Temat: GRUPA C
makgregor

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 3420
PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Nie 18:37, 07 Maj 2006   Temat: GRUPA C
Na jakim patchu gramy ? Widze ze jest jakis nowy a go nie mam.

GRAMY NA STARYM PATCHU. PAMIĘTAJCIE O TYM!!!

Pisalem do ludzi ale jak dotad odezwaly sie 2 osoby , ktore jednak nie moga zagrac bo ...
makgregor

PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Sob 12:20, 06 Maj 2006   Temat: GRUPA C
makgregor

PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Pią 1:24, 28 Kwi 2006   Temat: GRUPA C
Heh chyba nie bedzie trzeba bo jutro jade do Wloch a wracam 4.maja rano i po poludniu jade na rajd PK do Krynicy ktory sie konczy 7 maja. - a z tego co widze nie wyrobie w terminie delikatnie mowiac:( ...
makgregor

PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Nie 20:30, 23 Kwi 2006   Temat: GRUPA C
wymiatacz 2:3 makgregor

Dosc sporo emocji mimo ze strzelilem 3 gole, potem bylo 3:2 i z 10 minut atakow Wymiatacza.
makgregor

PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Wto 19:47, 18 Kwi 2006   Temat: GRUPA C
makgregor 5:2 czasi

Mecz b. wyrownany. Turcja strzelila szybko 2 gole ale potem udalo mi sie do przerwy wyrownac i po przerwie dolozyc jeszcze 3.
makgregor

makgregor___3 vs. 1___Espiranza

Mecz b. wyrownany. Moze Espiranza strzeli opis jak cos pamieta. Ja tylko lagi i ciecia smutny
Temat: Losowanie Grupy A-D
makgregor

Odpowiedzi: 36
Wyświetleń: 1995
PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Wto 21:51, 11 Kwi 2006   Temat: Losowanie Grupy A-D
nr 3
Temat: Podział Teamów- Tylko dla Graczy Turniejowych
makgregor

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 3138
PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Śro 17:42, 05 Kwi 2006   Temat: Podział Teamów- Tylko dla Graczy Turniejowych

Wyświetleń: 5760
PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Wto 8:51, 28 Mar 2006   Temat: Runda Eliminacyjna

Wyświetleń: 5961
PostForum: Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I   Wysłany: Sob 1:11, 25 Mar 2006   Temat: Zapisy do Wielkiego Turnieju Dla Nowych Graczy
gg:2046296