Grupa A - GKS Bełchatów

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Zobacz poprzedni temat
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Post Grupa A - GKS Bełchatów

Grupa A - GKS Bełchatów -

W temacie podajemy wyniki spotkan wraz z opisami:)

Termin na rozegranie meczów fazy grupowej mija dnia 11.06.2007 o godzinie 23:59. Gracze którzy nie rozegrają minimum 2 meczów do dnia 09.06.2007 do godziny 23:59 zostaną usunięci, a ich miejsce zajmą rezerwowi.

Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Nie 16:42, 10 Cze 2007, w całości zmieniany 4 razy
Czw 14:09, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

dr_idea 2:1 mauger_ht
dr_idea 1:0 mauger_ht

Późna pora już, nie chcę mi się pisać opisu spotkań, powiem tylko tyle, były nudne jak flaki z olejem. Więcej szczęścia niż rozumu i 6 pkt inkasuje doktorek. radosny
Czw 23:24, 07 Cze 2007 Zobacz profil autora
DGS

Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 187

Skąd: z Piły ;]

Panie Namiestnik, grać trzeba radosny.
Głupio żeby namiestnika wykluczyć z turnieju.
Sob 20:22, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
Giggsy

Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 205

Post Giggsy15
Ja mogę zostać Namiestnikiem tej grupy. OK.

Pozdro

Raczej nie. Z resztą nikt jeszcze nikogo nie zmienia, a wykluczenie z funkcji gracza nie obliguje do usunięcia z pozycji namiestnika.
Sob 20:28, 09 Cze 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

DGS napisał:

Jestem dłużej na scenie i zagrałem już o kilka turniejów więcej niż Ty, więc nie martw się o moje mecze.

Posty: 243

No to teraz pozostaje mi się skupić i wygrać 2 mecze z damianem szczęśliwy zresztą moim imiennikiem radosny

Skąd: Piotrowice

No to ja już czekam na gracza z 2 miejsca...walka o wyjscie z grupy do ostaniego meczu
Nie 9:29, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
mauger_ht

Posty: 243

mauger_ht 1:0 damian

Raczej przewaga mojego przeciwnika, dużo niedokłądności z mojej strony. Na 15 minut przed koncem strzelam bramke.

Drugi mecz zaczelismy, był0 0:0, nagle mój przeciwnik gdy nie ma przerwy w grze wchodzi do menu i do formacji, mija jakies 10 minut i nie daje oznak zycia, wkoncu pisze "sekunda" mija 5 minut pisze "moment no" mija kolejne 5 minut i wychodze z gry. Zaraz sproboje sie z Nim skontaktowac i rozwiazac ta sprawe.

Edit: Napisałem info na gg damianowi i poszedłem zjeść obiad, nadal zero odezwu. To podchodzi pod ucieczke. Ile juz gram w WE jeszcze z czymś takim się nie spotkałem.

Mecz został rozegrany. Damian przeprosił za całą sytuację. Nie chcę byś hamski i zrozumiałem Go.

Damian 1:0 Mauger_ht

Nie chcę mi się za bardzo pisać o tym meczu, bo kolejny turniej kończe bardzo szybko, a wiem, że stać mnie na więcej.
Nie 14:11, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Jeszcze raz przepraszam za cała sytuację.Ja wyszedł bym dużo prędzej.Dziękuje Ci Mauger za wyrozumiałość.

________________________________
Rozgrywki grupy "A" dobiegły końca.Trzej weterani wirtualnych boisk walczyli o awans do dalszej rundy.Dr_Idea powracający po dłuższej nieobecności związanej z karą nałożoną prze PZPN.Chce udowodnić, że przerwa nie sprawiła, iż zapomniał trenerskeigo fachu.Rzeczywiście to mu się udało.Wygrał 3 z 4 meczy i awansował z pierwszego miejsca.Damian - trener, o którym większość działaczy klubów OE już zapomniała.Jednakże działacze gieksy dali mu szanse, czy słusznie?Nie zachwycił, ale i nie zawiódł.Awansował po ciężkich bojach i jak sam mówi ma aspiracje na największe trofea.Mauger_ht również doświadczony.Zagrał w miare dobrze wszystkie spotkania.Miał szanse, tym razem szczęście mu nie dopisało.Wyjątkowy pech wyeliminował z gry.
Nie 16:40, 10 Cze 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)