GRUPA C

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA C

Piotrek1989 (Ghana) 1-0 Czarny (Tunezja)

Początek meczu to ataki z mojej strony, które przypieczętowałem bramką, która jak sie okazała dała mi zwycięstwo. Po moim golu Czarny wziął się do roboty i atakował, ale mój świetnie w tym meczu spisujący się bramkarz nie dał sobie strzelić gola.

Piotrek1989 (Tunezja) 2-2 Czarny (Ghana)

Tak jak w pierwszym meczu szybko objąłęm prowadzenie i zamiast się bronić poszedłem za ciosem i strzeliłem drugiego gola. Czarny potem strasznie mnie cisnął aż w końcu strzelił mi bramkę głową z kontry, a zaraz po tym strzelił drugą bramkę znów z główki z rożnego. Miałem jeszcze sytuacje sam na sam w ostatniej minucie ale nie umiem lobować i mój strzał obronił bramkarz.

Dzięki Czarny za mecze, stały na wysokim poziomie , Powodzenia dalej
Pią 18:26, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kupka

Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 15

Skąd: skarszewy

Widze ze Piotrek moze zamieszac w tym turnieju. Oby tak dalej.
Pią 19:22, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone (ekwador) 0:3 (tunezja) czarny
marky_ramone (tunezja) 1:1 (ekwador) czarny

W pierwszym meczu nie zasłużyłem na porażke, w pierwszej połowie miałem przewage w drugiej sie wyrównało, w strzałach na remis, tylko zę moi zawodnicy pudłowali w każdej sytuacji, czarny stzrelił 3 bramy po uderzeniach zza pola karnego, szczury po długich rogach, krótko mówiąc jemu wchodziło wszystko mi nic, no ijeszce jedno-raz w meczu sfaulowałem gdzieś pod bramką przeciwnika no i czerwień.

Drugi mecz zaczałem grając defensywnie, szybko strzeliłem bramke no i przystąpiłem do obrony, myślałem że dowioze skromne zwycięstwo, jednak grając w 10 przez pół meczu nie udało sie, czarny strzelił jakoś pod koniec - ostateczny wynik 1:1, w tym meczu czarny był lepszy, ja przyjąłęm postawe obronną, prawie dobrze na tym wyszedłem.

dzienks za mecze i powodzenia dalej
Pią 20:16, 04 Maj 2007 Zobacz profil autora

Przypominam,że do godz.23:59 dzisiejszego dnia KAŻDY gracz musi mieć rozegrane minimum 4 spotkania. Przy 0 rozegranych meczach karą może być nawet Czarna Lista i usunięcie z turnieju.
W tej grupie dotyczy to dwóch zawodników:
kemocik (0 meczy) wykrzyknik wykrzyknik wykrzyknik

p.s
nie sprawdzałem czy tabela jest po aktualizacji czy nie,dlatego prosze nie robić OT z pretensjami,że już ktoś ma rozegrane 4 mecze,a w tabeli jest błąd.
Prosze również namiestnikow o aktualizacje tabel w godzinach wieczornych.

Pozdrawiam wykrzyknik
Sob 2:16, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora

Aktualizacja tabeli zrobiona . Czarny ma już rozegrane 4 mecze , wiec pozostał kemocik , który został przeze mnie poinformowany o tym wink
Sob 10:45, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora

Czarny (Tunezja) 2:3 (Korea) kemocik
Mecz zaczął się spokojnie. kemocik obejmuje 2-bramkowe prowadzenie. Walka... Udało mi dorównać jeszcze przed przerwą w ostatniej minucie pierwszej poowy na 2:2. Druga połowa zaczęła się spokojnie tak jak pierwsze. Spokojne rozgrywanie z obu stron. Nic nie przynosiło bramki aż w ońcu w 89 minucie meczu kemocik wpakował mi na 3:2 po błędzie w ustawieniu... Wyrównany mecz na remis.

Zmiana ekip...

kemocik (Tunezja) 0:2 (Korea) Czarny
Ten mecz należał już do mnie. Kontrolowałem przebieg spotkania. kemocik jakby zagubiony słabo konstruował akcje ofensywne. Obejmuję prowadzenie po pięknym okienku. Gol typu podanie odwrót i strzał. Jeszcze w pierwszej połowie po dość przypadkowej wrzutce piłkę w pierwszej połowie przejął napastnik koreańskim i strzałem pod brzuszkiem bramkarza ustala wynik spotkania. Dalej mało się działo. Można jedynie odnotować strzał koreańca z ok 30 metrów w słupek i obronie bramkarza na rzut rożny. Ze strony kemocika parę zmarnowanych sytuacji.

ANULOWANE wykrzyknik
Sob 12:57, 05 Maj 2007 Zobacz profil autora

Za kemocika do turnieju z listy rezerwowych wchodzi MartiniTSW, proszę namiestnika o wprowadzenie go to tabeli i terminarza. Oczywiście wszystkie mecze rozegrane przez kemocika są anulowane.

Pozdrawiam!
Nie 0:15, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

MartiniTSW(Korea) 2:2 Czarny(Tunezja)

Mecz dosc wyrownany, jednak ja nie jestem w dobrej formie gdyz Czarny gral po 5 browarach a mi sie udalo tylko zremisowac lool

Czarny(Korea) 1:1 MartiniTSW(Tunezja)

Po zamianie ekip wiecej sytuacji na zdobycie gola mialem ja, jednak nie umialem ich dobrze wykorzystac. Gola strzelilem w dosc ciekawy sposob. Z rzutu wolnego z ok 46 m trafilem zawodnikiem w poprzeczke a pozniej Dos Santos dobil z najblizszej odleglosci. Czarny wyrownal ale nie pamietam juz w jaki sposob.

Wiem jedno zeby miec jakiekolwiek szanse w tym turnieju musze przetac grac w Pesa 6 a trenowac WE2002 cool

Ano doczekalem sie wink

MartiniTSW(Korea) 2:0 Piotrek1989(Ghana)

Mecz wyrowanany jednak to ja zdobywam 3 pkt. Strzelcy bramek(sami kitacje lool )

Piotrek1989(Korea) 1:3 MartiniTSW(Ghana)

W tym meczu powinien byc remis 2:2 ale los chcial ze bylo inaczej radosny

---------------------------------------------------------------------------------------------

MartiniTSW(Korea) 5:0 maska(Finlandia)

Mecz z lekka moja przewaga.

maska(Korea) 0:5 MartiniTSW(Finlandia)

W tym meczu koreanczycy zobaczyli 2 czerwone kartki i musieli sobie radzic w 9. Z mojej strony masa niewykorzystanych sytuacji, brak mi ogrania jeszcze lool

=====================================================

MartiniTSW(Korea) 4:0 marky_ramone(Ekwador)

Mecz w ostrych lagach wiec nie ma co opisywac. Dodam tylko ze marky dostal az 3 czerwone kartki wykrzyknik
Nie 12:08, 06 Maj 2007 Zobacz profil autora

Dlaczego mam 9 meczów rozegranych? Nie grałem z Maską jeszcze, więc powinno być 8.
Tzn. zagrałem jeden mecz z nim i czekam od paru dni na rewanż ale coś nie mogę go złapać... A mieliśmy od razu zagrać ale wyszedł zagubiony Maska odezwij się do mnie wykrzyknik
Pon 14:45, 07 Maj 2007 Zobacz profil autora

ok . dzisiaj wszystko poprawie , ale troche pozniej . Martini nie widziałem ze dodawałes mecze i byłem pewny ze nic nie grałes lool dzisiaj bedzie tabela uzupełniona wink
Pon 15:14, 07 Maj 2007 Zobacz profil autora
Maska

wszystko juz jest wyjasnione z czarnym wink

Czarny (Tunezja) 5-0 Maska (Finlandia)

nie wiem co sie dzialo w tym meczu bo to bylo z jakies 3dni temu zdzier ...

Czarny ( Finlandia) 5-1 Maska (Tunezja)

tutaj juz byla widoczna przewaga Czarnego juz w 2min strzelil bramke na 1-0 pozniej juz byl wyrównany mecz Tunezja dusiła obrone finów , lecz nie strzelili gola dopiero jak wynik zmienił sie na 2-0 to Dos Santos strzela w "okienko" i mamy 2-1 ... pozniej juz finlandia grała lepiej , piękna bramke na 4-1 strzela forsell wolej z 5m ...

Ps. Dziekuje wszystkim za szybko rozegrane mecze ze mną i zycze powodzenia gracza którzy wyjdą z grupy wink PozdRo
Pon 15:43, 07 Maj 2007

ok tabela uzupełniona wszystko porobione. posprawdzajcie ( jak możecie ) czy nie popełniłem żadnego błędu .. ale myślę że wszystko jest O.K
Pon 19:12, 07 Maj 2007 Zobacz profil autora
Kupka

Posty: 15

W tabeli jest ze mam 7 meczy a mam zagrane 8
Pozdro
Pon 20:10, 07 Maj 2007 Zobacz profil autora

Przypominam,że termin zakończenia fazy grupowej kończy się już dzisiaj o 23:59. Prosze o jak najszybsze dogranie zaległych meczy. W razie gdyby były jakiekolwiek problemy z rozegraniem spotkań(czego wolałbym uniknąć) to wyczulam na stosowanie się do podpunktów 6,7 i 8 punktu III.Kary i ostrzeżenia w regulaminie RC.

Pozdrawiam!

Wto 1:44, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora

marky_ramone(Korea) 0:4 MartiniTSW(Ekwador)

Mecz wyrownany do momentu az jakis koreanczyk dostaje czerwo, strzelam wtedy 2 gole pod rzad. Pozniej marky ponownie brutalnie fauluje i 2 karta o kolorze red lool

kupka odezwij sie do mnie na gg, bo ja pisze ale zadnej odpowiedzi nie ma a dzis termin sie konczy.
Wto 11:08, 08 Maj 2007 Zobacz profil autora

Z tego co widze u góry w poście Martiniego moge stwierdzić,że Kupka jednak nie odpisał i tych meczy po prostu nie rozegrali. Nie ma to żadnego wpływu na sytuacje w tabeli dlatego prosze o wpisanie dwóch wyników 0 - 0 w tych meczach(podkreślić na czerwono w terminarzu) i dodanie odpowiednią ilość pkt. na konta graczy,czyli po 3.

Pozdrawiam!
Śro 1:44, 09 Maj 2007 Zobacz profil autora

GRUPA C ZAKOŃCZONA

pozdrawiam wink
Śro 12:54, 09 Maj 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)