Temat: Grupa B
scratix

Odpowiedzi: 56
Wyświetleń: 4122
PostForum: Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III   Wysłany: Sob 22:30, 16 Gru 2006   Temat: Grupa B
mam problem z gra z matt kotkiem nie możemy razem grać ciągle mamy OOS !
scratix

scratix IRLANDIA 1:3 beninho UKRAINA

Mecz w pierwszej połowie wyrównany ale to Ukraina strzela gola chociaż Irlandia miała 100% okazje na wyrównanie ale jej nie wykorzystała mecz do przerwy zakończ ...
scratix

PostForum: Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III   Wysłany: Pon 11:45, 11 Gru 2006   Temat: Grupa B
proszę o wykreślenie Scream11 z grupy! Niema z nim kontaktu od czasu wprowadzenia go do grupy!
scratix

PostForum: Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III   Wysłany: Nie 22:21, 10 Gru 2006   Temat: Grupa B
scratix IRLANDIA 0:0 TUNEZJA norbas333

Mecz wyrównany dużo sytuacji po obu stronach lecz żadna z nich nie znalazła drogi do bramki! Mecz zakończył się remisem!
Temat: ZAPISY do AC III
scratix

Wyświetleń: 2706
PostForum: Alternative Cup ed. III   Wysłany: Nie 22:16, 10 Gru 2006   Temat: ZAPISY do AC III
775668
scratix

proszę o usuniecie seba99 ponieważ nie ma z nim kontaktu od czasu losowania!
scratix

Proszę o usunięcie z grupy Tomo21 i seba99! Tomo21 napisał na GG że rezygnuje a seba99 nie odzywa się od czasu losowania!
scratix

scratix IRLANDIA 1:1 IRAN matt.kotek

Wyrównany mecz! Pierwsza polowa należała do Irlandii za to w drugiej dominował Iran! Mecz zakończył się podziałem punktów!
Temat: Zapisy
scratix

Odpowiedzi: 81
Wyświetleń: 5940
PostForum: Wielki Turniej dla Nowych Graczy ed. III   Wysłany: Wto 13:16, 05 Gru 2006   Temat: Zapisy
gg:775668