GRUPA F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Zobacz poprzedni temat

_____________________________ GRUPA F

Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny itp. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Prosze o zapoznanie sie z obowiązujacymi regulaminami:

Ogólnym regulaminem
_______Regulaminem turnieju Revenge Cup II

CZYTAJ TO:
Oficjalny start fazy grupowej 09.09.2007, koniec w niedziele 16.09.2007 o godzinie 23:59. W połowie trwania fazy grupowej (do czwartku 13.09.2007) kazdy zawodnik musi mieć rozegrane min.4 spotkania z 10 możliwych.

CZYTAJ TO:

Pierwszy mecz gramy swoją drużyną --> rewanż drużyną przeciwnika !
np: Kicek(Anglia) - szyma(Togo) ---> Kicek(Togo) - szyma(Anglia)

PUNKTACJA:

1. zwycięstwo swoją drużyną 3 pkt.
1. zwycięstwo drużyną przeciwnika 6 pkt.

EloZiomKonin 4-1 nadolski

Mam nadzieje ze wszystkie mecze zostana rozegrane w terminach i obejdzie sie bez WO.
Powodzenia

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Pon 17:14, 17 Wrz 2007, w całości zmieniany 35 razy
Nie 1:19, 09 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

karol_pomarancza - gAc
m1. 3-1
m2. 2-2

Pierwsza połowa pierwszego meczu dla mnie, w strzałach przewaga, wygrywałem do przerwy już 3-0, po dwóch główkach Stellera oraz dobitce Barnnety czy Degena do pustej. W drugiej Ekwador gAca przycisnął i zdobył 1 gola, i stwarzał sobie sytuacje ale bramek z tego nie było.
Drugi mecz, pierwsza połowa dla mnie choć gAc atakował ostro, ale to ja zdobywam pierwszy dwie bramki, obie z główki szczęśliwy, a zraz przed końcem pierwszej części gAc zdobywa kontakta. Druga połowa dla gAca, ja mam kupe sczęścia i tracę tylko 1 bramkę, choć mogłem stracić kilka, w strzałach po równo, ale te moje w 2 części nie były groźne.
Cóż potęga schematu wrzutek w moim wypadku była gites i skuteczna, cóż gAc trochu narzekał na moją grę ale nic, gra się tak by było skutecznie i bramy wpadały, bramka z głowy nie gorsza od bramki noga Wink.

gAc3:1Kajorek17
pierwszy bramkę zdobywa kajorek z głowki grr jak mnie to drażni drażni tym bardziej ze jeden strzał tylko oddał w pierwszej połowie .... doprowadzam do szybkiego wyrównania a 15 min pozniej strzelam na 2:1 .. kajorek zmienia ustawienie no i grało sie cieżej a mimo to zdobywam 3 bramke

gAc2:1Kajorek17
mecz bardziej wyrównany choc miałem sporo pecha "ostatnio mnie prześladuje" ale zdobywam pierwszy bramkę pozniej podwyższam na 2:0 i LOST.... DOkańczamy 70 min Kajorek przed końcówka strzela kontaktowa bramke ale to mu nie pomaga zapałzowałem 25.16 sek drugiej połowy gdy zadwodnicy toczyli pojedynek głowkowy na środku boiska....

kajorek17 RPA 2-1 Peru nadolski..

No chociaż ten mecz mi wyszedl,od pierwszej min rzuciłem sie do ataku,lecz bramkarz gości był nie do pokonania..Q.Fortune miał ok.6 strzałów i żadnego nie wykorzystał.co za skuteczność..Coach gości przeprowadzał bardzo niebezpieczne kontraataki..i jeden z nich przyniósł znalazł droge do siatki..do 1 połowy 1-0 dla nadoslkiego...w 2 połowie sciagłem Fortuna i to był strzał w 10..strzelam 2 gole i wygrywam...2 mecz wkrótce

kajorek17 Peru 1-0 RPA nadolski

Mecz wyrównany,udało mi sie gola strzelić w 85min...dzieki za mecze i pozdrawiam!!

9 pkt moje

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Wto 14:21, 11 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:40, 10 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p - 50ml
m1. 2-1
m2. 1-0

Pierwszy mecz zaczął się dobrze dla Szwajcarów, którzy już w pierwszych minutach obejmują prowadzenie po wrzutce i płaskim strzale po ziemi Freia z nogi radosny. 50 wziął się w garść, parę groźnych akcji ale nie ma efektu jest za to czerwona kartka i gra w dyche. O dziwo strzela bramkę remisującą jeszcze w pierwszej części, po kornerze i główce. 50 w ataku nie zaprzestawał działań, w drugiej połowie na oko ma przewagę i więcej strzela. Jedna z akcji szwajcarów w 40 minucie drugiej części gry przynosi rozstrzygnięcie, ładne rozprowadzenie piłki podaniami, wysunięcie do niepilnowanego Freia i ten bez skrupułów zdobywa gola na wagę zwycięstwa. W strzałach ok. 8-6 dla 50 ml.
Wynikiem sprawiedliwszym w tym meczu byłby remis, 50 grał bardzo dobrze w osłabieniu.

Drugi mecz to inna bajka, w tym meczu dominowała moja Słowacja, 50 chyba nie leżał styl gry szwajcarów. Bardzo liczne ataki Słowacji kończone groźnymi strzałami, jednak w pierwszej części nie ma bramek. Druga połowa podobna, tylko że Słowacy zdobywają bramkę, po strzale i dobitce. Od ok. 35 minuty drugiej części 50 ostro przy atakował oddał gdzieś ze 3 groźne strzały, w tym strzał z główki w słupek, szczęście po mojej stronie Wink. Wygrana dla mnie zasłużona, były okazję ale nie wpadało prawie wszystko Wink. W strzałach 13-4 dla mnie.

Dzięki za mecze, powodzenia dalej, pozdrawiam Wink.

50ml(Slowacja)-gAc(Ekwador) 2:1
nie chce mi sie zabardzo opisywac,strzelam pierwszy po dlugim rogu,gAc wyrownuje po brmie od poprzeczki,w koncowce strzelam po ziemi i 3pkt wedruja do mnie

gAc(Slowacja)-50ml(Ekwador) 1:1
gAc mial wiecej sytuacji do strzelenia gola ale w tym meczu ekwadorski bramkarz byl(prawie)doskonale dysponowany,mimo staran gAca gala nie wpadal do mojej siatki,w koncowce Delgado poteznie udezyl z 25 metra w poprzeczke i z 2 metrow Mendez przestrzelil,jednak Delgado po strzale zza pola karnego pakuje pilke w samo okno,juz cieszylem sie z 6 punktow,ostatnia akcja meczu i Mintal strzela z 25 metrow tez w okno(mozna powiedziec ze to byl lob) mimo nacisku ekwadorskiego obroncy,poprostu nie wierzylem zszokowany ,podzial punktow,po meczach z karolem dopisalo wreszcie szczescie

50ml(Slowacja)-kajore17(RPA) 3:0
wykorzystalem co mialem,kajorek tez mial pare sytuacji ale pilka mie mogla znales drogi do bramki,w strzalach po 12,rewanz wkrotce
thx za mecz,powodzenia
Wto 1:00, 11 Wrz 2007 Zobacz profil autora
kajorek17

Posty: 246

kajorek17 RPA 1-1 Szwajcaria karol_p
kajorek17 Szwajcaria 0-2 RPA karol_p

oba mecze bardzo wyrównane..wiecej szczęscia miał karol...dzieki wielkei zaa mecze i pozdrawiam

50ml(Slowacja)-nadolski(Peru) 1:1
nadolski powienien wygrac ten mecz bo mial wiecej dogodnych sytuacji,strzela pierwszy z prawego skrzydla,ja 15 minut pozniej wyrownuje po bledzie obrony
nadolski(Slowacja)-50ml(Peru) 0:2
o ile w pierwszym meczu nadolski mial przewage to w 2 ja juz dominowalem,nadolski mial pare sytuacji ale nie 100%,ja wykorzystalem 2 i wygralem

kajorek17(Slowacja)-50ml(RPA) 1:1
kajorek oddal wicej strzalow,strzelam w 82 minucie,jednak trace prowadzenie w ostatniej akcji,ajjjj

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Śro 20:32, 12 Wrz 2007, w całości zmieniany 2 razy

karol_p PERU 2-2 SZWAJCARIA nadolski

2 mecz na korzyść karola_p atakował prawie cały mecz szczęśliwy tylko ja mu przeszkadzałem w atakach , ogolnie zrobiłem 2 goźne sytuacje i gole po nich wpadły karol miał minium 5 sytuacji do strzelenia gola , niestety na jego niekorzyść a na moja korzyść wpadły tylko 2 radosny dzieki i powodzenia !
Śro 20:46, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

50ml, mały błąd w tabeli, powinienem mieć 23 pkt, za remis z nadolskim jego teamem 2 pkt a nie 1 pkt Wink
Śro 23:09, 12 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Dołączył: 15 Gru 2006
Posty: 246

Skąd: Konin

mecz 1:
EloZiomKonin (Mali) - Karol Pomarańcza (Szwajcaria) 2:1
Mecz bardzo dobry. Wszystko sie zaczęło od fatalnego błędu bramkarza drużyny Mali. Rzut wolny z ok 30 metrów, mocny strzał w środek bramki, bramkarz zapomina wyskoczyć,i piłka odbija się od poprzeczki i jest gol dla Szwajcarii. Potem zaczyna atakować Mali doprowadza po dluższym czasie do remisu, bramka ta dodaje skrzydeł i ok 10 min przed koncem pada zwycieska bramka dla drużyny Mali

mecz 2:
EloZiomKonin (Szwajcaria) - Karol Pomarańcza (Mali) 1:0
Tutaj przewaga Karola Pomaranczy, chcial sie zrewanzowac za pierwszy mecz, w drugiej polowie mecz sie wyrównał po pieknej akcji EloZioma pada jedna jedyna bramka, zwycieska bramka.

EloZiomKonin (South Africa) - Kajorek17 (Mali) 0:4

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Czw 16:07, 13 Wrz 2007, w całości zmieniany 1 raz

gAc2:1EloZiom

Mecz wyrównany Elo strzela pierwszy bramkę ale mobilizuje sIe i wyrównuje. Sporo sytuacji z jednej i z drugiej strony ale to mi sie udaje wyprowadzic ekwador na prowadzenie:) i tak mecz się kończy

gAc3:1EloZiom

No grałem teraz swoja drużyna ulubiona nie mogłem pozwolić na przegrana wiec wziołem sie do roboty i to mi przyniosło korzystny wynik dlamnie w postacI 3:1 nie wiem dokładnie w jakich sytuacjach padły bramki sorka:P

gAc0:0nadolski

mecz od samego poczatku pod moja inicjatywa ehhe sporo akcji 100% ale nadolski wychodził z opresji druga połowa dla nadolskiego Cisnął mnie przez cały czas ale ratowałem sie jak mogłem ZJEBANA DRUŻYNA TEN EKWADOR!!!! wynik końcowy 0:0

gAc3:0nadolski

wsio jasne Peru;] o wiele lepiej mi sie gra tą drużyna i to było widac wynik mowi sam za siebie 3:0 choc czasami nadolski był bliski strzelenia bramki

Posty: 773

Brak zagrożeń co do usunięcia, któregoś zawodnika z turnieju z powodu nie rozegrania minimum 4 spotkań do czwartku (13.09.07) do godziny 23.59 wykrzyknik Proszę o aktualizacje tabeli w godzinach wieczornych.

Skąd: White

no jeszcze jutro zagram z EloZiomem i koniec w naszej grupie,jutro wszystko sie wyjasni radosny

50ml(Slowacja)-EloZiom(Mali) 0:3
EloZiom(Slowacja)-50ml(Mali) 2:2
zabrakowalo szczescia,w 2 meczu wygrywalem 2:0 ale EloZiom dogonil wynik,i po awansie,wczesniej w 2 meczach druzynami porzeciwnika stracilem bramki w ostatnich akcjach,i tak zamiast 12pkt tylko 4 smutny ,no trudno,graty wszystkim ktorzy wyszli,powodzenia dalej
PS.thx za rozegranie bezproblemowo wszystkich meczy,jutro zaktualizuje tabele i moze jakies male podsumowanie
Czw 22:58, 13 Wrz 2007 Zobacz profil autora

Posty: 1173

w tabeli powinno być na odwrót - EloZiom powinien być drugi ja trzeci zdzier
Nie 23:08, 16 Wrz 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Revenge Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)