Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat

Piero - Krzysiuk 2-0

W 5 minucie trace gola z rzutu wolnego. Piłka odbija sie od obrońcy i kompletnie myli Jana Muchę. W II połowie trace głupiego gola, obrońca zamiast wybić piłkę, prowadzi ją i rywal bez wahania umieszcza piłkę w bramce. Miałem sytuacje ale nie potrafiłem ich wykorzystać.

Krzysiuk - Piero 3-0

Mecz Chyniamy. W 35 minucie, dosłownie wchodzi z piłką do bramki po rzucie rożnym. W 43 minucie po raz drugi pokonuje bramkarza rywala. Tym razem na raty. Ale jest 2-0 straty odrobione. W strzałach 5-4 dla Ległej. W 40 minucie II połowy udało sie strzelić 3 gola. I awans stołecznej drużyny stał sie faktem.

Skąd: wuwua

haha nie bylo to mile to bylo prawdziwe, no co mam poradzic jak nie powiedziec prawdy...
szczescie ci dopisalo bo w bramce stal boguslaw pipa, ktory puscil 3 bramki na 4 strzaly:)

jak widzialem 1 mecz starales sie cos grac, drugi wybicia na pale - a na takie zagrania jestem uczulony, bo tak graja florki ... zatem sam wystawiasz sobie swiadectwo

strzaly 13-5 i 8-7 dla mnie, tyle ze moi zawodnicy chyba sa uczuleni na muche, bo bombardowali go jakby im rodzine zamordowal:)

nie znam takiego klubu jak legla ty wielki poznaniaku - na takich jak ty szkoda czasu, bo w glowie pustka, zycze aby twoj avatarek znalazl sie w twoich 4 literach.. ciekawe czy bedziesz wtedy tak szczesliwy jak on?

Przepraszam, że ośmieliłem sie, ciebie pokonać, wielki warszawiaku hołd. Ty wybijałeś więcej piłek ode mnie ale to się wytnie. PS Głodnemu chleb na myśli lool
edit by Krzysiuk
--> --> glodny glodnemu wypomni:>

czizasss... nic nie kumasz, a tak apropo nie mialbym nic przeciwko gdyby w sobote padl wynik 3-2 dla Legii:> w koncu graja z Lks...heya banana!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 16:26, 15 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

gAc 2-1 Prz3m4s

Mecze rozgrywane od razu po 1/16 i nie pamietam zbytnio ale w strzalach bylo 13-3 dla mnie. Strzelam na 2-1 w końcówce meczu

AWANS:dzidzi

Pierwszy mecz zdominowany przez lagi.Dużo walki ,strzelam bramkę w pierwszej połowie Robakiem z główki.Pózniej Pajujo miał swoje szanse które nie wykorzystał m.in sam na sam z bramkarzem.

Drugi mecz to również wyrównany mecz lecz byłem skuteczniejszy.Warunki do gry były już troszke lepsze.Strzelam bramke do szatni.Następnie Pajujo wbija bramkę w 55 minucie.
Powoli coś mi szło i strzeliłem dwie bramki dające mi awans.
W strzałach 7:7

Dzięki za gre i powo w następnych turach:)

Śro 22:59, 15 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA: 2

...Koshaolin... 2-1 Inko

Pamiętam iż zdobywam bramkę tuż przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę. Strzały na koniec połowy: 4-1 na moją korzyść. Na początku drugiej połowy rywal doprowadza do remisu. W bodajże 75 minucie wychodzę na prowadzenie 2-1. Strzały na koniec meczu: 8-4 na moją korzyść.

Inko 1-4 ...Koshaolin...

Spotkanie grane na 2 raty dlatego nie znam statystyki strzałów. Na początku spotkania wchodzę na prowadzenie. Następnie rywal doprowadza do remisu lecz chwilę później wychodzę znowu na prowadzenie. Po tej sytuacji rywal ustawia bardziej ofensywne ustawienie oraz zaczyna częściej faulować. W dalszej części meczu ja dokładam 2 bramki, a rywal dostaje 2 czerwone kartki. Wynik końcowy to 4-1 na moją korzyść.

AWANS: ...Koshaolin...

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Czw 15:23, 16 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 15:22, 16 Paź 2008 Zobacz profil autora

rezerwa! - dzidzi
WYNIKI: 1:2,1:1
AWANS: dzidzi

Pierwszy mecz wyrównany.Prowadze już 2:0 gdy w 89 minucie bramka kuriozalna.
Wybijam piłke,odbija sie od obroncy mojego i trafia do napastnika zagłebia.

Drugi mecz to mój mega fart.Strzelam znów pierwszy bramkę,następnie rezerwa! stawia wszystko na jedną kartę,no i starczyło na jedną bramkę.
Cierzniak wyjmował jak w transie.

Czw 20:50, 16 Paź 2008 Zobacz profil autora

Pietri - Krzysiuk 1-1

Bardzo wyrównany mecz. W 3 minucie strzelam gola. Rywal nie pozostaje mi dłużny i doprowadza do remisu w 4 minucie radosny. Później w 40 minucie udało mi sie tak wymanewrować ze grałem w przewadze 2 zawodników. Niestety w 70 ja trace jednego zawodnika i gra sie znowu wyrównała. Niestety nie udało mi sie wykorzystać sytuacji i remis 1-1.

Krzysiuk - Pietri 0-2

Nasz drugi mecze też wyrównany. W 30 minucie rywal prowadzi 1-0. Mam pare okazji ale rywal dobija mnie 2 bramką. Byłem już bez szans wink

Dzięki za mecz, powo dalej radosny
Pią 6:33, 17 Paź 2008 Zobacz profil autora

1/4

Adrian1993 - gAc 2:2

Zagrałem słaby mecz, rywal mimo słabszej ekipy bardzo dobrze sobie radził, rywal szybko zdobywa gola na 0:1 jednak w końcówce zdobywam dwie bramki, a rywal odpowiada jedną i jest remis.

gAc - Adrian1993 1:3

Mecz bardzo wyrównany. W 24 minucie zdobywam gola po rzucie rożnym. Rywal wyrównuje. Około 60 minuty Paweł Brożek strzela gola obok bramkarza. W 87 minucie pieczętuję awans do 1/2 za sprawą ładnej bramki Niedzielana (później wstawie Wink ) Widoczna w obu meczach była różnica ekip.

Thx

Awans: Adrian1993

Mój największy sukces na WEOL szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pią 18:10, 17 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:10, 17 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

eh wisła to nie zagłębię myśle ze wynik mógłby być różny gdyby nie ta różnica prawie 2x wiecej powo dalej i tak sie ciesze ze zagłębiem tak daleko doszedlem pozdro
Pią 18:40, 17 Paź 2008 Zobacz profil autora

1/2

Pietri - Adrian1993 2:2

Od początku atakuje Pietri, strzelając dwie bramki bardzo szybko. Po przerwie odradzam się jak feniks z popiołów, Zieńczuk gra kapitalnie strzelając dwie bramki. Po tych dwóch golach mam szansę na trzeciego jednak w dwóch okazjach kapitalnie broni Przyrowski. Strzały 11:9.

Adrian1993 - Pietri 2:1

Nie potrzebnie chciałem bronić wynik z poprzedniego meczu co mogło się skończyć bramką. Jednak w ok. 30 minucie meczu dośrodkowanie Kosowskiego na bramkę zamienia Niedzielan! Do przerwy już nic się nie dzieje. W 50 minucie faulowany w polu karnym jest Brożek, a czerwoną kartkę dostaje Jodłowiec. Zieńczuk niestety marnuje rzut karny. Rywal stawia wszystkich na atak, co kończy się golem po trzeciej dobitce. Zrobiło się niepotrzebnie nerwowo, ale już 4 minuty później gola na 2:1 zdobywa Brożek. Do końca ogromna nerwówka, staram się grać na kontry, z czego jedna mi wychodzi, lecz Niedzielan uderza w bramkarza. W loss time rywal świetnie zgubił moją obronę zagrał do Sikory, ten wyszedł sam na sam, jednak jakimś cudem strzelił obok bramki. Strzały 11:12 dla Pietriego.

Finał szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Sob 11:32, 18 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 11:31, 18 Paź 2008 Zobacz profil autora

1/2

dzidzi 1-2 ...Koshaolin...

Bardzo dobrze ułożyło się dla mnie spotkanie ponieważ już w 6 minucie strzelam bramkę. Następnie rywal w 12 minucie trafia w słupek. W 20 minucie jest OSS i musimy dograć spotkanie na innym serwie. W 38 minucie rywal po raz kolejny trafia w słupek. W 52 minucie udaje mi się zdobyć 2 bramkę. W 80 minucie otrzymuje czerwoną kartkę, a rywal wykorzystuje moją grę w 10 i strzela bramkę kontaktową w 86 minucie. Strzałów na koniec spotkania nie znam ponieważ mecz był rozgrywany na raty.

...Koshaolin... 2-2 dzidzi

W 28 minucie Garguła strzela bramkę na 1-0. Tuż przed przerwą dzidzi doprowadza do wyrównania po ładnym strzale za pola karnego. Strzały do połowy 4-4. W 46 minucie dzidzi trochę głupio fauluje w środku boiska i dostaje za to czerwoną kartkę. W bodajże 60 minucie strzelam bramkę po prezencie rywala. W 75 minucie Robak strzałem głową doprowadza do remisu. W ostatnim kwadransie było klika bardzo dobrych sytuacji lecz wynik nie uległ zmianie. Strzały na koniec meczu 10-7 na moją korzyść.

Trzeba przyznać, że w tych spotkaniach miałem dużo szczęścia i dlatego awansowałem dalej.

Sob 15:41, 18 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)