ODRA WODZISŁAW: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post ODRA WODZISŁAW: Fan-Club
_________ODRA WODZISŁAW

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołuODRA WODZISŁAW

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK minio w poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia
_____________________________________________________Organizator

PIERWSZY TRENER
1.
ASYSTENCI TRENERA
2.
3.Pietri
4.minio

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 22:49, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Nie 18:53, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora

ODRA WODZISŁAW

Witam wszystkich w grupie pre-eliminacyjnej. Chciałbym życzyć wszystkim powodzenia, jak najlepszych meczy. Mile widziane barwne opisy swoich meczy oraz piękne bramki zdobyte w naszych meczach.

Jednak zanim przejdziemy do rozgrywania meczy PROSZĘ zapoznać się z regulaminem:
OGÓLNY REGULAMIN

REGULAMIN ORANGE EKSTRAKLASA

1.Pietri [link widoczny dla zalogowanych]
2.vitoss [link widoczny dla zalogowanych]
3.Minio [link widoczny dla zalogowanych]

Minio 1-2 szyma

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

Tak więc do padów i klawiatur- mam nadzieje że obędzie sie bezproblemowo i do samego końca będziemy walczyć o awans bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Nie 22:00, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 10 razy
Pon 1:09, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma 7-0 Minio

Duża przewaga mojej drużyny, Minio nie miał wiele do powiedzenia po 10 min prowadziłem już 2-0 a później dokładałem kolejne trafienia.

szyma 2-1 Minio

Rywal zaskoczył mnie w pierwszej połowie, był stroną przeważającą co więcej udokumentował to bramką. W drugiej połowie wziąłem się do roboty i zamknąłem rywala na własnej połowie jednak moi zawodnicy marnowali co raz to lepsze sytuacje, pod koniec piłke dostał Grzegorzewski i pewnym strzałem umieścił piłke w siatce a chwile później po rzucie wolnym piłka trafia w pole karne, zamieszanie... gdzie jest piłka ? a no ku mojej ociesze w bramce rywala.

Dzięki za mecze i powodzenia Wink
Pon 2:07, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pon 2:21, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

VITOSS-----------------------3-----------------1---------------------------MINIO

Swoją relacje zaczne od linku do bramki Nowackiego. Bramke strzela mój rywal Minio.

Bramka ta padła przy stanie 1:0 dla mnie. Dlugo remisowalismy aż ładną piłkę tak zwanego crossa zagrywa Nowacki do Grzegorzewskiego Jakuba i napastnik Odry poknuje Pilarza.Prowadzilem 2-1 i trzecia bramke dorzucam na koncu meczu. Czerwien otrzymuje Pilarz a na bramkę powedrował Damian Seweryn. Po rzucie wolnym uderzam na bramke i Damian S. broni. Wykonuje rozny i chwile pożniej Damiana Seweryna pokonuje jego sobowtor ;p
Strzaly 10-7 dla mnie.

Mecz z moja przewoga. Strzaly do pierwszej polowy to 10-3 dla mnie i chyba prowadzilem 2:0 do przerwy. Bramki strzelali Grzegorzewski i Aleksander. Minio mial swoje groźne okazje ktorych niestety dla niego a szczesliwie dla mnie marnowal. Dzieki za mecze i powodzenia dalej choc juz chyba nie powojujesz w naszej grupie ;p
Pon 23:45, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

szyma 1-2 Pietri

szyma 7-2 Pietri

Oba mecze bardzo wyrównane, jednak z tą różnica że w pierwszym meczu moi zawodnicy skutecznością nie błyszczeli a w drugim wręcz przeciwnie.

szyma 5-0 vitoss

szyma 3-0 vitoss

Zasłużone zwycięstwa.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Wto 20:18, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:32, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

VITOSS-----------------------3-----------------1---------------------------PIETRI

Meczyk bardzo nudny szczegolnie w pierwszej polowie gdzie strzaly prezentowaly sie 3-1 dla mnie a ja prowadzilem 2:0. W drugiej polowie Pietri strzela bramke na 2:1 jednak nie udaje mu sie odrobic strat. Na koniec dorzucam bramke Seweryna i konczymy mecz przy stanie 3-1.

Mecz juz zdecydowanie ciekawszy wiecej strzalow i wiecej gry. Pietri strzela bramke jakos kolo 15 minuty meczu ;] Zdołalem wyrownać po rzucie roznym, strzalem glową Pilarza zaskoczyl Dudek. Wystarczyl mi remis zeby zajac 2 miejsce w grupie, i wiedzac o tym bardzo dobrze nie dalem sobie strzelic bramki.Pod koniec meczu moj rywal lekko przewazal ;]. Powodzenia dalej
Pią 13:06, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora

Minio- Pierti 2-3, 0-1

szkoda że nie udało się zdobyć ani punkta zwłaszcza że nie było to takie nie całkiem nie oczywiste. Troche pech.
Pią 19:53, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki WSZYSTKIM ZA TERMINOWE ROZEGRANIE SPOTKAŃ W GRUPIE
ODRY WODZISŁAW
GRATULACJE DLA PIERWSZEGO TRENERA! A jest nim:

ROZGRYWKI JUŻ WKRÓTCE!!!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 22:47, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 1:34, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Śro 19:18, 06 Lut 2008
PRZENIESIONY
Śro 1:53, 27 Lut 2008

FAN KLUB ODRY TRZYMA KCIUKI!!! SZYMA NA MISTRZA!!
lool
Pon 2:01, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Hehe radosny będzie ciężko ale obiecuje, że wycisne wszystko co się da z tej ekipy zdzier. Swoją drogą zespół teoretycznie słaby a gra się całkiem przyjemnie, troche denerwują czasem podania do przeciwnika ale i tak jest lepiej niż bym się spodziewał Wink
Pon 12:48, 30 Cze 2008 Zobacz profil autora

Jest ktoś chętny poprowadzić Odrę w PP ? jeśli tak to zapisywać się śmiało, kto pierwszy ten lepszy ;]
Pią 0:21, 01 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)