Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2007 Zobacz poprzedni temat

Powodzenia Karol w Finale będę trzymał kciuki za ciebie.

ps.Kicek good job (ZAPOWIEDZI )
Nie 19:07, 22 Lip 2007 Zobacz profil autora

karol jestem z Tobą, po Martinim dasz rade, do boju, bierz swój zasłużony pas Wink
Pon 0:58, 23 Lip 2007 Zobacz profil autora

Kicek(Ekwador) 3 - 1 Raku(Szkocja)

w strzałach 11-9

Raku(Szkocja) 1 - 5 Kicek(Ekwador)

w strzałach:

Nie pamiętam wszystkich bramek,wiem tylko,że niektóre były nawet ładne. Dlatego napisze w skrócie. W pierwszym meczu w pierwszej! akcji Raka trace bramke po błędzie! mojego obrońcy. Napastnik Szkocji sam na sam i 1-0. Nigdy nie lubie odrabiać,dlatego lekko się zdenerwowałem. Ale widać,że szczęście w tym meczu było jednak po mojej stronie. Chwile później Tenorio zakręcił wszystimi w polu karnym i 1-1. Kilka minut później wychodze na prowadzenie i staram się kontrolować gre. Jeszcze do przerwy zdobywam bramke na 3-1 i wtedy zrobiło się groźnie. Raku zaczął stwarzać coraz to groźniejsze sytuacje a ja postawiłem na dobre rozegranie piłki w czasie kontr. Ze dwie z nich mogły zakończyć się bramkami. Szkocja trochę przycisneła jednak ich strzały były za lekkie,raz uratował mnie słupek,a reszte wyciągnął bramkarz.Koniec!
W drugim meczu zacząłem już grać na luzie. W końcu miałem 2-bramkową zaliczke. Raku pewnie był bardzo zestresowany. Wykorzystałem to dość szybko bo do 20 minuty strzelam 3 bramki i już awans mam w kieszeni. Raku zmienia formacje na 3-5-2 chyba,ale nic mu to nie daje oprócz jednej bramki. A mi stworzyło za to sytuacje do ładnych kontr,z których 2 zakończyły się bramkami. Ten mecz raczej bez żadnych większych emocji.

dzięki za mecze

pozdr.

p.s
No to znowu finał. Tym razem nie kemocik ,ale karol_p. Cholera oba zaczynają się na "k" i składają się z takiej samej ilości znaków szczęśliwy

Pon 19:54, 23 Lip 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2007 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)