Temat: Team Hyper Cup by RonaldoVIP [HC]
diegokapel

Odpowiedzi: 47
Wyświetleń: 1950
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Czw 19:10, 13 Lis 2008   Temat: Team Hyper Cup by RonaldoVIP [HC]
diegokapel gg://497670 Polonia Warszawa
Temat: Nowy Off-Top
diegokapel

Odpowiedzi: 200
Wyświetleń: 13875
PostForum: Nowy Patch Turniej   Wysłany: Czw 17:15, 06 Lis 2008   Temat: Nowy Off-Top
kiedy losowanie grup? acha zgadzam się z RONALDO 1
Temat: Rozstawienia & wyniki losowania
diegokapel

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 1794
PostForum: Nowy Patch Turniej   Wysłany: Czw 17:01, 06 Lis 2008   Temat: Rozstawienia & wyniki losowania
diegokapel vs. tomaszek 2:2 po dogrywce 3:2

Udało się jestem dalej tomaszek szybko strzelil bramke ale wyrownalem potem on strzelil sobie samoboja ale wyrownal i w dogrywce strzelilem ...
diegokapel

mam pytanie obojętnie jakie drużyny czy 3 koszyk??
Temat: Professional Hyper Cup by RonaldoVIP [HC]
diegokapel

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 2163
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Wto 20:02, 28 Paź 2008   Temat: Professional Hyper Cup by RonaldoVIP [HC]

Wyświetleń: 2070
PostForum: Nowy Patch Turniej   Wysłany: Wto 17:11, 28 Paź 2008   Temat: Grupa K - [I Faza Grupowa]
diegokapel vs. DJCLAUDIO 3:0 strzały 13:3

Cały mecz mam przewagę. W pierwszej połowie strzelam 2 bramki w drugiej połowie dokładam jeszcze jedno i spokojne zwycięstwo.
diegokapel

PostForum: Nowy Patch Turniej   Wysłany: Nie 19:11, 26 Paź 2008   Temat: Grupa K - [I Faza Grupowa]
karczy vs. diegokapel wynik 0:1 strzały 7:11

Mecz wyrównany z moją lekką przewagą. Szybko strzelona bramka ustawiła mecz. Potem kilka groźnych strzałów z obydwu stron, lecz nie wp ...
Temat: Zapisy do Nowy Patch Turniej
diegokapel

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 7101
PostForum: Nowy Patch Turniej   Wysłany: Pon 20:49, 20 Paź 2008   Temat: Zapisy do Nowy Patch Turniej
Zapoznalem sie z regulaminem turnieju "Nowy Patch Turniej" jak i z Ogólnym regulaminem rozgrywek i jestem świadom konsekwencji wynikających z ich nieprzestrzegania

diegokapel //gg497670
Temat: Hyper Cup by RonaldoVIP[HC]
diegokapel

Odpowiedzi: 42
Wyświetleń: 2145
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Czw 18:51, 16 Paź 2008   Temat: Hyper Cup by RonaldoVIP[HC]
diegokapel gg://497670 Norwegia
Temat: Kap Edyszyn For(HC)
diegokapel

Wyświetleń: 1995
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Wto 18:44, 14 Paź 2008   Temat: Kap Edyszyn For(HC)
diegokapel gg://497670 Polska
Temat: Polczak Cup [NC]
diegokapel

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 2217
PostForum: Expresowe Archiwum   Wysłany: Sob 23:07, 11 Paź 2008   Temat: Polczak Cup [NC]
tulip911 3:0 Diegokapel no coz innym razem :/