ZAGŁĘBIE LUBIN: Fan-Club

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Zobacz poprzedni temat

Post ZAGŁĘBIE LUBIN: Fan-Club
_________ZAGŁĘBIE LUBIN

Witajcie w Grupie Pre-Eliminacyjnej zespołu ZAGŁĘBIE LUBIN

W tym temacie Wasz NAMIESTNIK bushmenw poście poniżej, będzie prowadził zmagania w Waszej grupie. Walczycie o posadę PIERWSZEGO TRENERA. Zdobędzie ją zwycięzca grupy. Pozostali gracze pozostaną w dalszych rozgrywkach ligowych ASYSTENTAMI TRENERA.Powodzenia

4.lookaz

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Czw 0:19, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy

_____________________________________

Witam wszystkich uczestników turnieju w temacie z GRUPĄ ZAGŁĘBIE LUBIN turnieju ORANGE LIGI. W tym temacie mile widziane nagrane bramki oraz opisy spotkań.

Uwaga:
Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 14. lutego o 23:59. Jeśli 8. lutego o 23:59 którykolwiek z graczy będzie miał zagranych mniej niż 3 spotkania, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Nie 1:33, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy
Nie 23:27, 03 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Panowie, co jest z Wami?? Gramy mecze, bo czarna lista czeka !!!

Bushmen 3-1 Promil
Dość łatwy mecz, Rui Miguel wysoka forma, Pawłowski strzela przepiękne okienko Wink
Bushmen 5-0 Promil
Tutaj swoją drugą młodość przezywał Wlodarczyk zwany kłoda zaskoczony Pierwszy raz w swojej karierze strzelił 4 bramki w jednym meczu szczęśliwy 1 Dołozył Iwański.

Dzieki za mecze
Pią 20:14, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Na początek mała uwaga do namiestnika jakim jest bushmen zdzier popraw w tabeli bilans bramek bo lookazh w obu meczach stracił z Tobą tyle bramek co ja, a w tabeli jest błąd na korzyść lookazha. zdzier

pRoMiL 3-0 lookazh
w strzałach 19:5 dla mnie

Całkowita dominacja, gdybym wykorzystał choć połowę setek jakie miałem, wynik byłby znacznie wyższy jednak moja ofensywa była łaskawa mając niebieskie strzałki formy, wynik przed pogrążeniem ratował jak tylko mógł bramkarz rywala, za co należą mu się brawa.

lookazh 0-4 pRoMiL
w strzałach 7:16 dla mnie

Powtórka z rozrywki, mecz bliźniaczo podobny do wcześniejszego. Dominacja z mojej strony. Choć przyznam, że kilka groźniejszych kontr udało się w tym meczu wyprowadzić także rywalowi, jednak to wszystko co zdołał wywalczyć, gdyż moja defensywa łącznie z bramkarzem skutecznie powstrzymywała.

dzięki i powo!!!

A co do reszty meczy:
Brak kontaktu ze strony Czarnego przez co nie mam jak z nim rozegrać tych meczy. zaskoczony
pozdro!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 23:33, 08 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 23:14, 08 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Sorry Promil, ale tak to jest jak sie po pijaku uzupełnia tabele szczęśliwy myślę, ze teraz ok. Czekamy na Czarnego i na decydujące mecze w grupie ;D pozdro
Sob 2:03, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

Opis Czarnego z gg wskazuje na to, że wyjechał sobie gdzieś Wink Czarna Lista dla Czarnego? To byłaby sensacja radosny Nie chce mi się wierzyć, więc czekamy.
Sob 13:43, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora

Panowie ja już wróciłem i mogę już grać Wink
Pyknę tylko kilka meczyków do R na rozgrzewkę i jedziemy z tym koksem radosny
Proszę organizatora o danie mi czasu do jutra wieczora na rozegranie wszystkich meczów.
Sob 17:18, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Bushmen 1-4 Czarny
Bushmen 2-1 Czarny
Generalnie dość słabe mecze, jakoś nie specjalnie ciekawe widowisko... W 1 meczu do 65 minuty utrzymywał sie wynik remisowy, jednak później Czarny trochę podkręcił tempo, a ja po stracie bramki czekałem tylko na następny mecz i zmianę servera ;] W drugim meczu nie wiele sie zmieniło, do przerwy remis. Po zmianie stron ciągła walka w środku pola, mało sytuacji. W 75 minucie Lobodzinski idealnie dośrodkowuje na głowę niewysokiego Kolendowicza a ten popisuję sie pięknym strzałem i wygrywam 2-1 ;]
Sob 21:57, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

lookazh 1:5 Czarny

Desperacka obrona, ale honor obroniony. Tyle.

Czarny 6:1 lookazh

Patrz wyżej.
Sob 23:33, 09 Lut 2008 Zobacz profil autora
promil

Posty: 737

pRoMiL - Czarny 0:4

W tym meczu pierwsza połowa była dość wyrównana choć miałem o kilka groźniejszych akcji więcej gdzie mogło coś paść z mojej strony, jednak nic nie trafiam, a jak już to w poprzeczkę. W drugiej połowie się to zemściło i rywal przejmuje zdecydowanie inicjatywę i wysuwa się na prowadzenie, gra była dość szarpana, ja w tej połówce tylko od czasu do czasu lekka kontra i tyle, za to Czarny w ostatnie kilka minut meczu dokłada jeszcze 3 bramki i po meczu.

Czarny - pRoMiL 3:2

Początek meczu wymarzony dla mnie, zdecydowane i skuteczne ataki z mojej strony i dość szybko wysuwam się na prowadzenie 1:0 później dokładam kolejną na 2:0, następnie gra się wyrównała a na sam koniec połówki przed zejściem do szatni Czarny zdołał zdobyć kontaktową bramkę, druga połowa to już walka nerwów, gdzie rywal rzucił się ofensywą ciągle próbując odrobić wynik ale przez dłuższy czas nieskutecznie, jednak zdołał wyrównać i znowu głupia końcówka pozbawia mnie pkt. bo Czarnemu udaje się w ostatnich sekundach doliczonego czasu zdobyć bramkę dającą zwycięstwo.

dzięki i pozdro!!!

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Nie 0:37, 10 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Nie 0:33, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dzięki WSZYSTKIM ZA TERMINOWE ROZEGRANIE SPOTKAŃ W GRUPIE
ZAGŁĘBIA LUBIN
GRATULACJE DLA PIERWSZEGO TRENERA! Będzie nim:

TERAZ MACIE TU FANCLUB ZAGŁĘBIA!

Nie 1:24, 10 Lut 2008 Zobacz profil autora

Następny WZLowiec może już zacząć szlifować ZL w Ranku. Zaliczyłem jak na razie 2 porażki z rzędu... Widzew i Wisła okazały się silniejsze. Jeszcze 2 nieudane kolejki i prezes zapowiedział mi, że podziękuje za moje usługi smutny
Pią 0:03, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Czarny napisał:
___________________.___..(Czarny) 0 - 1 (machel)

Bramki:
0:1 Niedzielan

Mecz w szybkim tempie. Ja rozgrywałem piłkę, a machel cały czas jechał na wrzutki. Około 20 minuty gry Niedzielan pakuje gola z główki. Typowa bramka z dupy, szkoda ją opisywać nawet. Potem ja mam z 10 setek, które marnują moi utalentowani napastnicy, których przetasowałem w tym meczu chyba 5 razy, nic nie pomogło. Pięknie mi się patrzyło jak z idealnej okazji strzał idzie 20m od bramki, lub jak w sytuacji sam na sam strzela mi w bramkarza, dobija w bramkarza, a na koniec dobiega inny i nie trafia w bramkę. Miałem chyba dwie takie sytuacje. Szkoda gadać. Leo. Nie dzięki machel.

Czarny, proszę o godne reprezentowanie naszego Zagłebie ... zdzier 'te nie dzięki' bardzo nie fair. ;/
Sob 14:38, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Trener Zagłębia Lubin zwolniony! - czytaj!
Nie 19:41, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
bushmen

Posty: 624

Skąd: Opole

Trener Bushmen rezygnuje z udziału w pp. pozdrawiam i życzę powodzenia..
Pią 0:34, 01 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Orange Liga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)