafili strzelić więcej bramek. Dla Górnika strzelali Madejski i Zahorski, natomiast dla gości z Sosnowca Berensztajn, Kmiecik, Kozubek i Skrzypek.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Korony.

"OL" komentuje: Mecz z przewagą Cracovii, która wykorzystała atut własnego boiska, oraz bardziej ofensywnego ustawienia graczy z Kielc. Bramkę dla Cracovii strzelił Moskała. Na 2-0 podwyższył Bojarski, a bramkę kontaktową a i zarazem honorową dla Korony ustrzelił Edi.

napisał:

Pierwszy mecz: 2-1 dla Groclinu.

"OL" komentuje:
Kolejny z rzędu mecz bez walki ze strony graczy z Wielkopolski. Doskonale wykorzystują to Lubinianie i Nunes wpakował dwa razy piłke do siatki. Tyle samo razy udało się to Iwańskiemu i końcowy wynik to 4-0 dla Zagłębia Lubin. Trener Groclinu podał sie do dymisji.

napisał:

Pierwszy mecz: 3-0 dla Bełchatowa.

"OL" komentuje: Mecz z przewagą Bełchatowian i udokumentowali to aż czteream bramkami a zarazem nietracąc ani jednej. Strzelcami byli Garguła, Ujek i dwa razy Costly. GKS rozpoczyna marsz po mistrza.

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 0:07, 14 Lip 2008, w całości zmieniany 8 razy

dzięki za mecz i powodzenia ...

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 13:19, 03 Lip 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 11:29, 03 Lip 2008 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych]Justyn 5:0 Cebula[link widoczny dla zalogowanych]
Strzały: 17:4
Strzelcy dla Górnika: 4x Zahorski +Jarka

Mecz toczony w bardzo trudnych warunkach ;/
Znacząca przewaga Górnika:> Zahorski mógł strzelic z 8 bramek radosny

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Sob 19:18, 05 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

2x Iwański

Kolejny mecz oddany bez walki, od jakiegoś czasu w ogóle nie gram w tą grę i to widać. Czas zrobić sobie długą przerwę.

Składam dymisję.
Pon 17:18, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

........................................................................KOLEJKA 24
..................................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 0-1 szyma[link widoczny dla zalogowanych]

.................................................. STRZELCY:
......................................................................................0-1 Grzegorzewski 88`

Meczyk w miare wyrownany, jednak pierwsza polowa w miom wykonaniu byla lepsza od drugiej, a u rywala na odwrot (tak sadze lool ) ilosc strzalow na koniec spotkania wynosila 8-8, a wiec tutaj remisowo, mecz o maly wlos albo lepiej mowiac o pare minut i rowniez zakonczyl by sie remisowo, jednak Odra w koncowce zaatakowala dosc odwaznie i w koncu zaliczyla trafienie...
Pon 19:05, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

kolejka 25

2-1

Mecz z lekką moją przewagą. Wyszedłem na dwubramkowe prowadzenie, rywal zmienił taktykę na bardziej ofensywną co w pierwszych minutach zaowocowało groźnymi aczkolwiek nieskutecznymi akcjami. Bramkę kontaktową Korona zdobywa w doliczonym czasie gry

strzelcy:
Moskała (CRA)
Bojarski (CRA)
EDI (KOR)
Pon 22:29, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul 0 : 0 Giuly

Tragedia ,w 2 połowie miałem multum szans ,a mimo to nie udało sie;/ Oczywiscie przez co? przez katastrofalne strzały zawodnikow;/ Ciezko wygrywac takimi plackami;/ Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Wto 22:11, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:10, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Dopiero zagrana połowa meczy więc po raz kolejny jestem zmuszony do przedłużenia terminu zagubiony Panowie co jest z Wami, czy tak trudno zagrać te dwa mecze w ciągu 7dni? Termin mija w niedziele o 23:59 Wink
Śro 23:18, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H 2-1 Iras

44' Garguła
53' Chinyama
78' Costly

Walka w środku, mało strzałów ale jak już były to konkretne. Gola na 1:0 zdobywa Garguła strzałem zza pola karnego, wyrównuje Chinyama po wrzutce, a gola na wage ważnych 3pkt zdobywa po dobitce niezawodny Costly

PS. Widze ze sie bardzo terminów trzymasz rymp@lus13... szkoda że Cobeera nie ma bo on nie bał się wpisywać WO
Śro 23:33, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

strzały 12-13
gole: 2x Piotr Brożek, 2x Paweł Brożek

Wyrównany mecz, lecz niestety zawodnicy Jagiellonii nie potrafili wykorzystać swoich okazji.

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Śro 23:43, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 23:37, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

___________________.___..Leszczu 1-1 mackal
Wyrównana pierwsza połowa, pierwszy zdobywam bramkę po rzucie rożnym, strzelcem oczywiście Edi. Pod koniec połowy tracę głupio piłkę, Hermes przegrywa pojedynek główkowy i Andreson wyrównuje po główce Madeja. W drugiej bezmyślne faule z mojej strony. Najpierw wątpliwa żółta dla Zganiacza, minutę później beznadziejny wślizg od tyłu - drugie żółtko i czerwona... Gram w 10, zmieniam taktykę na bardziej defensywną. 5 minut później znowu kosa, znowu bezmyślna i głupia - czerwo dla Ediego. Już płakałem, ale jakoś z taktyką 5-2-1 udało się powstrzymać ataki przeciwnika. Było bardzo ciężko, ale udało się zdobyć punkt. W strzałach 6-11.

Rui Miguel

Dobry mecz, w około 20 minuty, sędzia wyrzuca Alunderisa, za faul w środku pola. 10 minut później wpada dość kuriozalna bramka... Później Nunez miał parę okazji, jednak nie wykorzystał żadnej. Z drugiej strony Polonia tez mogła coś trafić, jednak Vaclavik był bardzo dobrze dysponowany. Dzięki.

Meczy przyjaźni dla ZAGLĘBIA. Ciekawostka na meczu pojawiło sie 200 zaprzyjaźnionych kibiców z Opola.
Czw 0:31, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 25

(Iras) 3:1 (Lisekx111)

Strzelcy:

Legia: Roger 3x
Lech: Tanevski

To był zdecydowanie mecz Roger'a, który zdobył hat-tricka. Mogło być więcej, ale Chinyama nie potrafił trafić w bramkę...
Czw 20:49, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

19Ruch20 0-3 szyma

2x Grzegorzewski
Seweryn

Sorry, że to ja dodaje wynik ale rywal nie miał zamiaru tego zrobić.
Pią 17:45, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora

Kicek 0 - 4 Arturo3H

Garguła
Ujek
2x Costly

Mecz z przewagą Bełchatowa. Jakoś Bytomianom nie chciało się grać...a trenerowi trenować.... cool

Nie 23:08, 13 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)