Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa
__________

______

-Gramy mecz i rewanż bez włączonej dogrywki i rzutów karnych.

- Ważne jest kto jest gospodarzem, a kto gościem, gdyż przy równym bilansie bramkowym po dwumeczu bramki zdobyte na wyjeździe liczą się podwójnie.

- O awansie decyduje suma bramek zdobytych w dwumeczu, np. wyniki A vs B 0-1 i B vs A 1-2 premiują gracza A, C vs D 1-0 i D vs C 1-0 zobowiązują graczy do rozegrania trzeciego meczu z włączoną dogrywką i karnymi rozgrywanego bez uwzględniania goli zdobytych na wyjeździe tj mecz na neutralnym obiekcie.

AWANS: Adrian1993

Czas na rozegranie 1/16 Finału mija 13 Października (Poniedziałek) o godzinie 23.59!

WYNIKI: 1:1 | 0:1

Czas na rozegranie 1/8 Finału mija 15 Października (Środa) o godzinie 23.59!

WYNIKI: 2:2 | 1:3

Czas na rozegranie 1/4 Finału mija 17 Października (Piątek) o godzinie 23.59!

dzidzi - ...Koshaolin...
WYNIKI: 1:2 | 2:2

Pietri - Adrian1993
WYNIKI: 2:2 | 1:2

Czas na rozegranie 1/2 Finału mija 19 Października (Niedziela) o godzinie 23.59!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 16:19, 18 Paź 2008, w całości zmieniany 25 razy

piero 3-2 pizmak

Z tego co siędobrze orientuję to ten kto zajmuje 1 miejsce w grupie MA PRZYWILEJ gry pierwszego meczu na wyjeździe a nie jakieś losowanie. Niestety po pierwszym meczu postawiłem wszystko na atak w celu odrobienia strat z pierwszego meczu i rywal doskonale mnie wypunktował (ah ta czerwona strzałka u bramkarza i co strzał to gol)

Pozdrawiam tego kto robi losowanie w celu gry pierwszego meczu na wyjeździe/u siebie radosny

Ostatnio zmieniony przez pizmak dnia Nie 1:58, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy

1 mecz 1-2

Mecz sie zaczyna dla mnie wprost swietnie, mianowicie szybko trace bramk, znow bajeczny bramkarz bodzio w daje o sobie znaki zycia. Pozniej rywal mnie troche gniecie, ale dobrze sie ustawiam lub wychodze boguslawem i niebezpieczenstwa pod moja bramka nie ma. Strzelam na remis i jestem zadowolony a potem po ladnej CA madej daje mi cenne zwyciestwo.

2 mecz 2-3

Wiekszy relax przed 2 meczem... objawia sie u mnie szybkim strzeleniem 3 bramek i wiem ze awans mam w kieszeni. Smiszne jest bo role " bodzio w" zajal krzystof k niejaki recznik:) Limit pecha wykorzystalem w fazie grupowej i o to cho cho:> Pozniej trace 2 bramki gdy wchodzi sapela = swietne statystki 0 obronionych strzalow:) Reasumujac mecze na remis + dla mnie jedynie za jakosc strzalow.

do pizmaka: zamiast na plakaniu i pieknym powiekszenim trzcionki wzraz kolorem, opisz mecze ktore rozegrales:) albo zwroc na co innego uwage, po prostu mial wygrac lepszy

Piero to jest herb ŁKS Łomży.
Ale to tylko taka moja uwaga Wink
Edit by dzidzi

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Nie 2:10, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 3 razy

Pajujo 7:0 yayeti

1. Obejmuję dwubramkowe prowadzenie, na co yayeti odpowiada tylko jedną bramką po moim błędzie w obronie. Ten wynik daję mi dobrą pozycję wyjściową w rewanżu.

2. Szybko strzelam 2 bramki co podłamuję rywala. Odpuszcza mecz i licznik zatrzymuję się na liczbie 7.

NIEBIESCY w 1/8 Pucharu Polski!

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Nie 10:38, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 10:28, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

PARA 14

Piotrek89 0-3 Prz3m4s

Jeszcze przed spotkaniem żałowałem, że wywalczyłem 1. miejsce w grupie, bo trafić na tak dobrego i doświadczonego przeciwnika, z którym grałem już nie raz i zawsze przegrywałem, nie wróżyło niczego dobrego. Jednak wszystkie wątpliwości zniwelowało wirtualne boisko. W 15 minucie wychodzę na prowadzenie, po bramce Fabusza, następnie szybko dobijam przeciwnika, zdobywając 5 minut później kolejną bramkę. W końcówce dostrzelam 3 gola i ustalam wynik spotkania. Z obu stron było jeszcze sporo dobrych okazji, ale albo brakowało precyzji przy wykończeniu, albo ze świetniej strony pokazywali się bramkarze. W strzałach na koniec 12-5 dla mnie.

Prz3m4s 5-0 Piotrek89

Tym razem do przerwy utrzymywał się wynik 0-0, za to w drugiej połowie udało mi się strzelić rywalowi aż 5 bramek, i w ten sposób wyeliminować bardzo dobrego rywala, który jednak w tych meczach grał chyba wyjątkowo słabo. W strzałach na koniec 15-6 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 11:04, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:03, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

Para 13

gAc 1- 0w45iu

Mecz wyrównany z lekka moja przewaga , strzelam ładna bramke zza pola w same okienko.

gAc 5-3 w45iu

Mecz kuriozalnych bramek śmiechy z jednej jak i z drugiej strony:)
Udało sie zdobyc 2 bramki wiecej i wygrac mecz.

AWANS gAc

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Nie 11:23, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 11:21, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

dzidzi 1- 2Damian232

Pierwszy mecz pod moje dyktando.Ataki moje z kontratakami Damiana.Miałem wyborne sytaucje,na pustą z 5 metrów niecelnie.Strzelam ładną bramkę Gajtkowskim z główki w 60 minucie.Rywal zmienia Kmiecika na środek,dwie wrzutki i dwa gole ocb? Wkurzyłem sie masakrycznie.Pod końcówke znów miałem sytuacje ale znowu nieskutecznosc.

Damian232 0-2 dzidzi

Drugi mecz również pod moje dyktando.Wiedziałem że musze strzelic dwie bramki aby awansowac.Więc ustawiłem zespół ofensywnie 4-3-3.Już w 30 sekundzie powinno byc 1:0 dla mnie.Kowalczyk uciekł obroncom i w sytaucji sam na sam nie trafia w bramke.Pomyślałem gorzej już nie może byc.Atakuje ,atakuje i nadchodzi 30 minuta która daje mi nadzieje.Tym razem Robak nie dał szans i strzela po ładnym strzale o słupek,poturlaniu sie po linii ale jakoś wpadło Wink
Od początku drugiej połowy frontowe ataki dały efekt.
Andradina strzela bramkę na wagę awansu.Rywal grał na wrzutki,czesto miałem problemy.Ale dotrwałem Wink

Podsumując mecze moim skromnym zdaniem miałem przewage optyczną ,lecz skutecznośc była tragiczna.

Dzięki za mecze Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 11:31, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:30, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para: 5

vitoss 1-2 ...Koshaolin...

W pierwszym jak i drugim spotkaniu gra mi chodziła bardzo wolno. Nie wiem czym to było spowodowane lecz grało mi się niezbyt komfortowo. W pierwszej poowie było kilka bardzo dobrych okazji z obu stron lecz nie padła żadna bramka ponieważ dobrze spisywali się bramkarze. Wydaje mi się iż to ja przeważałem, a rywal wyprowadzał tylko kontry. Strzały 8-3 na moją korzyść. W 60 minucie strzelam bramkę po dość kuriozalnej interwencji bramkarza ponieważ strzał leciał w sam środek bramki. Chwilę później wychodzę na 2 bramkowe prowadzenie. W 85 minucie bodajże Sikora strzela z ostrego kąta i mamy 2-1. Strzały na koniec meczu: 19-10 na moją korzyść. Mimo iż gra zamulała to w meczu było sporo bardzo ładnych akcji.

...Koshaolin... 3-0 vitoss

W tym spotkaniu rywal bardzo szybko chciał odrobić stratę z pierwszego spotkania i już w 9 minucie miał bardzo dobrą sytuacje do strzelenia bramki lecz strzelił tylko w słupek. W 27 minucie wychodzę na prowadzenie po strzele któregoś z napastników w słupek po czym odbija się piłka od pleców bramkarza i mamy bramkę. Strzały do połowy: 5-4 na moją korzyść. W 60 minucie strzela bramkę Costly, który pierwszy strzał oddał wślizgiem w bramkarza lecz później z dobitką na pustą bramkę już nie miał żadnego problemu. W bodajże 80 minucie strzelam kapitalną bramkę lobem z około 23 metra. W ostatniej akcji meczu kapitalnie przedryblowałem kilku zawodników rywala po czym byłem na 7 metrze i próbowałem strzelić bramkę lobem lecz niestety trafiłem tylko w poprzeczkę. Strzały 11-10 na moją korzyść.

Awans: ...Koshaolin...
Nie 13:21, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

WYNIKI: 2-1 i 3-1
AWANS: KRZYSIUK

W pierwszym meczu Minio obejmuje prowadzenie po rzucie wolnym. Bardzo dobrze wykonany. Niestety, moj zawodnik w murze nie podskoczył i piłka przeleciała mu nad włosami. Mucha bez szans. Przejąłem inicjatywę. Udaje się, strzelić dwa gole. Jedną ustrzelił Roger bardzo ładnym strzałem z dystansu. Do przerwy 2-1, w strzałach 8-1. W drugiej połowie rywal dąży do wyrównania ale sie nie udaje, choć był naprawdę blisko. W strzałach 8-7 dla mnie.

W 2 meczu szybko obejmuje prowadzenie po ładnym dośrodkowaniu Radovića i główce Grzelaka. Rywal nie otrząsną się, a po 10 minutach 2-0. Już byłem pewny awansu. Dwie bramki na wyjeździe, uczyniły, ze rywal aby awansować musiał ich strzelić aż 4. Do przerwy udaje sie strzelić kontaktowego gola rywalowi w ok. 40 minucie. W strzałach 9-4 dla mnie, a wynik 2-1 również dla mnie. Drugą połowę zaczynam od mocnego uderzenia. Wykorzystuje błąd obrony i podwyższam wynik spotkania. Do końca akcje z dwóch stron ale wynik się, nie zmienia.

Dzięki za mecze wykrzyknik

________________________

Jednak nie pokazali się kibice Cracovii, którzy wygwizdali Majewskiego Stefana oraz wywiesili haniebną flagę ze sloganem: "Żyjemy tylko po to by [wulgaryzm] warszawiaków " Po interwencji służb porządkowych kibice wrócili do swojego sektora, jednak do końca spotkania obrażali organizatorów Pucharu Polski.

Przepraszam Krzysiuk za kibiców mojej drużyny
Szkoda, że odpadłem bo mam jeszcze kilkanaście flag, może ktoś zrobi puchar ekstraklasy
lool

edit Minio

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 14:12, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:04, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

Adam.zip 2:4 Adrian1993

Od początku meczu zaczyna atakować Adam jednak jego akcje nie przynoszą skutku. W 20 minucie jednak fatalny błąd Clebera wykorzystał Konrad Gołoś lobując Pawełka. Starałem się wyrównać, ale nic mi nie wychodziło. Do przerwy 1:0. Po przerwie gola głową zdobywa Hajto. Chwilę potem straty zmniejsza Kokoszka, po drużynowej akcji. Kolejną bramkę dokłada Kosowski. Po tej akcji potężnie w słupek uderza napastnik gospodarzy. Na 20 minut przed końcem 1 na 1 wychodzi Brożek i nie daje szans Peskoviciovi. 2 minuty po tym golu drugą bramkę dokłada Kosowski. Do końca już nic się nie dzieje.

Adrian1993 4:0 Adam.zip

Adam wiedział że musi zaatakować. Od początku daje się zepchnąć do głębokiej obrony. Z upływem czasu zacząłem przejmować inicjatywę, co udokumentowałem golem w 40 minucie meczu, za sprawą Jirsaka. Po przerwie dokładam kolejne trzy bramki i tak się kończy mecz.

strzały 13-10

W pierwszym meczu wychodziło mi praktycznie wszystko, a rywalowi prawie nic. Zawodnicy Craxy strzelali s każdej możliwej pozycji, za to "Liegioniści" nie mieli dzisiaj swojego dnia.

W drugim meczu rywal postanowił zagrać 3-4-3a i szybko objął dwu bramkowe prowadzenie. Jednak nie miałem zamiaru się poddawać zmieniłem na 4-3-3a i .... dostałem trzecią bramę. Lecz niedługo potem Moskała strzelił gola. Grałem wyraźnie na luzie co mogło się dla mnie źle skończyć, ale ekipie z Warszawy nie udało się zniwelować różnicy z pierwszego spotkania.

Dzięki Wink
Nie 19:47, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Aligi19 2 -1

Kibice Licznie zgromadzeni w Grodzisku napewno nie żałują tego meczu.Emocje trwały do końca.
Bełchatów był zmuszony do gry ofensywnej co im się udało i w 29 min. wychodza na prowadzenie po pieknym strzale z daleka.Lecz kibice głośnym dopingiem ponieśli piłkarzy na duchu i bramke do
"szatni" strzela Sikora po pieknym podaniu Ivanowskiego.Wynik do przerwy 1-1.Na drugą połowe wyszliśmy z 2 zmianami w polu.Co daje efekt bo zmiennik Sikory strzela na 2-1 i Groclin w kolejnej fazie Pucharu Polski.Dzięki.

Aligi19-Pietri 0:2

b]Mecz się szybko dla mnie dobrze układa.Szybko strzelam bramke,później lekko się cofłem pare groźnych ataków Bełchatowa ale stłumionych przez moją defensywe.Do szatni pakuje bramkę po składnej akcji i strzał Sikory znalazł droge w siatce.Wynik do końca już nie uległ zmianie.dzieki[/b]

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Nie 20:20, 12 Paź 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 20:19, 12 Paź 2008 Zobacz profil autora
Mutd

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 62

PARA 11

Mutd 1 - 1 wasiak

Mecz bardzo szybki. Remis uczciwy, chociaz strzelam bramkę na 1-1 dopiero w 87 minucie gry. Wczesniej zaslugiwalem chyba na nia;D wasiak mial kilka lepszych sytuacji bramkowych jednak bramkarz bronil bez zarzutow.

wasiak 0 - 1 Mutd

Ten mecz także wyrownany, jeszcze bardziej emocjonujacy niz ten pierwszy. Na 15 min przed koncem uswiadamiam sobie, ze remis 0-0 nic mi nie daje wiec zaczynam cos grac. w 80 minucie wasiak oddaje bardzo grozny strzal, moj bramkarz wyciaga sie jak struna i wybija pilke na corner. Wchodze w formacje i ustawiam wszystkich bardziej do przodu. Rzut rozny w wykonaniu wasiaka nie byl najlepszy. Bramkarz lapie pilke i szybko posyla ja do przodu. Tam trojkowa akcja Podstawek do Mezyka, a ten z pierwszej pilki do Zielinskiego. Ten ostatni po przyjeciu pilki bez wahania uderza na bramke rywala i pilka zatrzepotala w siatce w 86' meczu. Moglo jeszcze dojsc do dogrywki gdyz po rozpoczeciu wasiak wychodzi sam na sam jednak jego zawodnik strzela bardzo niecelnie i wynik nie ulega juz zmianie. Dzieki. Polonia dalej liczy sie w stawce o prymat najlepszej w Polsce;D

Pon 13:27, 13 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 8

Inko : HoOpeK

Mecz raczej nie dojdzie do skutku, bo rywal ma problemy z internetem. Gra strasznie laguje, a rywala podczas 35 minut gry wyrzuciło 2x... Granie w takich warunkach jest niemożliwe.

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

O 18.00 wychodzę na połowinki ( Pisałem o tym wczoraj rywalowi )... Umówiliśmy się, że zagramy te mecze dzis o 16. Ja byłem, rywal byl, ale w tych warunkach co byly grac sie nie da...

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Pon 17:12, 13 Paź 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 17:10, 13 Paź 2008 Zobacz profil autora
HoOpeK

Dołączył: 06 Paź 2006
Posty: 196

Skąd: Stargard Szczeciński / Szczecin

Niech będzie walkower ode mnie, na ta chwile nic nie poradze.

sebo2109 - rezerwa! 3:4 (2:4) shots 10-9

zaczynam sennie rywal strzela po zamieszaniu w polu karnym juz w 3 min, pozniej w 15 ladnym strzalem z 20 metro 0-2 no i to mnie troche obudzilo 20 min strzelam na 1-2, 25 min 2:2, nastepna akcja 3:2 , 5 pozniej no i 4:2 dla mnie co za odpowiedz !!! jeszcze moglem strzelic jak i rywal no ale liczik sie zatrzymal . W 2 polowie sebo2109 sie orzezwil mial 2 akcje ale nic ja mialem tylko 1 sytuacje 100% lecz nie wpadlo w 80 min rywal ustala wynik . Wygrywam 4:3 !!!

rezerwa! - sebo2109 0:1(0:1) shots 10-7

Znowu slaby poczatek mno i w 20 min przegrywam 0:1 po moim bledzie w obronie gol mnie ten orzezwil zaczalem stwarzac sytuacje lecz nic nie wpadlo rywal mial jeszcze 1 grozna sytuacje lecz nie wpadlo. W 70 min znowu moj blad ale rywal nie wykorzystal prezentu. Skonczylo ie na 0-1.

ale... rywal byl przekonany ze to on awansowal bo w meczu nie stracil gola ale licza sie , podwojnie ,gole na wyjezdzie

ale... wedlug regulaminu sebo2109 byl gospodarzem 1 meczu ale normalnie jest zasade ze kto z 1 awansowal 2 mecz gra u siebie no ale to nie moj problem... dz za mecze
Pon 22:33, 13 Paź 2008 Zobacz profil autora

Pietri Groclin 2:1Mutd Polonia Bytom

Mecz Równy akcje z obu stron.Około 20 minuty meczu strzelam bramke na 1-0 błodajże Ivanowski.
Następnie podwyższam wynik na 2-0 po dobrym podaniu Sikoru i strzale również Ivanowskiego.
I później to już ciągłe ataki Polonistów ja tylko się bronie i wybijam piłki na oślep.Jednak udało się im strzelić pod koniec meczu bramke na 2:1.

Mutd Polonia Bytom 1:2 Pietri Groclin

W tym meczu To również ciągłe ataki Polonistów Jednak wychodze z dobrą kontrą i strzelam bramke.Następnie szybko ją jednak trace i znowu bronie się dłuższy okres meczu.Ale w końcówce uspokajam i strzelam bramke zwycięska i na wage awansu dzięki.
Wto 12:22, 14 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 4

DR_Man 3:1 Inko

Rywal od początku mecz groźnie atakował i do przerwy prowadził 2:0. Po przerwie grałem już znacznie lepiej, ale nadal brakowało mi skuteczności. Ok. 60 minuty rywal strzela trzeciego gola... Na szczęście pod koniec meczu Arifovic strzela jakże cennego gola.

Inko 3:0 DR_Man

W tym meczu grałem tylko ja... Praktycznie cały mecz atakowałem, ale świetnie bronił Olszewski... Do przerwy w strzałach 10:0, a wynik nadal bezbramkowy... To co się działo w II połowie będzie śniło się po nocach piłkarzom cracovii... W 59, 64 i 66 minucie Arifovic strzela gola i doprowadza do ekstazy kibiców ŁKS. Do końca meczu gra toczy się głównie w środkowej części boiska. W strzałach 16:5 dla mnie...
Wto 12:24, 14 Paź 2008 Zobacz profil autora

Para 8

kris10 (Zagłębie Lubin) - (Wisła Kraków) Adrian1993 1:1

Od początku mecz wyrównany, nikomu nie udaje się strzelić bramki. W 30 minucie czerwoną kartkę obejrzał Szczypkowski z Zagłębia. Pod koniec pierwszej połowy zamykam rywala na własnej połowie, co kończy się golem Piotrka Brożka w doliczonym czasie. Warto odnotować że bramkarz rywala wyciągał niesamowite piłki. Na początku drugiej połowy atakuje kris co kończy się golem. Po tej bramce gra się toczy głównie w środkowej części, ale na 10 minut przed końcem meczu znowu przygniatam rywala jak pod koniec pierwszej połowy. 2 poprzeczki, 2 razy strzały nie do obrony wyciąga Vaclavik. Tym oto wynikiem kończy się mecz.

Bohater meczu: Michal Vaclavik.

Adrian1993 (Wisła Kraków) - (Zagłębie Lubin) kris10 1:0

Już na początku meczu atakuje kris jednak nie wychodzi nic. Około 15 minuty wychodzę z kontrą, faulowany przed polem karnym Paulista. Do piłki podchodzi Paweł Brożek i nie daje szans Vaclavikowi! Niedługo po tym golu lost i dogrywamy 70 minut. Zaraz po loście atakuje Paulista i nie wiadomo jakim cudem Vaclavik broni ten strzał. Od tego momentu gram spokojnie, pozwalam rywalowi na ataki, a sam staram się groźnie kontrować. Jeszcze w ostatniej akcji w obrońce trafia Rui Miguel.

Bohater meczu: Paweł Brożek

Dzięki za mecze szczęśliwy
Wto 16:01, 14 Paź 2008 Zobacz profil autora

adek4 5-0(19-2) markyramone

W tym meczu wszystko wpadało.

adek4 2-0(12-11) markyramone

Dosyć wyrównane spotkanie mogło być różnie.

Ps.Sorry za opisy ale to z braku czasu

edit by marky: rywal znacznie lepszy, duża przewaga, momentami nie wiedziałem co się dzieje na boisku, za duży był mój rozbrat z we by nawiązać walkę z rywalem tej klasy
Wto 16:37, 14 Paź 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Puchar Polski 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)