ŁKS ŁÓDŹ: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu ŁKS ŁÓDŹ

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK Pajujo w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.Adam.zip

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 22:33, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 18:51, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

___________________________________

_______________________________ŁKS ŁÓDZ

Witam Was serdecznie w temacie z grupą ŁKS Łódz. Widział bym w niej oczywiście obszerne opisy meczów i nagrane bramki. Życzę powodzenia i samych wygranych meczów. To by było na tyle...

NA POCZĄTEK:

Proszę o zapoznanie się z Ogólnym Regulaminem Rozgrywek

Oraz regulaminem turnieju Orange Liga

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

UŻYTKOWNIK..................M...Z....R....P....BZ...BS..PKT

1. mackal.........................6....4....1....1......12...6.....13....T. GŁÓWNY
2. ArekŁKS........................6....4....1....1.....10...5....13....ASYSTENT
3. kakarot.........................6....1....2....3......3....9.....5.....ASYSTENT
4. Adam.zip.......................6....0....2....4......5...10.....2.....ASYSTENT

kakarot 1 - 1 mackal

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Nie 23:09, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 30 razy

1 - 1

Pierwszy mecz wyrównany ,ładna bramka Adama (Mysona).
W drugim meczu moja przewaga ,zwłaszcza w drugiej polowie cisnąłem niemiłosiernie jednak nie przyniosło to efektu ,w koncówce Adam wyprowadza akcje i wyrównuje.
Ogolnie wyniki powinne byc odwrotne tzn.w pierwszym meczu remis ,a w rewanzu moje zwycięstwo ,ale w sumie co to za roznica zdzier

ArekŁKS - kakarot
2 - 0
2 - 0

Nasze pierwsze mecze w ogole to jednak moja przewaga i zasłuzone zwycięstwa ,chociaz akcje kakarot-a tez niczego sobie ,zwłaszcza w 1 meczu.

ArekŁKS - Mackal
1 - 2
2 - 1

Dobre wyrównane mecze ,obaj gralismy 4-3-3 i bramki to głównie dobitki strzałów.Sporo słupków i poprzeczek , Mackal chyba miał ich więcej ,na szczescie wyszło po równo Wink

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Pią 0:49, 08 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 14:58, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
mackal

Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 1181

kakarot - mackal 0:3
W strzałach 4:11 dla mnie.Przez większą część czasu przeważałem stwarzając kilka groźnych sytuacji.
Rywal oddał bodajże 2 groźne strzały.
w sumie zasłużone zwycięstwo.

Adam.zip-mackal 1:3
Był to udany mecz w moim wykonaniu chociaż zwycięstwo zapewniłem sobie dopiero w ostatnim kwadransie 2 połowy.
Rywal przez jakiś czas deptał mi solidnie po piętach,ale nie miał nic do powiedzenia przy bramkach.

mackal-Adam.zip 2:1

Rywal pierwszy objął prowadzenie i miał przewagę jeśli chodzi o strzały(11:6),ale lepszą skutecznością popisali się moi gracze i zainkasowali kolejne jakże ważne 3 pkt.
Dzięki za grę

mackal-kakarot 1:1

Mecz nie wykorzystanych sytuacji.Conajmniej 3 stoprocentowych sytuacji nie wykorzystałem.
Ostatecznie padł remis ,który daje mi pierwsze miejsce w grupie radosny

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 19:16, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 13:32, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
kakarot

Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 47

Adam Zip(ŁKS ŁÓDŹ) 0:0 kakarot(ŁKS ŁÓDŹ)

Już przed rozpoczęciem tego meczu wiadome było że gramy tylko o 3 miejsce które raczej nie da szans na gre w orange ekstraklasa. Być może dlatego w tym meczu zabrakło spektakularnych goli, pięknych akcji i parad bramkarskich. Choć końcówka była niezła. Oboje mnielismy szanse na strzelenie gola własnie w ostatnich minutach meczu. Mecz wyrównany.

kakarot(ŁKS ŁÓDŹ) 2:1 Adam Zip(ŁKS ŁÓDŹ)

Po pierwszym sennym meczu, większość łódzkich kibiców była pewna że i w tym meczu nie będzie goli. Stało się jednak inaczej. W połowie pierwszej połowy(ćwiartce meczu) strzeliłem pierwszego gola z którego nie cieszyłem się długo, gdyż jak to często mi się przytrafia zaraz po strzeleniou gola , tracę bramkę. I w ten sposób było 1:1. Przez następny czas, mecz ten przypominał pierwszy, był dość nudny. Pod koniec lewym skrzydłem szarżował jeden z łodzian (tych od kakarota ) i strzelił wprost w wychodzącego bramkarza który neizbyt się popisał i wybił wprost pod nogi rywala który technicznym strrzałem doprowadził do 2:1.
Dzięki i powodzenia w dalszej fazie turnieju.
Nie 21:10, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

Co peszek ,przegrałem roznica tylko 1 bramki ;(
Pon 11:04, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)