GRUPA C
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat

NIE GRAMY OD RAZU RUNDY REWANŻOWEJ
CZEKAMY NA ZAKOŃCZENIE RUNDY WSTĘPNEJ!!!

Wyniki w tym temacie,OPISY MECZÓW BARDZO MILE WIDZIANE radosny

W przypadku problemów (mam nadzieję, że takowych nie będzie) zgłaszać się do mnie na gg Wink

Życzę wszystkim powodzenia, żeby każdy świetnie się bawił, niech wygra najlepszy radosny

Pozdrawiam szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez owenik dnia Śro 14:27, 10 Maj 2006, w całości zmieniany 46 razy
Pią 17:32, 07 Kwi 2006 Zobacz profil autora
owenik

Posty: 162

czasi ____1:3____ owenik

Mecz jednostronny, przerywany nielicznymi kontrami Turków. Pierwszą bramkę zdobył Emil Mpenza, który uderzył pięknym lobem ponad bezradnym bramkarzem w sytuacji sam na sam. Drugą bramkę dołożył jeszcze przed przerwą. W sytuacji przed polem karnym rywali, Baseggio "czerwonych diabłów" wyłożył piłkę jak na talerzu Mpenzie, który pewnym strzałem w boczną siatkę podwyższył prowadzenie Belgów. Wyglądało na to, że kolejne bramki to tylko kwestia czasu. Po zmianie stron Belgowie nadal atakowali bramkę Turków, zmuszając ich pressingiem do błędów. Po jednym z nich futbolówkę przejął Walter Basegio i lekkim precyzyjnym strzałem zza pola karnego strzelił piłkę tuż obok słupka. Belgia wyraźnie teraz odetchnęła i zaczęła grać zdecydowanie bardziej na luzie. Kiedy obrońcy gości wyprowadzali piłkę, Van Buyten popełnił katastrofalny błąd tracąc piłkę na rzecz Hasana Sasa, który silnym strzałem zmniejszył wymiar porażki. W ostatniej akcji meczu Walter Baseggio trafił jeszcze w słupek, niedługo po tym sędzia zakończył spotkanie.

Espiranza___1-0___czasi

Od samego poczatku wiedzialem ze wygram ten mecz. Od pierwszej minuty nacieralem na przeciwnika. Przez cały czas on stosował tylko contry po moich nieudanych strzalach. Ale to ja byłem lepszy. I nadeszła minuta prawdy, jest 2 polowa 15min. Corner wykonuje Karagounis podaje do Vryzas'a a ten odgrywa pileke do Charisteasa. A Charisteas.........strzela i........gol. I tym strzalem Grecja wygrywa mecz z turkami.

Ostatnio zmieniony przez Espiranza dnia Sob 22:37, 15 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz

owenik ____2:1____ Espiranza

Już na początku spotkania Walterowi Baseggio zabrakło nieco szczęścia, ponieważ trafił w poprzeczkę z 16 metrów. Niedługo po tym trener Greków postanowił zmienić taktykę z 4-1-2-1-2 na 5-2-1-2. Po tym posunięciu Czerwonym Diabłom grało się znacznie ciężej, z powodu zmasowanej obrony gości. Niedługo jednak w doskonałej sytuacji znalazł się Emile Mpenza, który po błędzie rywala z łatwością wpakował piłkę do siatki z 17 metrów odbijając się jeszcze od słupka. W pierwszej odsłonie spotkania doszło jeszcze do kilku strzałów ze strony obu drużyn. W drugiej połowie Belgia podwyższyła prowadzenie na 2:0 po dośrodkowaniu z lewego skrzydła i pięknym strzale głową Wesleya Soncka. Niedługo potem akcja przeniosła się nieco na pole karne Belgii. W zamieszaniu przy linii końcowej rzut rożny wywalczają Grecy. Po krótkim rozegraniu kornera i kilku sprytnych podaniach do piłki doszedł jeden z napastników gości i strzelił bramkę od słupka zmniejszając tymsamym wielkość porażki. Koniec meczu, 2:1.

Ostatnio zmieniony przez owenik dnia Nie 14:40, 16 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Nie 0:12, 16 Kwi 2006 Zobacz profil autora
makgregor

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 11

Skąd: Kraków

makgregor___3 vs. 1___Espiranza

Mecz b. wyrownany. Moze Espiranza strzeli opis jak cos pamieta. Ja tylko lagi i ciecia smutny
Nie 22:54, 16 Kwi 2006 Zobacz profil autora
owenik

Posty: 162

makgregor ____2:4____ owenik

Pierwszą bramkę zdobyli piłkarze Rumunii po soczystym strzale z ok. 18 metrów. Drugą bramkę spotkania strzeliły "Czerwone Diabły". Wyprowadzając książkowy kontratak piękną piłkę za obrońców rzucił Walter Baseggio, tam dopadł do niej Emile Mpenza, który w sytuacji sam na sam zamarkował strzał, kompletnie myląc tym bramkarza i wbiegł z piłką do bramki. Następna bramka padła niewiele później. Bart Goor dośrodkowuje piłkę z rzutu rożnego, dopada do niej jeden z napastników Belgii i strzałem głową kieruje piłkę do siatki. Przerwa.
Strzelona bramka widocznie podrażniła ambicje Rumunii. Wyrównująca bramka dla Rumunów padła po ataku pozycyjnym, po kilku szybkich podaniach w czystej pozycji do strzału znalazł się zawodnik gospodarzy i z 20 metrów strzałem po ziemi pokonał bramkarza Proto. Trzecia bramka dla Belgów padła po dobrym prostopadłym podaniu jednego z pomocników, tam doszedł do piłki Emile Mpenza i strzelił w krótki róg, co dało prowadzenie gościom. Ostatni bramkę strzelił Wesley Sonck, który strzałem w długi róg ze skraju pola karnego ustalił wynik meczu.
Pon 0:40, 17 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Espiranza

Posty: 36

Tez tak sadze mecz był bardzo wyrównany ale jednak on lepiej wykożystał swoje akcje. Pierwsze dwie bramki strzelił makgegor a trzecia ja a potem znowu on. Mecz zakonczyl sie wynikiem 3-1 dla magregora. Udało mi sie uchwycic tylko jedna bramke ktora ja strzeliłem.

Pon 0:50, 17 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Mecz to jedne wielki lag przegawaga walijczykow byla zdecydowana ale nie potrafili umiescic pilki w siatce Grekow no i co tu opowiadac jak mecz byl bez bramek poprostu nudziarstwo i ta wpadka znacznie oddalila moj awans zreszta i tak z taka druzyna daleko bym nie zaszedl :/

Czasi 2:5 szyma2

Bardzo szybko zdobyta bramka przez Giggsa potem 0:2 po golu Bellamiego Turcy zmienili taktyke na ofensywniejsza ale to nei pomoglo bo Walijczycystrzelaja kolejne dwie bramki potem odpowiedz turkow i bylo 1:4 potem znowu trafiaja Walijczycy no i kolejna odpowiedz Turkow i po pierwszej polowie bylo 2:5 w drugiej juz bramki nie padly choc Bellamy mial dwie znakomite okazje w oby dwoch skiwal bramkarza Turkow i nie trafil do pustej bramki no i sedzia odgwizdal koniec meczu
Pon 22:58, 17 Kwi 2006 Zobacz profil autora
makgregor

Posty: 11

Mecz b. wyrownany. Turcja strzelila szybko 2 gole ale potem udalo mi sie do przerwy wyrownac i po przerwie dolozyc jeszcze 3.
Wto 19:47, 18 Kwi 2006 Zobacz profil autora

szyma2 1-1 makgregor

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 23:43, 23 Kwi 2006, w całości zmieniany 1 raz
Sob 18:29, 22 Kwi 2006 Zobacz profil autora
owenik

Posty: 162

wymiatacz ____2:3____ owenik

Mecz bardzo dziwny z tego względu, że bramki zostały strzelone bardzo szybko. W pierwszej akcji meczu w 2 minucie składną akcję wykończył Emil Mpenza. Dwie minuty później drugą bramkę dołożył Baseggio. W sytuacji sam na sam Walasiak wyłożył piłkę graczowi Anderlechtu Bruksela na pustą bramkę i ten dopełnił formalności. Gracze Senegalu odpowiedzieli też bardzo szybko, w 14 minucie po głupim błędzie obrony w sytuacji sam na sam znalazł się napastnik Senegalu i zmieścił piłkę w siatce. Kolejna bramka padła w 18 minucie meczu, po prostopadłym podaniu padła wyrównująca bramka. Ostatnią, decydującą bramkę strzelił Wesley Sonck w 54 minucie meczu. Senegal 2:3 Belgia. "Czerwone Diabły" pewnie zmierzają w kierunku wyjścia z grupy. radosny
Nie 17:12, 23 Kwi 2006 Zobacz profil autora
makgregor

Posty: 11

Dosc sporo emocji mimo ze strzelilem 3 gole, potem bylo 3:2 i z 10 minut atakow Wymiatacza.
Nie 20:30, 23 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Mecz raczej pod dyktando Walijczykow szybko strzelona pierwsza bramka nastepnie po bledzie obroncow przed wlasnym polem karnym w samo okienko trafil Bellamy nastepnie dluga pilka od obroncy do Giggsa bramkarz Senegalu wychodzi przed pole karne Giggs glowkuje na 5 metr a tam do pustej bramki pilke wbija Bellamy i bylo 3:0 takim wynikiem tez zakonczyla sie pierwsza polowa w drugiej polowie akcja Giggsa ktory przeszedl dwuch zaowodnikow senegalu i popisal sie ladnym strzalem z poza pola karnego kolejna bramka padla dla Senegalu za dluzo zabawy z pilka w wlasnym polu karnym konczy sie jej strata i z 3 metro wbija ja do siatki Senegalczyk po tej bramce Senegal zaczal zdecydowanie smielej atakowac ale wiecej bramek juz nie padło i mecz zakonczyl sie wynikiem 4:1
Nie 23:40, 23 Kwi 2006 Zobacz profil autora
owenik

Posty: 162

owenik ____3:1____ szyma2

Mecz wyrównany, chociaż Belgia wykazała się większą skutecznością w ataku.

Posty: 162

PANOWIE, RUSZAMY Z REWANŻAMI, INNE GRUPY JUŻ PRAWIE KOŃCZĄ !!!
Czw 21:06, 27 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Co tu opisywac mecz bez bramek oby dwa teamy mialy swietne okazje ale zabraklo szczescia no i jeszcze od bodajze 28min drugiej polowy musialem grac w 10 bo sedzia po faulu na srodku boiska pokazal mi czerwona kartke idiota normalnie :/ mak nie zaczynal zadnej akcji poprostu przyjal pilke ja wslizg on sie odwrucil w ostatniej chwili i wjechalem mu od tylu a ten czerwona kartka :/ ale bylo minelo i ciesze sie ze zdolalem utrzymac ten remis choc wyjscie z grupy znacznei sie oddalilo musze czekac na jakas wpadke makgregora lub wygrac z owenikiem szczęśliwy trudne zadanie wole aby mak w jakims meczu zawalil z teoretycznie gorszym przeciwnikiem bardzo zły diabeł
Pią 1:01, 28 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)