GRUPA E

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Zobacz poprzedni temat
GRUPA E

Post GRUPA E
Uwaga:
NIE GRAMY OD RAZU RUNDY REWANŻOWEJ
CZEKAMY NA ZAKOŃCZENIE RUNDY WSTĘPNEJ!!!

TERMINARZ
RUNDA WSTĘPNA 13-23 kwiecień ludzie grajcie!

Songo Q 3-0 karol_pomarancza

Wyniki meczów w tym temacie,najlepiej jakby kazdy gracz z grupy wpisywał swoje wyniki w jednym poscie pozbędziemy sie w ten sposób śmietnika a i tabele bedą częsciej aktualizowane,opisy meczów mile widziane,w razie problemów zapraszam na moje GG
i pamiętajcie to jest tylko zabawa,wszelkie oszustwa bedą karane ja nie będę pobłażliwy lool
STARTUJEMY!!

UWAGA!
WSZYSCY GRACZE KTÓRZY NIE ZACZNĄ ROZGRYWAĆ SWOICH GRUPOWYCH MECZY ZOSTANĄ NATYCHMIAST USUNIĘCI Z TURNIEJU
REZERWA AŻ RWIE SIE DO GRY..
OSTATNIE MOJE OSTRZEŻENIE

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Śro 15:07, 10 Maj 2006, w całości zmieniany 58 razy

sheva7 (Rosja) -karol_pomarancza (Peru) 8:5 lool lool

Nie umie ani opisać meczu bo nie pamietam wszystkich bramek :-)

azspider (Senegal) 1:5 (Ukraina) lukassronaldo

Niema co opisywać zdzier, prowadzilem 1:0 (ku chyba zaskoczeniu lukassronaldo) a potem mecz jush toczyl sie tylko pod jego dyktando zdzier, do przerwy bylo o ile dobrze pamietam 1:2, kolejne 3 bramki (w miedzy czasie dostalem czerwona kartke, nie pamietam kim) i końcowy wynik 1:5.

Kicek(turcja) - karol-pomarańcza(peru) 4:1

Obie drużyny rozpoczęły bardzo nerwowo,proste błędy i straty w środku pola.Cały obraz gry w 8 min. zmienił Nihat za sprawa doskonałego podania Emre'go,który wypuścił piłke "w uliczke" a Nihat z pierwszej piłki uderzył w róg bramki,bramkarz bez szans.Po tej bramce Turcy uwierzyli bardziej w siebie,konstruowali coraz grozniejsze ataki pozycyjne,piłkarze z Peru liczyli na kontrataki,ale nie przynosiły one oczekiwanych efektów.W 27 min. Basturk okiwał 2 graczy i strzelił z ok.20m na bramke,piłka odbija sie od słupka...od głowy bramkarza i wpada do siatki.Turcy przejeli inicjatywe w meczu.... i się opłaciło.W 41.min. po dosrodkowania Basturka,Emre posyła strzałem głową piłke obok bramkarza.
Druga połowa:
Turcy prowadząc 3:0,"pozwolili"pograć troche przeciwnikowi,lecz gdy ten nie poradnie konstruował akcje,po przechwytach Turcy grożnie kontratakowali.Przyniosło to bramke w 65 min. gdy po dosrodkowaniu Fatih Tekka,Basturk pięknym strzałem na "szczupaka" posyła piłke do siatki.Po rozpoczęciu gry od srodka,błąd popełnia obrona Turcji..... nie przykryła napastnika gości,który posłał piłke z ok.30m w samo "okienko".
Nie polepszyło to jednak gry Peru,ale zmobilizowało Turków do podwyższenia prowadzenia,lecz bez skutku.Nie wykorzystali w końcówce kilku 100% sytuacji i mecz konczy sie rezultatem 4:1.
to tyle...;]
Śro 0:57, 19 Kwi 2006 Zobacz profil autora
azspider

Posty: 22

Songo Q (Meksyk) 4:3 (Senegal) azspider

Po prostu znów w meczu ukazała się moja tępota, brak skoncentrowania, pech, nie wiem jak to nazwać zagubiony, jak mozna wygrywac 3:1 do 80 minuty i wjebać 3:4 zagubiony, gdyby nie to ze zagralem tak duzo meczy zrezygnowałbym z turnieju, ale nie obawiajcie sie rozegram wszystkie mecze zdzier, pozdro Wink

PO TYM MECZU JUSH JESTEM PEWIEN ŻE STRACIŁEM SZANSE NA AWANS smutny

Ostatnio zmieniony przez azspider dnia Pon 13:49, 01 Maj 2006, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:14, 19 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Kicek(turcja) - azspider(senegal) 2:2

Praktycznie nie ma co opisywać radosny Mecz stał na bardzo niskim poziomie,bramki zdobyte po błędach przeciwnika.Beznadzieja,nic dodac,nic ujac zagubiony chyba zaden z nas nie jest z tego meczu zadowolony.
Przewidywalna gra kazdego z nas,praktycznie bez 100% okazji.
Ale i tak dzieki za mecz zdzier do rewanżu cool
Śro 20:26, 19 Kwi 2006 Zobacz profil autora

lukassoronaldo(Ukrania) 4-2 Songo Q (Meksyk)
szybko objąłem prowadzenia po genialnym strzale Shevy zza pola karnego.Potem ok. 15min po nie fortunnym zagraniu bramkarza latynosów voronin z 3m zdobył piękną bramką uderzając ją silnie po ziemi w róg bramki :)po niespełna 13min Meksyk zdobył kontakowa bramke z ok. 16m w długi róg i od tego momentu grać zacząłem nieco nerwowo ... do czasu ponownie Sheva po indywidualnej akcji w starciu sam na sam z GK wbił piłke do siatki
Do przerwy 3-1
Po zmianie stron Ukrania rzuciła sie do ataku by dobić swego rywala radosny ale zrobiła to tak niefortunnie ze zrobiło sie 3-2 :)Jednak wykazałem sie niecodziennym geniuszem po jednej z akcji i vorobey zdobył bramke na

karol_pomarancza 0:4 Songo Q

Wynik mówi sam za siebie, miałem chyba 33 strzały na bramkę, a to niemało....radosny
Sob 15:55, 22 Kwi 2006 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

sheva7 (Rosja) - Songo Q (Meksyk) 5:3 szczęśliwy szczęśliwy
Nie 15:21, 23 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Kicek(turcja) - sheva7(rosja) 2:2

Mecz od samego początku "obrócił się" przeciwko mnie. W pierwszych minutach gry,za faul w polu karnym,turecki obronca otrzymał czerwoną kartke,a sędzia podyktował rzut karny(na szczescie nie wykorzystany,gdyz swietnie interweniował Rustu). W 10 nie jest łatwo,zmienilem formacje,na bardziej defensywna i postawiłem wszystko na obrone i utrzymanie remisu.Pod koniec 1 połowy rosjanie strzelili na 1:0 i wtedy pomyślałem,ze juz nie mam szans i zaraz przegram z 4:0.
W drugiej połowie turcy zmienili strategie,co przyniosło bramke.Nispodziewanie w 75 min. turcy objeli prowadzenie na 2:1.
Chceli pójsc za ciosem i strzelic na 3:1 ale to przyniosło odwrotny efekt.
Rosjanie "zbombardowali" bramke gospodarzy,bramkarz nie nadążał z interwencjami i po kilku strzałach skapitulował.
Mecz byłby napewno ciekawszy gdyby nie fakt,ze od początku meczu grałem w 10.
dzieki za mecz i czekam na rewanz cool
Nie 16:09, 23 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Songo Q

Posty: 11

Songo Q (Meksyk) 5:1 Kicek (Turcja)
Śro 21:33, 26 Kwi 2006 Zobacz profil autora

Dobra panowie,ZACZYNAMY GRAĆ REWANŻE!!!!!!!!!!

Posty: 11

Songo Q (Meksyk) 3:0 lukassoronaldo (Ukraina)

Mecz toczony w ciezkich warunkach (lagi), jednak od samego poczatku moi podopieczni panowali nad sytuacja na boisku Wink. Trzy bramki strzelone w 50 minut i po meczu Wink. Na 10 minut przed koncem meczu ( nie lukasso? Wink) problemy z lacznoscia przerwaly to spotkanie i podjęliśmy decyzję o nie dogrywaniu już tych 10 minut Wink. Tak więc 3 punkty powędrowały do Meksykanów.
Pią 19:37, 28 Kwi 2006 Zobacz profil autora

lukassoronaldo (ukraina) 4 - 1 (peru) karol_pomarancza
Sob 11:56, 29 Kwi 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Wieki Turniej dla Nowych i Nowszych Graczy WE2002 ed. I Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)