Grupa E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Zobacz poprzedni temat

______________________________________GRUPA E
Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny itp. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Prosze o zapoznanie sie z obowiązujacymi regulaminami:
ogólnym:
i turnieju:

UWAGA!

Oficjalny start fazy grupowej 09.09.2007, koniec w niedziele 16.09.2007 o godzinie 23:59. W połowie trwania fazy grupowej (do czwartku 13.09.2007) kazdy zawodnik musi mieć rozegrane min.4 spotkania z 10 możliwych.

NAJWAŻNIEJSZE ZASADY:

Pierwszy mecz gramy swoją drużyną --> rewanż drużyną przeciwnika !
np: Kicek(Anglia) - szyma(Togo) ---> Kicek(Togo) - szyma(Anglia)

Punktacja

1. zwycięstwo swoją drużyną 3 pkt.
1. zwycięstwo drużyną przeciwnika 6 pkt.
2. remis swoją drużyną 1 pkt.
2. remis druzyną przeciwnika 2 pkt.
3. porażka 0 pkt.

POWODZENIA

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pon 19:24, 17 Wrz 2007, w całości zmieniany 15 razy
Nie 9:17, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Belgia) 1:0 kaimada(Kostaryka)

kaimada od początku przycisnął, i być może zdobyłby gola, ale szybko dostał czeroną kartkę, po taktycznym faulu w środku pola(czy słusznie?). Potem było już gorzej, stwarzałem sporo sytuacji, ale wpadł tylko jeden gol.

kaimada(Belgia) 0:2 Grzehu92(Kostaryka)

Wydawało się, że po zmianie teamów, będzie mi się grało gorzej, Belgia jest teoretycznie lepsza od Kostaryki, ale w praktyce okazało się, że jest inaczej. Zdobyłem już w 1 połowie 2 bramki, wniosło to już spokój w mojej grze. Jednak kaimada miał jedną wyśmienitą sytuacje jednak po 3 dobitkach(?) nie potrafił wpakować piłki do siatki. W 2 połowie już spokojnie grałem piłką i dowiozłem dwubramkowa zaliczke do końca. Wyrównany mecz, ale Kostaryka była skuteczniejsza.
Nie 14:57, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

tak 3 dobitki - najpierw strzal wybija bramkarz pozniej Mpenza w poprzeczke ktos w slupek i buffel w bramkarza....

no nic szkoda gdyby nie ta czerwona....
Nie 15:02, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

dr_idea(Izrael) 1:0 Grzehu92(Belgia)
Grzehu92(Izrael) 2:2 dr_idea(Belgia)

Oba mecze niezwykle do siebie podobne. Po 1 w każdym meczu wynik otwierał dr_idea strzelając gola w 1 minucie. Po 2 te właśnie bramki zdobyte były po dośrodkowaniach i główkach. Po 3 mecze raczej nie porywały, akcji podbramkowych za dużo nie było, decydowała skuteczność. Po 4 statystyki strzałów w obu meczach brzmiały tak samo 5-4, z tym że w 1 meczu na moją korzyść, a w 2 na korzyść rywala. I na tym podobieństwa się kończą. W pierwszym meczu w dużej mierze zabrakło zimnej krwi moim napastikom, brakowało szcześcia. Dr_idea do bólu skuteczny, można powiedzieć kontrast mojego zespołu, co miał wykorzystał.
Drugie spotkanie już lepsze w moi m wykonaniu, co z resztą widać po wyniku, ale znowu brak koncentracji i w ciągu paru minut 2 gole rywala, i musiałem niepotrzebnie gonić wynik. To jednak się udało Izrael skuteczny, w ataku świetny Benayoun i udało się wyrównać.

Dzięki za mecze
Nie 18:56, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

soniak (Gwinea) 1:0 (Izrael) dr_idea
dr_idea (Gwinea) 1:3 (Izrael) soniak

Mecze bardzo wyrównane. Zadecydowała przede wszystkim skuteczność piłkarzy. W tych meczach każdy wynik byłby sprawiedliwy bo każdy mail jakies bardzo dobre okazje do strzelenia bramki. Mi sie to udalo wiecj razy dlatego wygralem.

soniak (Gwinea) 2:1 (lran) lucas15

Mecz wyrównany no moze z mala kozyscia na mnie dlatego ze mialem wiecej strzalów. Ale te strzały nie byly grozne. Lucas15 tez niczym nie zachwycil i mecz troche byl ospaly. Poprostu wykorzystalismy swoje 100% sytuacje. Ja mialem ich dwie wiec wygralem.

lucas15 (Gwinea) 0:4 (Iran) soniak

Drugi mecz zdominowany przez moja druzyne. lucas15 mial tylko 2 okazje w meczu i to bardzo dobre. Juz w piatej minucie mogl wyjsc na prowadzenie ale bedac sam na sam strzelil w bramkarza. Ta sama sytuacja powtórzyla sie w 60 minucie meczu. Zas ja w pierwszej polowie nie moglem sobie poradzic ze strzeleniem bramki. Mialem kilka sytuacji sam na sam, raz byla poprzeczka, dwa razy pilkarz wybijal pilke z linii bramkowej. Worez z bramkami rozwiazal sie tuz po przerwie.
Dodam tylko ze gralem pierwszy mecz Iranem i jzu wiem dl;aczego niektorzy chwala ten zeslol. Otóż w ataku jest wspanialy!! Tez juz go polubilem Wink

dzieki za mecze i powodzenia dalej
Pon 16:00, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Belgia) 2:2 lukas15(Iran)

Mecz pod moje dyktando, ale po raz kolejny okazało się że aby zdobywać punkty trzeba mieć sporo szcześcia, a tego mojemu rywalowi w tym spotkaniu nie zabrakło. Dwa razy obejmowałem prowadzenie, dwa razy lukas wychodził na remis. W strzałach 17-5 dla mnie.

lukas15(Belgia) 0:1 Grzehu92(Iran)

Ten mecz już bardziej wyrównany, choć znów byłem rażąco nieskuteczny. Słupek, poprzeczka, świetna parada bramkarza, i mecz skończył się moim skromnym zwycięstwem 0-1.
Pon 16:54, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora
lukas15

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 324

Skąd: Patrz na avatar

Kaimada sory że przeszkadzam ale z soniakiem w drugim meczu nie przegrałem 5:0 tylko 4:0
Pon 16:59, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

soniak (Gwinea) 0:3 (Ghana) Czarny

Mecz zdecydowanie dla Czarnego. Mnustwo sytuacji pod moja bramka. Ja tlko raz powaznie strzelilem a tak mecz toczony na jednej polowie.

Czarny (Gwinea) 1:1 (Ghana) soniak

To juz byl wyrownany mecz. W strzalach 9:7 dla Czarnego. Obaj mielismy kilka dogodnych niewykozystanych sytuacji. Uwazam ze wynik jak najbardziej sprawiedliwy.

Dzieki za mecze
Pon 17:05, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Grzehu92(Belgia) 1:0 soniak(Gwinea)
soniak(Belgia) 0:1 Grzehu92(Gwinea)

Optyczna przewaga soniaka w tym dwumeczu, ale jak zwykle prezentując mój wyrachowany styl udało się stworzyć tą jedną decydującą akcję zakonczoną bramką. Tym samym przypieczętowałem swój awans do kolejnej rundy.

Pon 17:39, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

soniak (Gwinea) 1:0 (kostaryka) kaimada

Moja przewaga przez caly mecz i zasluzone zwyciestwo. W strzalach 10-2 dla mnie. Kaimada przycisnal troche w koncowce meczu ale nic to mu nie dalo.

edit:Jest już dobrze

Ostatnio zmieniony przez lukas15 dnia Wto 17:02, 11 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 13:47, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

kaimada zdaje się, że mam 8 meczów, a nie 6...

Edit: git szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez Grzehu92 dnia Wto 16:25, 11 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:59, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

przeoczyłem mecz Grzcha z lukasem ( sam nie wiem jak zdzier) już wszystko chyba dobrze Wink
Wto 16:23, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

jeszcze moj mecz z toba przeoczyles
Wto 16:46, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora

nasz mecz do tabeli wejdzie po rozegraniu go między nami tak to chciałem zrobić xd
Wto 18:25, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)