Grupa D - Faza II

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D - Faza II

Witam wszystkich serdecznie w drugiej fazie rozgrywek. Gratluję awansu i życzę zawodnikom powodzenia. W tym temacie podajemy wyniki spotkań, mile widziane obszerne, ciekawe i urozmaicone opisy spotkań. Mam nadzieję, że wszystko odbędzie się w miłej i przyjaznej atmosferze i bez zbędnych problemów. Niech awansuje najlepsza trójka radosny

W razie błędów pisać na [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Wto 21:46, 26 Sie 2008, w całości zmieniany 7 razy
Czw 19:43, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Dołączył: 22 Maj 2007
Posty: 1192

Skąd: Wolne Miasto!

Mecz pod moje dyktando 13 - 5 w strzłach Ruch super Ofesywa lecz nie mogł jakos nic sklepac
Dinadane Bohateram
Przegrywam po 20 minutach 2-0 i biore sie do Pracy pierw b.Kone Pozniej Drogba mamy remis . Po czym Bladynek z mojego składu strzela 3 bramki kompletuje hattrica szczęśliwy

i 6 pkt jedzie do WKS-u
Czw 20:12, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

mecz z moja przewaga kontroluje go caly czas damianowi nic nie wychodzi chociaz tez ma szanse na strzelenie goli.

mecz poczatkowo i do 60 minuty z przewaga damiana wygrywal juz 2-0 pozniej zaczolem odrabiac straty wyrownuje w 82 minucie pozniej zmieniam formacje na ultra ofensywna i za 1 minute wyrównuje strzalem z glowki i jest 2 -2. dzieki
Czw 22:54, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz rozpoczyna się od przewagi rywala i bramki na 1-0. Poźniej przed przerwą po dwóch kontrach zdobywam gole i prowadze 2-1. Po przerwie rowniez po kontrze podwyzszam prowadzenie i mam dwie sytuacje które marnuje. To się zemściło i rywalowi udało się wyrównać. W strzałach 10-12.

Tutaj mamy znów przewagę rywala jednak po świetnej kontrze i dobitce Martinsa z 3 metrów obejmuje prowadzenie. Bramka na 2-0 również z kontry i rywal się podłamuje. W końcówce zdobywam gola pieczętującego zwycięstwo po bardzo ładnej akcji. W strzałach 12-10.

Dzięki za gre.
Czw 23:17, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

totomiX 4-3 19Ruch20
_________________________-____strzały: 12-7

Straciłem dwie głupie bramki, w obu przypadkach moi obroncy wbiegali w napastników z RPA. W moim zespole w napadzie dobrze spisywał się Koller i głównie dzieki niemu wygrałem to spotkanie 4-3. 19Ruch20 czesto zmieniał ustawienia, jednak nie przynosiło mu to za duzego efektu.

totomiX 2-0 19Ruch20
_________________________-____strzały: 13-5

Umowilem sie z rywalem, ze w tym meczu nie bede dosrodkowywał. Jak widac po wyniku, bez dosrodkowan równiez zdolalem ograc rywala, tym razem 2-0.

Dzieki za gre.

Czw 23:37, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

umowilem sie z rywalem ze nie bede dosrodkowywal szczęśliwy
Czw 23:42, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

__________________-____strzały: 4-12

Głupia czerwona kartka dla Kollera w 5 minucie meczu. Długo było 0-0, dobrze bronił moj bramkarz Petr Cech. Dopiero w 80 minucie 50ml nabił mojego bramkarza i pozniej spokojnie dobił piłke do pustej bramki. Zaluje zmarnowanej sytuacji kiedy to mialem przed soba pusta bramke, a nie wiedziec czemu podałem ja gdzies do boku zamiast ładować na bramke ; )

__________________-____strzały: 14-8

Kamerun objął w tym meczu prowadzenie, jednak jeszcze przed przerwa dzieki znakomitej grze glowa Jana Kollera Czesi prowdzili 2-1. W drugiej polowie podwyższyłem na 4-1.

Pią 0:30, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

50ml5:0(15:10)mackal
mackal0:2(7:11)50ml
wmiare wyrownane mecze,w 1 spotkaniu sytuacje strzeleckie mielismy oboje,ale to ja mialem klarowniejsze i bylem skuteczniejszy,w 2 meczu strzelam w ok.20 minucie i chwile pozniej dostaje czerwo,nie zabrardzo lubie grac jednym napastnikiem i w wiekszysci gralem z kontry,mackal mial slupek,
thx,powo
Pią 1:06, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz wyrównany, momentami z przewaga rywala nawet jednak bylem zabojczo skuteczny po kontrach i to dalo mi tak wysokie zwyciestwo. Rywal mial sytuacje jednak albo nie trafial w bramke albo fantastycznie bronil Enyeama. Wynik kompletnie nie odzwierciedla przebiegu meczu.

Tutaj jak sam rywal powiedzial nie zalezalo mu juz i zostal zmiazdzony przez Utake i spółkę. Zdecydowana przewaga i zwyciestwo moglo byc wyzsze.

Pią 13:15, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

tak jak lincol pisał pierwszy mecz bardzo wyrownany ale lincol wszytko strzelał a jego bramkarz wszytko bronil. w 2 meczu juz mi to wisialo i zaczolem sie bawic pod bramka z ciekawym skutkiem szczęśliwy
Pią 15:13, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

LGZuczek(WKS) 5:3 mackal(Paragwaj)
LGZuczek(WKS) 2:3 mackal (Paragwaj)

W pierwszym meczu zadecydowała raczej czerwona kartka i gol Drogby.
Grałem nieźle,ale zbyt dużo pozwoliłem rywalowi w ataku.

W drugim meczu zasłużenie wygrałem.
Byłem po prostu lepszy ,ale wynikowo ledwo co udało się wygrać.

Mecz był toczony w nie najlepszych warunkach co w moim przypadku jest tylko utrapieniem.

dzięki.

Po 4 meczach mam koszmarny bilans bramkowy(trza to poprawić)

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pią 16:38, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:37, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
LGZuczek

Posty: 1192

mackal napisał:

)

Jest to moja wina czekam na nowy dostawca przyedzie i mi sprzet zainstaluje i zamontuje . Po 24 nie ma lagow z mojej strony lub ktos ma bardzo szybki internet .

LGZuczek 1-0 Damian
Damian 0-0 LGZuczek

mecze wyrownane zadecydował detal i niezawodny Drogba Wink

Ostatnio zmieniony przez LGZuczek dnia Pią 16:48, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:45, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

damian - kristo2323 1:1 0:1

W pierwszym meczu dobrze wyszkoleni technicznie Chorwaci długo i precyzyjnie rozgrywali piłkę. Pozostawili dobre wrażenie remisując ze Szwedami 1:1 ten mecz mógł by sie równie dobrze zakończyć zwycięstwem dla jednej jak i drugiej strony. Piłka tanczyła raz mi raz przeciwnikowi na lini bramkowej.

W drugim meczu Chorwaci próbowali grać to samo . Szwedzi nie dali się zaskoczyć takim obrotem sprawy. Mecz walki i wynik był otwarty do ostatniej minuty spotkania.

Pią 19:56, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

__________________-____strzały: 12-14

W miarę wyrownany mecz, jednak to ja miałem lepsze okazje, a co najważniejsze potrafilem je wykorzystac. W 20 minucie sedzia podyktował karnego z kapelusza na Paragwaju, jednak Petr Cech w pieknym stylu obronił ten rzut karny. Około 70 minuty dostałem czerowna kartke, jednak nie przeszkodzilo mi to w podwyższeniu wyniku na 5-0.

__________________-____strzały: 6-10

Przed długi czas było bezbramkowo, mackal czasami przejmował inicjatywe, jednak nie potrafił tego udkomentować. W 75 i 85 minucie za sprawa Barosa i Kollera Czesi wyszli na prowadzenie i ostatecznym rozrachunku wygrali ten mecz 2-0.

Pią 23:01, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Przez cały mecz przeważał mackal, ale to ja jeszcze na 10 minut przed końcem prowadzięłm 2-0. Przeciwnik jednak nie zamierzał się poddać i zdobywa dwie bramki, które ratują jeden punkt.
Mecz bardzo podobny do pierwszego. Mackal był lepszy, ja miałem więcej szczęścia, czy tam byłem bardziej skuteczny(zawsze lepiej to brzmi Wink ).
Sob 14:08, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

__________________-____strzały: 21-9

Mecz z moją przewagą, pierwsze trzy bramki zdobyłem po wrzutkach. W 60 minucie damian dostaje czerwoną kartkę, jednak powoduje to, że gra lepiej i strzela w krotkim czasie dwie bramki. Na szczeście zdołałem przypieczętować swoja wygrana dwoma bramkami.

__________________-____strzały: ?-?

Bardziej wyrownane spotkanie niż to pierwsze. Damian prowadził 2-1, wtedy to około 65 minuty dostałem czerowna kartkę i grałem w dziesiatkę. W 80 minucie po ladnym dryblingu Jankulovskiego i dobitce jego strzału przez Barosa mielismy remis. W ostatniej akcji tego meczu lewym skrzydlem pociagnał Baros, wrzucił piłke spod lini końcowej, a ładnym połwolejem popisał się Lokvenc. Strzałow na koniec nie pamietam.

Dzieki za mecze.

Sob 15:01, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

mecz był tak nudny ze myslalem ze zasne po 1 polowie w strzalach 1-1 Wink nic ciekawego nie mozna o nim napisac.

Po 1 powie 6-2 w stzralach dla mnie ale jest tylko 1-1 pozniej 8-11 przeciwnikowi wszytko wychodzi co 2 strzal gol.W tym turnieju mam pecha tak samo jak z LGZluczek ten 2 mecz sie potoczyl.

ps. ale jak mozna grac takim zespolem 3 koszyk przeciwnko 2 ;/

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Sob 15:58, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 15:57, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

mackal-lincoln 2:1

20-9 w strzałach dla mnie.
Już myślałem,ze powtórzy sie sytuacji z poprzednich meczy w tej grupie gdzie powinienem wygrać,a bezczelnie przegrywam.
Jakoś się tym razem udało,ale żadne to pocieszenie.

mackal-lincoln 0:4

Tu zagrałem gorzej,rywal lepiej i stąd taki wynik.

mackal-kristo2323 0:2

Miałem jak zwykle więcej strzałów,ale rywal zagrał bardziej konkretniej w ataku i wygrał.

mackal-kristo2323 1:0

8:6 w strzałach dla mnie.
Walczyłem tutaj o odkucie,żeby urwać punkty kolejnemu renomowanemu graczowi no i udało się.
Jedyny gol padł po petardzie bodajże Jose Santa Cruza.
Potem się raczej broniłem i udało się.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Sob 18:10, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 16:18, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

Mecz bardzo wyrównany, rywal szybko wychodzi na prowadzenie jednak przed przerwą udaje mi sie objąć prowadzenie po bramkach w 40 minucie i w loss time. Po przerwie podwyzszam prowadzenie po wzorowej kontrze. Rywal zdobyl bramkę kontaktową jednak to bylo wszystko na co go bylo stac w tym meczu, zabrakło czasu.

Tutaj bardzo szybko wychodzę na prowadzenie (strzał Martinsa, bramkarz dostaje w głowę i piłka wpada do siatki) i troszeczke spocząłem na laurach. Damian przejmuje inicjatywę i wyrównuje jednak moja kolejna kontra wyprowadza mnie po raz drugi na prowadzenie. Rywal nie zamierzał odpuścić i szybko wyrównał stan meczu. Na tablicy znów 2-2 i kiedy myślałem już o tym, że remis to dobry wynik, żeby nie stracić bramki wyprowadzam kolejne dwie kontry i wygrywam ten mecz 4-2.

Sob 21:17, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

LGZuczek - kristo2323 2:2 0:3

Pierwszy mecz goniłem i goniłem udało się remis wycisnąć . Niestety najłatwiej było strzelać ze stałych fragmentów gry.

W drugim meczu róg i gol z nożyc , prowadziłem i mimo sytuacji z jednej i drugiej strony nic nie wpadało. Pod koniec meczu udaje się zdobyć 2 bramki co naprawdę było sztuką bo walczyłem ostro z padam i nie raz przyciskałem po 2 razy aby podać. Dzięki temu zwycięstwu pozostajemy w grze bo tak to już by było delikatnie mówiąc kiepściutko.

lincoln - kristo2323 2:1 1:2

Nigeria ma dobrego trenera bo na maxa wykorzystuje ich mocne strony. Oni strzelają z główek przy asekuracji 2 Szwedów po wrzutce z linii końcowej po uprzednim rajdzie zawodnika wzdłuż linii autowej. Bardzo dobrze opanowane rogi i przy mało zwrotnych obrońcach i nie aż tak szybkich jak miał przeciwnik napastników wynik był jaki był. Takie założenie mieli taktyczne i się sprawiło.

W drugim meczu najlepszym zawodnikiem był bramkarz Nigerii podobnie jak w pierwszym ale tutaj skuteczność Nigeryjczyków nie była tka dobra jak w poprzednim spotkaniu. Szwedzi strzelali z dogodnych sytuacji ale nie bardzo piłka kwapiła się wpaść do bramki

50ml - kristo2323 1:2 0:2

W pierwszym meczu w strzałach 15:3 i prowadziłem większość spotkania, kontrolowałem sytuacje na boisku i jeden nie groźny kontratak pod koniec meczu wpada i remis 1:1. Jakby takim wynikiem się zakończył mecz to Szwedzi na własne życzenie oddali by 2 punkty. Na szczęście kolejna akcja zawodnika który wszedł na boisko daje upragnionego gola na wage zwycięstwa.

W drugim meczu Kamerun ruszył od pierwszych minut do ataku i nawet oddał więcej strzałów ale to ja zdobyłem gola. Pod koniec spotkania gdzie dogrywaliśmy 20 min Szwedzi zdobywają 2 bramkę i po meczu.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez kristo2323 dnia Nie 1:20, 24 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 22:59, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)