Grupa A - II Faza

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A - II Faza
Witam Was serdecznie w II Fazie turnieju Summer Cup. Życzę powodzenia, liczę na ciekawe opisy meczy. Liczę również na sprawne rozegranie wszystkich spotkań.

DR_Man [link widoczny dla zalogowanych]

Zawodnicy__________Mecze______W_R_P____+__-___pkt.

W razie jakiś bledow moje [link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez _Mario_ dnia Śro 13:00, 27 Sie 2008, w całości zmieniany 14 razy
Czw 16:58, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo (Nigeria) - (Meksyk) Arturo3H 1:1 (0:0)

Arturo3H (Meksyk) - (Nigeria) Pajujo 0:3 (0:1)

Zrewanżowałem się Arturo za 1 fazę grupową, gdzie przegrałem i zremisowałem, teraz było na odwrót. Cieszę się, że z takim przeciwnikiem zdobyłem 4 pkt.

Pajujo (Nigeria) - (RPA) ...Koshaolin... 1:2 (0:2)

...Koshaolin... (RPA) - (Nigeria) Pajujo 4:1 (2:0)

Pierwszy równy mecz, jednak Kosh szybko strzela 2 gole i po meczu. Pod koniec meczu strzelam wyrównującego gola.
Drugi to już nokaut, nie miałem nic do powiedzenia, to samo co w pierwszym, przeciwnik strzela szybko 2 gole i kontroluje mecz. Próbowałem zmienić wynik meczu jednak to zaowocowało tylko 1 bramką, a Kosh odpowiedział na nią dwoma.

Czw 18:02, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... RPA 4-1 RUMUNIA DR_Man

Spotkanie z lekką moją przewagą. W 43 minucie udaje mi się zdobyć bramkę na 1-0. Do połowy strzały 5-2 na moją korzyść. Na początku drugiej połowy podwyższam na 2-0 wtedy rywal zmienia ustawienie na bardziej ofensywne i od razu przynosi to efekt ponieważ strzela kontaktową bramkę. W dalszej części meczu strzelali już tylko gracze RPA. Końcowy wynik 4-1. Strzały 13-6 na korzyść RPA.

...Koshaolin... RPA 3-1 RUMUNIA DR_Man

Mecz raczej wyrównany. Na początku spotkania rywal miał 2 dobre okazje lecz ich nie wykorzystał. Do połowy wynik bezbramkowy. Strzały 3-1 na korzyść rywala. W 60 minucie drużyna Rumunii strzela bramkę na 1-0. Na szczęście bardzo szybko wyrównuje. W 75 minucie udaje mi się strzelić nawet fajną bramkę, a w ostatniej akcji meczu udaje mi się podwyższyć na 3-1. Strzały 5-4 na moją korzyść. W drugiej połowie obie ekipy oddały razem 5 strzałów, a 4 z nich trafiły do siatki.

Dzięki za grę. Powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Czw 21:29, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:29, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 5:1 Pajujo

Łatwy mecz, rywal tylko przez pierwsze 10 minut toczył równorzędną walkę. Później na boisku panowali już tylko zawodnicy Wybrzeża Kości Słoniowej. Do przerwy po bramkarz Yapi Yapo i Drogby prowadziłem 2:0. W drugiej częsci meczu Dindane szybko pokonuje bramarza Nigerii. Po chwili Pajujo strzela kontaktowego gola, po czym daje bardziej ofensywną taktykę. Na nic się to zdało, bo dwie kontry Drogby skutecznie podłamały zawodników Nigerii. W strzałach 22:6

Inko 5:0 Pajujo

Tutaj podobny przebieg meczu do tego pierwszego. Ponownie grałem tylko ja. Rywal popełniał masowo błędy w obronie przez co przegrał tak wysoko.

Dzięki za mecze
Pią 12:21, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... RPA 3-1 WKS Inko

Bardzo dobrze układa się to spotkanie ponieważ strzelam w 3 minucie bramkę. Przed przerwą udaje mi się podwyższyć na 2-0. W drugiej połowie rywal strzela kontaktową bramkę, a ja w końcówce spotkania podwyższam na 3-1. Strzały 10-5 na moją korzyść.

...Koshaolin... RPA 0-2 WKS Inko

W tym spotkaniu rywal bardzo dobrze zaczyna bo już w 2 minucie strzela bardzo ładną bramkę po strzele z woleja. Jeszcze w pierwszej połowie rywal podwyższa na 2-0. W drugiej połowie nie padła żadna bramka mimo iż Inko stwarzał sobie sytuacje i gdyby je lepiej wykorzystał wynik był by okazalszy. Strzały 11-4 na korzyść rywala.

...Koshaolin... RPA 3-0 KAMERUN EloZiomKonin

Wyrównane spotkanie. W 2 minucie strzelam bramkę na 1-0. Jeszcze w pierwszej połowie podwyższam na 2-0, a w końcówce meczu ustalam wynik na 3-0. Rywal miał swoje okazje lecz raził nieskutecznością. Strzały 7-7.

...Koshaolin... RPA 1-0 KAMERUN EloZiomKonin

Mecz z lekką przewagą rywala lecz nie potrafił jej udokumentować bramką. Drużyna RPA strzela bramkę w pierwszej połowie i takim też wynikiem kończy się mecz. Strzały 10-6 na korzyść rywala.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Pią 14:01, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 13:59, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
Pajujo

Posty: 421

Pajujo (Nigeria) - (Kamerun) EloZiomKonin 1:0 (0:0)

EloZiomKonin (Kamerun) - (Nigeria) Pajujo 2:3 (1:2)

Wyrównane mecz z lekkim wskazaniem na moją osobę. EZK atakował cały czas, lecz po kontratakach strzelałem mu kolejne bramki.
Pią 14:23, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - DR man 1:0

Po wpadce z Pajujo głownie dlatego ze tydzien nie grałem, podeszłem do tego meczu nastawiony na remis ale udało sie wygrac a gole strzeliłem w 87min meczu

Arturo3H - Dr man 2:0

chyba juz sie wgrałem po tygodniowej przerwie. W strzałach 9-3

Pią 16:27, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

lukasso 1-2 arturo3h

wychodze na prowadzenie po pieknej akcji. do przerwy kontroluje przebieg spotkania

swoich piłkarzyków na boisku rozmieszcza zdzier
Wyrównane mecze, jednak zwycięstwa zasłużone.
W drugim jakoś wszystko wychodziło w 2 połowie.

dzięki za meczyki i powo dalej

Kicek 4 - 0 ...Koshaolin...

Mecz grany wczoraj w słabych warunkach atmosferycznych.
Zasłużone zwycięstwo także, bez większej historii ten mecz.

dzięki, drugi później
Pią 22:00, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... RPA 2-3 Australia lukasso

Na samym początku rywal oddał groźny strzał następnie reprezentacja RPA przejęła inicjatywę. Do połowy wygrywam 1-0. Strzały 5-1 na moją korzyść. W 60 minucie rywal doprowadza do remisu po fatalnej interwencji mojego bramkarza który z ostrego kąta przepuszcza piłkę między nogami. W 70 minucie znowu wychodzę na prowadzenie. W kolejne 5 minut rywal strzelił 2 bramki i wygra mecz 3:2. Strzałów na koniec spotkania niestety nie znam. Wydaje mi się, że spokojnie mogłem wywalczyć w tym spotkaniu remis.

...Koshaolin... RPA 4-2 Australia lukasso

Bardzo szybko obejmuje prowadzenie. Do połowy wynik 1-1. W drugiej połowie rywal fauluje i dostaje czerwoną kartkę, a ja strzelam karnego na raty. Później strzelam na 3-1, a lukasso zmniejsza rozmiary porażki na 3-2 w 85 minucie. W doliczonym czasie ustalam wynik na 4-2. Strzały 14-10 na moją korzyść.

...Koshaolin... RPA 1-0 Meksyk Arturo3H

W pierwszej połowie rywalowi udaje się stworzyć dobrą sytuacje i strzelić w słupek. Do przerwy wynik bezbramkowy. W drugiej połowie strzelam bramkę na 1-0 po ładnej akcji którego z napastników. Strzały na koniec meczu 7-4 na moją korzyść.

Pią 22:11, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:1 DR_Man

Inko 1:1 DR_Man

Zarówno w pierwszym jak i drugim meczu miałem przewagę. Niestety w obu tych spotkaniach moja skutecznosc pozostawiała wiele do życzenia... W I pojedynku Dindane zmarnował 3x sam na sam, zaś w II pojedynku Drogba najpierw mial za mało siły aby kopnąć mocno pilke, a po chwili z 3 metrow nie trafił do niemal pustej bramki...

Sob 0:27, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek napisał:

nie interesuj sie lool
Sob 12:37, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... RPA 4-1 Meksyk Arturo3H (wynik do 72 minuty)

Kiedy w 72 minucie strzelam bramkę na 4-1 rywal ucieka z meczu.

Krzysiek 12:33:18
;]
Krzysiek 12:35:03
dlaczego uciekłeś ;)??
7277408  12:36:04
bo mnie kurwica wzieła :D juz po 1 bramce chciałęm wyjsc jaki sobie wbił a póxniej 3x tak samo na skos mi wdupiłes, tydzien nie grałem w WE i dlatego trace takie bramki przeciez jeszcze 2 tygodnie temu strzelic mi na skos to była sztuka

...Koshaolin... RPA 4-2 Czechy Kicek

Spotkanie wyrównane. W 15 minucie rywal dośrodkowuje z lewej strony, a Jankulovski z głowy pakuje piłkę do siatki. W 30 minucie dośrodkowuje z rzutu rożnego i mamy remis po strzale głową. Rywal wychodzi jeszcze przed przerwą na prowadzenie po ładnym strzale Jankulovskiego. W 60 minucie doprowadzam znowu do remisu. W 80 minucie wychodzę na prowadzenie 3-2, a w końcówce spotkania podwyższam na 4-2. Strzały 11-7 na moją korzyść.

Dzięki. Powodzenia dalej.

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Sob 14:35, 23 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 13:00, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

bravo lool lool lool lool lool lool Konfidencie czujesz sie lepiej teraz ? heh nie mam pytań...
Sob 14:56, 23 Sie 2008 Zobacz profil autora

Gracz Arturo3H trafia na Czarną Listę Graczy na okres 1 miesiąca za ucieczkę z meczu, (potwierdzenie). Jest to równoznaczne z zakazem brania udziału we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez WEOL. W celu odrobienia kary zapraszam do odpowiedniego działu: link.
Zdumiewające w tej sytuacji jest Twoje poczucie bezkarności Arturo3H, mam nadzieję, że ta przerwa od gry wpłynie na Ciebie pozytywnie i w przyszłości nie będzie już z Tobą takich problemów.

strzały 3-6

Dobra moja gra na początku udokumentowana bramką. Jednak w miarę upływu czasu rywal zaczął się rozkręcać i zasłużenie wygrał.

DR_man 4:0 EloZiomKonin
strzaly 4-8

Jak widać popisałem się 100% skutecznością. Mecz był raczej dość wyrównany, przeciwnik miał kilka okazji, ale nie udało się mu ich wykorzystać.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DR_man 3:2 Pajujo

W pierwszych dwóch akcjach zdobywam 2 bramki. Następnie popełniam duży błąd w obronie i 2-1. Zmiana stron znów błąd i 2-2. Na szczęście wyprowadzam akcję lewym skrzydłem, dośrodkowanie i gol. W ostatniej minucie Nigeria ma wspaniałą sytuację, ale dpskonale broni mój bramkarz.

DR_man 0:2 Pajujo

Zbyt duża nerwowość w rozgrywaniu akcji w moim wykonaniu. Nie mogłem nic stworzyć, a przeciwnik konsekwentnie czekał na kontry i zasłużenie wygrał.

Ostatnio zmieniony przez DR_man dnia Nie 12:56, 24 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:24, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Zdumiewające jest to co robią niektórzy gracze, jakby podkablował mnie jakis nowy gracz to bym jeszcze zrozumiał ale ...Konfidentaolin... nie gra w tą gre przeciez od miesiaca... sa pewne zasady wsród starszych graczy, sam nie raz grałem z zawodnikami którzy podobnie jak ja niewytrzymali i wychodzili w meczach ze mną ale nawet do głowy mi nie przyszło zeby lecieć z tym na forum, bądźmy poważni ocb? heh "obywatelski obowiazek" lool lool

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Nie 14:28, 24 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:01, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
Aros

Dołączył: 21 Cze 2006
Posty: 404

Skąd: Wrocław

Arturto3H, powody przegranych są różne i cały czas uczymy się ich akceptowania.

Widzę, że Tobie kompletnie nie idzie nauka. Dla mnie, po tym co przeczytałem, jesteś megaburakiem.

Osobiście, jeśli jeszcze nie dostałeś bana, za chwilę pójdę go zrobić.
Baw się dobrze, ale nie u nas!
Nie 15:25, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Po pierwsze nie obrażaj mnie bo to ze jestem na czarnej liscie nie oznacza ze mozesz mnie wyzywać a po drugie nie strasz prosze Cie lool Moderatora masz i myslisz ze Ci wszystko wolno ? Zostałem juz wystarczająco ukarany podobnie jak niedawno justyn. Aha i rozbawiłeś mnie i nie tylko, tekstem "Baw się dobrze, ale nie u nas!" - powiedział na weolu były issonlajnowiec cool

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Pon 2:24, 25 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 2:22, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora

lukasso 3-1 pajujo
lukasso 3-2 pajujo

oba mecze bardzo wyrowane jesli chodzi o strzaly, skutecznosc zawazyla o moim zwyciestwie
w pierwszym spotkaniu obojalem prowadzenie po bramce samobojczej
nastepne trafienia przewaznie zaliczal kewell po dryblingach i kiwkach

Pon 17:09, 25 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Summer Cup 2008 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)