GKS BEŁCHATÓW: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post GKS BEŁCHATÓW: Fan-Club
_________GKS BEŁCHATÓW

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu GKS BEŁCHATÓW

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK Inko w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.Damian232

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Pon 22:42, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy

____________________________

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

_________________________ Powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 18:46, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy
Pon 21:21, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:1 KrecikGKS

Oba mecze szybkie i wyrównane. W pierwszym Krecik w 16 minucie wyszedł na prowadzenie.Na poczatku drugiej polowy w zaledwie 4 minuty strzelam dwa gole i zgarniam 3 pkt. W drugim meczu to ja szybko wyszedłem na prowadzenie.Chwile pozniej Krecik dostaje czerwo.Pozniej to juz z górki,choc w 80 minucie Krecik strzelił gola na 2:1 i koncowka byla dosyc nerwowa na szczescie dla mnie udało mi sie dowiesc korzystny wynik do konca Wink Dzieki za mecze

Bohater dwumeczu : Magdon ... obronca kompletny, swietnie umie sie zastawic, dobra gra glowa nic dodac nic ujac radosny

Inko 3:0 Damian232

Inko 4:0 Damian232

Oba mecze z moja przewaga, Damian mial problemy z przejsciem mojej obrony co przełożyło sie na bardzo mala ilosc strzalow w kierunku mojej bramki. Dzieki za mecze radosny

Bohater dwumeczu : Garguła ... strzelił dla mnie 4 gole, oraz asystował przy 2 golach ...
Czw 0:02, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - inko 0:0

Arturo3H - inko 1:0

Inko znany juz ze swojej 5obronnej formacji nie pozostawił mi wyboru i zagrałem 2 def z tak jak on 6 zielonymi strzałkami. Pierwszy mecz masakra, kopanina w srodku pola i strzały z dupy cool
8-7 w szotakch dla mnie

W rewie częściej byłem przy piłce i kontrolowałem gre. Niestety nadal ciezko było się przebić więc jak nie szło dołem spróbowałem góra i 1 raz w dwumeczu z akcji dosrodkowałem - efekt gol w 83min z woleja Garguły
szoty 8-2

Arturo3H - KrecikGKS 3:0

Mecze z moja przewaga, drugi ze znaczną no i skuteczność dość dobra

Edit:

Brak kontaktu z Damianem2323...

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Sob 3:17, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 23:25, 07 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 1-6 Arturo3h

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Sob 18:34, 09 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:36, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - Damian2323 6:1

Mecz z moja przewagą mogło paść więcej bramek zarówno z mojej jak i damiana strony ale nie padło wink

rewa jutro bo ide na impreze elo
Sob 18:35, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

KrecikGKS vs. Damian232
3:1
1:1

Pierwszy mecz to moja przewaga.Ładna bramka Ujka z główki bo dalekim dośrodkowaniu Costlego,który grał jak natchniony.W strzałach 11-6.
Drugi mecz wyrównany,początek to atak Ujka,który źle ułożył stopę do uderzenia .. później to akcja za akcje i w 35minucie dostaję czerwo,spóźnione wejście jednego ze stoperów.Pierwszy zdobywam bramkę - Carlo Costyly Molina,który ograł w szesnastce Pietrasiaka.Prowadzenie utrzymuję przez 2min a bramkę dla Damiana zdobywa atomowym strzałem P.Strąk.Później gonienie 3pkt. z jednej i drugiej strony.Dzięki
Nie tak wyobrażałem sobie te el. ocb?
Nie 16:31, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)