KOLEJKI 26 i 27 (14.07-20.07)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post KOLEJKI 26 i 27 (14.07-20.07)

____________________________.___..26. kolejka
________________________________.___..(14.07-20.07)

napisał:
___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 1-3 [link widoczny dla zalogowanych]

napisał:
___________________.___..[link widoczny dla zalogowanych] 0-0WO [link widoczny dla zalogowanych]

Pon 0:39, 14 Lip 2008 Zobacz profil autora

..............................................................................Kolejka 26
..................................................[link widoczny dla zalogowanych] Lisekx111 2-2 Piotrek89 [link widoczny dla zalogowanych]

..............................................................................STRZELCY :
................................................................................Reiss 39` 1-0
............................................................................................... 1-1 Lato 45`
............................................................................Regnifo 90` 2-2

mecz od poczatku dosc wyrownany, sytuacje po obu stronach boiska, zrowno ekipa gosci jak i gospodarzy bylo widac ze mieli zamiar wyciagnac max punktow z tego meczu... najgrozniejsza sytuacja w pierwszej polowie to strzal Regnifo w slupek w 23 minucie spotkania... pozniej pada pierwsza bramka w meczu... strzela ja niezawodny Reiss w 40 minucie... po podaniu Pitrego... jednak radosc gospodarzy nie byla zbyt dluga, gdyz Groclin wyrownuje juz 5minut pozniej, strzelajac bramke do szatni, autorem gola jest Lato... po asyscie Majewskiego... pierwsza polowa remisowa, ilosc strzalow 6-3 dla Kolejorza... druga odslona podobna... w 70minucie meczu Groclin zmienia ustawienie na bardziej ofensywne co przynosi skutki juz 6minut pozniej, gdzie swoja druga bramke zdobywa Lato,,, widac mial swoj dzien... Lech przycisnal w koncowce spotkania czego efektem byla bramka strzelona w 90minucie... byl juz loss time... autorem gola Regnifo... mamy remis... jakze cenny, trzeba wspomniec ze obie ekipy powinny byc z niego zadowolone, gdyz jakies spotkanie taki wynik:), heh mam na mysli, ze spotkanie wyrownane i wynik jak najbardziej odpowiedni...ilosc strzalo na koniec meczu 13-7 dla Lecha... dzieki za mecz

zwłaszcza grając w przewadze.
No,ale cóż moja forma jest słaba i ciężko o dobry wynik.
Śro 0:20, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

justyn 1-2 Leszczu

Wyrównany mecz, dużo sytuacji i strzałów. Strzelam z bramkę z rogu . W strzałach 12-10.
Zahorski - Edi, Robak

justyn 4:2 mackal [link widoczny dla zalogowanych]

Bramki dla Górnika:Brzęczek ,Jarkax2 i Zahorski
Dla ŁKS-u:mysona i andreson (nie wiem po co to wpisywac jak i tak nikt nie aktualizje tabeli strzelców! mam nadzieję ,że to się zmieni.)

Mecz z moją przewagą miałem lepsze sytuacje i je wykorzystałem ,mackal nie potrafił wykorzystac swoich i dlatego wygrałem.

Ostatnio zmieniony przez justyn dnia Śro 14:05, 16 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 9:14, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

smoluch 1-0 lisekx111

Wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie obaj ustrzeliliśmy po słupku, a w drugiej gola na wagę 3 punktów dla zespołu z Krakowa zdobywa po ładnym strzale z dystansu Bojarski.

Śro 20:11, 16 Lip 2008 Zobacz profil autora

Gole:
Odra - Malinowski, Nowacki
Jagiellonia - Jarecki

Dosyć wyrównany mecz, z lekką przewagą szymy, który bardzo ładnie zdobył drugą bramkę mijając mojego bramkarza.

Arturo3H 1-3 19Ruch20

no zal z mojej strony radosny skacowany bez snu od kilku dni wróciłem z Wisły i od razu za pada... niepotrzebnie

Ostrzeżenie za brak strzelców
Edit by Cobeer

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 1:54, 20 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 23:09, 19 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul 1 -2 Kicek

Z Kickiem,jak to zawsze z Kickiem-przejebałem szczęśliwy szczęśliwy .Nie wiem jak to sie dzieje,ale to chyba magia jego ksywy ,gdy byłem niedoswiadczonym WEolowcem;/ Pamiętam,że rozbijał wtedy wszystkich i ''nadał'' mi blokadę;/;/;/ Trzeba go uciukać;/ Mecz wyrównany,ale jak zwykle strzelil o jedna bramkę więcej;/

Strzelcy: Polonia Bytom-->Rozmus,Zieliński Widzew-->Napoleoni

Dzienks
Nie 11:52, 20 Lip 2008 Zobacz profil autora

Bramki:
Kmiecik x2, Hosic - dla Zagłębia S.
Włodarczyk x4, Chałbiński - dla Zagłębia L.

Dobry, wyrównany mecz. Gdyni nie czerwo dla mojego gracza w pierwszej połowie meczu to może jakoś nawiązałbym walką do samego końca.

1-1 Roger

Wyrównany mecz, przez większą część spotkania prowadziłem, Iras pod koniec wyrównał i do końca musiałem bronić remisu. Szkoda, że miałem słabe strzałki w napadzie (2x niebieska i szara) bo miałem dwie świetne okazje, które powinny zakończyć się bramką jednak raz sam na sam i Grzegorzewski nie trafil w bramkę a drugi raz mój zawodnik strzelił prosto w Muche.

Sobociński

Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu ekip. Pierwsze ataki stwarza ekipa Zagłebia. Jednak tego dnia znakomicie dysponowany był Banaszyński który wybronił parę bardzo groźnych strzałów. W 35 minucie Sotirovic wychodzi na czystą pozycje, a z zimna krwią Bartczak kosi go równo z ziemia. Wynik tylko zółta kartka. Po wznowieniu akcji Jaga strzela gola. Nie minęły 2 minuty, kiedy piękną asystą popisał sie Iwański. A sytuacje wykorzystał bezbłędnie Nunuez. Po zmianie stron, Jaga grała piękną piłke, i miała duzo dobrych okazji. W 85 minucie fatalnie zachował sie Banaszynski z Rodnejem, A z metra Włodar zdobywa gola na wagę 3 punktów.
Nie 16:56, 20 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)