GRUPA F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Zobacz poprzedni temat

OGÓLNYM REGULAMINEM ROZGRYWEK

W tym temacie podajemy wyniki spotkań naszej grupy. Nagrane bramki będą bardzo mile widziane, nie wspominając już o opisach wink

TERMIN ZAKOŃCZENIA ROZGRYWEK GRUPOWYCH MIJA Z DNIEM 8 MAJA 2007r. O GODZINIE 23.59!

Uczestnicy:
michal697 gg: 5586260 - Irlandia Północna (sorry za flagę wink )

Powodzenia wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Śro 15:35, 09 Maj 2007, w całości zmieniany 10 razy
Śro 19:18, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora

pmcsp widzisz jak wyglądają te flagi z jeedną odmienną? Wink
Zajrzyj do działu Niezbędnik dla Gracza i Namiestnika i ściągnij sobie paczkę pawłamariana gdzie są wszystkie flagi teamów z naszego patcha.
Czarny napisał:

Nie chce mi się wszystkich zmieniać. Zresztą nie wygląda to tak najgorzej.
pmcsp napisał:

Wygląda do dupy, ale nie aż tak najgorzej.

(34')Quinn

Na samym początku meczu ładny atak drużyny Angoli główka Akwy ale bramkarz ze spokojem łapie piłke.Potem ciągłe ataki iraldczyków.I 28 minucie bramke po składnej akcji strzela Quinn i mamy 1-0.Europejczycy poszli za ciosem i w 34 minucie Quinn w sytuacji sam na sam nie myli się.Mamy 2-0.Do końca 1 połowy wynik się nie zmienia.Nadal 2-0.Na początku 2 połowy karny podyktowany przez sędziego po wejściu bramkarza w nogi Quinna.Zółta kartka dla Ricardo.Quinn uderza ale bramkarz fenomenalnie broni.Dalej lepsi w meczu byli Irlandczycy.Angola grała tylko z kontr.W 81 minucie bramke kontaktową strzela Za Kalenga i mamy 2-1.Jednak afrykańczycy nie zdołali strzelić bramki i mecz zakończył się wygraną reprezentacji Irlandi Północnej.
Czw 12:06, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

Wygrana trenera przeciwną drużyną...

michal697(Angola) 5:2 Damian232(Irlandia pół)

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia reprezentacji Irlandi, która to po kontrze strzeliła gola lobując bramkarza na 16 metrze. Jednak radość piłkarzy z północy nie trwała zbyt długo, gdyż dwie minuty po tym zdarzeniu piłkarze angoli wyrównali stan meczu i zaczeli grac swój rafosny football szczęśliwy
Jeszcze tuz przed gwizdkiem sędziego, na przerwe meczową mogli podwyższyć wynik meczu na 3:1 , ale niestety gracz z Angoli nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem:?
Koniec Pierwszej Połowy...
Piłkarze obu drużyn wychodzą bardzo zmobilizowani na druga odsłone meczu.
Lecz jednak okazuje się, ze uwagi trenera Damiana nie dały duzo do myślenia jego zespołowi, gdyż w niecałe 10 minut po rozpoczęciu gry(w II połowie) tracą wiszacą od dłuższego w powietrzu bramke. Wtedy to trener Irlandczyków się załam całkowicie i postanowił, aż 6 graczy wysłać na atak wykrzyknik Co przyniosło skutek, ale tylko na chwile, ponieważ ledwie co Irlandczycy zdołali strzelic kontaktową bramke to już znowu ją stracili, aby po chwili pózniej stracic jeszcze kolejną, która już ustaliła wynik spotkania na 5:2 wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik szczęśliwy

No to mam pierwsze 9 pkt zdzier
Dzięki za mecze Damian232 i powodzenia dalej...
Czw 12:10, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

gAc5-1Damian232
mali-angola
Witam pierwsze spotkanie miedzy tymi druzynami juz w 7 minucie po dosrodkowaniu akwa strzałem z głowy wyprowadza drużyne Angoli T.Buengo. Nikt sie tego nie spodziewał , obudziło to w drużynie Mali zaciętośc i chęc odegrania sie za straconą bramke. Ataki ze strony MAli coraz częstrze napór rósł , drużyna Angoli zupełnie sparaliżowana odgryzała sie akcjiami które tłumione były w srodku pola. W 32 min po pieknym rozbicu obrony i wyłożeniu piłki przed pole przez S.Coulibala , M Diallo wyrównuje wynik spotkania na 1:1 pieknym strzałem z za pola. Widocznie odrodziła sie wola zwyciestwa w drużynie MAli i w 36 minucie po pięknym wypuszczeniu piłki przez S.Keita zawodnik M .Diallo strzela na 2:1 ale to nie koniec w 48 minucie M.Diallo strzela 3 bramke za pola karnego. Tak sie skonczyła pierwsza połowa spotkania.
Druga połowa była pod dyktando drużyny MAli ciagłe ataki doprowadziły do bramki w 70 minucie spotkania strzałem z rzutu wolnego przez Kanoute. 10 min przed koncem spotkania M.Dialla strzela po błedzie bramkaża swoja 4 bramke i podwyższa na 5:1
90min stan 5:1 dla Mali
Strzały 18:7

Dzieki:)
Czw 12:44, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Mali Damian232 2-1 gAc Angola

Początek meczu zaczął się idealnie dla piłkarzy Mali bo oto w 9 minucie bramke strzela M.Dialo.Potem ostre ataki piłkarzy Angoli i słupek Akwy w bardzo dogodnej sytuacji.Następnie grożne ataki Mali.W 33 minucie po uderzeniu głową bramke strzela M.Dialo.Piłkarze Mali nie odpuszczali ale pechową trafiali w słupek lub poprzeczke.Początek drugiej połowy należał do reprezentacji Angoli.Grożne ataki ale jednak bramkarz Mali był dziś w świetnej dyspozycji.Potem kilka ataków z obu stron.W 89 minucie bramke kontaktową strzela Akwa.Ale było już za póżno żeby chociaż zremisować.Mecz zakończył się wynikiem 2-1 dla Mali

Ostatnio zmieniony przez Damian232 dnia Czw 14:00, 03 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz

3-1

Mecz w moim wykonaniu nie najlepszy, bardzo slaba gra w ataku , brak sktuczenosci , masa nie wykorzystanych sytuacji ktore mogly sie zemscic gdy bylo 2-1 ale w koncowce meczu Ivanschitz podwyzsza na 3-1 . Bramke Austriacy traca po fatalnym bledzie obroncy ktory przejmuje pilke przed bramkarzem i patrzy jak skośno oki zabiera mu pike i pakuje w bramce. I połowa strzaly 9-0 , II polowa 14-2

Korea Płd - Austria
11-0

Festiwal strzelecki druzyny Koreanskiej , widac ze przypasowal im styl ktory prezentuje trener VinEX. Po 20 min spotkania bylo juz 4-0 , w tym meczu zdecydowanie lepsza skutecznosc niz w 1 lecz tez bylo pare dogodnych sytaucji ktorych nie wykorzystalem. I polowa strzaly 13-2
II polowa to mocne uderzenie Korei i kolejne bramki lecz znowu pare 100% okazji nie wykorzystanych (pusta bramka, sam na sam ). Strzały 29-3

VinEX - Damian232

Austria - Angola
3-2

Mecz bardzo dobrze rozpoczal sie dla Austrii szybkie prowadzenie 2-0 mialo ustawic spotkanie jednak tak nie bylo. Czerwona kartka dla Stranzla i masa bledow w obronie doprowdzily do malej nerwowosci na boisku lecz wszystko zakonczylo sie szczesliwie dla Austrii. Strzaly 11-11

Angola - Austria
5-0

Mecz podobnie jak 1 rozpoczyna sie prowadzeniem 2-0 pilkarzy trenera VinEX , jednak w tym meczu grala tylko i wylacznie Angola. Bardzo dorby wystep zaliczyl Akwa ktory ustrzelil Hattricka , z dobrej strony tez pokazal sie Monttoras. Wynik mogl byc zdecydowanie wiekszy ale skutecznosc znowu pozostawila duzo do zyczenia. Strzaly 20-3

strzały 21:1
WItam spotkanie dosc ciekawe na pierwsza bramke kibice musieli czekac az do 32 drugiej minuty kiedy do M.Dialla pakuje bramke na 1:0 bramkazd Korei był w wybitnej formie i ratował sytuacjie sam na sam wielokrotnie ale jeszcze przed przerwa M.Dialla strzela swoja druga bramke w meczu.Koniec pierwszej czesci spotkania.

Drguga połowa równiez pod dyktando drużyny Mali zadko druzyna Korei odgryzała sie.
Napór Mali doprowadził do kolejnych bramek w 50, 66,i 79 wszystkie w wykonaniu M. Dialli to jest jego 9 gol w rozgrywkach. Miedzy czasie 2 graczy drużyny KOrei otrzymało czerwone kartki.
Wyniki 5:0 dla MAli

gAc4:0Mefistofel86
Korea:Mali
Strząły 18:3

Mecz bardziej zaciety drużyna MAli dobrze broniła sie do w pierwszej połowie co doprowadziło do wyniku bezbramkowego.
Druga połowa zdecydowanie pod dykando druzyny korei Co zaoowocowało juz w 46 min meczu kiedy to Chun Soo strzala bramke na 1:0, to widocznie podłamało skrzydła druzynie Mali i bramki pozniej padały w 68 minucie Ji SOng na 2:0 w 72 min ten sam zawodnik na 3:0 i w 81min Jung hWan strzela na 4:0

3:3
Pamiętam jeszcze, że w drugim meczy strzeliłem z 5metrów w samo okienko i z całej siły chyba
szczęśliwy

Sorry za brak opisów, ale graliśmy prawie 3 godziny temu zagubiony
Czw 22:22, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

pmcsp uzupełnij grupe toz to juz 15 meczy twoi podopieczni zagrali a tu nic w tabeli wink

nadolski napisał:

Przepraszam wielmożny Panie, że nie wziąłem laptopa na wczorajszą wycieczkę, a wieczorem nie przeprosiłem gości i nie uzupełniłem tabeli.

Witam moją grupę. Z małym poślizgiem ale w końcu jestem z Wami. Widzę, że wczoraj przyszaleliście z meczami, więc miałem co dziś uzupełniać. Sprawdźcie proszę czy nie zrobiłem jakiegoś byka. Dziś i w weekend jestem gotowy do gry więc się do Was odezwę. Pozdrawiam.
Pią 9:53, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

_________________________________________________________________________________

Nie ma za co dziękować.A po za tym przecież według mnie nie musisz być codziennie na forum przecież masz swoje sprawy.

michal697(Irlandia) 2:3 (Szkocja)pmcsp

W tym meczu przeważał pmscp, ale wynik meczu mógłby zakonczyć się remisem, gdyby w sytuacji sam na sam zawodnik Irlandi trefił w bramke, a nie w bramkarza zagubiony

I remis odmienionymi drużynami wykrzyknik

pmcsp(Irlandia) 0:0 (Szkocja)michal697

Mecz wielkiej walki o 6pkt. Każda ekipa miała swoje sytuacje. W meczu były momenty raz przewagi Irlandczyków, a zaraz potem Szkotów.
Pią 12:53, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Damian232

Posty: 804

Angola Damian232 0-4 pmcsp Szkocja

Od początku to Szkocja panowała na boisku lecz nie umiała wykorzystać bardzo dogodnych sytuacji.Jednak przełamali nie moc strzelecką już w 22 minucie.Szkoci poszli za ciosem i w 27 minucie strzelają 2 bramke.Do połowy 2-0.Afrykańczycy w drugiej połowie mieli kilka akcji ale to nadal było za mało na Szkotów.Szkoci dołożyli jeszcze 2 bramki i skończyło się 4-0.

Szkocja Damian232 0-5 pmcsp Angola

Już na początku meczu zdeterminowani Szkoci szukali gola w 2 minucie Ferguson oddał ładny strzał ale bramkarz spisał się wyśmienicie.Potem kilka ataków reprezentacji Angoli.Pada w końcu pierwsza bramka.Od razu po 3 minutach padła trzecia bramka.W drugiej połowie pmcsp dołożył 3 i było 5-0.Mantoras strzelił 4 bramki

MAli-Austria

Mecz bardzo wyrównany dość długo było trzeba czekac na pierwsze bramki.Duzo groźnych sytuacji z obydwu stron ale to pierwsza bramke strzela Mali:) . Mecz dalej zaciety w drugiej połowie po pieknej akcji i strząłem na krótki słupek z prawje strony pola karnego pada drugi gol dla Mali. Trener Venix zmienił ustawienie na bardziej ofensywne ale to nie przyniosło skutku.
koncowy wynik 2:0 dla Mali:)

gAc1:1Vinex
Austria-Mali

Mecz również zaciety pod koniec pierwszej połowy Austria strzela bramke na 1:0 to zmusiło Vinex 'a do zmiany ustawienia na ofensywne co dało bramke na 1:1 mecz do konca zacieta gra mnóstwo zmarnowanych sytuacji z obydwu stron
wynik nie uległ zminaie
1:1

Dzięki za mecze:)

.

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Pią 16:49, 04 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:55, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

gAc - pisz proszę czytelniej...o błędach nie wspominając, bo ciężko się czyta Twoje opisy. Nick VinEX`a również do poprawy.
Pią 15:06, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)