Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat
Eliminacje

Para 30

dzidzi - falon
WYNIKI: 0:0 i 2:2
AWANS: dzidzi

Pierwszy mecz wyrównany,ataki z obu stron.Strasznie nieskuteczni byli liderzy obu zespołów:Chinyama i Brożek.
Drugi mecz to moja pogoń za wynikiem.Falon strzela dwie bramki w krótkim odstępie.Zmieniam taktykę z 4-3-3 na 4-4-2 i strzelam bramkę do szatni w 45 minucie.Zaraz po przerwie strzelam na wyrównanie Brożkiem i do końca mimo dużo okazji z obu stron nie zmienił sie wynik.
Uff... można rzec.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 23:57, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 23:56, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
konon123

Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 95

Para 6

KAMIL_B_KNAJFELD 6 : 0 konon123

Wynik mówi sam za siebie, chociaż miałem okazje może ze dwie ale ich nie wykorzystałem. Do przerwy 3 : 0

konon123 0 : 5 KAMIL_B_KNAJFELD

W tym meczu do przerwy 0 : 0. Na początku spotkania miałem karnego którego nie wykorzystałem. Po przerwie straciłem pięć bramek i przegrałem.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej.
Wto 13:20, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 2

kaimada 2-1 Horvi
Pokaz nieskuteczności legii. Jedyne 2 bramki strzelił Tensiur Cinijama, a seryjnie pudłowali Edson, Perejro i Grze(L)ak. Dla przeciwnika w jedynej sytuacji meczu strzelił Hernan Rengifo.

Horvi 0-0 kaimada
Tu już nie grałem ultraofensywnie, ale znowu w genialnych sytuacjach pudłowali w.w. zawodnicy + Tensiur + Radović. Przeciwnik nie wykorzystał jednej sam na sam Reissem (Mucha obronił). W strzałach 14-2 dla zespołu ze stolicy.

awans:Smock25

1 mecz pod dyktando kolegi atut swojego boiska i wieksze doswaidczenie dalo mu zwyciestwo

2 mecz moje ataki od poczatku daly mi prowadzenie do przerwy prowadzilem 1-0 i mialem awans w kieszenie straszne nerwy! w drugiej polowie strzelilem na 2-0 i juz myslalem ze awans mam lecz kolega mimo asyscie 2 moich obroncow strzela ladnego gola . i sie zaczelo wszystko od nowa dogrywka i taki wynik pozostal i karne musialy byc czyli loteria i w niej mialem ja wiecej szczescia i awans wkoncu jakis sukces radosny
Wto 15:20, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 34

Prz3m4s 3-0 norek2004

Do meczu podszedłem bardzo skoncentrowany, gdyż o przeciwniku nie wiedziałem totalnie nic, a już nie raz okazywało się, że niektórzy gracze nie rozstawieni byli lepsi od rozstawionych. Pierwsze 30 minut bardzo spokojne, obie drużyny sprawdzały się, jednak w 35 minucie nastąpił przełom. Po podaniu Zająca na sytuację 1 na 1 wychodzi, jak się potem okazało, bohater tego meczu - Piotr Reiss i bez problemu pokonuje bramkarza Wisły. Pierwsza połowa nie przyniosła nam więcej emocji. Drugą połowę znowu z animuszem i od mocnego uderzenia rozpoczął Lech, bowiem po podaniu z rzutu rożnego Marcina Zająca, piłkę do bramki Wisły skierował po raz kolejny niezawodny tego dnia Reiss. Chwilę potem dzieła zniszczenia po zagraniu Rengifo dokonuje, i kompletuje hat-tricka, Piotr Reiss. Do końca meczu sytuacja się nie zmieniła, choć obie strony miały przynajmniej kilka dogodnych sytuacji. W strzałach na koniec 8-4 dla Lecha Poznań.

norek2004 0-6 Prz3m4s

Pewni siebie i posiadający sporą zaliczkę z pierwszego spotkania zawodnicy Lecha Poznań znakomicie zaczęli to spotkanie, bowiem po 15 minutach gry na tablicy widniał już wynik 3-0 (bramki: Reiss, Quinteros, Zając ; Asysty: Pitry, Reiss, Quinteros). Gdy wydawało się, że będzie to pogrom Wisły Kraków, rywale przebudzili się i zaczęli groźnie atakować, jednak brakowało precyzji i odrobiny szczęścia przy wykańczaniu akcji. Do przerwy jednak przewaga Lecha. Drugą połowę znakomicie zaczęła Wisła, która cały czas atakowała, jednak piłki ani razu nie wpadła do bramki. Pod koniec meczu znowu błysnęła ofensywa Lecha zdobywając kolejne 3 bramki (Rengifo, Tanevski, Reiss ; Asysty: Reiss, Rengifo, Pitry) i dobijając przeciwnika. W strzałach na koniec 14-11 dla Lecha.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 16:13, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:12, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

ORGANIZATOR napisał:
__________PARA 43

Krzysiuk - marcen
WYNIKI: 1-1 i 2-1
AWANS: KRZYSIUK

Bardzo ciężkie mecze, bardzo wyrównane. Mecze raczej ofensywne, z dużą liczbą strzałów. W pierwszym meczu remis. Pierwsza polowa to dominacja rywala co udowadnia jedną bramką w strzałach 11-3 dla rywala. W drugiej połowie budzę sie i atakuje. Dopiero w 81 minucie strzelam bramkę na 1-1. W strzałach 11-14 dla rywala.

W drugim meczu 10 minut mojej przewagi, później do końca połowy przeważał rywal. W II połowie daje wszystkich na atak. Przynosi skutek 1-0. Cofam wszystkich a rywal daje all off. radosny Ku mojemu zdziwieniu pierwsza akcja i juz gol po 5 dobitkach ocb? . Przeważa rywal ale udało sie wyprowadzić kontrę, wychodzę sam na sam, rywal naciska kose i Reiss upada w polu karnym. Sędzia bez wątpienia wskazuje na "wapno". Kapitan Kolejorza pewnie pakuje piłkę w siatkę i stał sie bohaterem meczu na Bułgarskiej

To nie było dobre losowanie dla Mnie.
Od razu dostałem ,,2 ligowca'' z bagażem doświadczenia.

Co tu dużo pisać,były to dwa arcyciekawe mecze,gdzie nie zabrakło walki i ciekawych akcji oraz bramek.
W pierwszym meczu u Siebie prowadziłem już 3:1,by rywal pod koniec wyrównał stan po 3.
Nie był to dobry wynik,bo w rewanżu musiałem albo wygrać albo zremisować 4:4.
Prowadziłem już 2:0,by rywal strzelił kontaktowego gola i ostatnie kilka minut były bardzo nerwowe w moim wykonaniu.

Dzięki za dwa naprawdę solidne mecze.
Z pewnością nie zasługiwałeś na to,by być nie rozstawiony.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Wto 17:32, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:32, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 14

golfik1910 - Adrian1993 0:3

Mecz pod moje dyktando, strzelam 3 bramki i do końca kontroluje sytuacje. Strzały 7-18 dla mnie.

Adrian1993 - golfik1910 2:0

Mecz podobny do poprzedniego, z tą tróżnicą, że marnuje mnóstwo sytuacji które nie potrafią wykorzystać Takesure "Nie strzele" Chinyama i Piotr Giza. Na szczęście pod koniec meczu strzelam dwie bramki i pieczętuje awans. Strzały 22:5 dla mnie.

Dzięki za mecze. szczęśliwy

Awans: Adrian1993
Wto 18:22, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 41

Marv 1 - 0 glazunio2

Ciezki mecz... 9 obroncow u rywala i ni jak nie szlo sie przez to przebic. Ja mialem 80% posiadania pilki, a rywal groznie kontrowal. Dopiero w 89 min spotkania Zganiacz przechylil szale zwyciestwa na korzysc Korony Kielce Wink

Marv 4 - 1 glazunio2

Tu juz rywal dal zawodnikow bardziej do przodu i efekt widoczny w postaci wyniku. Pewna moja gra i pewna wygrana. Kontroluje gre do przerwy 2-0 (7-0 w strzalach). Dopiero w drugiej polowie glazunio2 zaczal grac i pare minut mnie przycisnal na swojej polowie. Szybko jednak sie ogarnalem i strzelilem gola na 3-0. Pozniej po rykoszecie i dobitce zawodnika ze stolicy daje honorowe trafienie Legii, ale to nie byl koniec goli na dzis. Do srodka pola ladnie szedl Andradina i pewnie pokonal bramkarza.

AWANS: MARV

Dzieki!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Wto 18:27, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:27, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

Coyote85 1-3 Musiek07

Tragiczny mecz w moim wykonaniu przy 2:0 dla muska dostaje szanse w postaci czerwa dla "nienaturalnego" polaka. Ale to nie pomaga w obronie nadal gram tragicznie i trace 3 bramke. W koncówce gol na 3:1.

podsumowanie: Bardzo dobry mecz Muska - Totalny brak formy u mnie ( az strach grac eliminacje do ligi )

Musiek07 0-1 Coyote85

Mecz juz lepszy w moim wykonaniu, chyba się obudzilem. Duzo okazji akcji strzalów i tylko 1 bramka na celowniku ale tak to jest jak moje "international level" strzelaja obok bramki w bardzo dogodnych sytuacjach.

Radek15 1:4 kris10

W 1 meczu duzo sytuacji z obu stron .Najpierw bramke zdobywa Radek15 ale pozniej nadrabiam wynik i pozniej wychodze na prowadzenie.w 2 polowie strzelilem jeszcze 1 bramke.Radek15 mial swietne okazje w koncowce lecz ich nie wykorzystal.2 mecz to praktycznie moja dominacja.Najpierw po szczesliwym strzale Cwielonga od slupka prowadze 1:0.Chwile pozniej Dudu sam na sam lobuje bramkarza i jest 2:0 do przerwy.W drugiej czesci radek oddaje swoj pierwszy i ostatni strzal zakonczony bramka przez Pawla Brozka.Jednak pozniej tylko ja atakuje i po golach Niedzielana oraz Dudu wygrywam to spotkanie 4:1 i awansuje dalej.

strzały 11-7

Oba mecze były podobne, lekka moja przewaga i czasami katastrofalna skuteczność. Rywal także miał swoje akcje, jednak nie przebierał on w środkach w rozgrywaniu piłki; długa piła na Brożka i gramy, co przy moich wysokich obrońcach nie było bardzo skuteczne, jednak 2 razy straciłem tak bramki. W drugim meczy wszystkie (moje) gole po wrzutkach.

AWANS: Adam.zip

Bez niespodzianki. W pierwszym meczu od samego początku zacząłem manewrować pod polem karnym rywala. Piłka nie znalazła drogi do bramki z coraz to lepszych sytuacji. Dopiero pod koniec pierwszej połowy pokonuje rywala a minute później strzelam drugiego gola z lobika Wink. Po wznowieniu gry obraz gry zbytnio się nie zmienił, dodałem trzecią bramkę (wypracowanie czystej główki) i rewanż miał być formalnością....
W drugim meczu grałem nieco nonszalancko... Byłem pewny swojej przewagi nad rywalem.
Oponent miał swoje sytuację, zapamiętałem akcje gdy to z około 30 sekund piłka w przypadkowy sposób wirowała w moim polu karnym zdzier. Niebawem postanowiłem postawić kropkę nad "i", strzelam pierwszą bramkę... Przeciwnik zdołał strzelić honorową bramkę, niestety dla rywala zdobyłem kolejnego gola, tudzież w tym meczu mógł paść każdy wynik, na co wskazuje statystyka strzałów 14-14 Wink.

Ostatnio zmieniony przez Adam.zip dnia Wto 19:25, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:24, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 20

Inko 1:0 scoot89

Mecz w miare wyrównany. Rywal od poczatku do konca grał 5-3-2B + ciągłe wykopywanie piłki []. Ciężko było mi się przebić przez blok defensywny rywala. Na szczęście na początku II polowy obronca Amici popełnia błąd i Niedzielan wykorzystuje sytuacje sam na sam z bramkarzem.

scoot89 0:0 Inko

Tutaj ponownie mecz bardzo wyrównany. Mi brakowało skuteczności, rywalowi sytuacji.

bartosz23 3-2 Piotrek89

Wyrównane mecze, sporo sytuacji zmarnowanych, w obu meczach musiałem gonić wynik. Sorry za tak krótki opis , ale nie mam za bardzo czasu.

RonaldoVIP 0 - 2 Bart0o0sh

Tutaj jeszcze wiecej lagow ( ale bez lostow ) w drugiej polowie lepsze warunki do grania i strzelam tylko 2 bramki ( moglobyc wiecej )

Dzieki radosny

AWANS: Bart0o0sh

Ostatnio zmieniony przez Bart0o0sh dnia Wto 20:22, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:21, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

para 17

marky_ramone 4:1 memlok
marky_ramone 1:2 memlok

awans: marky_ramone

Pierwsze mecze na poważnie od ponad 4 miesięcy, w tym czasie nie grałem praktycznie nic, i nie spodziewałem sie awansu, ale o dziwo się udało. pierwszy mecz to moja spora przewaga i zasłuzone zwycięstwo, kontrolowałem wynik, drugie spotkanie juz inne, zagrałem słabiej, choć zmarnowałem też pare okazji, rywal ustzrelił dwie brameczki i grał w przewadze przez 1/3 meczu, ale losów dwumeczu nie zdołał juz odwrócić.

50ml 3:2 gonzo09

Mecze bardzo wyrównane, trzymające w niepewności do samego końca.
W pierwszym meczu na samym poczatku padaja 2 bramki juest 1:1 puzniej gra nie przynosial bramek wszystko rozstrzygło sie w drugiej polowie meczu gdy to 50ml strzela w ostatniej minucie bramke na 3:2 i wygraywa t ospotkanie.

gonzo09 2:1 50ml

Drugi mecz rozpoczal sie od prowadzenia 50ml 1:0 ale zdołalem doprowadzic do remisu. Druda polowa meczu przeplatała sie atakami z obydwu stron i tak to w 80 minucie meczu doprowadzam do stanu 2:1 i dokonca nie oddaje zwyciestwa.

AWANS:gonzo09

Ostatnio zmieniony przez gonzo09 dnia Wto 22:38, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:36, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 5

Rooney99 - memp

Wisła Kraków 4:1 Ruch Chorzów
Wszystko szło dobrze. W 45min strzelam bramkę do szatni i myślę sobie, jest ok. Po 3min drugiej połowy jest 2:1 dla Rooneya.... moja obrona jakby zniknęła. Ale nie łamie się, 2:1 na wyjeździe to niezły wynik. Sporo niewykorzystanych sytuacji... no nie chciało wpaść. Rywal z rzadka kontratakował... Po jednej z kontr wątpliwy karny i czerwona dla bramkarza... z karnego 3:1 i juz sie robiło nieciekawie. Moja lekka przewaga... 90min i kontra i 4:1...

Ruch Chorzów 1:1 Wisła Kraków
Grałem bez wiary w awans. Cisnąłem niby, otworzyłem się, ale skutecznosc zawiodła. Kontra Wiślaków i 1:0. W drugiej połowie strzelam na remis, ale to wszystko na co mnie było stać.

Kompromitacja totalna. Swoją drogą jak na 5 postów i żadnego meczu w ranku, koleś grał nadwyraz dobrze. Irytowało mnie tylko ciągłe wybijanie, ale każdy ma inny styl.

Awans: Rooney99
Wto 23:01, 07 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)