Kakaesiak - ArekŁKS
...Koshaolin... - machel
michal697 - wasiak
EloZiomKonin - fObber

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Nie 23:55, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:40, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 36

...Koshaolin... 2 - 0 EloZiomKonin

Mecz od samego początku wyrównany. W bodajże 30 minucie udaje mi się zdobyć pierwszą bramkę w spotkaniu. W pierwszej połowie obie drużyny miały po kilka dobrych sytuacji do strzelenia bramki lecz zawodziła skuteczność. Strzały na koniec pierwszej połowy wyglądały następująco: 6:3 na korzyść Maroka. W drugiej połowie udaje mi się podwyższyć na 2-0 i takim wynikiem kończy się mecz. Strzały na koniec meczu 10:6 na korzyść Maroka.

Pon 9:33, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 37

MartiniTSW(Tunezja) 1:1 michal697(Irlandia)

Mecz toczony w szybkim tempie i bardzo wyrownany, pierwszy gola zdobywa michal697 bo ladnej skladnej akcji moi obroncy sie pogubili. Wtedy przestawiam moich pomocnikow bardziej ofensywnie i po jakims czasie udaje mi sie wyrownac. Pozniej akcje z jednej i drugiej strony ale bramkarze dobrze pelnili swoja funkcje.

DDzieki
Pon 13:41, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Rafal6217 1-4 Adam.zip

wyrównany mecz, myślę że z lekką przewagą adama, ale na remis może zasłużyłem, było już3:0 dla adama i strzeliłem w 60min na kontakt, myślałem ze moze sie jeszcze cos uda, ale mój bramkarz chyba dziś był wczorajszy, bo beznadziejnie bronił, zresztą cały zespół nie lepszy, bo strzelali podobnie, no cóż elite nie dla mnei chyba, ale jeszcze mam 2 mecze i się napewno nie poddam bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Pon 21:28, 07 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:28, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 0 : 1 Piotrek89

Mecz do pierwszej bramki. Dwie druzyny o najslabszych ekipach dlatego wiedzialem od poczatku, ze Jogi Bonito tu nie bedzie. Piotrek89 ostro zaatakowal i na poczatku drugiej polowy strzela mi bramke ustawia 5-3-2 i w sumie juz bylo po meczu. Szkoda straconych punktow bo moga zawazyc na utrzymaniu sie w lidze Pro.

dzieki i powodzenia
Pon 22:03, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 37

mackal2:0 EloZiomKonin

W strzałach 4:7.
Byłem po prostu o wiele skuteczniejszy i to ja stworzyłem te groźniejsze sytuacje.
1 połowa była mniej więcej wyrównana,ale druga to już popis moich piłkarzy.
Cenne 3 pkt wędrują do Mnie.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 11:58, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:28, 07 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 38
Adam.zip 0:3 MartiniTSW

Zasłużone zwycięstwo Martiniego, stoczyłem w miarę równy bój z świeżo upieczonym pierwszoligowcem i nadchodzącym mistrzem Pro League.
W ciągu pierwszych 20 minut zbyt wiele na murawie się nie działo, wzajemne nieśmiałe ataki, nic co mogłoby się skończyć zdobyciem gola. Niebawem w dość dużym zamieszaniu w polu karnym, rywal strzela zwykłego banana, a mój bramkarz nie reaguje. Chwilę później dochodzi do kuriozalnej sytuacji, piłka wpada do mojej bramki rykoszetem? Nie do końca.. Futbolówka przenika klasycznym „obcym” mojego obrońcę myląc bramkarza – 2:0. Starałem się atakować, stworzyłem nawet parę składnych akcji, jednakże bramkarz rywala jak i cała linia defensywy świetnie się spisywała. Podczas drugiej odsłony obraz gry się zbytnio nie zmienił, pojedynek był wciąż wyrównany. Około 70 minuty uzmysłowiłem sobie, że nie jestem już w stanie odrobić dwubramkowej straty i całkowicie opadłem z sił, konsekwencją tego był błąd w obronie. Napastnik przeciwnika urywa się lewą stroną, brak krycia, sam na sam i gol. W końcówce spotkania przejąłem inicjatywę, jednakże piłka zawsze mijała dłuższy słupek Martiniego.

Dzięki i powodzenia w Elite.
Wto 0:01, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 236

ArekŁKS 1 - 1 Rafal6217

Strzały 7-4 dla Rafała.Mecz ogólnie nudny ,mało widowiskowych akcji.Nie był to udany dzien obu ekip i chyba sprawiedliwy remis.

Zaległy mecz z kolejki 32
ArekŁKS 2 - 0 Marky Ramone

Marky konczy mecz w oslabieniu i chyba to zaważyło na wyniku.

Ostatnio zmieniony przez ArekŁKS dnia Wto 15:14, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 14:44, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 34

W strzałach 9:4 dla Mnie.
Nie no brak słów w ogóle.
Strzelam gola na 1:0,potem 100% kilku nie strzelam.Rywal w drugiej połowie pyka mi 2 gole i można tylko klnąć pod nosem,bo remis to był minimalny wynik jaki powinienen tutaj uzyskać,heh a jest porażka.Żenada.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 18:53, 08 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:52, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

38 KOLEJKA

...Koshaolin... 1 - 0 machel

Mecz wyrównany. Wydaje mi się, że pierwsza połowa z moją przewagą. Bodajże pierwszy mój strzał na bramkę rywala i mamy 1:0 w 20 minucie meczu. Bramkarz mógł się zachować dużo lepiej przy tym strzale. W 40 minucie spotkania dostaje czerwoną kartkę i muszę grać ponad połowę w 10. Druga połowa to raczej przewaga machel'a. Mimo kilku okazji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Strzały na koniec meczu: 6:5 na korzyść Maroka.

Wto 20:24, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 38

michal697 0-0 wasiak

Kolejka grana wczoraj, a dodaje dzisiaj z powodu oferty WEOL BET. Niestety nie pamiętam przebiegu spotkania wiem jedynie, że było to wyrównane widowisko.

dzięki za mecz i powodzenia...

Wto 23:03, 08 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 38
KrecikGKS 3:2 Mackal
Mecz bardzo wyrównany.Akcja za akcje.Najpierw w poprzeczkę trafia Cabanas po strzale zza pola karnego.A pierwsza akcja graczy Ekwadoru zakończona bramką.Odpowiedź szybka i dosyć ładna trochę gimnastykował się Frei ale powiodło się i znów zaczyna się mecz od nowa.Mecz graliśmy wczoraj i mało co pamiętam dlatego tak skromnie będzie.Znów na prowadzenie wychodzi Mackal ale bramkę znów na remis tym razem 2-2 zdobywa Streller.Tak jak pisałem dużo akcji ale zwycięską przeprowadzam ja a strzela ją niezawodny A.Frei i to Szwajcarzy mogą się cieszyć z wygranej i z awansu do ELITY piłkarskiej sceny.Duży sukces dla tych zawodników i dla dosyć młodego trenera rodem z Bełchatowa.Strzały 7-10 dla przeciwnika.
Kolejka 36
KrecikGKS 1:2 MartiniTSW
Mecz niezwykle trudny z liderem i już graczem Elity.Przez większość meczu to ja nadaje ton grze i atakuje niestety ok.15 minuty w pole karne wpada Santos a podchacza go Senderos i sędzia dyktuje karnego i wręcza żółtą kartkę dla obrońcy Arsenalu.Pewnie wykonuje go sam poszkodowany.Nie mógł się wstrzelić żaden z moich podopiecznych do przerwy i skończyło się wynikiem z 15minuty mimo,że okazji nie brakowało min.piłka poszła po poprzeczce po strzale głową Strellera - strzały 6:3 dla mnie.Druga połówka to już nie lekka tylko wyraźna przewaga bramkę jednak zdobywam za późno ok.30 minuty Cabanas mocno i celnie z ostrego kąta.Odpowiedź jest szybka - kontra i podanie do jednego z napastników,który musiał trafić tylko do pustaka i trafił.Mimo,że bardzo chciałem nic nie wpadało..dzięki.Pozdro.Strzały 12-6 dla mnie.
Śro 14:23, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora
ArekŁKS

Posty: 236

ArekŁKS 4 - 1 Smoluch

Mecz dosc wyrównany ,strzały 10-8 dla mnie.Znów pomaga mi czerwona karta dla przeciwnika i to jeszcze w 1 poł radosny.Przy stanie 3-0 ,moj obronca którym nie sterowałem fauluje w polu karnym.Smoluch zamienia to w gola ,ale chwile pozniej ja rewanzuje sie tym samym i wiem ze juz nie oddam zwycięstwa.
Śro 23:30, 09 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 36

s-m-o-l-u-ch 0-1 mauger_ht

Mecz nawet ładny. Gola mauger zdobywa w ostatniej akcji meczu po rożnym. Wcześniej obaj mieliśmy po kilka dobrych akcji, ale dobrze bronili obaj gk, pomagały im też słupek i poprzeczka szczęśliwy. Pocieszające jest to, że nie zagram teraz Kongiem przez jakiś czas szczęśliwy.

Kakaesiak 1-3 Adam.zip

Szybko tracę bramkę. Adam.zip uzyskuje nade mną przewagę. Staram się atakować, lecz obrońcy Korei nie pozwalają mi zbliżyć sie do pola karnego. Adam.zip zdobywa jeszcze jedną bramke i do przerwy jest 0-2. Mam kilka dobrych sytuacji, niestety nie zakończyły się one zdobyciem gola.
W drugiej połowie, po błędzie Koreańskich obrońców udaje mi się zdobyć kontaktowego gola, niestety zaraz po tym, Adam.zip podwyższa na 1-3. Moje kolejne próby zdobycia gola są bezskuteczne i mecz kończy cię wynikiem 1-3.
Sob 14:26, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 37

marky_ramone 1:1 mauger_ht

Wyrównany mecz w lekkich lagach, mało dogodnych sytuacji podbramkowych, gra toczyła sie raczej w srodku pola, słaba celność podań i strzałów, sporo chaosu, wychodze na prowadzenie koło 70 min suazo bodajrze, mauger wyrównuje chwile później po akcji sam na sam carev, sprawiedliwy remis i podział punktów.

dzienks

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Sob 20:09, 12 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 20:06, 12 Kwi 2008 Zobacz profil autora

38 kolejka

Piotrek89 1-5 marky_ramone

ostatni mecz w lidze, na szczęście, wyrównane spotkanie, jednak moi gracze po stracie drugiego gola opadli z sił, stali jak kołki , a każdy strzał hondurasu zamieniany był na gole. marky często faulował, lecz sędzia nie gwizdał prawie w ogóle.

dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Nie 13:32, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:31, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

Kolejka 38/
Kakaesiak 0-3 ArekŁKS

Mecz bez historii, po beznadziejnej grze dostaje 0-3 w dupe. Nic mi nie wychodziło, od podań nie w tempo zaczynając, po fatalne strzały kończąc.
Nie 15:40, 13 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 37
Fobber 1:4 KrecikGKS
Mało co pamiętam z tego meczu.Nie mnie mi go opisywać...przypominałem o wpisaniu.W formie był Frei,który w tym meczu w ataku występował H.Yakin,który nękał bramkarza swoimi strzałami z lewej nogi.Do przerwy 1-0 po wrzutce z lewej str. i strzał z powietrza Freia.Powinno być więcej.Fobber zagrał bez chęci a mi zależało (3 pkt. w tym meczu = 3 miejsce w Pro).Mogło być więcej ale zatrzymało się na 4.Dzięki.Przewaga w strzałach duża.. wink
3 MIEJSCE W PRO ELITA CZEKA cool
Pon 7:25, 14 Kwi 2008 Zobacz profil autora

kolejka 36

mackal 1:0 fobber

Był to mecz o być albo nie być w lidze.
W strzałach 7:4 dla mojej drużyny.
1 połowa należała zdecydowanie do Mnie udokumentując to bramką strzeloną przez C. Larę(asysta Kaviedesa).
2 połowa była bardziej wyrównana.Zarówno ja jak i rywal mogliśmy stzrelić co najmniej po 1 bramce
Do samego końca było nerwowo,ale udało się.
Utrzymałem się w lidze radosny

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Śro 18:41, 16 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:40, 16 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » PRO League 2 / I Sezon Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)