Eliminacje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat
Eliminacje

Post Eliminacje
__________

_____________

-Gramy mecz i rewanż bez włączonej dogrywki i rzutów karnych.

- Ważne jest kto jest gospodarzem, a kto gościem, gdyż przy równym bilansie bramkowym po dwumeczu bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie.

- O awansie decyduje suma bramek zdobytych w dwumeczu, np. wyniki A vs B 0-1 i B vs A 1-2 premiują gracza A, C vs D 1-0 i D vs C 1-0 zobowiązują graczy do rozegrania trzeciego meczu z włączoną dogrywką i karnymi rozgrywanego bez uwzględniania goli zdobytych na wyjeździe tj mecz na neutralnym obiekcie.

AWANS: sebo2109

Czas na rozegranie Eliminacji mija 8 Października (Środa) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 22:10, 08 Paź 2008, w całości zmieniany 11 razy
Pon 19:59, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
miler

Dołączył: 19 Cze 2008
Posty: 982

PARA 37

Grzehu92 1-1 miler

Przeważam, ale nie przez cały mecz, chociaż w strzałach duża moja przewaga. Strzelam gola w loss time pierwszej połowy, tracę na mega farcie, po trzech dobitkach jednego strzału, żal..

miler 0-1 Grzehu92

Bramka w ostatniej sekundzie meczu, dodam tylko, że załamałem się, przeważam cały mecz, po prostu cały mecz, Grzehu oddaje jeden strzał i to w dodatku z wolnego, bramka po rzucie rożnym po mega zamieszaniu i szczurku jednego z piłkarzy Groclinu. To była 90 minuta meczu, a dopiero drugi (i ostatni) strzał Grzeha92, ja oddałem 8. Jak tu się nie załamać?

Ostatnio zmieniony przez miler dnia Pon 20:59, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:09, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 31

Pietri-Ben_Ass 1:1 , 4:1

Oba mecze pod moją przewagą gromie rywala strzałami ale po głupich błędach trace bramki.W obu meczach przegrywałem ale rywal później chcial bronić wyników co mu się nie udalo i tracił bramki.Większość bramek to sytuacje sam na sam ,ponieważ bramkarz przeciwnika dobrze się spisywał i nie umiałem go pokonać.Dzięki za mecze
Pon 20:10, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 9

...Koshaolin... (Wisła Kraków) 4-0 (Lech Poznań) seba21990

W pierwszej połowie rywal większość akcji zaczynał wykopem z własnej połowy. Udaje mi się zdobyć bramkę dopiero w 37 minucie. W 44 minucie nastąpił lost i dlatego nie znam statystki strzałów. W drugiej połowie wyraźna moja przewaga. W tej połowie udaje mi się dołożyć 3 bramki i wygrać 4-0. Strzały w drugiej połowie 14-0.

seba21990 (Lech Poznań) 0-1 (Wisła Kraków) ...Koshaolin...

Tutaj już słabszy mecz w moim wykonaniu. Do połowy remis. Strzały 3-0 na moją korzyść. W ostatniej minucie meczu zdobywam zwycięską bramkę. Strzały 8-5 na moją korzyść.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pon 20:12, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:11, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

PARA 22

gAc 2:1 FanKolejorza
Mecz dosc wyrównany mało akcji z jednej i drugiej strony pierwszy strzelam bramke po wrzutce i strzale z głowy. Pozniej Fan wyrównuje po skaldnej akcji. W koncowce meczu ladne podanie w polu strzal z pierwszej słupek i dobitka.

gAc 2:0 FanKolejorza
Tu juz czesciej bylem przy pilce ładna akcja wychodze sam na sam i mamy 1:0 pozniej lost i w drugiej czesci meczu po ladnej akci podwyzszam na 2:0 .

AWANS gAc

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Pon 20:12, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:12, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 11

Minio- andrzej xx
1 mecz u siebie 0-1 (8-5)
Rywal od początku gra niesamowicie 1 bramkarz 9 obońców i jakiś pustelnik, który raz ubił głową i przegrałem... Normalnie byłem w szoku!

2 mecz na wyjeździe: 3:1 (17-3)
Rywal gra tak samo przez długo. Ja od początku chce straty odrobić ale, któryś z 9 mnie stopuje do tego widze, że rywal z tych co daje sie ustawić partnerą i bramkarz przetrzymuje piłkę ale tylko raz! Gola dzięki któremu wracam do gry zdobył Paweł Brożek. Potem drugi gol noi trzeci, potem kontakt.
Współczuję każdemu takiego rywala, który nie prowadzi otwartej gry tylko zamyka się bardzo nudne mecze... Cel uzyskany bo wywalczyłem Awans. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Pon 22:19, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 20:46, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
Aligi19

Dołączył: 13 Wrz 2008
Posty: 92

Skąd: Bielsko-Biala

Post Para 46
ALigi19 ( Wisla Krakow ) Cybuch ( Wisła Kraków )

Mecz tylko pod moje dyktando... Szybko obejmuje prowadzenie . Kolejne bramki nie byle raczej trudnoscia. mecz konczy sie wynikiem 4-1 Dla mnie.

Cybuch ( Wisła Kraków ) Aligi19 ( Wisła Kraków )

Cybuch strzela szybko bramke i mam lekkie nerwy. Szybko jednak wyrownuje. Nastepnie czerona dla Clebera z druzyny Cybucha i mecz oddaje Cybuch walkowerem ;] wiec 3-0 dla mnie ;]

Wiec Wynik starcia to 7-1 Dla mnie

AWANS : ALIGI19

Ostatnio zmieniony przez Aligi19 dnia Wto 10:21, 07 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 20:55, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 18

michal697 3:1 LGZuczek
LGZuczek 4:2 michal697

I tak to jedyne w stawce Zagłębie Sosnowiec gra dalej! Kibice, dziennikarze nadal przecierają oczy ze zdumienia, że małe, prawie nikomu nieznane Zagłębie rodem z Sosnowca przechodzi do kolejnej rundy po jakże ciężki, ale zwycięskich meczach ;>
Rywal tego dnia był po prostu za slaby ;] (nie bierz do siebie)

(GRO) Lucky 0:1 Pajujo (WIS)

W pierwszym meczu wynik ustawia sędzia, dając Lucky'emu czerwoną kartkę za nic. Gola na 1:0 strzelam w 87min. Przeciwnik myślał, że gramy tylko jeden mecz i odpuścił końcówkę, a ja strzeliłem 2. gola. W kolejnym spotkaniu A. Niedzielan po podaniu R. Boguskiego strzela bramkę zza szesnastki na 1:0, mierzonym strzałem w okienko bramki S. Przyrowskiego. To wydarzenie podłamało graczy z Grodziska, którzy, aby myśleć o awansie musieli strzelić cztery bramki. Lecz, rezultat po bardzo nudnym meczu nie uległ zmianie.

Pon 21:24, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 24

soniak 3:2 Maxio

Maxio 0:5 soniak

W pierwszym meczu troche zlekceważyłem przeciwnika. Dlatego było troche nerwowości. W drugim meczu zagrałem tak jak zagrać powinienem w pierwszym meczu. Przeciwnik nic nie miał do powiedzenia.

awans= sebo2109

Oba mecze były dość wyrównane i podobne do siebie, trzelałem bramki przeważnie z kontrataków.
Mecz bez żadnych chamskich zachowań i faulów.
Dzięki za mecz wink

Ostatnio zmieniony przez sebo2109 dnia Pon 21:37, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:36, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora

Post Re: Eliminacje

Rafal6217 6-2 Robbie Keane
WYNIKI: 2:0 i 4:2

Pierwszy mecz z lekkim wskazaniem na mnie zwycięstwo dali mi Reiss i Rengifo. Natomiast w drugim przegrywałem już 0-2 do 60min gdzieś, potem dośrodkowuje Reissik z rożnego i jakiś neptyk trafia głową do siatki, zrobiło się miło szczęśliwy bo gol na wyjeździe oznaczał że mogę jeszcze 1 stracić, ale jak się człowiek postara to i bramki wpadają, zaraz trafiam na 2-2 a potem dokładam jeszcze trafienia, do bramki na stan 1-2 nie miałem chyba żadnej okazji. Zasłużony awans mim wszystko, ale rywal postawił wysoko poprzeczkę, dzięki.

Yayeti-Cobeer 1-0

Pierwsze mecze które gram w turze officjalnym z ziombalem ze zlotu. Mecz stał na niskim poziomie. Cobeerowi i mi nic nie wychodziło. Co tu dużo mówić jak nie poprawie gry to w 2 rundzie czeka mnie srogie lanie.

Powodzenia Cobeer w dalszych turach. Mam nadzieje że nie długo znowu sie spotkamy przy piwku szczęśliwy .

rosja (wisła k.) - LukasMKS (wisła k.) I mecz 3:2, II mecz 1:0

Pierwszy mecz zdecydowanie pod dyktando rosji, drugi zaś wyrównany.

Ostatnio zmieniony przez LukasMKS dnia Pon 22:30, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
wasiak

Skąd: MMz

PARA 13

wasiak 1-1 Konrado176

W strzałach mialem spora przewage (16-4). Jednak pierwsza bramke zdobywam dopiero pod koniec meczu, a chwile pozniej Konrado wyrownuje i tak konczy sie mecz na własnym boisku..

Konrado176 1-6 wasiak

Na szczescie w tym meczu skutecznosc moich napastnikow byla o niebo lepsza. Szybko strzelam kilka bramek, a pozniej juz tylko spokojna gra. Konrado obudzil sie w drugiej polowce spotkania i na prawde zagrał dobra partie... szkoda, ze tak pozno...

Pon 22:31, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

PARA 10

Remek - Karczy 5:0
16-8 w strzałach dla mnie, całkowita dominacja piłkarzy Legii. Korzym zdobywa 4 gole :O

Karczy - Remek 0:2
Tu już rywal więcej szczęścia, po 13 min 2:0 i tak się utrzymało do końca.
Dzięki bardzo
Pon 22:32, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
ksc11

Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 5

Skąd: Leńcze

pierwsze kilka minut naleza do lecha ale po dwoch szybkich kontrach to legia obejmuje prowadzenie 2-0. Pozniej optyczna przewage posiadal lech co udokumentowal strzeleniem kontaktowej bramki. na kilkanascie minut przed zakonczeniem spotkania lech doprowadzil do remisu. 2-2

W drugim meczu znow jako pierwszy objalem prowadzenie po pieknym strzale Rogera, pozniej do glosu doszedl lech i dlugo nie udalo sie mu sforsowac dobrze grajacej mojej obrony, legia upatrywala swoje szanse w szybkich kontrach.Lecha doprowadzil do remisu a w 30 minucie drugiej polowy strzelil bramke dajaca im awans ale ladna akcja legi juz w doliczonym czasie gry i bramka korzyma dala kolejny remis 2-2
Pon 22:36, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
rezerwa!

Posty: 600

Skąd: Czernikowo

para nr 8

tom80kce - rezerwa! 1:2 (1:1)

Spotkanie zaczyna sie od rozgrywania pilki w srodku po 15 min rozgrzewki zaczynam przewazac, ale sytuacji specjalnie groznych nikt nie mial do 30 min kiedy to po swietnym moim rozegraniu Niedzielan trafia z bliska. Nestepnie mialem dobra okazje lecz nic z tego a ze nie wykorzystane sytuacje sie mszcza to rywal doprowadza do wyrownania. Druga polowka to juz moja lekka przewaga ale nic z tego nie wynikalo szczegolnie po 70 min mialem grozne strzaly no i w 80 strzela Brozek pieknym strzalem przy slupku z daleka trafiam. W strzalach 9:6 dla mnie.

rezerwa! - tom80kce 2:0(1:0)

W tym meczu wyrazna moja przewaga na poczatku mialem swietne 2 okazje lecz dopiero za 3 razem w 15 min strzalam. Nastepnie sporo zmarnowanych okaazji w pierwszej jak i w drugiej polowce dopiero w 80 min Kosa ustala wynik, po tej akcji powinnienem cos dolozyc no ale ta moja skutecznosc... W strzalach 18:3 dla mnie

s-m-o-l-u-ch 0 - 1 Mutd

Mecz w na średnim poziomie. Rywal oddał więcej strzałów, jednak dużo z nich było bardzo niecelnych. Paulista, po rzucie rożnym umieszcza piłke w siatce i goście notują jakże ważne zwycięstwo na obcym terenie.

2.mecz:

Mutd 2 - 0 s-m-o-l-u-ch

U siebie grałem już pewniej, w obronie nie popełniałem rażących błedów i w dwumeczu udało się zachować czyste konto, a rywal musiał wyjechać z Reymonta bez punktów, bez bramek i bez awansu do dalszej fazy rozgrywek Pucharu Polski. Dzięki i powodzenia na scenie.

Ostatnio zmieniony przez Mutd dnia Pon 23:35, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz

pizmak 1-0 guciu2

Mimo dużej przewagi udaje mi się tylko raz pokonać bramkarza Kolejorza. Przeciwnik ustawił się na grę z kontry i próbował nielicznie atakować moją bramkę

guciu2 1-5 pizmak

W tym spotkaniu niespodziewanie na prowadzenie wychodzi rywal mimo moich dobrych okazji do strzelenia bramki. Szybko więc pozbierałem się do kupy i zdołałem wybić rywali zwycięstwo w tej rywalizacji.

Ogólnie rywal w 2 meczach oddał tylko 7 strzałów radosny

Dzięki i powodzenia życzę w następnych turniejach radosny

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Pon 23:36, 06 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:35, 06 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)