GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA C

Post GRUPA C

GRUPA C

Na początek prosze zapoznać sie z Ogólnym Regulaminem Turniejów oraz Regulaminem Revenge Cup

Uwaga:

Termin rozegrania fazy grupowej mija 8 MAJA O GODZ. 23.59.

Nick________________Me__WDP_WSD_RDP_RSD_PSD_PDP__BZ_BS_Bil___Pkt
Martini_____________08___03__03__01__01__00__00__04_26_+22___033 AWANS !!
Piotrek_____________10___03__03__01__00__02__01__11_18_+07___029 AWANS !!
Czarny______________10___02__03__03__01__01__00__10_27_+17___028 AWANS !!
marky_r_____________10___01__03__02__00__02__02__18_10_-08___019 AWANS !!

Oraz Terminarzem:

[link widoczny dla zalogowanych]marky_r 0-4 Martini[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]marky_r 0:3 Czarny[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]marky_r 3:2 Kupka[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]marky_r 1-0 Maska[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]marky_r 1-0 Piotrek[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Martini 4-0 marky_r[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Martini 1:1 Czarny[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Martini WO Kupka[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Martini 5-0 Maska[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Martini 2:0 Piotrek[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Czarny 1:1marky_r[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Czarny 2:2 Martini[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Czarny 4:1Kupka[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Czarny 5-0 Maska[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Czarny 0-1 Piotrek[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Kupka 2:2 marky_r[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Kupka WO Martini[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Kupka 1:4 Czarny [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Kupka 0:0 Maska[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Kupka 1:2Piotrek[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Maska 0:2 marky_r[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Maska 0-5 Martini[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Maska 1-5 Czarny[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Maska 2:2 Kupka[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Maska 1:4 Piotrek[link widoczny dla zalogowanych]

[link widoczny dla zalogowanych]Piotrek 2:0 marky_r[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Piotrek 1:3 Martini[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Piotrek 2:1 Kupka[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Piotrek 4:0 Maska[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]Piotrek 2-2 Czarny[link widoczny dla zalogowanych]

Mile widziane Opisy Meczów , dodawanie bramek .W tym temacie dodajemy wyniki spotkan Mysle że w grupie C nie bedzie zandych problemów z rozgywaniem meczów . Życzę każdemu powodzenia wykrzyknik

chłopaki zje***em troche z flagami ale niebawem poprawie

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Śro 12:52, 09 Maj 2007, w całości zmieniany 24 razy
Śro 23:23, 02 Maj 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (ekwador) 1:0 (finlandia) maska

Mecz rozgrywany przy ciężkich warunkach w gradzie lagów(w sumie nie wiem czy to były lagi czy mi sie tak we łbie kręciło-niech sie maska wypowie), maska(mimo młodego wieku-zaledwie 13 lat) był po dwóch leszkach, ja natomiast po jakimś najtańszym winie z dolnej półki, sprzedawczyni patrzyła na mnie z politowaniem sprzedając mi ten syf, ale w gruncie rzeczy nie był taki zły. No ale przejdźmy do meczu, na początku zaatakowała ekipa finlandi, coś tam próbowali, ale tak niemrawo, potem ruszyłem ja, koło 30 minuty poszła bramka po błedzie obrony, gdzieś coś sie od pleców odbiło, dokładnie nie pamiętam, nie ważne, objąłem prowadzenie, potem już chyba była moja pzrewaga, choć maska tam pare razy coś ciupnął z daleka, raz pamiętam z wolnego nieźle przyłoił, piłka stanęła na lini, ale mój golkeaper sie w pore obudził i ją przykrył ciałem, w końcówce miałem 2 razy sam na sam ale cos nie chciało wejść. Wynik nie uległ zmianie

dzieki za mecz i powodzenia dalej
sorki za błędy i głupi opis ale jakoś tak nie za dobrze mi po tym winie
Czw 0:29, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Maska

lagów chyba nie bylo ... szczęśliwy juz nie pamiętam ,ale ze przegralem to wiedzialem szczęśliwy ... pozdro ...
Czw 10:25, 03 Maj 2007

marky_ramone (finlandia) 2:0 (ekwador) maska

mecz dosć wyrównany, zwłaszcza pierwsz połowa, brakme na 1:0 zdobyłem około 30 minuty po strzale głową hypii (przydał sie wzrost), po tej bramce maska troche osłabł i ja przejąłem inicjatywe, choć rywal czase mwyprowadzał groźne kontry. W ostatnich 20 minutach to już moja dominacja a efektem czego bramka na 2:0 po akcj litmanena, w samej końcówce przestrzeliłem 2 razy sam na sam, ale cóż nie narzekam bo zwycięstwo bez starty gola drużyną rywala jest cenne bez względu na ilość strzelonych bramek.

dzieki za mecz

---------------------------------------------------------------------------------------------------

marky_ramone (ekwador) 1:0 (ghana) piotrek1989

Przyznam, ze troche zlekceważyłem rywala co okazało sie sporym błędem bo piotrek to całkiem dobry zawodnik z którym tzreba się liczyc i o mało co mnie nie zaskoczył, początek meczu wurównany z paroma sytuacjami bramkowymi z każdej z stron, jednak bez gola, brakmę strzeliłem jakoś pod koniec pierwszej połowy płaskim stzrałem po wcześniejszym zastawieniu się i przejściu obrońcy, od tego momentu piotrek przejął inicjatywę i groźne kontrował, pomimo zmiany ustawienia na nieco ofensywniejsze nie potrafił jednak sforsowaćmojej obrony i wynik do końca nie uległ zmnianie. choć niewiele brakowało.

Kupka (Angola) 0:0 Maska (Finlandia)
Mecz wyrownany jak widac po wyniku. W pierwszej polowie kilka sytuacji podbramkowych jednak nie udalo sie nic strzelic. Droga polowa to dominacja Angoli. Jednak sytuacji podbramkowych nie potrafilem wykorzystac i nie strzelilem niestety gola. Pod koniec kilka okazji mial Maska lecz i jemu w tym meczu szczescie nie sprzyjalo. Mecz zakonczyl sie bezbramkowym remisem mysle ze zasluzenie radosny

Kupka(Finlandia)2:2 Maska(Angola)
Dosc szybko bo w ok. 3 minucie Finlandia objela prowadzenie. Niewiele pozniej bylo juz 2 :0. Potem panowanie objal na boisku Maska. Do przerwy zdolal strzelic bramke po sprytnie wykonanym zucie roznym:P W 2 polowie mecz byl wyrownany jednak to druzyna Angoli strzelila wyruwnyjaca bramke i mecz zakonczyl sie remisem.
Czw 13:47, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (ekwador) 3:2 (angola) kupka

Bardzo zacięty i wyrównany mecz, akcja z akcje, gol za gol, dwykrotnie wychodziłem na prowadzenie i dwukrotnie angola doprowadzała do remisu, jednak w końcówce udało mi sie strzelić decydującego gola, potem grałem uważnie z tyłu, w efekcie dowiozłem skromne jednobramkowe zwycięstwo do końca i moge się cieszyć z kolejnych 3 punktów. W rewanżu już nie bedzie tak kolorowo bo z tego co widze angolą sie ciężko gra, ale powalcze.

dzienks za mecz i powodzenia dalej
Czw 14:19, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Maska

Maska (Finlandia) 1-4 Piotrek1989

Ja PIERDOL* jeban* finlandia ...nawet z 5m nie moga trafic do bramki .... ;(

co do meczu ... piękne bramki piotrka , szczególnie ta z wolnego w 15min Wink .. pozdro ... jeszcze tylko czarny i kemocik mnie rozjadą i mam po turnieju smutny
Czw 14:49, 03 Maj 2007
Kupka

Posty: 15

Maska nie przejmuj sie trzeba walczyc do konca. Ja mam Angole i nie narzekam bo wierze do konca w 4 miejsce i awans. A nawet z czarnym i kemocikiem idze wygrac. Jeszcze nie jest nic powiedziane.
Czw 15:12, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Maska

a ile wychodzi zespołów??

edit by Kicek

3. Wychodzą osoby z miejsc 1-4 (gracze z pozycji 5,6 zostają wyeliminowani)

Czw 15:14, 03 Maj 2007

marky_ramone (ghana) 0:2 (ekwador) piotrek 1989

pierwsza porażka po meczu w który wcale nie byłem gorszy, cisnąłem prawie cały czas ale jakoś piłka nie chciała trafic do siatki, piotrek grał z kontry i dwukrotnie mnie zaskoczył, moje ataki pozycyjne były rozbijane przed polem karnym lub poprostu kończyły sie niecelnym strzałem. Zwykle grało mi sie ghaną dobrze ale tym razem było inaczej, no i appiah dramani i essien strzałki w dół, życie..., ale gramy dalej

pozdro i dzięki za mecz
Czw 15:16, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

Piotrek1989 (Finlandia) 4-0 Maska (Ghana)

Mecz od początku toczony pod moje dyktando, szybko strzelona bramka ustawiła wynik meczu na moją korzyść. Na początku zagrałem uważnie , myślałem, że Maska od pierwszych minut będzie atakował, ale w tym meczu nie mógł znalaźć drogi do mojej bramki.

Dzięki Maska i Powodzenia dalej.

____________________________________________________________

Piotrek1989 (Ghana) 2-1 Kupka (Angola)

Mecz rozpoczął się od moich ataków. Miałem kilka świetnych sytuacji do zdobycia gola, ale zabrakło mi szczęścia. Jak to mówią niewykorzystane sytuacje się mszczą i to jest święta prawda bo chwile po moich akcjach Kupka strzelił mi bramkę, lecz długo nie urzymał prowadzenia bo kilka minut póżniej strzeliłem bramkę na remis i jeszcze przed drugą połową udało mi się zdobyć bramkę na wage 3 pkt. lool

Dzięki Kupka i Powodzenia dalej
Czw 16:56, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (angola) 2:2 (ekwador) kupka

wynik 1:0 widniał już po 40 sekundach gry bo wtedy właśnie po przechwycie stzreliłem pierwszą bramke, kupka wyrównał jakoś pod koniec pierwszej połowy, w drugiej zaczeła sie moja dominacja, piłke odbierałem koło połowy i napierałem na bramke, kupka sie bronił dość umiejętnie, koło 70 minuty wyprowadził jedną kontre i strzelił na 2:1, zdenerwowałem sie okrutnie efektem czego był gol w 80 minucie, potem jakoś odpuściłem, kupka trafia w słupek, do piłki podbiega napastnik ekwadoru i zamiast do pustej bramki ponownie trafia w słupek, szczęcie jak nie wiem, bo gdyby strzelił to pewnie bym już nie odrobił a tak są 2 pkt, i realna szansa awansu.

Czw 18:58, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kupka

Posty: 15

Kupka (Ghana) 1:2 Piotrek89 (Angola)
Ah co tu duzo pisac piotrek dominowal przez caly mecz jednak to ja objalem prowadzenie w koncowce 1 polowy. Wyruwnanie padlo w 60 min. Potem caly czas kontrolowala gre druzyna Angoli i niespodziewanie strzelila 2 gola po bledzie obrony;/ Niestety strata 6 pkt na rzecz wroga.

Czw 22:42, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

ooo, jak szybko... Ludzie, opanujcie się... zdzier Losowanie wczoraj było, a oni już większość rozegrali... :O :O :O
Czw 22:47, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

Leszczu napisał:

no gościu i bez zadnych komplikacji cool jeszcze tylko faworyci im zostali . Ale widzisz i to sa ludzie ktorych mozna bez problemu do turnieju przyjać i bedzie wiadomo ze rozegraja wszystkie mecze . GRATULACJE Panowie wykrzyknik
Czw 22:54, 03 Maj 2007 Zobacz profil autora

ejj, ja też mam zamiar wszystkie rozegrac... ale dzisiejszy (wczorajszy) dzien spedzilem na treningu ;p
Pią 0:59, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

no troche pogoniłem chłopaków wczoraj tych co byli dostępni bo te matury są i nie wiem czy później będzie czas, ale chyba nic złego sie nie stało że tak szybko
Pią 15:56, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kupka

Posty: 15

Kupka(Angola)1:4 Czarny (Tunezja)
Wielkie ambicje przed tym meczem graczy Angoli. Jednak druzyna kierowana przez Czarnego byla w tym dniu wyjatkowo silna. Juz w pierwszych minutach meczu padla bramka (nawet nie pamietam jak zdzier). Potem po swietnej akcji calego zespolu bylo juz 2:0 i na stadionie nikt juz chyba nie wiezyl w zwycestwo. Az tu nagle padla bramka kontaktowa. Niestety radosc nie trwala dlugo bo chwile potem bylo 3:1. Taki wynik utrzymal sie do przerwy. Po przerwie dominacja Tunezji. Probowali z daleka z bliska ale nic nie chcialo wejsc. Duzo szczescia bramkarza Angoli. Pod koniec meczu pilkarze prowadzeni przez Kupke opadli z sil. Wykorzystala to Tunezja i zrobilo sie 4:1. Takim wynikiem konczy sie spotkanie.

Kupka(Tunezja)1:4 Czarny(Angola)
Na ten mecz czekal caly swiat. Pojedynek 2 czolowych reprezentacji na kuli ziemskiej:P
Juz w 6 min spotkania pieknym strzalem w okienko bramki popisal sie napastnik (albo pomocnik zdzier) Angoli. 1:0!!! Mecz toczyl sie glownie w srodku pola. Po szybko przeprowadzonej akcji padla 2 bramka. Na twarzach pilkarzy Tunezji bylo widac zlosc. Mieli kilka sytuacji lecz nie potrafili ich zamienic na bramke. To sie zemscilo. Piekny kros na choragiewke,wrzutka i 3:0. Takiego wyniku nikt sie chyba nie spodziewal. Po przerwie mecz zrobil sie mniej ciekawy. Akcje glownie ze strony Czarnego. Po indywidualnej akcji ktoregos z pilkarzy bylo juz 4:0 . Bylo widac rozluznienie w poczynaniach Angoli. I to sie zemscilo. Pod koniec meczu padla jedyna bramka tego meczu dla Tunezji. Mecz konczy sie wynikiem 4:1 dla ekipy Angoli radosny

Dzieki Czarny za mecze. Nie mialem szans w tych spotkaniach. Byles wyraznie lepszy.Momentami wogole nie istnialem. Doswiadczenie wzielo gore zdzier
Powodzenia dalej radosny
P.S chyba powinienem zostac bajko pisarzem zdzier
Pią 17:50, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)